Menu
Pilnā versija
Foto

Kā saka, katrs saņem to, ko pelnījis

Ainārs Ērglis · 14.12.2021. · Komentāri (55)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Rīgā policijas uzraudzībā mēģina ziedēt rododendrs, Pavļutam jāsāk sist trauksmes bungas – Lielbritānijā jau VIENS cilvēks nomiris AR omikronu (nevis no, bet AR, starp citu). Ja domājat atslābt, mēģināt neļauties panikai - še tev nu bija. Breaking News!!!

Apakšā vēl vajadzēja pielikt diskleimeri - vakcīnas un būsti, kas gan nekādā veidā nepasargā no omikrona (vismaz pēc pagaidām zināmā no "uzticies zinātnei" frontes), Paldies Dievam, ir plaši pieejamas un visiem gribētājiem BEZ MAKSAS!

Vēl vairāk - par vakcinēšanos un būstošanu pat piemaksā! Kā ziņoja Pavļuts no Straupes psihoneiroloģiskās slimnīcas (!), pensionāriem būs dāvanu kartes, ja par valsts naudu būstosies ar vakcīnu, kas pēc pašreizējās informācijas nepasargā, bet, ja paveiksies, varbūt arī pasargās.

Vienlaikus arī bērniem nu jau potes atvestas, priecīgs no Straupes turpina ziņot Pfizer Latvijas nodaļas tirdzniecības aģents Pavļuts. Tiesa, Zavadska joprojām atgādina, ka prioritāte būtu seniori, taču mūsu farmācijas ministru tas pilnīgi nesatrauc.

Paralēli ministrs neaizmirst atgādināt, ka tūlīt beigsies derīguma termiņš sertifikātiem ar tikai divām potēm - nu, labi, lai rečekisti neielabo kā kļūdu, precizēsim – „tūlīt” ir pēc pāris mēnešiem. Tā teikt, ja domājat, ka izspruksiet bez valsts apmaksātā būsta, nekā!

Un vienlaikus mūžam modrais Pavļuts neaizmirst atgādināt, ka, lai arī janvārī ārkārtas stāvoklis beigsies, nevakcinētajiem un tiem, kas nebūstosies - tātad gribēs dzīvot bez sertifikāta -, nekādi ierobežojumi nebeigsies.

Un tagad sakiet, ja esat vēl ar drusciņu skaidrā saprāta palicis - laikā, kad vakcinētie slimo un mirst nebūt ne mazāk kā nevakcinētie, kāds sabiedrības kopējais labums ir pamatā šādām farmācijas ministra rūpēm?

Ārējais parāds valstij būs nu jau 17 miljardu, kultūra un viesmīlība strādā labi ja uz 50 procentiem jaudas, arī tirdzniecība un citas nozares. Energoresursu cenas griestos. Un ko dara Kariņš? Skatās Pavļuta skaistajās acīs un dzied līdzi.

Un ko tauta? Aplaudē, protams. Jo tādi solīdi kungi, izglītoti ASV, noteikti zina, kas mums ir vislabāk. Arī ASV pabalstītie žurnālisti saka to pašu, un, kāds brīnums - arī mūsu pašu galvenie mediji, saņēmuši dāsnus valdības pabalstus, sevišķi nemēģina norādīt uz acīmredzamām dīvainībām.

Nu ko, kā saka, katrs saņem to, ko pelnījis.

Novērtē šo rakstu:

238
22