Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sekojot notikumiem Ukrainā, ikvienam būs ienācis prātā neizbēgamais jautājums: bet ja nu Putins būtu izlēmis 24. februārī iebrukt pie mums? Vai varam šodien, 1. aprīlī (Muļķu dienā), nu tā nedaudz iztēloties, kāda būtu bijusi mūsu valsts iestāžu reakcija tādā brīdī?

Premjers: “Tas nav iespējams! Krievijas karavīrs nevar šķērsot robežu, ja viņam nav sadarbspējīga sertifikāta! Mēs esam nolikuši vienu G4S apsargu pie Zilupes, kurš ar telefonu noskanēs katra okupanta QR kodu un nelaidīs tālāk visus tos, kas vakcinējušies ar Sputņiku-V.”

Valsts prezidents: “Manā dienaskārtībā ir apmeklēt konferenci, kurā tiks meklēts Satversmes oriģināls.”

Ārlietu ministrija: “Mēs strādājam pie tā, lai mūsu stratēģiskie partneri izteiktu parastās dziļās bažas.”

Zemkopības ministrija: “Tanku kustība pār mūsu laukiem neietekmēs prognozējamo zirņu ražu.”

Veselības ministrija: “Ja okupanti nevakcinēsies mēneša laikā, viņi tiks automātiski atstādināti no okupēšanas!”

Marija Golubeva: “Mums ātrāk jāpieņem likuma grozījumi pret naida runu internetā, lai mēs varētu saukt pie kriminālatbildības tos, kas apsaukā nezināmās izcelsmes zaļos cilvēciņus par okupantiem!”

Jānis Bordāns: “Atgādināšu, ka vecmodīga tieksme okupēt kaimiņvalstis ir tradicionāli konservatīva nostāja. Būdams savulaik uzsācis karjeru vēl kā LPSR prokuratūras jaunais kadrs, es pievienojos visām konservatīvām vērtībām! Protams, neskaitot tos periodus, kad es biju varavīkšņains liberālis “Latvijas Ceļā”, cietpaurains “auseklīšu” nacionālists un kas vēl tik ne. Pats jau esmu aizmirsis, tāpēc man par to visu nekad neatgādiniet!”

Gatis Truksnis: “Pirmo reizi mūžā teikšu šo frāzi: MAN VAIRĀK NELEJIET!”

Aivars Lembergs: “Laidiet mani atpakaļ iekšā! Kamēr iet tāda figņa, я лучше пересижy.”

Novērtē šo rakstu:

104
15