Menu
Pilnā versija
Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Inese Vaidere* · 27.07.2020. · Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pietiek, stāt,reāls protests

02.08.2020. 21:40

Tā vietā, lai skaidri un gaiši priecātos, ka medicīnas darbiniekiem, pedagogiem u. c., beidzot, atrastos nauda darbaalgu sakārtošanā kuras ir zem iztikas līmeņa gadiem !,

nesaprot kur likt naudu, jo pašam rīkle jau sen guldz no miljoniem tajā.

Tāpat kā aiz pārbagātības jābūvē jaunas un jaunas koncertzāles kur šai rīklei izklaidēties.


Par maz ar mežaparka estrādē atmazgāto naudu...u.c.

Atbildēt

muļķe sirds ne, muļķe tauta atkal un atkal

02.08.2020. 21:34

G 24 kredīts Nr. 2 identiska situācija.

Atbildēt

Būs jau labi!

31.07.2020. 10:21

Bez partiju finansēšanas un ierēdņu prēmēšanas,tērēšanai pieslēgsim vēl Latvijas vēsturisko zemju konsultantus un pagastu virsaišus!

Atbildēt

atveseļot ekonomiku

29.07.2020. 15:01

varbūt dodiet tiem, kas nesaslima
tie, kas slimo, turpinās slimot, jo č.............

Atbildēt

nemaksā augļotājiem

29.07.2020. 10:13

»

...

Es tev savu vakcīnas devu par velti atdošu.Turpini grauzt kartupeļus un maksāt parādu procentus augļotājiem,naudu tava vietā aizņēmās Dombrovskis un Kariņš


Родина-мать зовёт! Чемодан - волзал - парашаю

Atbildēt

Uldis

28.07.2020. 22:21

»

to Yes

Ko gan krievu bidļjaķina - lapķja un partjanka, bez Latvijas darīs


"bidļjaķina, lapķja un partjanka" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

jaajaa

28.07.2020. 15:41

»

Žīdu naudas rebes

Protesti notiek visā Eiropā - Bulgārijā, Itālijā, Francijā, protestējot pret globalizāciju ar mērķi izveidot anonīmu, globālu pasaules pārvaldi, ko mūsu cionistu kontrolētie mediji neatspoguļo, ja tas ir aizliegts. Protesti notiek pret “pandēmiju” un “karantizāciju”, pret aizdevumiem valstīm it kā ekonomikas...


...minētās ir neatkarīgas valstis...ja grib, pāriet atpakaļ uz savu valūtu...drukā bez Briseles noteikumiem...neievieš karantīnas, nebaidās no vīrusa utt...viss pašu rokās...un nekādas cilvēktiesības nevienam nav atņemtas, kas grib, tas "tusē"...man vīruss nav vajadzīgs...sēžu mājās, audzēju kartupeļus, "pievelku jostu", naudu neaizņemos, gaidu vakcīnu...:)

Atbildēt

Žīdu naudas rebes

28.07.2020. 13:15

Protesti notiek visā Eiropā - Bulgārijā, Itālijā, Francijā, protestējot pret globalizāciju ar mērķi izveidot anonīmu, globālu pasaules pārvaldi, ko mūsu cionistu kontrolētie mediji neatspoguļo, ja tas ir aizliegts. Protesti notiek pret “pandēmiju” un “karantizāciju”, pret aizdevumiem valstīm it kā ekonomikas uzlabošanai. Briseles politikas rezultātā Eiropas valstīm aizdod proporcionāli valsts kapitāldaļu aktīviem valstu infrastruktūrās - HESi, lidostas, tilti utt., kas nu kurā valstī ir vērtīgs. Piemēram Bulgārijai 23 miljardus €, bat Grieķijai 72 miljardus €, kaut abas valstis teritorijas un iedzīvotāju skaita ziņā ir vienādas. Ar solīto “otro pandēmijas vilni” radīs apstākļus, kas ekonomikas sagraus vēl vairāk, lai valstis nespētu atdot parādus un procentmaksājumus, valstīm bankrotējot, infrastruktūrām nonākot naudas aizdevēju īpašumā caur ES teritorijā radītajām tiesām “ekonomikas jautājumos”. Īsā laikā ar piespiedu karantizāciju tautas tiesības uz pašnoteikšanos tiek un tiks “izslēgtas” ar mākslīgi radīta vīrusa C19 un piespiedu “karantizācijas”, pārkāpjot vispārējās cilvēktiesības, apstākļos.

Atbildēt

Zžīdu rebes

28.07.2020. 12:34

Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”


Žīdu elektroniskās naudas bizness ir fantastisks - viņi C19 “pandēmijas” ietvaros nodarbojas ar “labdarību” - elektronisko aizdevumu naudu ieskaita 200 centrālo banku kontos, to aizdod valstīm un privātpersonām it kā “ekonomikas atjaunošanai”- no “zila gaisa” vietā viņi saņems atsavinātos valstu infrastruktūras un NĪ! Lūk, kā vajag prast uzspiest tautām un valstīm ebreju elektronisko naudu! Katrs zināja “cionas gudro protokolus” PSRS vadībai, bet šie protokoli pārtapuši jau “trijos ebreju impērijas standartos”, kas visu precizē un reglamentē un tiek ieviesti ES globalizācijas likumdošanā. ES visās valstīs vienlaikus šobrīd ievieš “ekonomikas tiesas” - ebreju tiesas saimnieciskos strīdos - lai pēc mākslīgās C19 pandēmijas sagrautu ekonomiku un NĪ nonāktu ebreju banku rīcībā. Gan ieķīlātie, gan ar lieliem NĪ nodokļiem atsavināmie, nespējā nomaksāt NĪ nodokli.

Lai Latvijas likumdevējs Saeima tiktu “orientēts pareizi”, jau 6. Saeimas laikā 6. Saeimas spīkere I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kas apkalpo 4. maija cionistu režīmu, izdalīja pati personīgi Saeimas prezidijam Saeimas kancelejai cionistu rokasgrāmatu Saeimas deputātiem “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti no “Gudro stratēģijas un taktikas” publiski pieejami tikai 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.


Tikai daži citāti:

“”Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”

“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.””


Ar “labdarīgo valstu kreditēšanu ekonomikas atjaunošanai” ir mākslīga valstu iedzīšana parādos ar sekojošu ieķīlāto infrastruktūru kā HES, lidostas, tilti, īpašumi ar valsts kapitāldaļām atsavināšanu aizdevēju - glofālo finansu korporāciju labā.

Tādos plānos atsavināt ietilpst arī Rosnikeļ, Gazprom, Rosņefķ, Latvijas valsts meži, Pļaviņu HES u.c.

Pļaviņu HES ir viena no Daugavas hidroelektrostacijām pie Aizkraukles pilsētas. Tā jaudas ziņā ir lielākā hidroelektrostacija Baltijā un otra lielākā Eiropas Savienībā. Pirmais Pļaviņu HES hidroagregāts tika iedarbināts 1965. gada decembrī, savukārt pilnīgā ekspluatācijā to nodeva 1968. gadā.[1]Pļaviņu HES ūdenskrātuves izveidošana radīja neatgriezeniskus dabas un kultūrvēsturisko vērtību zaudējumus.

Bet I. Viņķele, E. Levits, K. Kariņš ir marionetes globālās finansu korporokrātijas FRS un 200 centrālo banku rokās.

Atbildēt

to..Yes

28.07.2020. 12:32

»

Yes

Ar latviju ir cauri


Laikam Tev taisnība. Pie gudras un normālas valdības Latvija jau sen būtu ''pašspietiekama'', bez nevajadzīgiem parādiem. Attīstot rūpniecību, lauksaimniecību un visāda veida ražošanu būtu paši sevi pabarojuši un vēl patirgojuši pārpalikumu uz āru.

Atbildēt

hm

28.07.2020. 11:00

Līdz ar nekustamā īpašuma dubultošanu valdība iedarbina inflācijas procesus. Tūlīt celsies īres maksājumi un uz priekšu!
Pirktspēja samazināsies, neskatoties uz naudas daudzumu makā.

Atbildēt

to Yes

28.07.2020. 09:21

»

Yes

Ar latviju ir cauri


Ko gan krievu bidļjaķina - lapķja un partjanka, bez Latvijas darīs?

Atbildēt

kalašnikovs

28.07.2020. 02:42

Ņauderīt- pastāsti , ko priekš Latvijas tautas esi panākusi tu?

Atbildēt

Yess

28.07.2020. 00:25

Uz Sibīriju kropļus

Atbildēt

Trojas zirgaģīmis

27.07.2020. 22:44

Latvijai tas beigsies vienīgi ar bankrotu un visu valsts īpašumu zaudēšanu par labu aizdevējiem, nu tiem kas visām valstīm aizdod. Izrādās visu valstu ekonomikas nes tikai zaudējumus !!!, bet peļņu rada naudas drukāšana un virtuālu skaitļu aizdošana uz procentiem.

Atbildēt

Yes

27.07.2020. 22:14

Ar latviju ir cauri

Atbildēt

jaajaa

27.07.2020. 20:54

..."Galavārdu par ES budžetu teiksim mēs, EP deputāti, un bez ierunām to neapzīmogosim, jo plānam ir trūkumi"...tad "pret" viņa balsoja ?...glupā zoss !!...jāsaprot, ka vācieši, francūži, holandieši un daži citi no tās pašas "tautas partijas" rēkdami balso pret...bet ne jau tāpēc, ka uzskata, ka "par maz"...tāpēc, lai nedotu vispār...:)

Atbildēt

Fui

27.07.2020. 20:33

Eirobarkomānu murgi. Briselē kokaīns par €50/gramā, sekas jūtamas

Atbildēt

lauķis

27.07.2020. 20:20

Kā tērēsim,apmēram zinu,tiešām tērēsim.Toties maksājumi augļotājiem dubultosies.

Atbildēt

L

27.07.2020. 20:02

The Economist šonedēļ labs vāks:
Free money. When government spending knows no limits.

Ne ar ko labu tas nebeigsies

Atbildēt

Kad notērēs tad atņems Pļaviņu HES

27.07.2020. 19:30

Pļaviņu HES ir viena no Daugavas hidroelektrostacijām pie Aizkraukles pilsētas. Tā jaudas ziņā ir lielākā hidroelektrostacija Baltijā un otra lielākā Eiropas Savienībā. Pirmais Pļaviņu HES hidroagregāts tika iedarbināts 1965. gada decembrī, savukārt pilnīgā ekspluatācijā to nodeva 1968. gadā.[1]Pļaviņu HES ūdenskrātuves izveidošana radīja neatgriezeniskus dabas un kultūrvēsturisko vērtību zaudējumus.

Atbildēt

Zu Zwangs

27.07.2020. 19:01

»

Tamma

Kā kam? Politiķiem un dakterīšiem! Tas taču pašsaprotami


Abas kategorijas samazinat uz pusi. 1,3 miljonu īpatņiem ar 2/3 no tiem pārvaldes mehānismā nevajag tik daudz po lītiķu un gipokrātu, kas vienā dienā strādā 28 stundas. Celās agrāk, tāpec 28 stundas darba laika tabelē. Un kam tas interesē ? Jankam no 55kļāniem interesē ?

Atbildēt

Tamma

27.07.2020. 18:54

Kā kam? Politiķiem un dakterīšiem! Tas taču pašsaprotami

Atbildēt

Krietnais kareivis Šveiks

27.07.2020. 18:15

Karam beidzoties pie stacijas atvilka armijas divsimtlitru katlu, iekurināja un ar pašvaldības gādību izvārīja labu zupu visiem - izbadušajiem un trūkumcietējiem. Kad dažu stundu laikā visi paēda, sasmēlās un aiznesa, palika trešdaļa zupas. Pēc dažām stundām atbrauca no pašvaldības apskatīties. Katlā ar atlikušo zupu peldēja veci zābaki, tukšas konservbundžas un lēti izsmēķi.

Atbildēt

Vecā žurka Vaidere izlīda

27.07.2020. 18:10

ar savu mirones valodu.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2020. 18:02

Visi ES deputāti no Latvijas ir ar lielu padomju okupantu ideologu stāžu.Sagadīšanās vai likumsakarība,bet ticamība viņiem ir 0.

Atbildēt

Brālis parāds

27.07.2020. 18:01

Tērēsim kā cūkas. Kurš pirmais pie siles, tas urkšķ un bradājās ar kājām. Galvenais - lai neviens, izņemot siles šofera dēlus neuzzin, ka kaut ko ir iespējams pieprasīt un saņemt. Termiņš beidzās, - viss iztērēts. Siles cūkas un ko takš to netmaksās, tiem jau taciņa iemīta uz aizjūras mitekļiem un bērneļi jukeilandē mācās. tā kā - cik tupa tauta, tādu pārvaldes mehānismu arī dabon.Tik viena bēda - tas pārvaldes mechānisms nupat sāk balsot pats par sevi, jo normali cilvēki jau ir prom, palikuši tikai reņģēdāji, kam nospļauties uz es fondiem.
Loģiski būtu samazināt nodokļus - visiem vienādi un bez liekiem tēriņiem, bet tas takš nav iespējams, jo ?.. piedzejo klāt pats turpinājuum

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

27.07.2020. 17:55

Vēlēšanas nāk? Ineses tante no skapja iznāk un Kariņu slavē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: