Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Garāmbraucējs no Pļavnieku blokmājas

05.12.2013. 16:22

»

Es

Sanāk, ka Spice jau sen ir bankrotējusi


Izteikšos godmaņveidīgi -
Pirmkārt, nevajag salīdzināt iepirkšanās centru kā Spice ar angārveidīgo Maxima, jo tās ir dažādu kategoriju iepirkšanās vietas. Normāli cilvēki priekš viena polša un pāris aliem, vai oglēm un aizdedzināšanas šķidruma uz Spici vai Alfu nebrauks, bet to paņems mazākā veikalā, kur normāli iebraukt ar labo pagriezienu un tāpat arī izbraukt.
Otrkārt, nevar salīdzināt Ulmaņa gatves un Lielirbes ielas transporta plūsmu Jūrmalas virzienā ar Biķernieku ielas plūsmu Mežciemā. Lielā plūsmā neracionālo braucēju var būt diezgan daudz (jo sevišķi sievietes :) ).
No minētā secinām, ka salīdzinošie lielumi ir izvēlēti neatbilstoši, tāpēc arī secinājumi par Spices iespējamo bankroti ir maldinoši. :)

Atbildēt

Gvido

05.12.2013. 11:42

Kamērt no RD ar sūdainu koku nepadzīs to polit mafijas klana GKR vadoni Andri Amēriku un to trekno RD izpilddit=rektoru Radzēviču, tikmer nekas nemainīsies !!!!!!!!!! Tikmēr tai RPP darbonīsi kā Lukass varēs drosi un mierīgi piekot savu amatu ar šucmaniskām manierēm saņemot Amērtika un nradzēviča svetību .....

Atbildēt

Garāmbraucējs no Pļavnieku blokmājas

05.12.2013. 09:47

»

Garāmgājēja

Nezinu par konkurenci. Tie, kas iepērkas Sky, neiepirksies Maximā un otrādi. Katram savs. Taču pilsētbūvnieki gan varēja vairāk domāt ar galvām vai likt lietā savu estētisko gaumi. Netālu ir degradēta teritorija - Mežciema tirgus - ar visām trakām būdām. Tirgus knapi velk dzīvību jau daudzus gadus. ...


Autobraucējiem darbojas "labā pagrieziena" princips, lai viegli iebraukt un izbraukt, jo īpaši, izbraucot no Rīgas. Mežciema tirgus tādiem ir kreisajā pusē. Atgriežoties Rīgā visi ir noguruši (arī no atpūtas) un negrib iepirkties. Tā kad teritorija ir, bet lielveikalam neder. Lai tur Kirsons Māju būvē. Sagurušie pasažieri kādu aliņu varēs ieraut. :)

Atbildēt

atklāti

05.12.2013. 03:50

Nu jau korupcija tiesu sistēmā ir kļuvis vispārzināms fakts. Tagad gandrīz vai katrā publikācijā tiek pieminēta korumpētā tiesu sistēma. Jāteic, ka tieši no tiesu ssitēmas korupcijas sērga izplatījās pa visu valsti. Pateicoties arī Andrim Guļānam (bijušajam Augstākās tiesas priekšsēdētājam, Tagad Augstākās tiesas senatoram) un Jānim Maizītim (bijušajam ģenerālprokuroram un tagadējam Satversmes Aizsardzības biroja vadītājam). Nupat beidzās viena 14 (!) gadus veca lieta pret Rīgas domi. Bet tādu lietu ir daudz. Vēl vairāk ir novilktas līdz noilgumam, neskatoties, ka cietušajiem bija visi pierādījumi, lai vinnētu. Bet nu par to, kā šī korupcija ietekmējusi Rīgas domi (kuru KNAB ne novērš, ne apkaro).

Ko tādu man ir izdarījusi Rīgas dome?

Mans klases biedrs pajautāja, ko tādu man ir izdarījusi RD, ka es tā cenšos, izplatot saites sava Facebook konta laika joslā ar atbalstu grupai "Ušakov, atkāpies" un savu pamatojumu, kāpēc viņam būtu jāatkāpjas. Esmu nolēmis savu atbildi viņam publicēt.

Rīgas dome man nevis izdarīja, bet neizdarīja. Daudz ko neizdarīja. Novilcināja par diviem gadiem Dienvidu tilta trešo kārtu -- un uzbūvēja par to pašu naudu, kaut solīja lētāk. Atlika līdz nezināmam laika tā paša tilta ceturto kārtu, bez kuras viņš ir knapi lietojams Ziepniekkalna/Jelgavas/Mārupes iedzīvotājiem. Joprojām līdzfinansē mazāk nekā pusi no privātā bērnudārza maksas -- salīdzinājumam, Babīte līdzfinansē līdz 180 Ls, Mārupe 100%, Rīga -- 93 Ls. Piedevām, ciniski melo Tava Rīgā ar piemēru -- ja bērnudārzs maksā 100 Ls, tad jums jāpiemaksā tikai 7 Ls -- bet bērnudārzu par 100 Ls Rīgā nav. Iznīcināja maršrutniekus. Apvienoja namu apsaimniekotājus, izveidojot tādu monstru, kurā vispār neviens jau sen nevar saprast, kas darās. Pilsēta vispār stagnē, korupcija tika pacelta jaunajā līmenī. Nauda sāk beigties -- tiek rīkoti ciniski gājieni, izdodot cenu paaugstināšanu nerīdziniekiem par baigo atlaidi rīdziniekiem, cenšoties papildināt Rīgas kasi.

Bet galvenais ir saprast viņu visatļautības iemeslu. Un tas ir gaužām vienkāršs. Krievu mentalitāte. Krieviem, ne jau visiem, protams, bet ievērojamai daļai ir vajadzīgs labais cars -- un viņam var piedot visu. Jo viņš ir mūsējais, un šā iemesla dēļ viņš nevar būt slikts, bet visi, kas viņu kritizē, ir ļaundari un "naciķu" līdzskrējēji un pakaļlaižas. Nav svarīgi, cik biezas ziepes viņš ir savārījis un cik dziļi auzās ir iebraucis. Viņš ir mūsējais, tātad labais. Un tas ir baisi. Es nesaku, ka Birks vai Ārgalis bija labāki -- viņi arī vārīja ļoti daudz ziepju. Bet ir viena nianse -- viņu vēlētāju acis viņi nebija nedz elki, nedz cari, nedz neaizvietojami. Nav arī pašreiz -- nedz Vienotība, nedz NA, nedz ZZS. Un savā starpā, latviešu partiju koalīcijā, vienmēr bija intrigas un konkurence, kas reāli spēlē pašregulēšanās mehānisma lomu -- neļauj pārāk aizrauties un ieslīgt korupcijā, zaudējot saikni ar realitāti. Zināmā mērā, protams. CS/GKR tandēmā konkurences nav -- viņi to sauc par komandas darbu, aha. Tāds komandas darbs demokrātiskā iekārtā veicina visatļautību, it īpaši mūsu valstī, ņemot vērā tiesas varas korumpētības līmeni.

2009.gadā esmu bijis liels SC un Nila piekritējs. Pats balsoju par viņiem un citus aģitēju, savu radu/draugu lokā. Naivi ticēju, ka viņi ir citādi, ka viņi visu mainīs uz labāko pusi, ka viņi beidzot izbeigs korupciju un veicinās attīstību. Piedod, bet visi viņu sasniegumi -- ir karšu namiņi. Skaisti uzmālētas fasādes, kā Lucavsala un Spīķeru krastmala. Stratēģiskā attīstība kā kliboja, tā turpina klibot, vai pat vispār ir apstājusies -- palasi latviešu presi par Rīgas ostu, kā tur lietas (ne)notiek, kā sēž Amerika kungam pietuvinātas personas uz izīrētajiem viņiem hektāriem, gadu pēc gada solīdami sākt uber-ienesīgu biznesu.

Iepriekš esmu domājis, kā es varētu cīnīties par savu Rīgu pret visu šo cūcību? Bet nu, tagad ir iespēja, pats Nils tādu ir devis. Grēks neizmantot.

http://www.ir.lv/blogi/politika/ko-tadu-man-ir-izdarijusi-rigas-dome

Atbildēt

par domi

04.12.2013. 23:05

»

Džeimss

Tāpēc jau Maxima un Torpejs brauc ar buldozeru pār līķiem, ka Rīgas dome pazemīgi izdabā, un retais no rīdziniekiem uzdrošinās pretoties


Toties Ušakovamerikam % nāk.
Tāpēc arī tur tāds galvenais būvuzraudziņš sēž.

Atbildēt

P.S.

04.12.2013. 21:15

Šis Torpejs esot ieprecējies Maximas īpašnieka ģimenē, tāpat kā "arhitekti" Kalinkas Re&Re klanā. Roka roku mazgā un abas...

Atbildēt

Džeimss

04.12.2013. 21:10

Tāpēc jau Maxima un Torpejs brauc ar buldozeru pār līķiem, ka Rīgas dome pazemīgi izdabā, un retais no rīdziniekiem uzdrošinās pretoties.

Atbildēt

tāpēc...

04.12.2013. 20:02

Tāpēc jau saeima aizliedza sabiedrības līdzdalību, lai cilv;eki nemaisītos pa kājām, lai torpeji un maximas varētu mūs uzskatīt par baltiem vergiem

Atbildēt

vecais spekulants

04.12.2013. 17:10

RD rakstam iesniegumus tikai tapec,lai dabutu atbildi prieks tiesas .Nekad no Usakova-Amerika kantora nesam sanemusi pozitivu atbildi .Un tadu nekad nesam gaidijusi un nekad nesagaidisim.Tikai mezonigu nodoklu pielikumu katru gadu.

Atbildēt

Garāmgājēja

04.12.2013. 17:08

»

Garāmbraucējs no Pļavnieku blokmājas

Vai tie sūdzmaņi nestrādā Sky sistēmā? Tagad vismaz starp tirgotājiem būs konkurence...


Nezinu par konkurenci. Tie, kas iepērkas Sky, neiepirksies Maximā un otrādi. Katram savs. Taču pilsētbūvnieki gan varēja vairāk domāt ar galvām vai likt lietā savu estētisko gaumi. Netālu ir degradēta teritorija - Mežciema tirgus - ar visām trakām būdām. Tirgus knapi velk dzīvību jau daudzus gadus. Žēl uz to skatīties. Vai pilsētbūvnieki nevarēja pierunāt Mežciema tirgus īpašniekus apārdot savu teritoriju, kas nekādu peļņu nenes Maxima īpašniekiem? Jau cilvēkiem viņu dārgo dzīvokļu namiem piecēla priekšā auto tirgotavas, tagad šie Maxima šķūņi ar milzīgu teritoriju iebraukšanai, stāvvietai! Žēl Kaivas ielas iedzīvotāju! Un tikai tāp';ec, ka mums gan ir visādi pilsētbūvnieki, arhitekti, pat Misters 20% mums ir, bet nav neviena arhitekta, vides speciālista, ainavu arhitekta, kas kaut ko sajēdz.

Atbildēt

es

04.12.2013. 15:46

»

JMS

04.12.13...


Jāni, ej labāk raksti savus komentus uz apollo vai delfiem. Tur tavējie plosās tā, ka riebjās tās lapas pat vaļā vērt.
Un pēc visām šitām negācijām, pat es kā cilvēks, kurš nekad nav balsojis par Ušakovu, sāku apsvērt domu, ka nākošajās vēlēšanās tas tomēr būs jādara, jo jūsu histēriskie spiedzieni rada lielāku nepatiku pret jums pašiem, nekā pret Ušakovu.

Atbildēt

siena

04.12.2013. 14:29

»

eidis

Šitā Rīgas domes atbilde iedzīvotāsjiem par kārtējo Maximu jau vien ir ko vērta...


Pret māju vērstā siena nudien nav melna, bet gaiša ar koka apdari. No loga izskatās krietni labāk nekā melnās Pļavnieku Maximas

Atbildēt

es no Kaivas ielas

04.12.2013. 13:17

»

Garāmbraucējs no Pļavnieku blokmājas

Vai tie sūdzmaņi nestrādā Sky sistēmā? Tagad vismaz starp tirgotājiem būs konkurence...


Daļēji jau taisnība.Nepaveicās tiem kam logi pret to veikala sienu. Bet + ir tas ka manam divistabu dzīvoklim 60 m3 izmaksas ziemas periodā ir mazākas kā vecā blokmājas dzīvoklī. Arī pazemes stāvvietā ir iekļauta(ziemā nav jākasa ledus un sniegs no a/m),un smuki bērnu laukumiņi...

Atbildēt

Es

04.12.2013. 13:11

Es nesaprotu, kāpēc to tirdzniecības centru nevarēja būvēt 20 metrus tālāk? Kāpēc tā siena jābūvē tieši blakus dzīvojamai mājai? Var takš bišku izmainīt plānojumu un nolikt tajā vietā kaut vai stāvvietu vai ko.

Atbildēt

JMS

04.12.2013. 13:09

04.12.13.
Pēc piketa: deviņi jautājumi

Pēc vakardienas piketa pie Rīgas domes, kas aicināja atkāpties domes priekšsēdi Ušakovu un organizētā pensionāru un pašvaldības uzņēmumu darbinieku atbalsta balagāna Ušakovam, man ir radušies daži jautājumi, uz kuriem būtu interesanti saņemt atbildes pēc būtības:

1. Kādēļ un kurš deva rīkojumu pirmā piketa pieteicējus (pret esošo domes priekšsēdi), par spīti saskaņotajai piketa atrašanās vietai pie domes ieejas, aizvirzīt to projām no domes un ierobežot to "sarkanās lentes zonā" pakava veidā ap Rolanda pieminekli, lai Ušakova atbalstītāji, kas pieteicās kā otrie, varētu brīvi pārvietoties pa visu Rātslaukumu un pie Rīgas domes ieejas kāpnēm? Protams, atbalstītājiem tā bija iespēja sagaidīt savu "pielūgsmes objektu" Ušakova personā, aptaustīt viņu un tuvumā apbrīnot viņa līksmo uzvaras sveicienu. Tomēr vēlos uzzināt, kādēļ vieni ir vienlīdzīgāki par otriem un kura domes amatpersona noteikusi cilvēku vērtību publiskos pasākumos?

2. Kādēļ, zinot, ka puses nedrīkst izmantot nekādus skaņu pastiprinošus priekšmetus, 30 minūtes redzot/dzirdot notiekošo pirms otrā piketa (12:30 - 13:00), Rīgas Pašvaldības Policija (RPP) nerīkojās, aizliedzot skaņas pastiprinošas ierīces un instrumentus: skaļruni, bungas, taures, svilpes? Vai RPP (ne)rīcība veicināja provokācijas? Kurš par to atbildēs?

3. Ko nozīmē sveiciens "Victory" no Ušakova puses, laikā, kad arī viņa bezatbildīgā vadības stila dēļ ir gājuši bojā 54 cilvēki, jo būvuzraudzība ir domes priekšsēdētāja tiešās atbildības joma?

4. Vai Rīgas Pašvaldības Policijas (RPP) darbinieki ir domāti, lai kā sargsuņi bez zināšanām un iemaņām, akli izpildītu vadības pavēles, vai tomēr policista pienākums, pirms pielietot fizisku spēku, "pārkāpējam" ja tas neapdraud apkārtesošos, ir informēt, par ko cilvēks tiek brīdināts vai aizturēts?

5. Kā RPP vadība izskaidro vienas personas aizturēšanu, nepaskaidrojot par kādu likuma panta pārkāpumu tā tiek vainota un pat ignorējot pašvaldības deputāta aizrādījumu, to brutāli pastumjot malā un aicinot kolēģi uzsākt transportlīdzekļa kustību?

6. Kā RPP vadība izskaidro fizisko un brutālo attieksmi pret viedokļa paudēju, kas domes sēdes laikā klusi sēdēja apmeklētājiem paredzētajā vietā ar plakātu "Ušakovs balts un pūkains" – vispirms aizstumjot viņas krēslu pie durvīm, pēc tam, izlaužot rokas un noliecot galvu pie zemes, izvelkot sievieti no domes sēžu zāles?

7. Vai Rīgas pilsētas karogi, kuri tika atvesti (un pēc pasākuma vienkopus aizvesti) uz piketu ar pašvaldības uzņēmuma PU „Rīgas Satiksme” transportu ir Rīgas pašvaldības īpašums un kāds ir juridisks pamats izmantot pašvaldības īpašumu privātajā piketā?

8. Vai PU „Rīgas Satiksme”, kuras dotācijas ir desmitiem miljonu latu (60/70) katru gadu no visu rīdzinieku naudas, tiek izmantots esošās Rīgas domes vadības atbalstam ar visiem tā resursiem? Kurš ir devis šādu rīkojumu un kad beidzot Ušakovs ļaus Rīgas Domes Revīzijas komisijai, kurā ir visu ievēlēto politisko partiju pārstāvji, veikt revīziju šajā miljonus zaudējošajā uzņēmumā?

9. Vai Nils Ušakovs noskaidros un publiski paudīs viedokli, kāpēc viņa atbalstam organizētie piketētāji no PU „Rīgas Satiksme” un pašvaldības SIA „Rīgas Namu Pārvaldnieks” izmantoja naidu kurinošus lozungus?

Rakstot šos jautājumus, es jau esmu samierinājies ar domu, ka atbilžu nebūs vai tās būs virspusīgas. Tomēr man ir jautājums Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, kurš panāca Ministru prezidenta demisiju, bet klusē par Rīgas domes priekšsēdētāja atbildību Zolitūdes traģēdijā.
Kā Jūs, Prezidenta kungs, sevi redzat svinīgajos pasākumos šodien un 2014. gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, kopā ar saviem kolēģiem no visas Eiropas blakus Latvijas galvaspilsētas mēram, kurš noliedz jebkādu atbildību par savu darbu, bet pilsētā ar vien atklāj darbojošos, ekspluatācijā nenodotus objektus?
Prezidenta kungs, pēc Jūsu publiski paustā, ka Zolitūdes traģēdija ir nevainīgu cilvēku masu slepkavība, ceru sagaidīt Jūsu atbildi uz jautājumu: vai uzskatāt, ka Nils Ušakovs apriori nav atbildīgs par notikušo?

Jānis Mārtiņš Skuja. Piketa Ušakova atstādināšanai organizātors.

Atbildēt

sisii

04.12.2013. 13:09

Un kāds gan šim šobrīd sakars ar visu notiekošo, neskatoties uz "fantastiskajām" RD atbildēm! šī sūdzības iesniegšana gan izskatās vairāk par labu savu interešu lobēšanai...

Atbildēt

jurists

04.12.2013. 12:24

»

AV

Blefu, nevis šantāžu, jo izrādījās, ka zverinātais advokāts Blūmiņš nezina APL. Vēstuli no viņa saņēmām vēl 2012. gada oktobrī


Blūmiņam jau nemaz nav nekas jāsajēdz no APL, ja viņš ir pārliecinās, ka visu atrisinās viņa sakari ar Torpeju, Ārvalstu investoru padomi un abiem Dombrovskiem?
Kā jau tiesiskā valstī....pie mums pieņemts.

Atbildēt

AV

04.12.2013. 11:45

»

jurists

Domāju, ka Torpejs/adv.Blūmiņš ar savu šantāžu par 1 milj.ls iespējamo piedziņu PIETEICĒJUS IEBIEDĒJA


Blefu, nevis šantāžu, jo izrādījās, ka zverinātais advokāts Blūmiņš nezina APL. Vēstuli no viņa saņēmām vēl 2012. gada oktobrī.

Atbildēt

jurists

04.12.2013. 11:30

»

Ainis

Autors varētu pastāstīt, kādēļ lieta tiesā 5.novembrī tika izbeigta


Domāju, ka Torpejs/adv.Blūmiņš ar savu šantāžu par 1 milj.ls iespējamo piedziņu PIETEICĒJUS IEBIEDĒJA.

Atbildēt

.

04.12.2013. 11:08

Kas ir liels veikals salīdzinot ar dzelzceļu Jāņavārtos - tāda sajūta ,ka guli lokomotīvē.

Atbildēt

Zemes nomas maksātājs

04.12.2013. 10:39

»

Esa

Gan jau arī ka mr 20% pirksts. Ja iedzīvotāji negrib blakus šādu, dabu degradējošu būvi, tad neviens viņiem tādu nedrīkst uzspiest


Kopš kura laika metāla-plastikāta angārs ir "dabu degradējoša būve"? Vai vajadzēja "videi draudzīgu" kā Zolitūdē? Ja iedzīvotāji negrib sev blakus kaimiņus, lai nopērk vai iznomā to zemi un audzē puķes. Padomiska domāšana, ka valsts vai pašvaldība viņu vietā to darīs. Mūsu pašvaldības darbojas kā biznesa struktūras - par aizaugušu pļavu pašvaldība nekustamā īpašuma nodokļos saņem santīmus, bet kad tai pļavā uzbūvē to pašu Maxima angāru, šādam gabalam mainās kadastrālā vērtība un par to pašvaldība jau saņem simtus latu.

Atbildēt

Garāmbraucējs no Pļavnieku blokmājas

04.12.2013. 10:16

Vai tie sūdzmaņi nestrādā Sky sistēmā? Tagad vismaz starp tirgotājiem būs konkurence.
Kaivas ielas rajona iedzīvotājus man patiesi žēl - samaksāja neadekvātu naudu par tiem stikla būriem. Jābūt galīgi trakam, lai pirktu dzīvokli šajās mājās - projekta būvnieks ar kvalitāti nekad nav izcēlies, gar logiem iet augstsprieguma elektrolīnija, pļaviņā starp mājām un Biķernieku ielu slapjā laikā lielas ūdens peļķes stāvēja. Tagad vismaz Maxima tās nosegs. Pirms pāris dienām biju tajā rajonā uz homeopātisko aptieku un vēl padomāju - drūmi laikam tiešām būs tiem, kam aiz loga redzama melna plastikāta siena, bet gar visu sienu tūjas sastādītas. Atliek sagaidīt, kamēr sakuplos un sazaļos.
Secinājumi - meklējot dzīvokli jaunajā projektā pie viena jāprasa pašvaldības apstiprināts teritorijas plānojums, lai saprastu iespējamās izmaiņas. Par plašu skatu aiz loga dzīvokļa pircējam ir jāmaksā - vai nu jāpērk augšējie stāvi vai dzīvoklis mājā ar plašu zemes gabalu. Rīgā zeme ir dārga un uz citu rēķina skaisti dzīvot nesanāks.

Atbildēt

AV

04.12.2013. 10:10

»

Ainis

Autors varētu pastāstīt, kādēļ lieta tiesā 5.novembrī tika izbeigta


Ja vēlreiz pārbaudīsiet informāciju, tad redzēsiet, ka nevis novembrī, bet aprīlī. Atsaucām iesniegumu, jo Homburgam izdevās panākt pagaidu noregulējumu un turpinājās liels spiediens no viņu puses uz pieteicējiem.

Atbildēt

Ainis

04.12.2013. 09:47

Autors varētu pastāstīt, kādēļ lieta tiesā 5.novembrī tika izbeigta?

Atbildēt

I

04.12.2013. 09:41

»

Z

Bet tie lēmēji taču ir bērziņi, kļaviņi, kalniņi, purmaļi utt. Domu saprati


Tiešām nesapratu....gribi teukt,ka lēmumus pieņem anonīmi ierēdnīši?

Atbildēt

Nu vai zināt

04.12.2013. 08:19

»

Z

Bet tie lēmēji taču ir bērziņi, kļaviņi, kalniņi, purmaļi utt. Domu saprati


Bez izņēmuma!!! Nekādu šķirošanu!!!!

Atbildēt

tādi esam

04.12.2013. 06:59


Dievs visu saliek savās vietās!
Šo rakstu autoram vajadzētu aizsūtīt Homburgu lobijam Vjač.Dombrovskim, Pavļutam un viņu izsūtāmajam Ķirsim.
Tagad liekulis Ušakovs sagribējies sabiedrības atbalstu.

Atbildēt

Esa

04.12.2013. 06:54

Gan jau arī ka mr 20% pirksts. Ja iedzīvotāji negrib blakus šādu, dabu degradējošu būvi, tad neviens viņiem tādu nedrīkst uzspiest.

Atbildēt

mimi

03.12.2013. 23:57

Nu bet milie draugi sen tacu ir visiem labj zinams ar ko nkdarbojas un kadaa veida stradaa rigas domes attistibas departaments. Visi tacu labi zin kur sez rd atd prieksnieki beidzot darbu rd atd. Kadi vel jautajumi, kadas vel apspriesanas- viss tacu ir sakartots.

Atbildēt

sīkumi

03.12.2013. 22:58

lai arī bez tēmu sadales, kas būtu pārskatāmāk, RD atbilde ir sakarīga, samērā konstruktīva un pēc būtības ar argumentāciju (izlasīju kādus 70% no teksta),
diskusijas ierkasts atspoguļo mūsu diskusiju "kultūru",H.'pārstāvis izceļas, bet kopumā ja es lasītu savu sarunu (gan biznesa, gan ikdienas) tekstu izdrukas, es tās neatzītu par savām (rakstīšnā es ļoti sakoncentrējos uz jēgu,sarunā uz emocionalitāti - vienkāši psiholoģija
tie, kas nopirka dzīvokļus ar skatu uz tukšumu - domāt vajag, ka svarīgu ielu krustojumos būs ne jau 1 ģimenes māja, bet gan "siena"

Atbildēt

Nu vai zināt

03.12.2013. 22:27

Tos Kuces bērnus - pa vienam vien... Tāda nekaunība!! Būt mana teikšana - ar kājām uz austrumiem tos mēslus aiztriektu, nešķirojot sarkans vai balts

Atbildēt

Urļiks

03.12.2013. 22:08

Ņemot vērā autora vārdu uzvārdu, cerams, ka viņš par Nilu nebalsoja.

Atbildēt

gogo

03.12.2013. 21:56

Zinu Kivilas kundzu, senāk Merkss labā kukuļus deva pa labi un kreisi.

Atbildēt

Harr

03.12.2013. 21:22

Diezgan jautrs arī tas "homburgs" - atnāk uz sanāksmi un reāli draud "I will never invest again in Latvia" (30:10)

Atbildēt

eidis

03.12.2013. 20:24

Šitā Rīgas domes atbilde iedzīvotāsjiem par kārtējo Maximu jau vien ir ko vērta! -

:08:35 – RD par publisko apspriešanu: Es pateikšu godīgi, jums šobrīd tas objekts būs tik un tā tajā vietā, ātrāk, vēlāk tas būs. Ja cilvēki nāk pretī un piedāvā jums atrast risinājumu, nu tā publiskā apspriešana būs formāla, ja jums šobrīd piedāvā izteikties visiem un pateikt, ko jūs tiešām vēlaties, nu tad izmantojiet šo iespēju. Jums ir nepareizs priekšstats par publisko apspriešanu, mēs to esam sapratuši. Tas ir tā, ka kad tiek izsludināta publiskā apspriešana, trīs mēnešus izpilddirekcijā karājas planšetes, visi pasaka gribam to, vai gribam šito, tajā mirklī jūs visi rakstāt savus pieteikumus, ieteikumus un tamlīdzīgi, atnāk rezultāts uz būvvaldi, mēs apkopojam rezultātus. Ja viņi ir sakarīgi, tad mēs sakām projektētājam: „iestrādājam šo te projektā”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: