Menu
Pilnā versija
Foto

Kā lamatas izliek Dūklavu

Dainis Īvāns, speciāli Pietiek · 29.09.2011. · Komentāri (35)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

ZZS un A. Lembergam nav garantiju, ka arī turpmāk varēs atklāti dancināt Latvijas valdību, tiesas un drošības dienestus. Toties saglabājušās cerības to darīt aizkulisēs – ar naudu, šantāžu, kā arī pašu un Saskaņas centra ievēlētā Valsts prezidenta atbalstu.

Nupat zīle nesusi vēsti, ka A. Bērziņš kā vienu no „kompromisiem” sarunās ar partijām varētu pieprasīt vismaz viena „pieredzes bagāta” ZZS ministra atstāšanu valdībā. Runa, protams, ir par J. Dūklavu. Ne velti viņa palikšanu pie Zemkopības ministrijas stūres oficiāli pieprasījusi pati „tauta”, tas ir, Lauksaimnieku savienība un bagātie kokrūpnieki. Ja vajadzēs, droši vien pieprasīs arī „mežu zinātnieki” no Silavas un Lauksaimniecības Universitātes.

J. Dūklavs taču šo to paveicis, lai uz vidējās, sīkās zemniecības rēķina dotētu latifundistus un lielgruntniekus, lai veicinātu Latvijas valsts mežu izlaupīšanu, lai pat ar Lauku atbalsta dienesta finansētas dzērveņu audzēšanas reklāmas starpniecību pabarotu mīļoto partiju. Tādi cilvēki kliķei joprojām vajadzīgi.

Bet, ja Bērziņtēvs izrādītu vecuma aizmāršību vai spītību, dūklaviešu rīcībā paliek A. Lemberga pirmā uzticības persona, prezidenta kanclers G.Daudze un stāsts par kūtspakaļu vai pirtiņu, kurā amizanta kompānija patiesībā kaldinājusi nākamo valsts galvu.

Šīm aprindām tuvi un zinoši ļaudis, kas par prezidenta nodomu man vakar zvanīja, cer, ka ZRP un Vienotībai tomēr pietiks veselā saprāta nelikt galvas cilpā, kuras vārds ir Dūklavs.

Novērtē šo rakstu:

1
1