Menu
Pilnā versija
Foto

Kā padarīt politiķa arodu grūtāku un atbildīgāku?

Jānis Urbanovičs, Saeimas deputāts · 06.06.2018. · Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvietis

08.06.2018. 07:22

Jāni Urbanovič, tu nodevi tautu, apmainīji to pret komunistiskās partijas piedāvātajiem labumiem. Tu pārdevies velnam. Degt tev ellē!

Atbildēt

Joske

07.06.2018. 21:00

Jābalso par KPVlv,ja mēs visi nobalsosim par šo partiju ,Kaimiņš ar saviem deputātiem,izdzīs visu komunistus un čekistus,kuri komandē saeimā parādi.Seviški nevar balsot parZZS un NA,j šinīs partījās visvairāk čekistu.

Atbildēt

Alksnis

07.06.2018. 13:42

Pēc manas izpratnes SAEIMĀ vēlēšanu rezultātā būtu jāiekļūst gudrākajiem godīgākajiem ar dzīves pieredzi apveltītiem politiķiem, vismaz ar zināšanām doktora grāda līmenī. Un šim prasībām būtu jābūt noformulētām un ņemtām vērā jebkuru personu ierakstot vēlēšanu kandidātu sarakstā. Mēs taču ar likumu neļaujam bērnudārza audzinātājai strādāt bērnudārzā bez attiecīgas augstākās izglītības!!!!. Toties SAEIMĀ ir atļauts iekļūt pat bez vidējās izglītības!!!!!!!
Ir taču visa tā demagoģija ka tauta pati vainīga ka tādu SAEIMU ievēlēja visiem saprotama. PIE PATREIZĒJĀS LIKUMDOŠANAS NAV IESPĒJAMA KVALITATĪVĀKA DEPUTĀTU SASTĀVA IEVĒLĒŠANA. Bet to var izlabot tikai un vienīgi SAEIMA. tātad TIKAI UN VIENĪGI SAEIMA ir vainīga pie zema līmeņa likumdošanas un daudzu jo daudzu valstiski svarīgu problēmu nemākulīgas risināšanas nu jau 28 gadu garumā. Un cilvēki to vienkārši jūt - un lūk Jums rezultāts - mīnus 600 tūkstoši 28 gados!!!!!!!!!!

Atbildēt

Urbanoviču Jānis

06.06.2018. 23:11

»

rasa

Kas tas Urbanoviča kungam par pulksteni? Kāds pulksteņu zinātājs zina? Izskatās, ka tur ir arī turbiljons


Bļ...Viļānu tirgū par 4 eiro nopirku. Ja netici - šo svētdien aizbrauc.

Atbildēt

balsotājs

06.06.2018. 21:48

Nu re, Urbanovičs nolēmis vairs nekandidēt uz Saeimu un dzied citu dziesmu.
Jāni, saki paldies saviem vēlētājiem, kuri Tev nodrošinājuši skaistus, bagātus un vieglus gadus siltajā krēslā!
Pastāsti gan, ko esi paveicis Latvijas labā, būtu interesanti uzzināt.

Atbildēt

Politiķis

06.06.2018. 20:16

nav arods, bet lamuvārds.

Bet, ja politiķa Urbanoviča dzīvi grib padarīt grūtāku, atņemiet - konfiscējiet viņam viņa Land Roveru, algu nosakiet par sēdēšanu Saeimā 53 € , summu, ko Saeima uzskata par minimālo ar ko var izdzīvot.

Atbildēt

Eduards Lunis

06.06.2018. 16:55

----Deputātu kandidātus joprojām izvirza politiskās partijas!?
Urbanovič!? Kam mēģini makaronus karināt!? Daru tev zināmu, ka saeimā sēdi pretēji satversmē noteiktajam, jo, lai partijām būtu likumīga vara, par to vajadzēja dot iespēju Tautai balsot, atbilstoši Satversmes 77. pantā noteiktajam!? Ub kāpēc neviena vārda par latvijas izlaupīšanu, ko veikušas partijas!?

Atbildēt

lauķis

06.06.2018. 16:42

Da ņe vinovataja ja...
Urbanovičs pats ir biedru partijnieku sistēmas sastāvdaļa.

Atbildēt

!

06.06.2018. 16:22

»

rasa

Kas tas Urbanoviča kungam par pulksteni? Kāds pulksteņu zinātājs zina? Izskatās, ka tur ir arī turbiljons


Tad ir jāprasa Latvijas lielākai pulksteņu speciālistei VVF.

Atbildēt

A.P.

06.06.2018. 16:17

Tā nav taisnība: "Pasaulē pastāv trīs vēlēšanu sistēmas - mažoritārā, proporcionālā un jauktā". Nevis pastāv, bet tiek imitētas. Oligarhiskums ir cilvēces sociāli politiskās organizācijas vispārēja laime. Tādu neliešu vadībā kā šis Rēzeknes lielākais blēdis tika radīts kriminālās oligarhijas valstiskums - jauna tipa varas forma cilvēces vēsturē. To radīja "perestroika" PSKP un VDK nomenklatūras izdzimteņu alkātīgajās interesēs. Tāds izdzimtenis ir arī šis tēviņš ar godīga cilvēka seju. Tikai nelabojams nelietis var tēlot rūpes par vēlēšanu sistēmu Lielās Bandas valdīšanas laikā. Tikai neattīstīts latviešu "miljons" var regulāri ievēlēt parlamentā tādu nelieti un vispār paciest savā zemē nacionāli reakcionāru un krimināli oligarhisku varu, kas tautu iznīcina, bet nevis sargā. LR nav suverēna valsts. Latviešu "miljonam" suverenitāte nav vajadzīga. Tāpēc šizofrēniska kroplība ir murgošana par parlamentārisma nostiprināšanu bez suverenitātes cieņas. Tāda apziņas kroplība ir iespējama vienīgi tikai pamatīgi neattīstītā Homo populācijā un tās atsevišķos rāpuļos.

Atbildēt

rasa

06.06.2018. 15:41

Kas tas Urbanoviča kungam par pulksteni? Kāds pulksteņu zinātājs zina? Izskatās, ka tur ir arī turbiljons.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: