Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nemainīgs secinājums

23.06.2022. 09:42

»

būtiska pibilde

Jukuma piesauktie "kādi sūdi" ir paša Jukuma galvā! Līgo


Kustoņi bieži vien izdara racionālākus secinājumus kā līgo maurojoši okupanti.

Atbildēt

būtiska pibilde

23.06.2022. 08:59

Jukuma piesauktie "kādi sūdi" ir paša Jukuma galvā! Līgo!

Atbildēt

Jukums

23.06.2022. 08:12

Varu tikai pabrīnīties kādi sūdi ir to krievu okupantu galvās kuri iebrukuši Ukrainā slepkavot tos kurus paši nesen sauca par savu brāļu tautu. Vai arī pašiem saņemt savu pelnīto lodi no Ukrainas aizstāvjiem, nomirt par vājprātīgo putinu bezjēdzīgā nāvē, vai vismaz tik sakropļotam uz mūžu un tad visu atlikušo nožēlojamo dzīvi mocīties. Tādu okupantu kuri atdevuši savas lopiskās dzīvības par maniaku putinu, skaits tuvojas jau 35 000. Cik ir sakropļoto - nav zināms gan jau, ka vismaz piecas reizes vairāk. Bez tam vēl ir tie, kuriem paveicies nokļūt ukraiņu gūstā.
Interesanti, pie kādiem skaitļiem sabiedrība Krievijā sāks attapties, ka viņus vienkārši izmanto, kā lielgabalu gaļu. No vienas puses - vēl jau visādu pamuļķu Krievijā ir daudz. No otras puses - daudzi tur vispār karot nav spējīgi - nodzērušies, degradējušies. Krievija savas elites vienības jau ir zaudējusi - viņu vairs nav. Palikuši ierindas armijnieki un stroibats. putins pat aiznesās uz Baltkrieviju lūgties tarakānu iesaistīties karā. Nu, paskatīsimies, kā tur viss turpināsies. Bijušais krievu okupantu virspavēlnieks Dvorņikovs no bezcerības pats dzēris divas nedēļas, kad sapratis situācijas bezcerību. Tāpat rīkojas arī pārējie krievu okupanti.

Atbildēt

Teicami !

23.06.2022. 07:36

»

ANO atzinums

ANO atzina Maskavu par labako pilsetu pasaule


Pasaules labakaja pilseta Maskava ir slegti visi asv kolonizacijas simbola makdonalds cilveku indesanas punkti.

Atbildēt

frukts

23.06.2022. 05:56

»

Pirātu partija

Ja kādu interesē, pastāstīšu kā režīms nomainīsies Gruzijā. Gruzīja būs nākošā WW3, ko uzsāks rašisti...


Tev taisnība, brāl, bet kad es nopīpojos zālīti, tad man vēl globālāki gļuki nāk virsū. Kā eņģelis lidinos virs atomkara pārņemtās pasaules līdz brīdim, kamēr sieva ar pannu neatgriež realitātē. Labi, čau, skrienu pēc jāņdienas baltā niknā! Priecīgu līgošanu!

Atbildēt

fakts

23.06.2022. 05:38

»

attistiba pa spirali !

1918 gads,ukraina kars,vacija izved graudus no ukrainas


Ukrainā un arī visā pasaulē tiek organizēts kārtējais golodomors.Tie izvestie graudi atkal tiek slīcināti okeānos.

Atbildēt

fakts

23.06.2022. 05:34

»

ANO atzinums

ANO atzina Maskavu par labako pilsetu pasaule


Vispār tāda ANO jau pāris gadu kā neeksistē,ēka slēgta,tur Merkeles mazbērni saimnieko (ja nav slinkums tad apskataties kartē,tur teikts ka ēka īslaicīi slēgta),sēdes tiek filmētas ASV karabāzē Frankfurtē.Lēmumus pieņem starptautiskais rabināts.

Atbildēt

Varžu princese

23.06.2022. 00:36

»

ANO atzinums

ANO atzina Maskavu par labako pilsetu pasaule


Bļin, gandrīz aizrijos.

Atbildēt

Pirātu partija

23.06.2022. 00:24

Ja kādu interesē, pastāstīšu kā režīms nomainīsies Gruzijā. Gruzīja būs nākošā WW3, ko uzsāks rašisti.
ZB tautai Gruzijā krievu oligarha ivanašvili režīms. Miermīlīgas demonstrācijas, kas savāc ap 120.tūkstošus cilvēku rezultātu nedod, vietējam veiksmesstāstam no tā ne silts, ne auksts.
Tāpēc varu savās rokās paņems Gruzijas militaristi!
Raškas ieliktenis- ivanašvili, būs spiests aizmukt no valsts. ivanašvili slēpsies Aphāzijā!
No cietuma armija atbrīvos Saakašvilli, tas ieņems Gruzijas prezidenta amatu.
Raškas armija pāries Gruzijas robežu un veidos koridoru līdz Gjumri bāzei. Armēnijai būs vajadzīga palīdzība cīņā pret Azerbaidžānu.
(Kā tur uzsāksies konflikts uzrakstīšu vēlāk.)
Raškas lidmašīnas pārkāps Gruzijas gaisa telpu bez atļaujas.
Gruzijai izdosies notriek pārīti krievijas helihopteru.
Sāksies Gruzijas-Krievijas karš!
Turcija būs Gruzijas pusē. Turku flote pietuvosies Batumi. Būs jūras kauja. Savstarpēja šaudīšanās ar raškas kuģiem.
Poti pietuvosies divi ASV kuģi un viens Lielbritānijas karakuģis, tie izveidos bezlidojuma zonu virs Gruzijas.
Raška ārdīsies un draudēs izmantot straķēdiskos kodolieročus.
Turcija atbildēs, ja raška pielietos, turki parādā nepaliks un dos triecienu pa raškas bāzēm.
P.S. Konflikts Gruzijā jau drīz. Pēc tam Armēnija, Kazahstāna, Tadžikistāna, Sīrija un uzrakstīšu kas būs Baltijā. Polijā un Lietuvā. Ļoti liela varbūtība ka raška izmantos staģēdiskos kodolieročus.

Atbildēt

lampa

23.06.2022. 00:02

Ir sorosa fonda ,dots,rīkots ļembasts kur publiku ņem priekšā mentāli , ievadot jaunnormālībā adeptus ,vakaros un naktīs cieņā i r zāle ,un pārējie psihostimulatori.

Atbildēt

jukušajam

22.06.2022. 23:50

»

Jukums

Atgādini, kas tur fašistiskajā Krievijā ir skaists un elitārs? Kas tur vispār kādreiz tāds ir bijis? Vieni vienīgi noziegumi, asinis, ciešanas, bardaks utt...


tu reāli esi sagājis sviestā ar savu plānpŗātīgo zombijpropagandu. Kāds tavam kārtējam maniakāli un histēŗiski rusofobiskajam murgojumam sakars ar citēto H.T. viedokli?

Atbildēt

attistiba pa spirali !

22.06.2022. 23:34

1918 gads,ukraina kars,vacija izved graudus no ukrainas !
1942 gads,ukraina kars,vacija izved graudus no ukrainas!
2922 gads,ukraina kars,vacija izved graudus no ukrainas !

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 21:52

»

jukušajam

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Atgādini, kas tur fašistiskajā Krievijā ir skaists un elitārs? Kas tur vispār kādreiz tāds ir bijis? Vieni vienīgi noziegumi, asinis, ciešanas, bardaks utt?
Turklāt, ironiskā kārtā šo bandu vada plebejs putins, kurš nu jau kuru katru brīdi gatavojas atdot velnam savu melno dvēseles izstrādājumu.

Atbildēt

jukušajam

22.06.2022. 21:45

»

Jukums

Krievija ir rūkoša impērija, kuru mākslīgi mēģina uzturēt ar autoritāru valsts pārvaldes formu, ar nemitīgi arvien augstākā pakāpē paceltu fašisma ideoloģijas paveida - dzēržimordisma (rašisma) palīdzību, kurā ir iekļauta pat arī krievu baznīca ar visām tās pārpalām, un piedevām vēl visa šī konstrukcija...


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

22.06.2022. 21:43

»

noskaties video

Vai redzēji Putina, kas agrāk bija desmitiem miljonu krievu pederastu elks, skatienu, kas jau vairs neatšķiras no Ļeņina skatiena 1923. gadā Gorkos


Ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm, tātad - ne uz tevi.

Atbildēt

nesapriecājies deģenerāt!

22.06.2022. 21:42

»

neaizraujies deģenerāt!

tavs darbs iznest pīles un šīberus


tev neviens tavu darbu nost neņems iznest pīles un šīberus

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 21:40

»

idiots Jukums

nav dzirdējis par terminālo kapitālisma krīzi. Krievija nespēj uzraisīt pasaules krīzi, jo ir tikai sadragāts benzīntanks, va ne, Jukum? Vai ari tu esi tikai mentāli traumēts pidorgs,? Vai varbūt kāds no bezcerīgajiem izcilnieku troļļiem? Kura rakstītais nepārliecina pat pirmklasniekus. Tavai pasaulītei...


Krievija ir rūkoša impērija, kuru mākslīgi mēģina uzturēt ar autoritāru valsts pārvaldes formu, ar nemitīgi arvien augstākā pakāpē paceltu fašisma ideoloģijas paveida - dzēržimordisma (rašisma) palīdzību, kurā ir iekļauta pat arī krievu baznīca ar visām tās pārpalām, un piedevām vēl visa šī konstrukcija tiek saglabāta ar ģedovščinas palīdzību. Atņemiet kādu no šiem elementiem un šī impērija grūst.
Bez tam, šāda pārvaldes forma nosaka arī arvien lielāku atpalicību, jo arvien vairāk tiek izķerti, salikti cietumos un izkauti brīvāk un loģiskāk domājošie prāti, no kuriem, turklāt vēl daļa paši aizlaižas. Lai saglabātu šo mākslīgo konstrukciju ir nepieciešami arvien spēcīgāki līdzekļi - arvien vairāk ierobežojumu, arvien lielākas represijas pret tautu, arvien lielāka smadzeņu skalošana arvien vairāk melu, arvien vairāk ienaidnieku, pret kuriem vērsto naidu izmantot lai uz brīdi vēl kaut cik vienotu šo bandītisko veidojumu. Bet, šāda naida eskalācija neizbēgami noved pie militāriem konfliktiem un kara. Tā tas arī notiek šobrīd. Vēsturiskā loģika prasa, lai fašistiskā Krievija sabruktu un sadalītos. Apmēram tā, kā balons, no kura tiek izlaists gaiss.
Bīstamība te ir tā, ka šai bandai ir kodolieroči un arī daudz dabas resursu, ar kuru pārdošanu uzturēt armiju. Tomēr - fašistiskās Krievijas sabrukumu vairs nekas nespēj apturēt. Visa cita starpā, tā atgādina arī milzīgu, ar asinīm un cilvēku siešanām piezīdušos ērci kura nupat plīst pati no savas asinskārības un tās iezīstais saturs nu šķīst uz visām pusēm.

Atbildēt

mazajam pretīgajam plikpaurim sadistiskajam paranoidālajam dirsā izdrāzta pedofila mēslam

22.06.2022. 21:38

»

tātad

Baidens un Pelosi nekādā ziņā nav manējie, bet mazais, pretīgais, paranoidālais, sadistiskais pedofīls Putins, ko bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, gan ir tavējais, gan 136% krievu...


atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

ha ha ha

22.06.2022. 21:21

»

Jukums

Arestovičs ir gudrs cilvēks, Ukrainas vadībā faktiski ir ļoti gudra un kompetenta komanda, kuru vieno kopējas idejas un kopēji mērķi - Ukrainas valsts neatkarības un teritorijas saglabāšana un iztīrīšana no krievu okupantiem. Ukrainas vadītājus pasaulē uzklausa un ciena arvien vairāk...


Tādā gadījumā Годманис, Шлесерс un biedrs Лембергс arī ir ļoti gudri un ar tālejošiem plāniem vadīja Latvijas komunistisko partiju uz kapitālisma virsotnēm.
Kremļa kurmjus jau nu vajadzētu sākt atpazīt.

Atbildēt

tātad

22.06.2022. 21:15

»

nelej udeni

pavero savu asv draudzinu baidena un pelosi skatienus talaja bezgaliba ! Slava Uhanai un apsveicinasanas ar neredzamiem regiem Parkinsona slimibas iespaida


Baidens un Pelosi nekādā ziņā nav manējie, bet mazais, pretīgais, paranoidālais, sadistiskais pedofīls Putins, ko bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, gan ir tavējais, gan 136% krievu.
Ja kas, vienalga večuka Baidena bioloģiskais vecums ir tiešī tāds par kā Putinam, kas ir 10 gadus jaunāks. Nu jā, pederastu mūžs parasti ir īsāks.

Atbildēt

nelej udeni

22.06.2022. 20:52

»

noskaties video

Vai redzēji Putina, kas agrāk bija desmitiem miljonu krievu pederastu elks, skatienu, kas jau vairs neatšķiras no Ļeņina skatiena 1923. gadā Gorkos


pavero savu asv draudzinu baidena un pelosi skatienus talaja bezgaliba ! Slava Uhanai un apsveicinasanas ar neredzamiem regiem Parkinsona slimibas iespaida !

Atbildēt

gg

22.06.2022. 20:44

Skumji, ja diennaktī iet debesīs 325 .cīnītāju dvēseles.

Atbildēt

idiots Jukums

22.06.2022. 20:39

nav dzirdējis par terminālo kapitālisma krīzi. Krievija nespēj uzraisīt pasaules krīzi, jo ir tikai sadragāts benzīntanks, va ne, Jukum? Vai ari tu esi tikai mentāli traumēts pidorgs,? Vai varbūt kāds no bezcerīgajiem izcilnieku troļļiem? Kura rakstītais nepārliecina pat pirmklasniekus. Tavai pasaulītei vāks, sorosa cūkas tiks iznīdētas

Atbildēt

derdz

22.06.2022. 20:23

Saprotu, augšu, kāpēc viņi ir droši, jo runā no sevis, jo viņi ir droši par sevi, jo .. bet tauta nav droša par Jums

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 20:11

»

Jukum nemuldi

Piemineklim nav ne vainas! Jāņosimies un līgosimies pie viņa Jāņos


iepriekšējā ziņa nav mana, acīmredzot, krievu okupantiem pietrūka ko teikt un viņi ierakstīja ziņu, nelietīgi izmantojot manu vārdu. Gan jau paši sev izlikās arī varen asprātīgi.
Okupantu pieminekli, protams ir jānojauc. Jo ātrāk, jo labāk.

Atbildēt

Jukum nemuldi

22.06.2022. 20:02

»

Jukums

Nojauksim Uzvaras pieminekli Pārdaugavā Jāņos un mēs būsim glābti! Slava Uhaņai


Piemineklim nav ne vainas! Jāņosimies un līgosimies pie viņa Jāņos!

Atbildēt

1 invasion more or less

22.06.2022. 19:49

Es jau nu zinaashu, kaa riikoties, nav jau pirmo reizi ar p..pi uz jumta. Bet ko tas Pabriks dariis? Droshi vien pamuks pats pirmais, kaa jau bija tajos nemieros, kad uz Saeimu gaaja. Pie kam vinjsh pats kopaa ar Shtokiju tos izraisiija. Atradushi ministru... Tfuuu!

Atbildēt

Pēdējais joske

22.06.2022. 19:46

Kādi idioti komentāros, jūs pat sekundi nenodzivosiet patrioti

Atbildēt

noskaties video

22.06.2022. 19:44

»

fekāliju un mīzalu smerdelim

apēd savas piepļūtītās apenes atkal


Vai redzēji Putina, kas agrāk bija desmitiem miljonu krievu pederastu elks, skatienu, kas jau vairs neatšķiras no Ļeņina skatiena 1923. gadā Gorkos.

Atbildēt

Ne velti

22.06.2022. 19:41

»

zelenskis ir ebrejs,ka ir ar aristovicu ?

vini met zem tankiem goijus,hoholus,kam 30 gadu laika soross ir smadzenes izjajis


sorosvecis davosā šogad pateica ka ir iztērējis 250 milj.30 gadu laikā uhaņas slavas veidošanā .

Atbildēt

ej nu!

22.06.2022. 19:41

»

zelenskis ir ebrejs,ka ir ar aristovicu ?

vini met zem tankiem goijus,hoholus,kam 30 gadu laika soross ir smadzenes izjajis


Hohols, kas ir galēji degradējis bijušais ukrainis, ne ar ko no tevis, krievu pidrillas, neatšķiras. Tas ir tik pat debils un tāpat nīst visu dzīvo uz zemes.
Putins, žīdenes Šelomovas dēls, kas četros mēnešos sametis kurtuvē tŗīs reizes vairāk beztiesīgo krievu lopiņu, nekā politbirojs Afganistānā 10 gados, pēc visiem judaisma priekšrakstiem, ir žīds, neskatoties uz visu savu krieva debilitāti un gļēvumu.

Atbildēt

6.palātas sanitārs

22.06.2022. 19:36

»

Jukums

Es paredzu fašistiskās Krievijas sadalīšanos. Jautājums ir tikai cik daļās...


Galvas slimniek, tevi dakteris meklē jau no paša rīta, taisies pa fikso uz palātu, tūlīt nākšu ar vakara šprici un stiprajām zālēm uz nakti.

Atbildēt

Jukums

22.06.2022. 19:33

Nojauksim Uzvaras pieminekli Pārdaugavā Jāņos un mēs būsim glābti! Slava Uhaņai!

Atbildēt

smirdīgam agonējošam nekrievu kroplim

22.06.2022. 19:31

»

krievu kroplim

Pat ja Ķīnai nepatiktu redzēt smirdīgo agonējošo krievu pasauli noliktu srakom, tā neatcels savas pretenzijas uz Sibīriju...


drīz tavi agonējošie saimnieki un kuratori noliks tevi srakom, ieziepējies un gaidi smirdīgā maita.

Atbildēt

IM

22.06.2022. 19:28

»

smerdelim sadistu marodieru izdzimtenim asiņaina pederasta mēslam

Kas arī bija jāpierāda - tavas "īpašās vajadzības" saistībā ar pederastiju ir pietiekami izteiksmīgas, nav pamata šaubīties par tavām ekskluzīvi prioritārajām "rietumdeŗmokrātiskajām vērtībām


Uz to pusi kur tu un tādi metās ceļš nav tāls. Ātri vien pienāks strupceļš, būs vien jāslāj atpakaļ. Kā saka, veltas pūles. Es jau tikai pabrīdinu - uz to pusi ceļš nav tāls. Tālais ceļš ir pavisam uz otru pusi, kaut arī tā nemaz varbūt ka arī neizskatās. Tāpēc vēlreiz brīdinājums - viss nav tā kā izskatās.
Apdomā, paanalizē.

Atbildēt

zelenskis ir ebrejs,ka ir ar aristovicu ?

22.06.2022. 19:21

»

jukušais nevar atzīt

Ka ze un aristovičš ir zem kaifa grādusiem ,jo met savējos nemitīgi zem tanka ,tur būs palikuši tikai berni un sievietes un penši


vini met zem tankiem goijus,hoholus,kam 30 gadu laika soross ir smadzenes izjajis.

Atbildēt

krievu kroplim

22.06.2022. 19:15

»

pasaules sabiedrība, ka ir tik ļoti noskaņota, lai Krievija ātrāk tiek samalta - ir tikai apmēram desmitā daļa visas pasaules sabiedrības. pie tam absolūtais vairākums no šīs pasaules civilizācijas desmitās daļas ir patstāvīgi un sakarīgi domāt spējīgi normāli cilvēki, kas pamatā klusējot neatbalsta...


Pat ja Ķīnai nepatiktu redzēt smirdīgo agonējošo krievu pasauli noliktu srakom, tā neatcels savas pretenzijas uz Sibīriju.
Vairākums, ir valstis, kuru rokās ir 70% ekonomikas un 90% tehnoloģiju. Nevienu neinteresē krievijas attīstības līmenim līdzīgās Zimbabvi, Angolu, Mali, Kongo vai Eritreju.
Krievu necilvēku uzbrukumu Ukrainai ir atbalstījuši tikai daži agonējošie z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un Eritrejas režīmi.

Atbildēt

smerdelim sadistu marodieru izdzimtenim asiņaina pederasta mēslam

22.06.2022. 19:10

»

to IM

Pastāsti, smerdeli, ko Transnistrijas, Samačablo, Abhāzijas, Donbabves un Lugandonijas iedzīvotāji ir ieguvuši no krievijas, no krievu necilvēku okupācijas...


Kas arī bija jāpierāda - tavas "īpašās vajadzības" saistībā ar pederastiju ir pietiekami izteiksmīgas, nav pamata šaubīties par tavām ekskluzīvi prioritārajām "rietumdeŗmokrātiskajām vērtībām".

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

jukušais nevar atzīt

22.06.2022. 19:08

»

nugandirš arvienvārddsakot

Ko pīpē


Ka ze un aristovičš ir zem kaifa grādusiem ,jo met savējos nemitīgi zem tanka ,tur būs palikuši tikai berni un sievietes un penši .

Atbildēt

to Jukums

22.06.2022. 19:05

»

Jukums

Arestovičs ir gudrs cilvēks, Ukrainas vadībā faktiski ir ļoti gudra un kompetenta komanda, kuru vieno kopējas idejas un kopēji mērķi - Ukrainas valsts neatkarības un teritorijas saglabāšana un iztīrīšana no krievu okupantiem. Ukrainas vadītājus pasaulē uzklausa un ciena arvien vairāk...


Kad es redzēju video, kur mazais smerdelis augstpapēža kurpēs, sēžot "ekonomiskā" forumā, velk puņķi no deguna laukā, ko FSOšņiki, vēlāk meklēja, lai DNS paraugi nenonāktu ienaidnieka rokās, beidzot sapratu, kāpēc visa planēta krievus tā apskauž. Kura puņķis vēl var būt tik nozīmīgs.
Starp citu izslavētais kodol-koferītis, ko apsargi tam ārvalstu vizītēs staipa līdzi uz ateju, patiesībā domāts fekāliju un mīzalu aizvākšanai.

Atbildēt

22.06.2022. 19:04

»

pēc loģikas

Samilzusī krievu pasaules problēma tiks atrisināta vēl šogad, viss atkarīgs no 155 mm artilērijas, M142 HIMARS, S-300 un Mig-29. piegādēm. Pasaules sabiedrība ir tik ļoti noskaņota, lai krievija ātrāk tiek samalta, ka Baidens, Makrons un Šolcs nevarēs ar piegādēm ilgi vilkt garumā. Pašā sliktākajā gadījumā...


pasaules sabiedrība, ka ir tik ļoti noskaņota, lai Krievija ātrāk tiek samalta - ir tikai apmēram desmitā daļa visas pasaules sabiedrības. pie tam absolūtais vairākums no šīs pasaules civilizācijas desmitās daļas ir patstāvīgi un sakarīgi domāt spējīgi normāli cilvēki, kas pamatā klusējot neatbalsta savu valstu vadītāju absolūtā mazākuma šizomilitārās ambīcijas un oficiālās rietumdemokrātiski orientētās ideoloģijas melu zombijpropagandu.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: