Menu
Pilnā versija
Foto

Kā mēs to varam paciest?

Arturs Lešinskis · 20.12.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lielāka daļa politiķu, pie varas esošie un masu saziņas līdzekļos strādājošie ir kā hipnotizēti iestrēguši uz apgalvojumiem, ka medikamentu pret sērgu nav un vienīgais līdzeklis ir vakcinēšanās. Tiek nofiltrēta informācija par zinātnieku un mediķu sasniegumiem nejaukās slimības ārstēšanā, tā tiek apsaukāta un izsmieta, jo var traucēt diendienā izplatāmās mantras sludināšanai. https://www.youtube.com/watch?v=ufy2AweXRkc 

Vai tiešām neredzam, ka pat izcili savakcinētajās valstīs sērga turpina izplatīties. Vai tiešam nākamais mērķis joprojām būs atkal jauni sertifikāti un represijas pret tiem, kuri nav piekrituši atkārtotai un atkārtotai vakcinācijai.

Cilvēki tiek baidīti, tiek iedvests apjukums, izmisums un bailes. Neskaitāmas reizes Valsts televīzija demonstrē reklāmas rullīti un filmu, kur, iespējams, labs cilvēks un zinošs speciālists pārgurumā un izmisumā nosūta sabiedrībai un kolēģiem visā Latvijā cinisku vēsti, ka nevakcinētajiem ir jāsamierinās ar pašu izvēli līdz letālajam iznākumam. Tādi sižeti iedrošina tos, kuriem iestāstīts, ka zāļu nav, un attaisno paviršības sasirgušo aprūpē un ārstēšanā.

Vai tiešām mēs varam paciest to, ka mirstība Latvijā ir nepieņemami augstā līmenī. Vai tiešām mēs Latvijā ciniski un stūrgalvīgi pat neapspriedīsim un atteiksimies no veiksmīgiem terapijas piemēriem tikai tādēļ, ka medikamenti un metodes ir vienkāršas un lētas. Vai tiešām mēs nespējam objektīvi analizēt slimības apkarošanas praksi pārapdzīvotās un vēl nabadzīgākās valstīs pasaulē. 

https://odysee.com/@Corona-Investigative-Committee:5/Dr-Shankara-Chetty-session-82-en:5 

Lūdzam tos, kuriem ir jelkāda vara un teikšana, pieprasīt pātraukt mūsu cilvēku terorizēšanu un upurēšanu visādos veidos tikai vienas vakcinēšanās mantras vārdā!

Novērtē šo rakstu:

193
9