Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

15.11.2020. 14:44

»

jibiorio

Izskatās pēc šizofrēnijas


Nu tāda varētu būt diagnoze, izlasot to "caureju", - iespējams, ka prokuratūras kretīni sačakarējuši cilvēka prāta spējas un tas vairs nespēj adekvāti uztvert un aprakstīt situāciju. Vajadzīgs kāds aizbildnis (intervētājs, redaktors...).

Atbildēt

Jana

02.11.2020. 13:51

Par to jau runa, ka es nezagu daudz! Varbūt pāris simtiņus mēnesī tikai...

Atbildēt

Pilsonis

02.11.2020. 12:05

Savā dzīvē esmu n-tās reizes pārliecinājies, ka valsts iestādēs, tās kuras barojas no budžeta, zog pa labi pa kreisi, dažādos veidos. Vai ar fiktīvu nodfarbināšanu, vai piešķir sev nenopelnītus bonusus, laiž luni darba laikā.
Daudzus no šiem blēžiem, kuri zog lielos apmēros, varētu paņemt pie dziesmas dažu dienu laikā, uzdodot pareizus jautājumus. Vidam ir visa tam nepieciešamā informācija

Atbildēt

Dziesmiņa par Janu

02.11.2020. 07:52

Minikleitiņa
Eolika

Šķiet, ka visur saule smaidīt sāk,
tad, kad mazā Jana pretī nāk,

Tā kā jutrā melodijā
viņas soļi skan,
Jana mini kleitā vēja plan 2X

Kad mode sauc, tai draugu daudz
tai likums šāds -
līdzi nāc, līdzi nāc.

Janu redzot tikai tantes šņāc,
Kur gan šinīs laikos sķuķiem prāts
Tikai tādu gabaliņu kleita stilbus redz
tagad visi, kas vien vēlas redz.

Kad mode sauc, tai draugu daudz
tai likums šāds
līdzi nāc, līdzi nāc.

Ko lai tagad draugi darām mēs,
Kas gan Janai pretī runāt spēs?
Maskavā un zelta Prāgā
Rīgā, Tallinā
Visur mazas Janas staigā tā 2X
staigā tā 3x

Atbildēt

Sapratu

01.11.2020. 22:18

»

s

Krāpnieki ir atsevišķa krimināla profesija


Domu sapratu.

Atbildēt

s

01.11.2020. 21:34

»

To ss

Papildināšu. Saskaros ikdienā ar krāpniekiem "metējiem". Tie tik saldi dzied, ka upuri apstākļos, kad noziedzīgu nodarījumu var kvalificēt kā pabeigtu, pilnībā neapzinās, ka ir apkrāpti


Krāpnieki ir atsevišķa krimināla profesija.
Mans iepriekšējais komentārs bija sarkasms par tā alternatīvi apdāvinātā cilvja izteikumiem attiecībā uz "operativņiku, mentu un prokuroru glūnīgajiem skatieniem".

Atbildēt

To ss

01.11.2020. 20:56

»

s

Tev būtu lietderīgi kādreiz ieskatīties daudzkārt notiesātu cilvēku skatienos. Piemēram, tādu, kuri par narkotiku tirgošanu, laupīšanām un zādzībām ir tiesāti padsmitiem reižu. Vai tādu, kuri ir vairākkārt sodīti par slepkavībām. Vai tādu, kuri vairākkārt sodīti par mazgadīgu bērnu seksuālu izmantošanu...


Papildināšu. Saskaros ikdienā ar krāpniekiem "metējiem". Tie tik saldi dzied, ka upuri apstākļos, kad noziedzīgu nodarījumu var kvalificēt kā pabeigtu, pilnībā neapzinās, ka ir apkrāpti.
Šodien noziedznieki pie psiholoģijas ļoti centīgi piestrādā, tas ir fakts.

Atbildēt

Jup 2

01.11.2020. 20:39

»

fakts

Tas, ka tu zodz ar priekšnieka ziņu nenozīmē ka tu neesi zaglis un tev nav jāsēž cietumā


Par to ir bijis komentārs. Priekšnieku uzdevumā amatpersonas veic noziegumus pārliecībā vai cerībā kā nebūs jāsēž.
Tik tālu Sozinova vadībā esošā "ugolovka" ir degradējusi.

Atbildēt

s

01.11.2020. 15:21

»

Pats vari stulbi blenzt likumā!

Viena lieta ir likumi, bet cita lieta ir amatpersonas faktiskā rīcība, kas neatbilst likumam...


Tev būtu lietderīgi kādreiz ieskatīties daudzkārt notiesātu cilvēku skatienos. Piemēram, tādu, kuri par narkotiku tirgošanu, laupīšanām un zādzībām ir tiesāti padsmitiem reižu. Vai tādu, kuri ir vairākkārt sodīti par slepkavībām. Vai tādu, kuri vairākkārt sodīti par mazgadīgu bērnu seksuālu izmantošanu. Tici man, šādu cilvēku sejas ir patiešām ļoti apgarotas un laipnas, viņu uzvedība ir vienmēr nevainojami godīga un augsti morāla, cēla un tikla, viņu valoda ir izsmalcināta un ļoti inteliģenta, bet viņu acīs vienmēr mirdz neaptverama sirsnība, pieticība un godbijība, tik skaidra, kā maza bērna asara. Protams, ne salīdzināt nevar ar visu to deģenerēto un melīgo operativņiku, mentu un prokuroru pretīgi glūnīgajiem skatieniem, no kuriem dveš vien prātam neaptverama visatļautība, amoralitāte un drausmīga deģenerācija.

Atbildēt

s

01.11.2020. 15:08

»

Jautājums

Man nav skaidrs šī stāsta mērķis? Izsaukt emocijas? Kam tad un ko tas dos? Vai, tomēr mērķis tam visam nodibināt kādu, jaunu institūciju, piesaistot sabiedrības uzmanību? Iespējams, tad, gan jau laiks rādīs, jo visam un visiem ir nepieciešamas pārmainas, jaunas idejas, jaunie prāti. Ne velti Valsts ...


Ja ikviena, uz emocijām dibināta "jauna institūcija" sāks izdarīt spiedienu konkrētās lietās (tāds ir acīmredzamais autores nodoms, jo viņa sūdzas par savu gadījumu), tad būs acīmredzami pārkāpts likuma 'Par tiesu varu' 1.panta (5) daļas nosacījums. Tāda kārtība noved pie anarhijas. Anarhija noved pie posta, pēc kā jau seko varas maiņa, kur varu sākumā sagrābj bandīti. Ja tiesu vara nav neatkarīga no sabiedrības spiediena, tad cieš visa sabiedrība.

Lai tā autore labāk sagaida, ko tiesa viņas lietā izspriedīs, pirms organizē "jaunu institūciju" savas situācijas risināšanā. Ja tiesa viņu atzīs par nevainīgu, tad, protams, karogrs rokās. Bet, ja notiesā, tad viņas uzbrukums prokuroram ir liekulīga divkosība. Jo prokurora pienākums ir veikt kriminālvajāšanu.

Tava atsauce uz policijas darbinienu rotāciju nav korekta, jo konkrētā gadījumā, kā var nojaust, tieši raksta autore ir, iespējams, līdzīga tiem, kurus tu te kritizē. Jo, kā var nojaust, viņa, iespējams, bijusi iesaistīta līdzīgās darbībās tām, kuras tu te kritizē. Dokumentu viltošana un amatpersonas pilnvaru pārkāpšana.
Kāds tad ir tava komentāra mērķis?
Vai tik nav tā, ka pats neesi konkretajā gadījumā neitrāls...

Atbildēt

Jautājums

01.11.2020. 14:45

»

s

Ja Krimināllikumā nav neviena panta, ko vajadzētu attiecināt uz tās policijas darbinieces darbībām, tad tā ir prokurores patvarība...


Man nav skaidrs šī stāsta mērķis? Izsaukt emocijas? Kam tad un ko tas dos? Vai, tomēr mērķis tam visam nodibināt kādu, jaunu institūciju, piesaistot sabiedrības uzmanību? Iespējams, tad, gan jau laiks rādīs, jo visam un visiem ir nepieciešamas pārmainas, jaunas idejas, jaunie prāti. Ne velti Valsts policijā notiek augstā ranga amatpersonu rotācija, tāda, pamatīga rotācija, un, ne jau tā, vienkārši tika nomests no sava amata Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks (Dievs/resnais/cārs/mugura/barins), kādi tik nav vinam tās iesaukas:),slavenais A.Sozinova kungs! Laikam šie rotāciju laiki ir sakrituši ar šo, izdoto autora tekstu!:)

Atbildēt

Pats vari stulbi blenzt likumā!

01.11.2020. 14:14

»

sakne

Izlasi prokuratūras likumu. Tur pie prokuroru funkcijām skaidri un gaiši rakstīts, ka prokurori nodarbojas ar kriminālo vajāšanu...


Viena lieta ir likumi, bet cita lieta ir amatpersonas faktiskā rīcība, kas neatbilst likumam!

Augstāka amatpersona dod uzdevumu zemākai un padotībā esošai. Rīkojums var būt pretlikumīgs, bet ralizējas kā faktiskā operatīvā darbība - rīcība. Operatīvajās darbībās var imitēt pretlikumīgas darbības it kā likmīgunmērķu sasniegšanai. Šī duālā rīcības daba tulkojama, interpretējama duāli. To mēs redzam glūnīgajos operativņiu un mentu skatienios. Prokuroru darbībās. Isatļautība, amoralitāte, deģenerācija. Policistam un prokuroram ir tiesības slēpt patiesību un melot, acīs skatoties. Tādi melīgi viņi kļūst! Un glumi, pērkami.

Atbildēt

Papildināšu

01.11.2020. 13:50

»

replika komentāram

Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts...


VP RRP iecirkņos vismaz Rīgā valda visatĺautības atmosfēra. Padotie tic un ticība balstās uz iepriekš veiktiem amata noziegumiem, tam, ka priekšnieki ir neaizkaramie un pie atbildības netiks saukti.
Burtiski šogad pavasarī vienai Rīgas kārtības policijas nodaļas inspektorei kapteinei pateicu atklātā tekstā. Tu priekšnieka uzdevumā pastrādāji labi vairāku gadu garumā. Ja priekšnieku nometīs, tevi iesedinās. Un kurš tev palīdzēs. Raksti atlūgumu, kamēr nav par vēlu. Es par to domāju, viņa atbildēja. Pēc diviem mēnešiem uzrakstīja atlūgumu. Viņas vietā ielika citu inspektori-majori. Jau pirmajā "zakazņakā" - administratīvā pārkāpuma lietā es viņai saku priekšnieks galīgi sekli peld. Ar tādiem "zakazņakiem" kā viņš var salasīt doļu "obščakam". Šī atbild, jā, tā ir, priekšnieks ņem pasūtījumus, a man jāraksta papīrus. Kriminālprocedu uzsākt nevar, rakstu administratīvo lietu.

Atbildēt

Jāpievērš uzmanību apstāklim

01.11.2020. 12:19

»

replika komentāram

Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts...


Kā jau bija rakstīts komentāros, zemākā līmeņa vp amatpersonas bieži veic amata noziegumus tiešo priekšnieku uzdevumā. Tā opere negrib sēdēt, tas ir skaidrs.
Bet nav zināms, kam cels aosūdzības prokurors. Vai tas personas, kas ir patiesie labuma guvēji no noziedzīgiem nodarījumiem tiks sauktas pie kriminālatbildības, vai piemēram atkal Sozinovs ar IDB palīdzību patīrīs kadrus, lai atbrīvotajās vietās ieliktu pasūtījumu galdam lojālas personas.
Jūsu komentāram jāpiekrīt. Bet jāatzīmē, ka kopumā mentu karu problēma pastāv. Vieniem iesniedzējiem IDB atrakstās, uz citu iesniedzēju iesnieguma pamata uzsāk kp un sauc pie atbildības prastu operu, kas iecirknī bez priekšnieka atļaujas nevar pildspalvu paņemt rokās, nemaz nerunājot par dokumentu viltošanu.

Atbildēt

replika komentāram

01.11.2020. 11:39

»

komentārs zem raksta

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, ...


Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts.
Taču izmeklētājs un prokurors darbojās pavisam citā līmenī, nākamajā. Tur jāvāc, jānostiprina, jāvērtē pierādījum, to jau opers Stepenesa noteikti nedarīja. Tā pat noziegums varētu būt atklāts arī tad, ja neatrzinās un nebūtu atklāts neskatoties uz atzīšanos.
Savukārt sūdzēšanā par dažāda vieda ietekmēšanu arī visticamāk ir Stepenesai labi zināmo urkagānu gluži vai vienīgais "aizstāvēšanās veids", jo nekā cita viņiem jau vienkārši nav.

Atbildēt

komentārs zem raksta

01.11.2020. 10:56

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, bet pēc nopratināšanas tika atbrīvota, viņa nenorāda, ka izmeklētājs advokāta klātbūtnē bija viņai lūdzis nosaukt jebkādus argumentus un pierādījumus, ka viņa piedalījās " reidos", t.sk., jebkādas sim kartes, ko pēc viņas teiktā tika izmantotas, lai nelietotu savus mobilos telefonus, kā arī prasīja nosaukt kaut vienu objektīvi pātbaudāmu pierādījumu, kas apliecinātu, ka šie " nakts reidi" ir bijuši- kāda aizturētā persona, pēc datu bāzēm pārbaudītā aizdomīgā automašīna vai persona, kaut kas zīmīgs, kas tajā naktī noticis. Bez tam J.stepense nenorāda, ka nopratināšanas protokolu gan viņa, gan viņas advokāts izlasīja un parakstīja, pie tam J.Stepense veica pašrocīgu papildus ietakstu protokola beigās. Taču to, ka viņa augstāk minētās liecības uz vairākām lpp būtu sniegusi psiholoģiski iespaidota, viņa nenorāda, kā arī advokāts visas nopratināšanas laikā nevienā brīdī nenorādīja uz jebkādu viņa klientes iespaidošanu un ieteikumu neatbildēt uz kādu jautājumu (tapēc jau bija advokāts, kurš sekoja, vai pratināšanad procedūra bija ievērota). Arī tiesas sēdē nedz J.Stepense, nedz viņas advokāts, nevarēja pamatot kā tieši izmeklētājs būtu viņu psiholoģiski iespaidojis, liekot uzsvaru uz it kā liecinieku (citu Salaspils policijas iecirkņa darbinieku) iespaidošanu.
Protams, aizturēšana nav patīkaa, un arī sekojošā nopratināšana, bet, ja Ļ.Keine -Kaštaļjana ļoti labi pārzina, kādas darbības veicamas ar kriminogēno kontingentu pēc aizturēšanas, lai iegūtu pilnīgu informāciju un atklātu noziegumu ( līdz ar to viņa nemaz neakcentēja, ka būtu psiholoģiski ietekmēta), tad J.Stepenses kā kriminālpolicijas darbinieces (opera) atrunas ir nožēlojamas, jo negribas ticēt, ka ikdienas darbā ar aizturētajām personām viņa runā par plaukstošajām puķēm vai brokastīs ceptām pankūkām, pēc kā rūdītais tipiņš izplūst asarās un atzīstas visos padaules grēkos, par ko Ļ.Keine var sataisīt super sižetu degpunktā!
http://www.aprinkis.lv/index.php/sabiedriba/kriminala-informacija/16069-tiesas-sede-izskan-liecibas-par-mentu-kariem-salaspils-policijas-iecirkni

Atbildēt

sakne

01.11.2020. 10:46

»

Vajāšanu var veikt tikai tad, ja to noteic likumdošana

Prokurore veic subjektīvi patvarīgu vajāšanu, draudot personai ar izrēķināšanos, ja nepakļausies spiedienam un šantāžai, ar organizētās noziedzības darbībām. Šīs organizētās noziedzības darī as tikušas jau realizētas. Visu apstākļu kopums norāda, ka prokurore saaugusi ar organizēto noziedzības pasauli...


Izlasi prokuratūras likumu. Tur pie prokuroru funkcijām skaidri un gaiši rakstīts, ka prokurori nodarbojas ar kriminālo vajāšanu.
Vai tad viņa vajā tevi sdaistībā ar darbu, vai ar mietu rokā periodiski uzglūn uz ielas, veikalā, kafeinīcā. Tu meties bēgt, bet viņa metas pakaļ un tikai vajā, vajā, vajā .........

Atbildēt

?

01.11.2020. 10:30

Jana, kur gan jūs ar to prokurori tiekaties? Tikai tiesas zālē, bet tagad pat tur pusgadu neesat redzējušās. Viņa nāk pie tevis uz mājām un draud?

Atbildēt

Vajāšanu var veikt tikai tad, ja to noteic likumdošana

01.11.2020. 10:26

»

sakne

Vispār jau prokuratūras likumā pie prokuroru funkcijām uzrakstīts, ka viņi veic vajāšanu. Kriminālo vajāšanu


Prokurore veic subjektīvi patvarīgu vajāšanu, draudot personai ar izrēķināšanos, ja nepakļausies spiedienam un šantāžai, ar organizētās noziedzības darbībām. Šīs organizētās noziedzības darī as tikušas jau realizētas. Visu apstākļu kopums norāda, ka prokurore saaugusi ar organizēto noziedzības pasauli un ir daļa no tās. Viņas vieta ir ieslodzījumā starp recidīvistēm. Jo, izmantojot amata stāvokli, veic kriminālas darbības, kas nav savienojamas ar viņas amatu.

Atbildēt

Žeglovs

01.11.2020. 09:18

Pietiek varētu pārpublicēt "Mentu kari Salaspilī".

Atbildēt

sakne

01.11.2020. 08:51

»

Izskatās

pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas


Vispār jau prokuratūras likumā pie prokuroru funkcijām uzrakstīts, ka viņi veic vajāšanu. Kriminālo vajāšanu.

Atbildēt

s

01.11.2020. 08:45

»

Izskatās

pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas


Ja Krimināllikumā nav neviena panta, ko vajadzētu attiecināt uz tās policijas darbinieces darbībām, tad tā ir prokurores patvarība.

Taču, ja tomēr ir (piemēram, dokumentu viltošana), tad prokurora pienākums ir šo lietu virzīt uz tiesu, lai tad tiesa izspriež, vai tā policijas darbiniece ir vai nav vainīga.

Ja prokurors nepildītu savus pienākumus, tad tā būtu prokurora nolaidība, kas ir nepieļaujami.

Skaidrs, ka šā raksta mērķis ir izraisīt emocijas cilvēkiem, jo neskaitāmas reizes tiek nosaukts prokurora uzvārds un tiek izmantota pārspīlēšana (tipiska manipulācijas metode), bet netiek nekas konkrēti uzrakstīts, par ko vispār ir lieta.

Dumjākie, protams, reaģē emocionāli uz šādiem rakstiem un pievienojas histēriskai brēkšanai prokurora virzienā. Vienkārši tāpēc, ka dumji. Savādāk neprot.

Ps. Neesmu prokurors un neesmu saistīts ar to lietu.

Atbildēt

Izskatās

01.11.2020. 07:54

»

jibiorio

Izskatās pēc šizofrēnijas


pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas.

Atbildēt

jibiorio

01.11.2020. 04:50

Izskatās pēc šizofrēnijas...

Atbildēt

Tā ir

31.10.2020. 23:11

»

www.govlawyer.lv

Rakstā ir apgalvojumi, nav pierādījumu


Skaidrs, ka notiek kaut kāda kustība.
Ja ir "zakazņaks" kā rakstā tiek rakstīts, tad var saprast, ka uz Dačuku prokurori spiež priekšniku. Pasūtījumu galds garantē rezultātu-notiesājošu spriedumu pirmajā instacē. Varbūt pasūtītājs nav gatavs maksāt atlikušo summu, kamēt spriedums nav pasludināts. Tapēc pasūtījumu galds čajarē prokurori, bet tā pa tausno spsūdzēto.
Pirmstiesas izmeklēšana ir pabeigta tā var saprast nj raksta.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.10.2020. 22:24

Rakstā ir apgalvojumi, nav pierādījumu.

Atbildēt

Varbūt arī tā

31.10.2020. 21:56

»

Kāpēc? Tāpēc.

Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu


Prokurorei Dacītei sakrājušies nenomaksāti parādi "obščakam" kā rezultātā apsūdzētajai tika nosauks cipars, kuru noteiktā termiņā nav izdevies salasīt. Dzīvoklis hipotēkā, pārdot nevar.
Apsūdzētā slimo, vāc pamazām naudu, bet prokurore cepās, jo uz viņu spiež kreditori.
"Običnaja istorija" tā teikt.

Atbildēt

Tiesisiskā nihilsta viedoklis

31.10.2020. 21:49

Diemžēl nesapratu visu līdz galam ātri lasot.
Iespējams, prokurore vārās dēļ tā, ka vēlās pēc iespējas ātrāk nodot lietu uz tiesu, bet aizdomās turamā vai turamās slimo.
Apsūdzētās stress ir saprotams, kā arī ir saprotams, ka viņa ir padarīta par iespējams galveno vainīgo, jo iespējams parakstīja dokumentus.
Jācīnās, neko nevar darīt. Tādi ir darba apstākļi mentenē. Priekšnieki spiež personālu veikt amata noziegumus. Tas pats notiek prokuratūrās un tiesās.
Jārunā ar advokātu un jāsaka tiesai kā ir bijis. Priekšnieks lika parakstīt papīrus, draudot atlaist no darba. Vai kādos apstākļos noziedzīgi nodarījumi tika veikti.
Veicot noziedzīgus nodarījumus priekšnieku uzdevumā ir jārēķinās ar iespējamām sekām. Šodien priekšnieks "rešajet voprosi", bet rīt IDB veic procesuālās darbības priekšnieka kabinetā.
Bet par prokurori Dačuku jāraksta iesniegumu KNABam. Kalnmeijers tādas šmāras salasījis prokuratūrā kā speciāli lasījis pa visu pasauli.
Saskāros ar vienu. 2018.gadā nodeva zvērestu Kalnmeijeram, bet 2019.gadā jau tika manīta veicot amata noziegumus. Tāds Ēriks ir bijis. Pavisam švaks kompetences ziņā.

Atbildēt

Arī Indra Briķe, tiesnese

31.10.2020. 21:32

ir tieslietu sistēmas upuris. Arī viņai, godīgam cilvēkam sistēma sabeidza veselību. Salauza cilvēku. Izdzimteņi varas struktūrās nošaujami uzreiz...

Atbildēt

melu detektors

31.10.2020. 21:08

Var arī būt dūmi bez uguns, bet apgabala proķenē korumpētu un garīgi slimu cilvēku pietiek. Vai tur joprojām strādā alkāns Iļasovs, kurš apdzēries ar savām fekālijām zīmē uz sienām, šmīgā pazaudēja dienesta apliecību, bet taisnojas, ka tika aplaupīts un viņa sūdi ir mākslas darbs !?

Atbildēt

!!!

31.10.2020. 21:03

»

Kāpēc? Tāpēc.

Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu


2/3 gadus slimo vai tad?:) Nu nē, gan jau esot cits iemesls, par kuru, kā parasti, tiek noklusēts!

Atbildēt

Kāpēc? Tāpēc.

31.10.2020. 20:21

»

teikšu gan

Tàdà gadìjumà,kāpēc tik vienkàrśà lietà, joprojàm nav sprieduma?Cik gadi jau pagājuśi, ko


Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu.

Atbildēt

teikšu gan

31.10.2020. 18:52

»

ko tu neteiksi

Dokumentu viltošanas lietā neesot ne cietušo ne nodarītu zaudējumu


Tàdà gadìjumà,kāpēc tik vienkàrśà lietà, joprojàm nav sprieduma?Cik gadi jau pagājuśi, ko?

Atbildēt

31.10.2020. 18:46

26.oktobrī IDB veicis procesuālās darbības un viena kriminālpolicijas inspektore atzīta par aizdomās turēto. Viņai kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums ieņemt noteiktu amatu. "Nekā personīga" ziņo, ka aizturētās inspektores vārds ir Jana Stepense, un viņa turēta aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un iespējamu dienesta viltojumu mantkārīgos nolūkos.

Atbildēt

ko tu neteiksi

31.10.2020. 18:42

Dokumentu viltošanas lietā neesot ne cietušo ne nodarītu zaudējumu.

Atbildēt

ctrlc

31.10.2020. 18:41

»

,,,,,,,,,,

Par kādu lietu vispār ir runa? Kas ir tā persona, kurai veselību sabojājuši? Kāpēc netiek rakstīts nekas konkrēts


https://www.delfi.lv/news/national/criminal/idb-sacis-kriminalprocesu-par-maksligu-atalgojuma-celsanu-salaspils-policijas-iecirkni.d?id 50550417

Atbildēt

Re

31.10.2020. 18:38

Ja runa iet par Salaspils lietu, tad nu tur vairàk kà skaidrs, kurš ir pielicis savu roku:), respektìvi kurš jau ir atbildèjis par savu" godìgo" rìcìbu! Slavenie, aizrotètie bosi, gan no VP RRP, gan no IDB( ne tik sen, aizsùtìtie uz pensiju):) Pàrèjie gaida savu kàrtu!!!

Atbildēt

Jā, bet

31.10.2020. 18:29

Neba nu tā Lapinska viena uz savu roku to visu strādā. Nelieši kļūst vareni tikai barā.

Atbildēt

,,,,,,,,,,

31.10.2020. 18:14

Par kādu lietu vispār ir runa? Kas ir tā persona, kurai veselību sabojājuši? Kāpēc netiek rakstīts nekas konkrēts?

Atbildēt

Tikai mieru

31.10.2020. 17:58

»

Eduards Lunis

---Mani nepārsteidz Jūsu raksti'tais, jo arī oats esmu,, izbaudījis ,,un ,,iabaudu ,,vēl vairāk nekā Jūs...


Tas jādara ar baudu, klusumā un pārliecinoši. Darba būs daudz!

Atbildēt

Es neredzu Daces Lapinskas foto

31.10.2020. 17:57

Kāpēc tas nav pievienots rakstam?

Atbildēt

Eduards Lunis

31.10.2020. 17:38

---Mani nepārsteidz Jūsu raksti'tais, jo arī oats esmu,, izbaudījis ,,un ,,iabaudu ,,vēl vairāk nekā Jūs!
Arī es esmu izteicis ideju par apvienības dibināšanu, lai varētu šajā noziedznieku un noziedzības pārņemtajā valstī aizsargāt savas likumīgās tiesības.
Piesakos cīņai ar noziedzniekiem valsts amatos un aicinu arī visus, kuri cieš no noziedzniekiem valsts pārvaldē, prokuraturā, tiesās, policijā celties cīņai un apvienoties

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: