Menu
Pilnā versija
Foto

Kā labāk izzagt divus miljardus?

Juris Paiders · 25.03.2020. · Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

26.03.2020. 02:54

Kam pandēmija, kam māmuļa dzimtā

Atbildēt

wmz

26.03.2020. 01:49

»

Tukša muldēšana

Kā var runāt par tā dalīšanu, kā nav! Kurš gan tic, ka kaut kur var mētāties divi miljardi


Varbūt no ES, bet tas žūksnis būs jāatdod atpakaļ. Kad būs apstiprinājušies medikamenti simptomu noņemšanai, jo līdz vakcīnai jāgaida minimums gads, tad tās galvas līksmos. Tāāds kumosiņš sen nav bijis. Pie siles rausies gan vecie, gan jaunie. Ja tā, ka tik neaplipina viens otru.

Atbildēt

Janka

25.03.2020. 23:10

Kāpēc klusē VK ar Kŗumiņu priekšgalā. Kad nauda būs iztērēta, tad brēks, ka nauda iztērēta nelietderīgi.

Atbildēt

Ojārs

25.03.2020. 22:16

Jāpalīdz iedzīvotājiem, nevis firmām. “Nekad tik labi neesam dzīvojuši” ar to šī valdība ieies valsts vēsturē.

Atbildēt

zane

25.03.2020. 22:06

»

Jānis

No azartspēļu biznesa tāpat nekāds dižais exports nesanāks


Tieši otrādi, viņiem maksās miljoniem krīzes pabalstos

Atbildēt

Konsolidācija

25.03.2020. 22:01

»

Kaatad

Ja robežas ciet, mukt nav kur, iespējams, tas finālā būs tikai veselīgi Latvijai- vienreiz izbeigt to politisko cūkkūti, un atsākt visu no baltas lapas.Rādās, ka mūsu varoņiem vēl nav pielecis, kas notiks, ja šie atstās palielāku sabiedrības daļu bez iztikas iespējas


Jāskatās kur var valsts budžetā ietaupīt.
Pienācis laiks samazināt nevajadzīgās valsts iestādes.
Piemēram, Pārresoru koordinācijas centrs ar 1,3 miljonu budžetu,ar vadības un pietuvināto ielikteņu algām mēnesī ap 2 500 euro, lielākām kā ministriem.
lieka greznība un jēgas nekādas.
Arī tas smieklīgais NAP būs jātaisa no jauna un jāuztic to jauno valsts plānu veidot profesionāļiem, kuri nav atrauti no realitātes, nevis tie tūdaliņi, kuriem nav nekādas sajēgas.
Tikai veltīgi iztērēta valsts nauda.
Nožēlojams kantorelis,
aptaukojies kā no Saeimas tribīnes 2015.gada novembrī teica Bondars, ka pkc jālikvidē, bet tagad Bondaram ar Kaimiņu būtu iespēja parādīt ka nav tukšu muldējuši.

Atbildēt

Jānis

25.03.2020. 21:44

No azartspēļu biznesa tāpat nekāds dižais exports nesanāks...😂😂😂
Lai put ārā...visas šīs iestādes aizklapēt!!!
Pazudina tikai cilvēkus....

Atbildēt

Kaatad

25.03.2020. 21:42

Ja robežas ciet, mukt nav kur, iespējams, tas finālā būs tikai veselīgi Latvijai- vienreiz izbeigt to politisko cūkkūti, un atsākt visu no baltas lapas.Rādās, ka mūsu varoņiem vēl nav pielecis, kas notiks, ja šie atstās palielāku sabiedrības daļu bez iztikas iespējas.

Atbildēt

Emigrants

25.03.2020. 21:37

Nīderlandē imigrantiem iet švaki, ja viņiem "pagaidu" līgums ar aģentūru, kāds ir vairumam. Nīderlande NEDOD tiem neko Covid atbalsta pasākumos. Aģentūras vienkārši izsviež burtiski uz ielas, ja caur tām ir arī dots mājoklis. Mani izsvieda no darba, pie tam diezgan ciniskā veidā. Ja nebūtu otrs darbs, gana labs, tad būtu kirdik pēc vairākiem mēnešiem, bet vēl ir pašam uzkrājumi un elastīgs dzīvokļa īres līgums. Neteikšu, ka šobrīd jūtos pārāk droši, lai arī naudā joprojām daudzmaz dabūju labi. Kā būs tālāk, nezinu.

Atbildēt

Peksis

25.03.2020. 21:27

»

Veikala paziņojumi

Pie lielveikalu kasēm : "Norēķinieties ar bankas maksājuma kartēm vai citā elektroniskā veidā


Izmantojot BEZ-kontaktu maksājumus ar

1) mobilo tālruni
2) maksājumu aproci ...
3) utttt

Atbildēt

Tukša muldēšana!

25.03.2020. 21:21

»

"cits elektroniskais veids"

nozīmē, ka veikalā, saņemot pārtiku, no klienta mobilā telefona tiek nosūtīts SMS valdībai ar norādītu summu un tekstu:: "apkasās Kariņš


Itālijā atrodas 30 000 ASV karavīru, tur vakar ieradās 12-14 KF lidmašīnas ar “humāno palīdzību”, neviens tos salašņas tur nelūdza, tieši tagad un tieši tur Itālijā izšķiras, vai Defender 2020 ietvaros NATO uzbruks no Ukrainas Krievijai.

Atbildēt

re kā

25.03.2020. 21:19

»

KF konstitūcijas izmaiņu pamats ir 2024. gadā Putina palikšana KF prezidenta amatā

Bet citas svarīgākās izmaiņas KF konstitūcijā...


kādam putnainam rinkevičveidīgajam kā kulaks uz acs šādi punkti, īpaši otrais...

Atbildēt

kas dārzā

25.03.2020. 21:12

Vai Vienotības banda nenozaga no mums visiem kādus 4 miljardus OIK formātā? Vai viņu ideoloģiskais pamatlicējs, dīvainis strīpainā ādas parķa jakā vienkārši neiedeva 60 miljonus 2 Liepājas bandītiem... Vai kāds iedomājas ka šiem 2 miljardiem būs savādāk? Vai redzējāt kā sprusktiņiem acis spīdējā un ar kādu saldu izrunu tika pavēstīts par 2 miljardiem? Vai tiešam domājiet ka cilvēki, kuri pēdējos 12 gadus, būdami pie varas, grābuši cik varējuši šodien darīs savādāk?

Atbildēt

formula

25.03.2020. 21:12

Otkati sitīs augstu vilni un tautai tai skaitā pa purnu .Valdošai mafijai šais gandrīz nesodāmības divdesmit gados zvērīga apetīte un uzticamiem piesedzējiem -konzervainiem dūrašiem un bļordāniem atkal atkritīs pa gabalam no tautai nozagtā.

Atbildēt

"cits elektroniskais veids"

25.03.2020. 21:11

»

Veikala paziņojumi

Pie lielveikalu kasēm : "Norēķinieties ar bankas maksājuma kartēm vai citā elektroniskā veidā


nozīmē, ka veikalā, saņemot pārtiku, no klienta mobilā telefona tiek nosūtīts SMS valdībai ar norādītu summu un tekstu:: "apkasās Kariņš"
P.S. Kariņa vietā var likt jebkura ministra vai deputāta uzvāru, arī Levita vai kāda no viņa svītas parazītiem!

Atbildēt

KF konstitūcijas izmaiņu pamats ir 2024. gadā Putina palikšana KF prezidenta amatā

25.03.2020. 21:03

»

Ir hipotēze par naftas cenām, koronvīrusa epidēmiju un karu, kas var sākties

ar bruņutehnikas pielietošanu. Šīs versijas ēnā, FRS usd drukājamā mašīna un pabalsti ir tikai atvadas no dzīves, kad “nekad tik labi neesam dzīvojuši...


Bet citas svarīgākās izmaiņas KF konstitūcijā.

1. KF likumdošana nepakļaujas starptautiskajai likumdošanai;
2. Laulības iespējamas tikai starp vīrieti un sievieti;
3. Valsts ierēdņiem nedrīkst būt dubultpilsonība;
4. Valsts ierēdņiem nedrīkst būt naudas konti ārzemju bankās.

Ceļš uz KF suverenitāti tiek veidots ar mērķi atjaunot PSRS.

Atbildēt

derdz

25.03.2020. 20:52

»

Veikala paziņojumi

Pie lielveikalu kasēm : "Norēķinieties ar bankas maksājuma kartēm vai citā elektroniskā veidā


bet jūs veikalam paziņojat vai telpas, griķu pakas, apģērbus, un daudzas citas preces, gan aizsargstiklus pie kasēt, utt, dezinfizējat ikdienā, jo ar to ka rokas dezinfizē nepietiek, jo uz jebkuras virsmas vīruss var palikt noteiktu laiku un no griķu pakas var nokļūt mājās vai uz jūsu pircēja jakas ... un aiznesat mājās. Tad varbūt pirms ieejam veikalā velkam vienreizlietojamus skafandru ietērpu un izejot novelkam! Bet atkal dilemma pirms izejat no veikala un novelkam skafandru vajadzētu noteiktu telpu pie izejas, kur dezinficē vienreizlietojamo skafandru un tur novelc, un izmet, tad izej no telpas, un ārā no veikala ar tīru un dezinficētu griķu paku. Vai reizēm nav absurdi .. ja ievērojam tad pēc satura un kā nākas nevis kaut kā un gan jau būs labi.

Atbildēt

Laucinieki no laukiem un pilsētām

25.03.2020. 20:43

Gribam Vējoni un Kučinski .

Atbildēt

Oki

25.03.2020. 20:26

»

Ojārs

Valdībai steidzami vajadzētu izlemt par pārtikas paku piegādi maznodrošinātajiem un kādai daļai no reģistrētajiem 60 tūkstošiem bezdarbnieku...


Precīzi . Valstī ārkārtas stāvoklis , bet ārkārtas rīcība, ja neskaita pašizolēšanos , nav jūtama .

Atbildēt

Nezinu no kurienes ņemta informācija no Latvijas medijiem,

25.03.2020. 20:17

»

sose

Man kā ārstam medicīnas centra vadība paziņoja - tā kā mauka Ilzīte pieņēmusi lēmumu, ka vairs nedrīkst sniegt medicīniskos pakalpojumus, man alga par pusmartu un pusaprīli nebūs...


kuriem I. Viņķele it kā esot teikusi, ka tiem, kuri nevar samaksāt par medpakalpojumiem, valsts gatava piedāvāt eitanāziju. Tā vismaz you tube šo informāciju pasniedz Fursovs, visiem zināmais desmitiem grāmatu autors, profesors Fursovs.

Atbildēt

Ir hipotēze par naftas cenām, koronvīrusa epidēmiju un karu, kas var sākties

25.03.2020. 20:13

»

Jā, bet

Šis raksts visai reāli atspoguļo esošo situāciju. Valdošā kliķe jau vēl nav apjēgusi, ka strauji "apgūstot" šos divus miljardus, pēc kādiem trim mēnešiem viņi var atrasties aci pret aci ar tautu, kuru būs atstājuši bez iztikas līdzekļiem un iespējām izbraukt no valsts. Arī viņi paši tad nekur vairs ...


ar bruņutehnikas pielietošanu. Šīs versijas ēnā, FRS usd drukājamā mašīna un pabalsti ir tikai atvadas no dzīves, kad “nekad tik labi neesam dzīvojuši”.

It kā gaismā nācis ilgtermiņa kontrakts starp Krieviju un Ķīnu par naftas cenu 25 usd par barelu. Tas pārsteidza ASV nesagatavotus pret viņu sļāņu naftu, kuras iegūšana ir 60 uzd par parelu vien.

ASV uzbruka Ķīnai ar koronavīrusu, kura bija sagatavojusies šim uzbrukumam. ASV un NATO ar koronavīrusu uzbruka Itālijai, jo Itālija in iesaistīta Ķīnas- Krievijas naftas un gāzes līgumā.

Uzbrūkot Itālijai, noticis uzbrukums Eiropai, atbrīvojot gaisa telpu un pilsētu ielas Defender 2020 mācībām. Visticamāk, pašlaik ASV un NATO lemj par uzbrukumu Ķīnai un Krievijai.

Atbildēt

sose

25.03.2020. 20:08

Man kā ārstam medicīnas centra vadība paziņoja - tā kā mauka Ilzīte pieņēmusi lēmumu, ka vairs nedrīkst sniegt medicīniskos pakalpojumus, man alga par pusmartu un pusaprīli nebūs.

Vai man dos 700 EUR no tiem 2 miljardiem, lai varu nopirkt maizi?

http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/6249_pacientu_un_arstu_drosibai_saistiba_ar_covid19_uz_laiku_iero

Atbildēt

Tukša muldēšana

25.03.2020. 20:03

Kā var runāt par tā dalīšanu, kā nav! Kurš gan tic, ka kaut kur var mētāties divi miljardi €?

Atbildēt

Prudentiņš

25.03.2020. 19:58

»

zaza

Reirs Prudentija zagšana Metalurgā un Citadelē


Ha, ha, mēs apčakar\ējām valsti ar viltus investiriem, saņēma, miljonu par neko un tāgad iepūt mums pakaļā - līgums sastādīts tā, ka mēs atbildību nenesam, neuzņemamies, ka mēs varam atstiept Latvijai āinvestoru vislielāko blēdi un viss OK, un mūsu līgumi visur ir sepeni. Ha, ha, pie musu līgumiem un darījumiem jums netikt - Datu aizsardzības likums. Un kas to pieņēma un papildina - mēs paši tādi un šādi "prudentiņi".

Atbildēt

Jā, bet

25.03.2020. 19:57

Vēl jau ne valdība, ne tauta nav pa īstam apjēgusi kas notiek. Visi domā, ka tā karantīna pēc kāda neilga laiciņa begsies un atkal mēs kā iepriekš plauksim un zelsim brālīgajā Eiropas savienības seimē. Nekā nebija mīlīši. Mēs esam palikuši vieni. Eiropas savienība faktiski vairs nepastāv.Un arī citas ES valstis ir palikušas vienas. Katra valsts tagad dzīvos ar to, kas tai ir. Nebūs tās pārtikas no ārzemēm tā vienkāršā iemesla dēļ, ka pārtika būs vajadzīga pašām ārzemēm. Ne jau par velti Brisele tagad klusē lupatiņā. Nevarēs vairs ne tauta doties projām no valsts darba uniztikas meklējumos, ne valdības vīri aizbēgt no tautas taisnīgajām dusmām. Šī vasara paies ar milzīgiem zaudējumiem visās ražošanas nozarēs. Un tad nāks ziema. Vai kāds ir parēķinājis cik tonnas pārtikas Rīga apēd vienā dienā?

Atbildēt

Jādomā par izdzīvošanu

25.03.2020. 19:57

Sasteigtā pašvaldību reforma ir jānoliek tajā pašā plauktā,kur nolikta ir Viņķeles viena groza veselības obligātās apdrošināšanas sistēma.

Atbildēt

jaajaa

25.03.2020. 19:53

...autors pareizi vērš uzmanību uz Francijas un Lielbritānijas pieredzi...labāk "sociālistisks kapitālisms" nekā bads...:)

Atbildēt

Hmm

25.03.2020. 19:52

»

ko viņi darīs

pēc 2 mēnešiem, kad miljardi būs "apēsti" un tauta ies sirot, meklējot darbu un partiku


Kaur NRA pasaulē dzeltenākā un fiktīvākā , lemberga interešu avīze bankrotēja, šorei Jurim Paideram - TAISNĪBA -Latvijā naudu izzags vienā momentā, sadalīs radiem un draugiem, mafijai, korumpantiem un tiem visiem, kuri padalīsies ar kumosu.

Latvijā vēl nav manīts godīgums nevenā gadījumā, kur plūst valsts nauda. Latvijā nav neviena fakta, ka paskatītos, kā to dara citas valstis, kura situācija ar izzagšanu ir daudz labāka - zog mazāk. kaut vai Igaunija un Lietuva, kur tautas intereses par 88% augstāk tiek cienītas un ievērotas.

Atbildēt

Pareizi

25.03.2020. 19:44

Tieši tā mūsu koalīcijai arī vajadzētu rīkoties!Un jāsāk ir ar nepelnīto ierēdņu prēmiju un septiņkārtējā partiju finansējuma atcelšanu!

Atbildēt

Interesē darbs & maize

25.03.2020. 19:44

Neinteresē viņu vāvuļošana.

Atbildēt

ko viņi darīs

25.03.2020. 19:42

pēc 2 mēnešiem, kad miljardi būs "apēsti" un tauta ies sirot, meklējot darbu un partiku?


Kur ir darbs Latvijā?

Atbildēt

Opis

25.03.2020. 19:41

Varbūt tā arī būs labāk. Labāk šausmīgas beigas, nekā šausmas bez gala. Citādi pārāk jau iesakņojies tas "gan jau uz haļavu" izvilks. Šoreiz varbūt nāksies samaksāt.

Atbildēt

jautaajums

25.03.2020. 19:41

»

Veikala paziņojumi

Pie lielveikalu kasēm : "Norēķinieties ar bankas maksājuma kartēm vai citā elektroniskā veidā


Ja nu man nav bankas karte,ko nu?Vai satversmē teikts ka vienpusēja sadarbība ar augļotājiem ir obligāta?

Atbildēt

Jā, bet

25.03.2020. 19:37

Šis raksts visai reāli atspoguļo esošo situāciju. Valdošā kliķe jau vēl nav apjēgusi, ka strauji "apgūstot" šos divus miljardus, pēc kādiem trim mēnešiem viņi var atrasties aci pret aci ar tautu, kuru būs atstājuši bez iztikas līdzekļiem un iespējām izbraukt no valsts. Arī viņi paši tad nekur vairs aizbēgt nevarēs. Vai policija un armija tad viņus pasargās no tautas dusmām? Ja nu vienīgi viņus izglābs humānās palīdzības kravas no Krievijas, kuras pavadīs zaļie cilvēciņi.

Atbildēt

Veikala paziņojumi

25.03.2020. 19:35

Pie lielveikalu kasēm : "Norēķinieties ar bankas maksājuma kartēm vai citā elektroniskā veidā."

Interesanti, kāds ir šis cits elektroniskais veids Latvijā pie veikalu kasēm?

Lielveikalos tatad negrib pieņemt skaidro naudu.

Atbildēt

zaza

25.03.2020. 19:34

Reirs Prudentija zagšana Metalurgā un Citadelē

Atbildēt

Paija. Viss būs OKI-DOKI

25.03.2020. 19:28

parādus " norakstīs" paceļot cenas un uztaisot hiperinflāciju, uztaisīs jaunus nodokļus, un viss būs OKI-DOKI.
Smieklīgi, kā lētticīgus cilvēkus ievilināja pensiju 3.līmenī...

Jau tagad visam ik dienas paaugstina cenas, liek tik klāt pa 10, 15 centiem...

Atbildēt

Latvietis

25.03.2020. 19:15

»

Precizējums

Šie divi miljardi būs jāatdod


Protams, ka šie 2 miljardi nebūs jāatdod un naudas saņēmēji varēs rīkot dzīres mēra laika. Šos 2 miljardus atdos mūsu bērni, ja vien viņi nenolems likvidēt parādos ieslīgušo valsti.

Atbildēt

!

25.03.2020. 19:13

»

Precizējums

Šie divi miljardi būs jāatdod


karins paslaik ir pasizolejies!

Atbildēt

ideologiskais nodrosinajums

25.03.2020. 19:12

latvijas sorositu mediji ari korona virusa epidemijas apstaklos turpina bezjedzigo rusofobijas un kara propogandas retoriku.seviski izcelas delfi.lv ar ata klimovica arprata sacerejumiem un kasjauns.lv ar amerikanu dzives veida slavinajumiem.Bet ne varda ,ka Krievija nosutijusi uz Italiju 14 lidmasinas ar humanitaro kravu un 100 militarajiem medikiem korona virusa epidemijas apkarosanai.ne varda par Krievijas pagaidam sekmigo cinu ar korona virusa apkarosanu sava zeme.

Atbildēt

nu jau nra špļauj paši uz sevi

25.03.2020. 19:00

datroļļojās..............ka tikai kliegt

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: