Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:28

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Dejotāja un dziedātāja mamma

19.03.2021. 15:16

»

Blondīne

Kādi skolēnu dziesmu svētki! Uz skolu mācīties nedrīkst iet, bet dziesmu svētkus drīkst?! Absolūts absurds


Kam tos surogātsvētkus vajag??? Lai paredzētos līdzekļus "apgūtu"? Un virsvadoņien honorārus?Nevajag ņirgāšanos par svētku tēmu.

Atbildēt

50uz60

19.03.2021. 15:12

»

kādreiz

pagājušajā gadsimtā domājām, ka sakarā ar zinātnes un tehnikas progresu nākotnē būs labāka, cēlāka dzīve...


Paldies ruduštantai??? Ltv vairs nrskatos. Un Lr1 nav labāks: praidisti tiek pieminēti, kur nu vien tik var.

Atbildēt

Guži otrādi

19.03.2021. 09:38

Gan raksta autorei, gan visiem citiem vajadzētu ignorēt absurdos notekumus. Ja visi ignorētu, tad absurds beigtos nemaz nesācies.

Atbildēt

Jolanta

19.03.2021. 09:15

Policia ir valsts pārvaldes institūcija,kuru valdība nostāda pret sabiedrību.Četrus cilvēkus vienā mašīnā soda ar krietnu naudas summu,bet bet tādu pasākumu atbalsta.Piekrītu tiem,kas p]armet "Girģenam ,nevērību pret ierindas policistiem,bet rūpējās par vajadzīgajiem cilvēkiem.Atbildēt

kādreiz

19.03.2021. 08:39

pagājušajā gadsimtā domājām, ka sakarā ar zinātnes un tehnikas progresu nākotnē būs labāka, cēlāka dzīve.
Kādu īsu atmodas laiku šķita, ka tauta ir vienota, ka mums ir savi masu mediji. Laikam jau tie bija meli.
Ltv tagad ceturtdienu un piektdienu vakaros rāda filmas par dzimumu maiņu, netradicionālām attiecībām. Vienreiz šķita - nu būs filma par seniem laikiem, varēs uzelpot! Kas to deva, izrādās arī tolaik bijušas lesbiskas attiecības. Cik ilgi tā var iet?

Atbildēt

atbildei

19.03.2021. 02:41

Taisnība! Un labākais piemērs mūsu potenciālais starts Eirovīz.....

Atbildēt

Fetna,pseyd.

19.03.2021. 00:00

»

Dusmīgs

Ko tu kaunini autore, uz skatuves pusplika stāvēdama! Kaut gan pat Pauls teica, ka katrs...var kaut ko ieklepot. Tāda jums tā māksla, fetniska


Pakasīju neskūto seju,ierāvu aliņu,par maz,vēl šņabīti.Vājš mierinājums,tikai lohs uzķērās uz prastiem vārdiem.Drūmi.Pūļa debilisms par zemi valda!

Atbildēt

nepaliec mājās

18.03.2021. 22:48

Indra, tā ir sava veida stučīšana. Tā latviešu nenovīdība. Kāpēc viņi bez maskām bet es tā nevaru? Kurš tev neļauj? Dari tu arī tā. Turpini strādāt kā iepriekš. Vai tad viss jāpilda ko tie fašistiskie vietvalži lemj. Jo vairāk būs tādu kuri nepakļausies jo labāk. Ja tavā kolektīva ir stukači kovidfani , vienkārši atlaid lai sēž mājās. Mūsu spēks ir vienotībā.Viņi mūs var sakaut pa vienam bet pret vienotu tautu viņi ir bezspēcīgi.

Atbildēt

viesis

18.03.2021. 21:28

»

tiešraides ilūzija

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara


Ai, nu beidziet. Pie mums jau sen dara nevis tie, kuri ir prasmīgāki un labāk prot, bet tie, kuri ir nekaunīgāki un kuriem ir labāki sakari.......un šis pasākums tam ir uzskatāms piemērs.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

18.03.2021. 18:14

Principā LTV nav ko redzēt. Govjuīds un pornorāmas.
Pēdējais vārds šajā komentā - plaģiāts, kas aizgūts no cita raksta.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

18.03.2021. 18:08

Stāsta, ka homoseksuālistiem covid nepielīp.

Atbildēt

1984 Dzīvnieku ferma

18.03.2021. 16:51

Mēs neesam tagad "nonākuši" - mēs jau visu laiku dzīvojam tajā "vienlīdzības" kūtī - jau pirms 30 gadiem, pirms 80 gadiem...

Atbildēt

autorei vajag mazāk dzert

18.03.2021. 16:48

Tad nerādīsies skatītāju pilnas zāles!

Atbildēt

atbilde

18.03.2021. 15:43

Atbilde uz raksta jautājumu ir vienkārša, taču aizskar daudzus aspektus.
1. Mūsu "mākslinieki" ir zema līmeņa amatieri un nodarbojas ar mākslas (tai skaitā mūzikas) profanāciju. Tāpēc ir tik daudz to badakāsīgo "mākslinieku" un salīdzinoši maz uz viņu skaļā fona akadēmiski izglītotu un talantīgu profesionāļu. Masu mēdijos, savukārt, ir iekļuvuši žurnālistikas un
lētu šovu fanātiķi un ieinteresētās personas - tādi paši profāni - jaunieši ar trulu un seklu izglītību un domāšanu, tāpēc viņi viegli padodas tieksmei propagandēt deģeneratīvu "mākslinieku" ekshibicionēšanos. Visiem jaunajiem, kuriem ir pašvaki, maigi sakot, ar paškritiku, jo viņi viennkāši ir pastulbi, ir tieksme un tagad nekontrolētas iespējas kuplināt šo profānu loku, viens otru atbalstot un izvirzot, veidojot neskaitāmus balagānšovus, tērējot nodokļu maksātāju naudu profesiju degradējošai publiskai darbībai.
2) Jo nekaunīgāki profāni, jo lielāka naudas kāre. Pēc naudas viņi dzīsies pie Putina dziedāt sēžot uz krievu tankiem, uzstāsies 9.maija okupantu svētkos, līdīs privātmājā ar ģitāru kopā ar 20 cilvēkiem Covid laikā kā sektanti (Kivičs), rīkos nemitīgus svētkus, apbalvojot viens otru. Nauda viņiem nesmird, parādi tik ar pirkstu, kur to var pagrābt. No valsts līdzekļiem viņiem maksā nesamērigi lielus honorārus, jo 1. punktā minētie ir tikuši arī pie valsts naudas škērdēšanas, sadalot to savējiem - savējiem idiotiem. Naudas kāre, mantkārība, un nekaunība un neprofesionālisms- tā ir mūsdienu vidusmēŗa "mākslinieka" un Latvijas TV darbinieka vizītkarte.
3) Noziedznieki, kas sauc sevi par menedžeriem, izdevējiem utt. Mīlgrāves mantkārība ir zināma vēl kopš 90.gadu sākuma. Arī viņai nauda nesmird. Konkŗētā pasākuma organizātorus vajag sodīt ar maksimāli juridiskai personai paredzēto sodu par Covis ierobežojumu neievērošanu.
4) kontrolējošas iest'dēs (izglītības ministrija, mēdiju uzraugi utt. arī pārpildīti ar šiem minētajiem idiotiem. NEPLP , kā arī LTV vadība un zemāki trulie purni neko nav dzirdējuši par izglītojošo finkciju, viņi nesaprot, ka TV un skatuves radīto mēslus vismaz sabiedriskājā valsts mēdijā rādīt vienkārši nedrīkst, tas ir noziegums, ko līdz šim rāda TV.
Neprofesionāļi un stulbeņi salīduši arī uzraugos (bet par valsts līdzekļiem saražoto masu dranķi vajag uzraudzīt un naudas sadalei jābūt par labu profesionāliem raidījumiem, ieskaitot to, vai rāda kā piemēru Covid ierobežojumu pārkāpējus. LTV visu laiku ignorē ierobežojumus, konsekventi rādot raidījumus (īpaši - reģionālo tv sižetus) , kur intervējamiem nelieto sejas maskas un neievērto distanci. LTV vadītājus par to arī vajag sodīt, bet šoreiz jau personiski. Idioti ir sagrābuši valsts TV un radio, idioti sēž uzraugošajās instancēs - izskatās, ka idioti ir uzvarējuši.

Atbildēt

Dusmīgs

18.03.2021. 15:39

»

Fetna

Visi drīkst,var vaimanāt un ņaudēt,un attīstīt šis prasmes.Autorei vajadzētu kādu nanosekundi nokaunēties par,manuprāt,savu vājo kricelējumu


Ko tu kaunini autore, uz skatuves pusplika stāvēdama! Kaut gan pat Pauls teica, ka katrs...var kaut ko ieklepot. Tāda jums tā māksla, fetniska

Atbildēt

Fetna

18.03.2021. 15:24

»

tiešraides ilūzija

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara


Visi drīkst,var vaimanāt un ņaudēt,un attīstīt šis prasmes.Autorei vajadzētu kādu nanosekundi nokaunēties par,manuprāt,savu vājo kricelējumu.

Atbildēt

tiešraides ilūzija

18.03.2021. 15:20

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim,kad visi ir prasmīgi,bet citi tomēr prasmīgāki.Kas var un prot-dara.

Atbildēt

ESMAIJA

18.03.2021. 15:06

Vai bija kāds protesta akts, kad notika miera braucieni uz Liepāju, Daugavpili un Valku, ka miermīlīgiem braucējiem tika uzrīdīti pa pusei savā varaskārē aptrakuši policisti un sodīja visus un par visu, visvairāk ķēra tos, kas bija mašīnā pa divi ne no vienas mājsaimniecības. Tajā pašā laikā visos satiksmes autobusos, vilcienos, tramvajaos, trolejbusos cilvēki spiedās kā siļķes mucā. Sodi bija milzīgi un neadvekāti. Bet šie miermīlīgie braucēji protestēja arī par jums, par jūsu biznesa vardarbīgu smacēšanu ne jau tikai par sevi. Atceraties to, kad pienāks vēlēšanas.

Atbildēt

tikai lēnām pār tiltu!

18.03.2021. 14:55

Tā lēnītām un nemanāmi mēs visi virzāmies pretim jaunajai pasaules kartībai. Šodien tie daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Rīt atklāsies ka arī par viņiem ir vienlīdzīgāki. Šodien vieni uzliek bezjēdzīgus ierobežojumus un priecājoties savstarpēji dala kovid miljardus. Rīt atklāsies ka tiem sadalītajiem miljardiem nav nekādas vērtības un tie, kam tā nauda tikusi būs tik pat nabagi kā tie, kam tā nauda nebūs tikusi. Jaunajā pasaules kārtībā nebūs vidējā slāņa. BŪs tikai augšas un tām kalpojošās apakašas. Un ne jau tās būs augšas, kam piederēs nauda. Augšas būs tās, kas būs noteicēji par naudu. Tikai ar laiku cilvēki sāks saprast atšķirību. Un tie, kas šobrīd ar samidu, pildot norādījumus no ārienes iznīcina savas valsts tausaimniecību, grauj mazo un vidējo uzņēmējdarbību, tad jutīsies tāpat kā daudzi slaveni padomju laika sportisti, kas dzīvojot nabadzībā var tikai skumji nopūsties un pārcilāt savus kādreiz nopelnītos kausus, medaļas un goda rakstus kam īstenībā nav nekādas vērtības.

Atbildēt

nu,

18.03.2021. 14:32

un garīgi defektīvo revolūcija

Atbildēt

Tas ir varas

18.03.2021. 14:21

liberālisma totalitārisms - diktatūra, diktējot diskriminējošus noteikumus.

Atbildēt

18.03.2021. 14:19

un tieši šis portāls palīdzēs atrisināt problēmu, autorei - nomainiet sūdzēšanās adresātu, ejiet uz mk vai policiju vai prokuratūru un tur izstāstiet savas žēlabas un tad paskatieties vai valsts/ cilvēki, kuri pārstā v valsti / vēlas ievērot pati savus likumus

Atbildēt

???

18.03.2021. 13:20

Un ko "tekošais runātājs" Pavļūts par to? Neko, jo kā teica politologs A.Freimanis, neko vairāk par tekošu runāšanu neprot. Ā, prot gan! Izveidot barotavas tādas kā vakcinācijas biroju īpaši izredzētajiem. Varbūt šādi viņš sev dīlo nākamo silto vietu, kad no valdības izmetīs.
Vai tikai tauta redz, ka Pavļūts ir jāatlaiž? Kas tiek gaidīts?

Atbildēt

Uldis

18.03.2021. 12:55

Liekuļi, protams. Ko par šo domā Pavļuts? Aizdomīgi klusiņš par šo tēmu.

Atbildēt

Pēteris

18.03.2021. 12:42

Protams, jo vairums misiņgrauzēju mums tagad ir ministri. Pauļuts Radio1 taisnojās, ka visi bijuši veseli un filmēts no dažādiem leņķiem. Viņš tagad pretendē uz pirmā pajoliņa titulu!?

Atbildēt

pogaļa

18.03.2021. 12:27

Par skolēnu Dziesmu svētkiem milzu uztraukums- notiks, nenotiks kā organizēs!?! Lūk piemērs un bez panikas, arī skatītāji ierodas un testējas pirms pasākuma, viens noteikums - visiem nepieciešami ātrie testi. Un faktiski tādā veidā (ar ātrajiem testiem) varam ignorēt pilnīgi visus ierobežojumus.

Atbildēt

Piebilde

18.03.2021. 12:11

»

Jolanta

Intresē, kas ir tie,privilēģē tie organizatori šim pasākumam.Es neslimoju,bet es nevaru pat ģimenes lokā satikties


Vispār jau normāli cilvēki ģimenes locekļi satiekas. Un satikšanās ģimenes locekļu starpā nav nekādi zelta mikrofoni, ne kādi citi masu pasākumi. ģimene ir ģimene un masu pasākumi ir masu pasākumi.

Atbildēt

Blondīne

18.03.2021. 12:09

Tas, ka to apbalvošanu kaut kā varētu organizēt, vēl būtu diskutējams. Bet par to pilno skatītāju zāli gan ir brēcošs fakts, jo redziet policiju drīkst sodīt par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumu vīrieti un sievieti, ja tikai draudzējas, bet vēl nav nodibinājuši kopīgu mājsaimniecību! ABSURDS!

Atbildēt

klausītājs

18.03.2021. 11:14

Kaucēji, brēcēji, īdētāji, ne dziedātāji bija tie pediņi!

Atbildēt

Jolanta

18.03.2021. 10:39

Intresē, kas ir tie,privilēģē tie organizatori šim pasākumam.Es neslimoju,bet es nevaru pat ģimenes lokā satikties.

Atbildēt

v

18.03.2021. 09:54

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

DM

18.03.2021. 09:47

Pat starptautiskas apbalvošanas ceromonijas notiek attālinātās tiešsaistēs... Zelta mikrofons laikam ir vērtīgāks.

Atbildēt

varbūt

18.03.2021. 08:55

dakteris Danilāns savu slimību saķēra televīzijā, kur arī kādu laiku bija privilēģijas.

Atbildēt

Secinājums

18.03.2021. 08:21

"Pandēmija" ir sociāli ekonomiska,vērsta tieši pret cilvēkiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: