Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fredis

12.09.2021. 01:13

Šie trīs kungi jau ir paspējuši piesmirdināt politikas atmosfēru un neviens prātīgs cilvēks par viņiem nebalsos, bet paļaušanās uz margināļiem viņiem kārtīgi sasies rokas.

Atbildēt

žo

10.09.2021. 10:09

Atjaunot Satversmes darbību , noteikt, ka starptautisku struktūru "ieteikumi" nav saistoši Latvijai. Varas avots ir tauta, nevis Rokfellera fonds vai SVF. tautai ir tiesības uz pašaizsardzību pret morāliem kropļiem un neliešiem.

Atbildēt

CC

06.09.2021. 20:58

Šie trīs dzīvnieki - siventiņi un vēl kādas dzīvas radības, kas pa trim labi izskatītos uz pannas grasās ietikt Saeimā un valdībā? Un ko tur tas kuslais Ģirģens meklē, ja priekšā ir samaitājies boldozers un pusnapoleons no Tvaika ielas napoleonu nodaļas

Atbildēt

Rublis

03.09.2021. 22:59

Matīsam stipra nervu sistēma skatīties šos 3 no 8.palātas..

Atbildēt

Litrs

03.09.2021. 22:34

.. kad būs beidzies - tas ir kad??

2047. gadā?

Atbildēt

Vilnis

03.09.2021. 14:30

aicinu visus, kuriem ir akadēmiskas zināšanas , pirms vēlēšanām publicēt tīmeklī un fiziskā formātā rakstu darbus par ideoloģijām, skaidrojot ideoloģijas Latvijā. ... Ir sakarīgi jāizskaidro liberālisma ideoloģijas kargājiens pret kultūrām, tradīcijām, tautām, - par liberālisma piederību pie utopisma kategorijas, kurā viena otrā atspoguļojas trīs ideoloģijas - nacizms, komunisms un liberālisms. Visas šīs ideoloģijas ir vienādas un ir jābūt rakstiskam skaidrojumam vienkāršā valodā par šo faktu, - par to , kas akadēmiskā vidē vispārzināms un nenoliedzams. Ir uzskatāmi jāparāda liberālisma utopijas karagājiens pret demokrātiju, t.i. par liberālismu - kā ieroci plutokrātijai. .... Mīļie tautieši, ir jādalās ar zināšanām ar saviem brāliem un māsām ... pietiek klusēt!

Atbildēt

....

02.09.2021. 19:44

»

Labais

Jautājums ir, kā dzīvosim, ka beigsies Eiropas nauda. Kliķe būs pieraususi kabatas um pazudīs


nekur nepazudīs, būs pat ļoti pieejama un arī tagad ir.

Atbildēt

lauķis

02.09.2021. 07:24

»

Labais

Jautājums ir, kā dzīvosim, ka beigsies Eiropas nauda. Kliķe būs pieraususi kabatas um pazudīs


Pārējie par to pat nespēj domāt.Kad būs jāsūkā ķepa tad jau būs par vēlu kaut ko darīt.

Atbildēt

Nekā jēdzīga

01.09.2021. 20:39

Ja neskaita melus, ka trīs minēto mērķis būt ievēlētiem Saeimā.

Atbildēt

Jūsmiņš

01.09.2021. 20:36

Nevaru ieteikt ceļu kā to izdarīt, TAČU, kamēr netiks mainīts vēlēšanu likums, deputātus vēlētāji nevarēs atsaukt, un prezidentu nevēlēs tauta - pilnīgi nekas varas gaiteņos nemainīsies.
Sistēma ir atstrādāta, tā darbojas, katrs sistēmā esošais savu vietu zin - un personības vari vēlēt kādas gribi, sistēma tās noliks pie vietas, vai arī tā, vai citādi izsviedīs, piemēri, Rimšēvics, Lembergs. Apsūdzības absurdas, bet no varas ir nost, un iepūt bordāndauņiem, stuka/āniem/čiem, maizīšiem un līdzīgiem rukiem, un kam tikai vēl nē.
Tas būtu tas būtiskākais par ko jādomā un arī jācīnās, citādi ar Latviju agrāk vai mazliet vēlāk būs kirdik.

Atbildēt

sociāli atstumtais

01.09.2021. 19:23

totāli garām Matīss ! neviena esošā un nevienā bijušā ! Kā tu nesajēdz - šitā sistēma ir kaput ! bet jaunu sistēmu mums jārada tūlīt ! un tā ir vienīgi TAUTVALDĪBA ! JO ĀTRĀK TAS PIELEKS , JO LABĀK BŪS !

Atbildēt

nepaliec mājās

01.09.2021. 17:52

Principā spriedelējums pareizs. Manas domas arī ka apakšā ir katram savs ,,varas ego,, pirmajā vietā un tauta ir ierocis tikšanai pie varas. Skatoties kādas summas groza Kariņa, Levita kliķe , citiem arī rodās vēlme to darīt. Cik zināms par Šleseru tad tur noteikti pirmajā vietā biznes un nauda , tauta pēc tam. Neticu ka viņš ir mainījies. Nu Gobzems īsti pie varas nav bijis, grūti spriest kas ar viņu var iznākt bet man viņš liekas diezgan haotisks.
Ģirģens ir pie varas esošais , visticamāk tas būs esošo klons.
Patreizējā situācijā nav svarīgi ar ko kopā , galvenais ka mērķis viens , fašistiskā režīma gāšana lai valsts sāktu normāli funkcionēt bez šoviem un ierobežojumiem. Pēc tam jau vieglāk būs atsijāt pelavas.

Atbildēt

Labais

01.09.2021. 17:16

Jautājums ir, kā dzīvosim, ka beigsies Eiropas nauda. Kliķe būs pieraususi kabatas um pazudīs.
Ko darīs pārējie? - Sūkās ķepu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: