Menu
Pilnā versija
Foto

Juta Strīķe ignorē žurnālistus un nepilda solījumus

Pietiek lasītājs no Ķekavas · 28.03.2018. · Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

12.04.2018. 22:36

»

LV

JKP ir latviski orientēta partija ar nacionāli konservatīvām vērtībām. Palasi viņu programmu! Krievija un Ušakovs var pastāvēt malā, koalīcijā pretvalstiskus elementus neņems


"Latviska", ko veido prokremliskā LC mūdzis Bordāns, krievu militārista meita, Potapova un kontrabandistu jumts, bargās krievenes vīrelis, Jurašs. Nebūs brīnums, kad pēc vēlēšanām, kāds "konservatīvais" iznāks no skapja, kā Rinkēvičs.

Atbildēt

LV

12.04.2018. 11:43

»

Uldis

Ja JKP kopā ar SC savāks 51 mandātu, tad latviešu partijas vairs neko neveidos. Ja vēl Vienotība iekļūs Saeimā, tad tiem trim kopā savākt vairākumu, jau izskatās reāli un latviešu valsts var tikt aizskalota kanalizācijā


JKP ir latviski orientēta partija ar nacionāli konservatīvām vērtībām. Palasi viņu programmu! Krievija un Ušakovs var pastāvēt malā, koalīcijā pretvalstiskus elementus neņems.

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:07

»

Anuška

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību


Ierosinu tautai Annas ārstēšanai Karību jūras baseinā saziedot 2 M eirošekeļu.

Lai nobāl Annas skauģi un nelabvēļi!

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:03

»

Tā varētu būt

Kā vakar viņa bļāva RD, redzēju ziņu sižetā, izskatījās pēc pishiski nelīdzsvarotas


Bļāva Juta Strīķe.

Anna Potapova tajā pat laikā visu notiekošo vēsā mierā vēroja no malas, ritmiski kustinot savus vēdekļveidīgi izvērstos kāju pirkstus!

Atbildēt

kļimoviča aita

04.04.2018. 13:00

»

Par JKP!

Juta pareizi dara - spēku un enerģiju velta vajadzīgajiem darbiem un nevis atbild uz bezjēdzīgām, laiku prasošām vēstulēm


Anna pareizi dara - lai atbild tikai uz vēstulēm, kas adresētas Potapovai, un tikai tajos gadījumos, kad mūsu žurnālisti beidzot sāks rakstīt tikai par GAIŠO un POZITĪVO !!!

Atbildēt

Juris

03.04.2018. 10:23

»

Varslavāns

Biju domājis, ka Pietiek nav troļļu. Bet skatos, ka te to ir vēl vairāk nekā citur. Tāds naids šļācas! Es gribētu zināt, ko katram no šiem komentētājiem personīgi nodarījuši Bordāns, vai Stīķe? Man Bordāns likās labākais tieslietu ministrs. Likās - beidzot ir viens sakarīgs. Bet nē - noēda! Un kas, ...


Absolùti piekrìtu. Viss negatìvais kas śeit tiek pausts par Strìķi un Bordànu ir klaji MELI. Es kopà stràdàju ar śiem cilvèkiem un zinu ka viņi ir goda cilvèki kuri mìl Latviju un cìnàs ar KORUPCIJU!!! Apmelotàjiem ir bail no JKP, jo viņi vèlèśanàs uzvarès.

Atbildēt

Uldis

31.03.2018. 22:22

»

REKĀ

Nosauciet kaut vienu partiju, kuras runasvīri un sievas nerunātu to, kas sirdij tuvs tās elaktorātam. Nelaime tajā, ka , nokļūstot Saeimā, tas aizmirstas un, pat gribot ko mainīt, nekas nav iespējams. Ja JKP nonāks koalīcijā, saskaņā ar koalīcijas līguma noteikumiem, pat nemēģinās ko bilst pret NA un...


Ja JKP kopā ar SC savāks 51 mandātu, tad latviešu partijas vairs neko neveidos. Ja vēl Vienotība iekļūs Saeimā, tad tiem trim kopā savākt vairākumu, jau izskatās reāli un latviešu valsts var tikt aizskalota kanalizācijā.

Atbildēt

Idiots Uldis

31.03.2018. 17:03

ir NA trollis.

Atbildēt

REKĀ

31.03.2018. 16:51

Nosauciet kaut vienu partiju, kuras runasvīri un sievas nerunātu to, kas sirdij tuvs tās elaktorātam. Nelaime tajā, ka , nokļūstot Saeimā, tas aizmirstas un, pat gribot ko mainīt, nekas nav iespējams. Ja JKP nonāks koalīcijā, saskaņā ar koalīcijas līguma noteikumiem, pat nemēģinās ko bilst pret NA un ZZS norādījumiem. Ir skaidrs, ka NA un ZZS veidos koalīcijas kodolu. Ja JKP nokļūs opozīcijā, to , kā jau pieņemts, vispār neņems par pilnu.

Atbildēt

real

31.03.2018. 16:22

»

Uldis

JKP ir prokremlisko zagļu un sodomītu, Vienotības, klons


Tu esi stulbs vai izliecies?

Atbildēt

Uldis

31.03.2018. 00:53

»

lr

Jā, ZZS, V, NA un SC bandīti nobijušies no Jutas. Bandīti jūt, ka JKP iegūs 51 balsi Saeimā


Ja nezināji, tad Krievijas militārista meitai Potapovai, kristāmais vārds ir Aņka. Ja čekas projekts, JKP, kopā ar SC dabūs 51 balsi, būs jāķerās pie mēslu dakšām.

Atbildēt

Jebkurā plāksnē

30.03.2018. 16:03

»

L.Grantiņš LRTT

Tu esi viens no viņiem, šiem mēsliem, dižais KARAMĀKSLAS pētniek. LRTT ceļš, protams, ir nāves ceļš. Jautājums tikai,- kuriem ? Visa tavas apziņas uzvārīšanās notika, kad es tavas KM pērles nosaucu par zaķa spirām. Tu esi nožēlojams un gļēvs stukačs ar tārpa intelektu, jo neapjēdz, ka pats sev lej mēslus...


un saplāksnī, viss, ko dari, tu salaid dēlī. Viss, ko vāri, ir slima suņa murgi. :):):):) Muļķi ir tie, kas tevi uztver nopietni. Iedzer tabletīti un dodoes pie miera!

Vnk kauns, ka tādi kā tu uzdodas par latviešiem, patiesībā esi hazārs, zātanists! Turklāt, ar paša sadirstu karmu. Jo domā, ka tāda karma pastāv! Viss, ko saceri, ir slima suņa murgi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 14:33

»

Izgaismo, draudziņ, izgaismo!

Cionistus zātanistus, to vēl gana, pietiks līdz tava mūža beigām, savu karmu gaismodams esi sadirsis un atgādini pašu sātanu...


Tu esi viens no viņiem, šiem mēsliem, dižais KARAMĀKSLAS pētniek. LRTT ceļš, protams, ir nāves ceļš. Jautājums tikai,- kuriem ? Visa tavas apziņas uzvārīšanās notika, kad es tavas KM pērles nosaucu par zaķa spirām. Tu esi nožēlojams un gļēvs stukačs ar tārpa intelektu, jo neapjēdz, ka pats sev lej mēslus uz galvas. Provocējot tevi, esmu uzzinājis visu ko man vajag. Tie, kuriem tu kalpo, drīz aizraidīs tevi "pa skuju taku", jo liecinieki viņiem nav vajadzīgi.Tāds ir katra jūdasa gals.Cēloņu un Seku LIKUMS ir vienkārša fizika, tikai Garīgajā plaknē.

Atbildēt

Izgaismo, draudziņ, izgaismo!

30.03.2018. 13:55

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nevajadzētu vakarā gulēt ejot zeķēs censties novilkt pār galvu. ES nav nekāds žīdu projekts. Viņi to ir tikpat kā pārtvēruši,-tas gan ir tiesa.Mēs nedzīvojam cionismā, bet viņu ēnā. Un šo viņu ēnu mēs drīz izgsaismosim. Cionistu uzdevums ir rakstīt tādus fatālus komentārus kā tavējais... .Cionisti...


Cionistus zātanistus, to vēl gana, pietiks līdz tava mūža beigām, savu karmu gaismodams esi sadirsis un atgādini pašu sātanu.

Redzi, draudziņ, tavs NA elks R. Zīle rakstīja, ka ES lēmumi notiek aiz aizslēgtām durvīm. Tāpat Eiropas tiesā, kuras tiesnesis iz žīds Levits.

Demokrātija kļuvusi par līdzekli masu maldināšanai.

Viss, kas aprakstīts Cionistu " Gudro stratēģija un taktika", tiek realizēts Latvijā. Bet tava tuvredzība aiz kokiem neredz mežu. Var jau sarakstīt likumus, bet, ja tie nedarbojas tad grantiņveidīgie hazāri, kas visus nolād uz šīs pasaules, ja netiek viņi, padibenes, atzīti, tad lādas savā augstprātībā un nolād citus.

LRTT ceļš ir iznīcības strupceļš, kas lej ūdeni uz latviešu tautas ienaidnieku dzirnavām, jo publicē to informāciju, kas nonāk LRTT rīcībā, netieši sadarbojoties ar DP, pakļaujot LRTT personas DP represijām, nevis izmanto informāciju konstruktīvi. Maz ticams, ka tās personas, kuras tiek publicētas LRTT, devušas atļauju LRTT publicēt savus personas datus. Pietiek audzēt LRTT publicitāti uz citu cilvēku līķiem! Un nelaimēm! Dari, loh, kaut ko konstruktīvu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 12:56

»

Mīļais cilvēk!

ES ir žīdu projekts. Cionistu projekts. Lai neiekļūtu cionistu manipulācijās, ir jābūt gudrākam par žīdiem un cionistiem. Tam kalpo intuīcija un vērīgums saskarsmē un kontaktos ar personām, kuras nepazīsti...


Nu nevajadzētu vakarā gulēt ejot zeķēs censties novilkt pār galvu. ES nav nekāds žīdu projekts. Viņi to ir tikpat kā pārtvēruši,-tas gan ir tiesa.Mēs nedzīvojam cionismā, bet viņu ēnā. Un šo viņu ēnu mēs drīz izgsaismosim. Cionistu uzdevums ir rakstīt tādus fatālus komentārus kā tavējais... .Cionisti savā būtībā ir stulbi un iztiek tikai no citu tautu materiālo un garīgo vērtību zagšanas... . Žīdi(viņi nav tauta) ir trulākā un asinskārākā sekta virs zemes, jo pielūdz Sātanu.

Atbildēt

Mīļais cilvēk!

30.03.2018. 12:25

»

L.Grantiņš LRTT

Pareizi pasacīji.Patapova uztaisīta par viltus opozicionāri. kas attiecas uz Bordānu: visīstākais cionists, kurš kopā ar E. Levitu maldina ES. ----------Priekš kam ir starptautiskās organizācijas ? Lai, ja tiek ignorēti demokrātijas principi, tām varētu sūdzēties. Vai kāds no šiem dižiem cīnītājiem, ...


ES ir žīdu projekts. Cionistu projekts. Lai neiekļūtu cionistu manipulācijās, ir jābūt gudrākam par žīdiem un cionistiem. Tam kalpo intuīcija un vērīgums saskarsmē un kontaktos ar personām, kuras nepazīsti.

Mēs visi dzīvojam cionismā. Globālā, konkrēti ES. Uz to norāda katalāņu brīvības alku apspiešana ar represijām pret katalāņu tautas līderiem, kurus medī kā noziedzniekus ES.

Katalāņu referendums bija pēdējais pierādījums un tā sekas, ka esam totālā cionismā. Tautas ar savām valstīm ir pakļautas kā grupas, kuras nolemtas nabadzībai. Cionisti slepkavo pat cionistus un izvēlas ar savām manipulācijām savas prioritātes.

Izlasot G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, redzam, ka Latviju pārvalda ASV un Izraēlas vēstniecības kopā ar Krievijas un Ķīnas vēstniecībām cionistu okupētā teritorijā. Cīņas notiek arī cionistu aprindās par varu un dominanti. Tās nav cīņas starp valstīm un tautām, bet cīņas starp slepenajiem izlūkdienestiem CIP, FSB, Masad utt. Tas ko šodien redzam ir hibrīdkara paveids - modernie gangsteru kari starp lielvalstu izlūkdienestiem un latviešu tautai ar to nav sakara. Šo cīņu aizkulises redzam ar Rimševica skaļo apcietināšanu, tieši skaļo, Maizīša dzīvokļa apzagšanu, Kalnmeijera dzīvokļa novērošanu un kontroli no iekšpuses, Āboltiņas slepenu tikšanos ar Lembergu Dubajā, Savicka tikšanos ar Godmani Kiprā utt.

Atbildēt

formula

30.03.2018. 11:48

»

Raivis un Dzintars

Kāpēc Annai nav bērnu


Eh,Aņka,sluzhba ne družba....

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2018. 10:37

»

Trankvilizatoru Anna

Potapova, Omon kaujiniece politikāx Vovas Putina bandītu FSB aģente, kuai jāizliekas par Ušakova pretinieci. Franču žīds Bordāns ar pielaidi valsts noslēpumiem , DP noslēpumos veido JKP kā savulaik DP noslēpumos Zatlers vazājās un meklēja viņa " reformu" partijas piekritējus no tautas, Jurašs, ko DP...


Pareizi pasacīji.Patapova uztaisīta par viltus opozicionāri. kas attiecas uz Bordānu: visīstākais cionists, kurš kopā ar E. Levitu maldina ES. ----------Priekš kam ir starptautiskās organizācijas ? Lai, ja tiek ignorēti demokrātijas principi, tām varētu sūdzēties. Vai kāds no šiem dižiem cīnītājiem, ar Bordānu priekšgalā, ir sūdzējies šīm organizācijām, ka Latvijā tiek veikts genocīds pret latviešu tautu ? Nav ! Bet visi kā viens vēlas iznīcināt H- 86 grupu, kura to dara.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības.

30.03.2018. 10:32

»

Anna

Te nu Pietiek pilnīgi pa tukšo parunājies - pirmkārt, katram muļķim redzams, ka viņa jau nedēļu caurām dienām fiziski sēž Rīgas Domes sēdēs - tur ir bezpriģels aizgājis (pirmdien - ārkārtas, otrd., trešd., un cet. bija komiteja), tapēc arī neceļ klausuli. Rīgas Domes depuāti taad vispār eko citu edara...


Pietiek atklāj informāciju, ko citi slēpj. Bet komentētāji šeit, Pietiek, ir izglītotāki un pazīst drēbi, ko apstiež.

Kas attiecas uz RD darbu. Tur reāli Potapova realizē procesuālo jautājumu izskatīšanu RD sabotāžu, realizējot Krievijas FSB plānus, kurā pati Anna Potapova ir aģente, kuru SAB bīdīja caur DP un KNAB operatīvām darbībām ar mērķi ievirzīt politikā kopā ar bij. DP un KNAB operatīvo darbinieku Jurašu.

Bet, savukārt, Bordānam no JKP ir piekļuve valsts noslēpumiem, tostarp formējot ar SAB un DP JKP.

A. Potapova KNAB dienestā regulāri nopludināja informāciju žurnālistiem, imitējot aktīvas KNAB darbības, faktiski veica pret KNAB graujošas darbības, kamēr KNAB vad. Streļčonoks nejauši savā darbā atklāja, ka J. Stīķe faktiski ir A. Potapova.

Potapovai ir grūti tēlot opozīciju Ušakovam RD, jo abi strādā Krievijas FSB interesēs. No malas vērotājiem jāliek saprast, ka JKP (patiesībā sabotējot RD darbu) dara aktīvu darbu vēlētāju labā Saeimas pirms ēlēšanu gaisotnē.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

30.03.2018. 10:31

»

formula

Eh,Aņka,aņka nasha patriotka -pulemjotčica v Rige


Kāpēc Annai nav bērnu?

Atbildēt

Anna

30.03.2018. 09:24

Te nu Pietiek pilnīgi pa tukšo parunājies - pirmkārt, katram muļķim redzams, ka viņa jau nedēļu caurām dienām fiziski sēž Rīgas Domes sēdēs - tur ir bezpriģels aizgājis (pirmdien - ārkārtas, otrd., trešd., un cet. bija komiteja), tapēc arī neceļ klausuli. Rīgas Domes depuāti taad vispār eko citu edara Jābrīnas, kad viņi ēd va guļ? Sēdes ir arī naktīs un vēlu vakaros.

Otrkārt, lektes pr cilvēku, kas benzīnu ielēja, ir zem Pietiek goda, maunuprāt, skaidri zinot, ka citās partijās zog miljoniem.

Ja Petieks ir pilnīgi bez pamata uzsēdies JKP, tātad par to kāds maksā.

Atbildēt

Tev idiot, saka

29.03.2018. 18:05

»

Nikolajs Buivids

Es daudzreiz biju kā vēlēšanas novērotais un redzēju, ka citi novērotai, no partijām, dara visu, lai tas nenotiek...


Liec lauķi mierā! Tev izskaidroja, ka ar tevi manipulē un tu arī gribi piedalīties manipulējot. Rezultāts nemainās. Tie paši sūdi vien augšā būs, kas jau bija.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 17:11

»

jautaajums

Un kur ir garantija ka tavu tukšo aploksni nepiepilda?Par aploksnes saņemšanu taču būsi parakstījies


Es daudzreiz biju kā vēlēšanas novērotais un redzēju, ka citi novērotai, no partijām, dara visu, lai tas nenotiek.
Agrāk ir bijis labs priekšlikums - organizēt balsošanu pēc sportoto metodi. Tad katram vēlētājam uz rokam palikuši kupons ar viņa individuālo numuru, pēc kuru viņš jebkurā laikā varēja pārbaudīt, kā un kādai sarakstei tika uzskaitīta viņa balss. Tomēr šī ideja netika atbalstīta.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 16:55

»

lauķis

Arī derīgs variants.Tomēr es šajā vēlēšanu farsā dalību neņemšu


Es jūs lūdzu pārdomāt, līdz vēlēšanas vel ir laiks.

Atbildēt

29.03.2018. 16:51

Vienmēr šķitis, ka ar to Jutu īsti nav viss riktīgi...

Atbildēt

Varslavāns

29.03.2018. 16:45

Biju domājis, ka Pietiek nav troļļu. Bet skatos, ka te to ir vēl vairāk nekā citur. Tāds naids šļācas! Es gribētu zināt, ko katram no šiem komentētājiem personīgi nodarījuši Bordāns, vai Stīķe? Man Bordāns likās labākais tieslietu ministrs. Likās - beidzot ir viens sakarīgs. Bet nē - noēda! Un kas, paša partija VL/NA. Par ko? Par maksātnespējas administratoriem, ielika Baibu Broku, lai neviens neaiztiktu administratorus!
Tāpēc, lūdzu, katrs uzrakstiet - man personīgi Bordāns nodarīja to..., bet Stīķe sito ....

Atbildēt

Angela

29.03.2018. 16:31

Interesanti, kāpēc Pietiek tā uzsēdies JKP? Manuprāt vienīgā normālā partija. Citās partijās ir tādi zagļi, ka laupa miljonus, bet no Pietiek puses klusums. Lembergs nopircis! Un JKP negodīgo partijas biedru palūdza, kā bija rakstā, izstāties. Vai ZZS ir lūgusi kriminālo Lembergu atkāpties no partijas diriģēšanas? Nekā nebija! Jau cik reizes likuši par premjera kandidātu! Tāpat lieli zagļi ir Saskaņā, un citās partijās. Bet pietiek tikai redz JKP?? Tā teikt paša acī baļķi neredzu, bet tam kas man nepatīk, puteklīti saskatīšu!!!

Atbildēt

jautaajums

29.03.2018. 16:09

»

Nikolajs Buivids

No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam...


Un kur ir garantija ka tavu tukšo aploksni nepiepilda?Par aploksnes saņemšanu taču būsi parakstījies.
Nav svarīgi kā balso , svarīgi kā saskaita balsis.

Atbildēt

klau

29.03.2018. 14:28

vai tad trakajiem nav vieta psihenē?

Atbildēt

Nja

29.03.2018. 12:49

Anonīmais lasītājs ir Kristīne Bormane?

Atbildēt

Tas liecina

29.03.2018. 12:32

»

Anuška

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību


par Krievijas FSB aģentes morāli. LSD lietošana, ķerot muzikantes, DDD plintniecs baltās zeķubiksēs, atstāj nenovēršamas pēdas. Turklāt, Rīgas domē katru dienu FSB uzdevumā jātēlo Ušakova oponenti.

Atbildēt

Anuška

29.03.2018. 12:07

Nabaga Anna Potapova.Viņai ar katru dienu arvien vairāk sāk raustīties galva. Un skatiens...nu tas neliecina par labu garīgo veselību.

Atbildēt

Ja iesi un sabojāsi savu biļetenu,

29.03.2018. 11:45

»

Nikolajs Buivids

No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam...


būs tas pats, ja neiesi un nepiesārņosi savas smadzenes ar destruktīvu rīcību. Jo sabojājot biļetenu, tu piedalies un mēģini manipulēt tāpat, kā manipulē ar tevi. Cīnies sevī par savu brīvību un tu redzēsi, ka kļūsti brīvs un nekas nemainās bez tavas piedalīšanās. Šis konstruktīvais solis ir pirmais solis uz domām un idejām, kā apvienoties un iziet no strupceļa.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.03.2018. 11:30

»

lauķis

Ja tu balso tagad, tu balso par latviešu tautas ienaidnieku interesēm


No Latvijas vēlēšanās likumā izriet, ka, ja pat lielākā tautas daļa atsakās piedalīties vēlēšanos, vēlēšanas tiks uzskatītas par notikušam.
Ja balsošanā piedalās tikai Saeimas deputāti, vēlēšanas tiks pasludinātas par notikušajam.
Nav šaubas, ka deputāti noteikti piedalīsies balsošanā, kā arī viņu radinieki un draugi, kā arī visi tie, kam ir „maizes vietas”.
Tāpēc nešaubos, ka tautas pārstāvji paliks tādi paši kā šodien.
Vienīgā iespēja, saskaņā ar pašreizējo vēlēšanu likumu, lai protestētu, vajag vēlēšanās piedalītos, bet balsot ar tukšu aploksni. Tādā veida Jūs atņemsiet savu balsu no visiem partejiskiem sarakstītēm.
Tie, kas aicina nepiedalīties vēlēšanās, ir ieinteresēti atstāt Latvijā viss kā ir.

Atbildēt

NA, ES cionisma sargsuņi,

29.03.2018. 09:56

klusē, kad šodien izrēķinās ar katalāņu tautas varoņiem, kurus arestē un iesloga cietumā. NA ne ar ko neatšķiras no Krievijas FSB indētājiem. NA ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

Sargājiet savu valodu!

29.03.2018. 09:24

Sargājiet savu Tēvzemi! Neatdodiet to, neiztirgojiet! Neļaujiet politiskās varas bandītiem manipulēt ar sevi! Mūsu brīvība sākas ar katra latvieša brīvību. Brīvību nevēlēt par latviešu tautas ienaidniem, kuri tiek piedāvāti okupācijas varas, kura tikai pārkrāsojusies, apstākļos. Cionistu projekts ES, kas neatbalsta tautu, arī katalāņu, brīvību ir uz vienu roku ar Vovas Putina bandītu FSB. Šodien, pasliktinot tautu stāvokli, notiek bandītu gangsteru kari starp CIP un FSB vispārēja cionisma apstākļos. Žīdu cionisma, kura mērķis esam mēs kā vnk patērētāji un lielgabalgaļa bez dzimima un tutības. Vakar cioniste Merkele ar cionistu Trampu cionistam Putinam atļāva būvēt Nordstream -2 gāzes vadu uz Vāciju.

Atbildēt

Trankvilizatoru Anna

29.03.2018. 09:14

»

kāds

Foršs "lasītājs". :D Štrunts par Annu, bet Neilam visi mēģina uzklupt. Jamais pats pagājā maliņā, jo piegriezās ņemšanās ar pseidopolitiku. Galvenais mērķis, kāpēc viņš iesaistījās, bij saglabāt skolu. Tas viņam izdevās, pārējais nav svarīgi. Un kāds nu "kasieris", vajadzēja zem kādas partijas pabūt...


Potapova, Omon kaujiniece politikāx Vovas Putina bandītu FSB aģente, kuai jāizliekas par Ušakova pretinieci. Franču žīds Bordāns ar pielaidi valsts noslēpumiem , DP noslēpumos veido JKP kā savulaik DP noslēpumos Zatlers vazājās un meklēja viņa " reformu" partijas piekritējus no tautas, Jurašs, ko DP virza politikā kā savu veco kadru kopā ar kadreni Potapovu. Čaulas valsts, čaulas partijas, čaulas bankas un čaulas uzņēmumi. Nav nevienas latviešu interešu partijas, visām saukļi par Latvijas nacionālām vajadzībām - parādiem SVF/PB un latviskās vides laukos iznīcināšanu, par kosmopolītismu, mācot okupantus latviešu valodā. Ļaujot viņiem kā Ušakovam caur latviešu valodu pārņemt varu.

Atbildēt

kāds

29.03.2018. 08:37

Foršs "lasītājs". :D Štrunts par Annu, bet Neilam visi mēģina uzklupt. Jamais pats pagājā maliņā, jo piegriezās ņemšanās ar pseidopolitiku. Galvenais mērķis, kāpēc viņš iesaistījās, bij saglabāt skolu. Tas viņam izdevās, pārējais nav svarīgi. Un kāds nu "kasieris", vajadzēja zem kādas partijas pabūt, lai startētu vēlēšanās, tas arī viss.

Atbildēt

Nekad kopš Latvijai iedeva neatkarību

29.03.2018. 06:44

neesmu un nepiedalīšos vēlēšanās, jo neticu nevienam varas noziedznieku vārdam. Aizvien vairāk redzam, ka viss atbilst Finka pareģojumam - plīvos sarkanbaltsarkanie karogi, būs runas par brīvību.. Tevi joprojām aģitē doties uz vēlēšanām un balsot par partijām, kuras nerealizē latviešu tautas intereses.

Nekļūsti līdzvainīgs un līdzatbildīgs! Nepiedalies! Neļauj sevi ievilkt olitisko noziedznieku manipulācijās! Kļūsti brīvs savā izvēlē balsot tikai tad, kad pienāks īstais laiks. Ja tu balso tagad, tu balso par latviešu tautas ienaidnieku interesēm!

Atbildēt

DP ar kompromātiem pret Jurašu,

29.03.2018. 06:37

ierosinot kriminālprocesu, piespieda viņu dibināt partiju JKP, Bordānam ir pielaide valsts noslēpumiem JKP organizēšanai, DP un Krievijas FSB aģente Potapova - visi realizē DP, čaulas valsts Latvijas JKP pēc veciem VDK principiem - JKP virza tos, kas sevi pierādīja darbā drošības iestādēs.

Bet Kustību par DP organizē uz visādu puskoka lēcēju atkritumiem - Latvijas attīstībai ar noziedznieku Repši, Viņķeles praidisdiem un Bondaru, kuram arī ir pielaide valsts noslēpumiem kā vijušās v p sulainim cionistes VVF pakalpiņam, kurš aicināja Liepājas Vilnīša partiju sadarboties ar Saskaņu, ko Vilnītis arī pirms pašvaldību vēlēšanām apsolīja. Visas jaunās partijas ir DP čaulas partijas.

Bandītiskā, ārpus likuma esošā Saeimas koalīcija veic vienu diversiju pēc otras pret Latvijas tautsaimniecību. Balsojot par Koalīcijas partijām ir tas pats, kas balsot par saskaņu. DP trolli te strādā aktīvi - mīkstām metodēm, jo nevar Pietiek ietekmēt.

Latvija ir čaulas valst Vovas Putina bandītiskā grupējuma - Krievijas FSB un Latvijas SAB un DP rokās kā arī cionistu CIP rokās ar praidismu un genderismu. Visiem visi līdzekļi labi, lai tu ietu uz vēlēšanām. Tikai Latvijā nav partijas, kura realizētu latviešu tautas intereses.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

29.03.2018. 06:21

»

Ja tu draudziņ nezini

Ja tu nebūtu musinātājs un zinātu, ka ar nepedalīšanso vēlēšanās tu balso par Putina Rīgas gfiliāli - to tu man gribi iestāstīt, lai es, mēs atbalstām okupācijas tendenču uzturēšanu un atjaunošanau...


ka Latvija ir čaulas valsts, jo valdošā Vovas Putina Saeimas koalīcija ir tāda pat noziedznieku organizācija, jo tā mērķis nav latviešu tautas labklājība, kā ZZS un Saskaa.

Drošības policijai, kurai jārūpējas par šīs čaulas valsts drošību, ir čaulas organizācija, kura realizē likumā noteiko - organizē atkal jaunas politiskas kustības, kāda , piem., ir " kustība PAR" ar Bordānu vadībā, bij. tieslietu ministru, kuam ir visas pielaides valsts noslēpumiem , arī DP radītai kustībai PAR. DP uzdevums ir radīt jaunas kustības, aizraujot tautu uz vēlēšanām.

Latvijā, Krievijas FSB čaulas valstī latviešu uzņēmējdarbība tiek iznīcināta, ja neskaita bandītisko ZZS biedru darbības. Latvieši ganocīdā tiek padzīti no Latvijas un simtos tūkstošu smok ārvalstīs.

Nekļūsti vienaldzīgs, neļauj ar sevi manipulēt! Nekļūsti līdzvainīgs un līdzatbildīgs!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: