Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Gadījums ar profesora Uģa Gruntmaņa atgriešanos ASV apliecina, ka Latvijā "partiju karteļa" kretīnmenedžments ar "lielākajiem kretīniem", "šoferu dēliem" un visvisādi manipulējamiem jefiņiem, saliktiem vadošajos amatos, joprojām reāli pastāv. Lūk, mūsu novada piemērs.

Novadā baumo, ka jaunais Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, iestājoties (negaidīti vairumam novada iedzīvotāju) Nacionālajā apvienībā, ir izraudzīts mēra amatam, jo viņam "aste esot bluķī".

Proti, "lielie blēži" izskaitļojuši, ka jaunā censoņa nepaklausības gadījumā Būvvalde un Valsts darba inspekcija varēšot viņa ražotni "aizklapēt ciet", tādēļ amatā viņš būšot "bezierunu paklausīgs".

Turklāt viņš esot iegrābies kredītos, apķīlājot visu mantu, bet parādsaistības neesot norādījis valsts amatpersonas deklarācijā.

Baumas pārbaudīju. Lūk, fakti.

SIA Softwood Edgars Avotiņš ir vienīgais patiesā labuma guvējs.

SIA Softwood ilgstoši ir prāvu nodokļu summu parādā VID, turklāt parāda summa pieaug. Visa uzņēmuma manta kā lietu kopība, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas ir ieķīlātas Altum.

Bānūžos mātes viensētā reģistrētā uzņēmuma faktiskā ražotne atrodas Bilskas centrā. Tā nav reģistrēta VID kā SIA struktūrvienība, jo tam nav tiesiska pamata.

Ražošana notiek telpās bez nomas līguma/maksas - uz privātīpašnieka zemes, valstij piekrītošā būvē, kura NAV pat reģistrēta Valsts zemes dienesta kadastrs.lv

Valsts amatpersonas deklarācijā par 2019. gadu Edgars Avotiņš nav norādījis, ka ir veicis komercdarbību arī kā individuālais komersants "e-koks" (reģistrējies mātes viensētā, 2019. gadā ražo taras dēlīšus) un šādā statusā visa viņa (kā komercķīlas devēja) manta kā lietu kopība ieķīlāšanas brīdī, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas ir ieķīlātas Latvijas Hipotēku un zemes bankā (tagad Altum).

Tā ar paklausīgu "kadru atlasi" Latvijā funkcionē "partiju kartelis", un joprojām atrodas jefiņi, kuri, esot "s... līdz ausīm", pieņem šos "spēles noteikumus".

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

55
2