Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār finansējumu vajadzēja apturēt pilnībā, jo NEKAS, pilnīgi NEKAS nav paveikts. Ir tikai bāla, ar milzu izbīli ģīmī, neprofesionāla muldēšana medijos.

Vakcīnu nav, un nav skaidrs, kad un vai būs. Muldēšana par vīrusa izplatību turpinās, un katrs no iesaistītajiem muld savu muldamo. Muldēšanā nav ne konsekvences, ne saskaņotības, kur nu vēl kāda atsauce uz zinātniskiem, tātad pārbaudāmiem avotiem un pārbaudāmu statistiku.

Viens stāsta, ka mazinās ierobežojumus, cits, ka pastiprinās, vēl cits - ka tūlīt sāksies vēl lielākas ziepes, vēl citi muld par arvien jauniem šausmu paveidiem - britu, Dienvidāfrikas, Ugandas un diez vēl kādiem domīniju vīrusu mutantiem.

Štata muldētāji no rīta paziņo, ka lielu īpatsvaru saslimstībā ievazā tieši no ārzemēm, pēc dažām stundām tas pats kantoris paziņo, ka atver lidojumus uz trešajām valstīm. Tikko Kariņam MK sēdē stāstīja, ka pēc 2. potes saslimuši mediķi (reakcija – protams, NULLE), tai pat laikā ZVA turpina ziņģēt, ka vakcīna pasargās no saslimšanas.

KAS NOTIEK? Nu kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem. Starp citu, nesen ar baudu YouTube noskatījos Viļa Krištopana interviju ar Kiviču. Viņam bija ļoti loģisks, skaidrs un konkrēts redzējums par to, kā vajadzēja risināt šo psihodēlijas krīzi - vienkārši lielāko finanšu plūsmu virzīt medicīnas aprūpes sistēmas stiprināšanai.

Un tas ir tik pašsaprotami - bija jāstiprina slimnīcu kapacitāte, un darbā par labu atlīdzību jāpiesaista mediķi, kuri varētu braukt strādāt uz izveidotajiem centriem. Šos mediķus varētu izmitināt, piemēram, tajās viesnīcās, kurās šobrīd ar varu mēģina sadzīt karantīnētos, bet kuras stāv tukšas.

Bet mums tā vietā par milzu naudu kā debiliķiem, kuri nespēj analizēt ar faktiem pamatotu informāciju, pasūta uzzīmēt dažādas infografikas - luksoforus, izdod sirdsmājiņas vērtas avīzes un tērē naudu citādām "lētām" komunikācijas aktivitātēm.

Miljoni un, pieļauju, nu jau arī miljardi ir vienkārši izķiņķelēti, izplakarēti un citādi izšķiesti. Vienīgā cerība, ka tautas atmiņa ar "nanovakcīnām" nebūs tik tālu aizmiglota, ka nākamajās vēlēšanās mums pietiks prāta NEVIENU no šiem viesmāksliniekiem pat tuvumā nelaist varai.

Novērtē šo rakstu:

141
19