Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek šodien publisko pilnu audioierakstu, kas rāda, kādā tieši veidā un ar kādu pamatojumu vakar Normunda Mežvieta (attēlā) vadītās Drošības policijas darbinieki aizturēja Lato Lapsu un kā norisinājās tālākie notikumi Drošības policijas telpās.

Uzreiz brīdinām - pirmkārt, audioieraksts ir garš (aptuveni pusotru stundu), tā ka to visu noklausīties varētu būt nogurdinoši. Interesantākās epizodes ir pēc 16. minūtes, kad notiek pati aizturēšana, savukārt no pārējā ieraksta laika interesantas ir epizodes, kurās Lato Lapsam atkārtoti tiek liegta iespēja sazināties ar advokātu.

Otrkārt, audioieraksts nav arī izcilā kvalitātē - tas ir veikts ar "rezerves diktofonu", savukārt "īsto diktofonu" ar būtiski labākas kvalitātes ierakstu Lato Lapsa jau vakar pēc savas iniciatīvas nodeva Valsts policijai kopā ar iesniegumu Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim (publicējam arī to - tāpat kā Drošības policijas aizturēšanas telpās tapušo iesniegumu ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram).

Treškārt, jūtīgākām dvēselēm Pietiek norāda, ka audioierakstā dzirdami arī labierīcību apmeklēšanas trokšņi - diemžēl, tā kā šo procesu novēroja Drošības policijas darbinieki, diktofonu uz šo laiku nebija iespējams izslēgt.

Šīs dienas gaitā Pietiek centīsies publicēt arī vismaz daļas audioieraksta atšifrējumu.

Audio (MP3, ~85 Mb) Noklausīties | Lejuplādēt

Dokumenti

FotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0