Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un maniem (vēl atlikušajiem) darbiniekiem strādāt attālināti. Ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams, tad ar īpašām atļaujām un, stingri ievērojot drošības noteikumus, 15 m2 uz vienu darbinieku, drīkst strādāt klātienē, vai jānodrošina maiņu darbs. Stājoties spēkā šiem noteikumiem, daļa no martā paredzētajiem pasākumiem atkrita, gaidīšot mierīgākus laikus, kad arī online pasākumu distancētā tikšanās būs brīvāka. Šajā pat laikā 16. martā notiek pasākums Zelta mikrofons

Un es īsti nesaprotu, kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem? Kamēr mūsu bērni nedrīkst doties uz skolu, interešu pulciņiem un satikt savus vienaudžus, Zelta mikrofons var norisināties skatītāju pilnā zālē! Kamēr skaņu un gaismu nodrošināšanas kompānijas, dekoratori un scenogrāfi domā, kā nosegt ikmēneša nomas maksu par savām noliktavām, no kurām tehnika un inventārs nav izbraukusi gadu, Zelta mikrofona viesiem nav jāliek maskas! Kamēr restorāni un kafejnīcas izsniedz ēdienu tikai līdzņemšanai, balvu saņēmēji bez maskām apskaujas uz skatuves! Kamēr vecāki ar maziem bērniem strādā no mājām, pildot bērnudārza audzinātājas funkcijas, tikmēr Ansis uz ceremoniju ir ieradies kopā ar sievu.

Palabojiet mani, ja kļūdos, bet es patiešām biju aizskarta! Personīgi un savu darbinieku vārdā, kuriem bija jāzaudē darbs ierobežojumu ieviešanas kārtā. Pasākuma organizatori un katrs klātesošais viesis ar savu nihilismu pret ierobežojumiem un valstī noteiktajiem noteikumiem mani un visus pārējos padarīja par izsmieklu, paziņojot, ka noteikumi attiecināmi tikai pret tiem, kuri tiem pakļaujas. Mūziķu kasta ir kas pārāks un svarīgāks par mums visiem.

Acīmredzot balvas saņemšana un atrašanās klātienē bija objektīvi nepieciešama un neaizstājama nekādos veidos. Iespējams, līdz ar balvu mūziķi saņēma milzu atlīdzības vai grantus? Nezinu, nav man šādas informācijas, vienīgi par Breidaku man ir skaidrs, viņš tika pie 100 eiro, jo var tiešraidē uzlikt Eilanda sarūpētu parūku! Bet pārējie? Ko saņēmāt jūs?

Un es zinu, jūs teiksiet, te visi bija testēti, visiem covid tests bija negatīvs un tml. Bet es pārlasīju… Nu nav tādu noteikumu, kas man ļautu organizēt pasākumus ar skatītājiem klātienē, ja visi ir veikuši testus. Tad varbūt ieviešam jaunus noteikumus un nekaitinām cilvēkus?

Cik saprotu, man nebūs daudz atbalstītāju šajā, jo visi ir noguruši no visa, kas saistīts ar pandēmiju un ierobežojumiem, bet es tikai vēlos, lai mēs beigtu izlikties, ka viss ir kārtībā! Mēs te katrs esam baigais gudrinieks un interpretējam noteikumus, kā pašam ērtāk! Tikmēr liela daļa uzņēmumu iesniedz pieteikumus bankrotam, bet bērni cieš no depresijas, jo attālināta mācīšanās ir novedusi visus līdz vājprātam! Nu palabojiet mani, ja es kļūdos!

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

150
10