Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

N.Māstrihts

28.09.2013. 09:44

V.Čepāne no Saeimas, atklāti skatoties sabiedrībai acīs, melo, tādus melus sen nebiju redzējis. Viņa apgalvo, ka Satversmes preambulas izstrāde nav politiskas tirgošanās objekts pirms Saeimas vēlēšanām. Čepāne un preambulas izstrādātāji mēģina paši „ietirgot”sabiedrībai jaunās un skaidrās vērtības latviešu tautai nostiprinot Satversmē, jo skaidri zina, ka pie varas tiks bīdīts SC, kura pozitīvos reitingus regulāri popularizē. Politiķi skaidri zin, ka SC nonākšana valdība ar piekļuvi valsts noslēpumama nav novēršama. Meli izpaužas apstāklī papildus – ar preambulu grib nostiprināt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, bet, ņemot vērā, ka ES izvēršas reģionālo valodu politika, tiek papildināts to daudzums, ar šo preambulu nākotnē tiek nostiprināta iespēja reģionālai valodai – krievu valodai Latgalē, jo preambula ar savu saturu, kāds tiek piedāvāts sabiedrībai, neizslēdz reģionālo valodu pastāvēšanu Latvijā. Komunistu 4. maija kliķe ir savus uzstādījumus piepildījusi – Latvija ir ievilkta pretēji tautas gribai eirozonā un nākošajā dziļajā nabadzībā, tādēļ lektorāta vairākums gatavojas balsot par SC, jo nosacīti labējās partijas ir nodevušas latviešu tautas intereses un tauta par tām nebalsos Saeimas vēlēšanās. Bez tam šie „vajadzīgie meli” izpaužas apstāklī, ka, izmainot Satversmi ar preambulu, šo preambulu līdzīgā veidā var atcelt krievvalodīgie, kad tie vairākumā nonāks Saeimā un valdībā, jo labējās partijas latviešus patriekušas un patriec no Latvijas, kas turpinās ar ātrumu 120 cilvēki dienā.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.09.2013. 09:43

Komunistu 4. maija kliķes un to partiju cilvēku, tostarp NA, uzstādījumi (virzītājspēks) ir izsmelts, jo tas bija tikai - NATO un ES, un eirozona. Pašlaik, lai kliķei nedraudētu briesmas no latviešu tautas, piekopjot pret to genocīdu, tā kopā ar politmafijas locekļiem - Čepāni, Zatleru, Berzinu, Levitu slepeni strādā pie Satversmes preambulas, Saeimas Kārtības ruļļa un citiem likumu grozījumiem, lai varu koncentrētu valsts prezidenta rokās un nākotnē, nākot pie varas Saeimā SC, SC nevarētu ieviest divvalodību, viegli gāzt valdību un samazinātu iespējas veikt atkārtotas Saeimas vēlēšanas, krītot valdībai, vai nepieņemot valsts budžetu, jo tas sit pa kabatu valsts kasei.Tomēr politmafijas slepenie grozījumi likumos, Kārtības rullī, radot Satversmes preambulu var tikt tādā pat veidā atcelti, kad pie varas vairākumā nonāks SC un prokrieviskie spēki.Šie slepenie politmafijas un kliķes kosmētiskie pasākumi likumu grozījumos jau nolemti neveiksmei un ir sākums cīņai pret politmafiju un gala sākums komunistu 4. maija kliķes varai. Lielos vilcienos kliķes veiktā Latvijas pārkrievošana turpinās, iztopot Krievijai, Briselei, ASV, LV paliekot par parādu ķīlnieci Vācijai, SVF, PB, vecām ASV židmasonu bankām, LV turpinoties dziļākai nabadzībai un valsts parādiem, LV iesaistoties Vācijas, SVF, PB, veco židmasonu banku projektā - palīdzēt parādos grimstošajai Grieķijai, ievelkot jau ES, eirozonā un ar parādiem nākotnē tuvākā laikā pakļaujot Ukrainu un Moldovu, saglabājot stratēģisko mērķi - ar parādiem pakļaut Krieviju.

Atbildēt

redakcijai

14.09.2013. 08:36

Piedodiet par kļūdu, gribēju teikt preambulas

Atbildēt

pietiek redakcijai

14.09.2013. 08:34

Izlasīju gan saraksti, gan projektu. Nesaprotu sacelto ažiotāžu.Daudzām valstīm ir tādas prambulas, kurās vēl daudz sīkāk ir pateikta attiecīgās valsts izveidošanās vēsture, svarīgākie vēstures notikumi un aizsargājamās vērtības. Spriežot pēc SC histērijas, izskatās, ka viņiem nepatīk okupācijas pieminēšana, valsts pēctecība nevis jaunas valsts izveidošanās pag.g.s.90. gados un latviešu nācijas un kultūras aizsardzība.
Kāds te sakars ar kampšanu? Levits par šo savu ideju jau daudzkārt publiski ir runājis, tur taču nav nekas slēpjams?

Atbildēt

!!

13.09.2013. 18:01

Patiešām nav saprotams, ka latviešu mediji sacēluši tādu traci. Labāk būtu sekojoši valsts izzadzējiem nevis politiķiem, kas grib kaut ko darīt Latvijas labā.

Atbildēt

latviešu medijiem

13.09.2013. 13:38


autoram
13.09.2013 10:39
IEVĒROJOT SASKAŅAS CENTRA HISTĒRIJU, redzams, ka šī PREAMBULA LATVISJAKĀM PARTIJĀM IR JĀPIEŅEM PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK. Jācer, ka ZZS no šā projekta nenoleks.
Diemžēl latviešu medijiem galvenokārt interesē tikai Čepānes un Elksniņa kašķis nevis preambulas būtība un nepieciešamība,kā arī tas, kāpēc SC ideologi trako.
Preambula, kā redzams no nopludinātā tās projekta, ir nepieciešama, lai beidzot pateiktu, ka:
* pēc 1990.gada neradās jauna valsts, bet gan Latvija savu pēctecību sagalabāja,
* lai valstij naidīgi spēki negrābstītos ap pilsonību un valodu
* lai skaidri un gaiši pasaulei pateiktu, ka Latvija bijusi okupēta
* lai nodrošinātu latviešu nācijas un tās kultūras izdzīvošanu cauri turpmākajiem gadsimtiem (kā tas fiksēts Igaunijas konstitūcijā par igauņu nāciju)
Kad projekts būs gatavs, nav nekādu šķēršļu, lai ar to iepazīstinātu sabiedrību un Venēcijas komisiju.

Atbildēt

no Latvijas Avīzes- interesants vied.

13.09.2013. 13:36

30.05.2013 Jānis Krēķis
Krievijas galvaspilsētas Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins intervijā laikrakstam “Moskovskije novosti” izteicies, ka imigrantu strādniekiem no Vidusāzijas Maskavā nevajadzētu palikt uz visiem laikiem.

“Ja Maskavā kāds grib palikt, tad, pirmkārt, tiem jābūt krievu valodas pratējiem, pietiekami zinošiem mūs tradicionālajā kultūrā,” prātojis Krievijas galvaspilsētas mērs. “Cilvēki, kuri slikti zina krievu valodu, kuriem ir pavisam cita kultūra, labāk būtu dzīvot savā valstī. Tāpēc mēs neatbalstām viņu adaptāciju Maskavā. Domāju, ka, visticamāk, tie būtu sezonālie darbinieki, kuri šeit ierodas, pastrādā, bet tad viņiem jābrauc atpakaļ pie savas ģimenes, uz savām mājām, uz savu zemi.”

Maskavas laikraksta žurnālistu taujāts par iespējamu dažādu nacionalitāšu kvartālu veidošanu Maskavā, Sobjaņins izteicās, ka šādu ideju kategoriski noraida. “Pasaules praksē bijuši mēģinājumi veidot šādus geto rajonus, monokultūras rajonus. Diemžēl, nekas labs no šīs idejas nav sanācis. Turklāt pēdējie notikumi Zviedrijā (imigrantu nemieri) pierādīja, ka šādu rajonu veidošana ir ļoti bīstama. Uzskatu, ka Maskava ir krievu pilsēta un tādai tai ir jāpaliek. Ne ķīniešu, ne tadžiku, ne uzbeku,” sacīja Sobjaņins, vienlaikus piebilstot, ka “mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt viesus”. Viņaprāt, dažādu nacionalitāšu un dažādu kultūru pretnostatīšana ir “ļoti bīstama, vienkārši sprādzienbīstama, jo īpaši galvaspilsētai”.

Atbildēt

Hmm

13.09.2013. 13:10

Un tad? Izlasīju un man ļoti patīk piedāvātais preambulas teksts un vēstījums

Atbildēt

Pārdomas

12.09.2013. 23:13

E.L. Preambulas teksts nav slikts, bet tad derētu jaunu Satversmi, nevis šobrīd iegrozīt, ko tauta "ņemot vērā.., uzsverot.., apzinoties.., norādot.." Satversmes sapulcē ir nolēmusi. Sanāk kaut kāda ceļošana laikā vai labākā gadījumā 1922. gada tautas un Satversmes sapulces domu interpretācija. Teksts, ka "laika gaitā pilnveidojusi" šo "ceļošanu laikā" nenovērš.

Atbildēt

tādi esam

12.09.2013. 21:12

»

Tante Bauskā

Atbalstu Čepāni un Levitu šajā konkrētjā jautājumā pilnīgi un galīgi. Netīrelis Elksnņs kaut ko mēģina pūst, bet rezultātā sanāk reklāma. Ar Čepāni nav bijusi iespēja tikties klātienē, bet šis starpgadījums viņas akcijas manās acīs ir cēlis vareni


Čepāne rīkojās pareizi. Galvenais jau nav kaut kāda preambulas projekta izdomāta slepenība, jo te nekas slepens nevar būt. Kamēr kāds likumprojekts nav gatavs, to sabiedrībā apspriest nav pieņemts.
Grūti spriest, kāpēc PIETIEK notikušajā saskatījuši kaut ko nepieņemamu un vainojamu. Vai tad kāds te kaut ko kampj? Drīzāk - otrādi, ja pa vasaras karstumu cenšas kaut ko darīt latviešu nācijas, kultūras un vēstures aizsardzības nolūkos.
Lai arī kā tur viss bijis, taču labi audzinātiem cilvēkiem,cerams, ka arī politiķiem un žurnālistiem, svešas vēstules lasīt nav godīgi.

Atbildēt

ALLA

12.09.2013. 18:54

Ja Satversmē vēl nav ierakstīts, ka Latvijas valsts pamatuzdevums ir nodrošināt dzīvi latviešu tautai, tad šī kļūme ir nekavējoši jālabo. Cita uzdevuma Latvijas valstij vispār nav. Un kas tur slepens? Jāieraksta, un viss

Atbildēt

izskatās

12.09.2013. 17:59

»

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA - PAR ŠO IR ATBILDĪGS KLIĶES REŽĪMS

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA...


izskatās ka Vemjotības režīms kopā ar citiem bāleliņu kangariem 20 gadu laikā ir mārķtiecīgi mūs padarījuši par bomžiem kuriem nekas šeit vairs nepieder.

Atbildēt

Tante Bauskā

12.09.2013. 17:58

Atbalstu Čepāni un Levitu šajā konkrētjā jautājumā pilnīgi un galīgi. Netīrelis Elksnņs kaut ko mēģina pūst, bet rezultātā sanāk reklāma. Ar Čepāni nav bijusi iespēja tikties klātienē, bet šis starpgadījums viņas akcijas manās acīs ir cēlis vareni.

Atbildēt

kirkinšteins

12.09.2013. 17:42

idioti,no tiem 70 %.

Atbildēt

paija

12.09.2013. 17:30

»

/

vislielākā, visjūtamākā latviešu loma bija okupējot Krieviju ar sarkanajiem latviešu streļķiem, nošaujot ļoti daudz krievu inteleģences pārstāvjus! Arī manējā vectēva ģimeni nogalināja pa tīro latviešu streļķi tālajā Sibīrijā


Ak nabadziņi krievi, kur tad bija krievu sarkanā un baltā armija,ka dazi procenti no iedzīvotaju skaita= latviesi vareja okupet Krieviju.Diez ar ko krievi pa to laiku nodarbojas. žēl,ka tagad mums nav tik varena armija ,kas varetu okupet Krieviju . Bet vispar ,ja grib apsūdzet latviesus, vispirms vajadzetu apglabat ļēņinu, un atteikies no PSRS apjūsmošanas Krievija

Atbildēt

skandālists

12.09.2013. 17:25

Ļoti atbildīga un cieņas pilna sarakste. Priecē, ka ir cilvēki, kas domā valstiski. Un paldies Krievijas draugiem, kas to publicē, redzam, ka mums ir arī īsti valstiski domājoši prāti!

Atbildēt

prezidents

12.09.2013. 16:40

Tas taču ebreju republikas nākošais prezidents,kā viņš grib,tā arī čalis var rakstīt.

Atbildēt

/

12.09.2013. 16:28

»

paija

Nezinu,kapec ar šadu tekstu nevaretu iepazīties Elksnītis un kas tur slepens.Levits jau sola nodot publicēsanai Jaizmekle būtu tad, ja ir uzlauzts e-pasts. Bet,ja kads nodevis saņemto saraksti citiem deputatiem, tad nekadu parkapumu tur nav. Skaidrs,ka vairumam SC deputatu nepatiks okupacijas fakta...


vislielākā, visjūtamākā latviešu loma bija okupējot Krieviju ar sarkanajiem latviešu streļķiem, nošaujot ļoti daudz krievu inteleģences pārstāvjus! Arī manējā vectēva ģimeni nogalināja pa tīro latviešu streļķi tālajā Sibīrijā.

Atbildēt

/

12.09.2013. 16:25

»

nazis

No mušas uzpūsts zilonis! Dokuments tāpat nonāktu Saeimā un kļūtu publisks


Jums kā rietumnieku kājslauķim visur redzami tikai kājslauķi. Kāda var būt Latviešu valsts pamatu nostiprināšana, ja Latvija bez bērniem mirst, bet Jūs savā stulbumā, mantrausībā izzogat mūsu nodokļus, nedaloties ar ģimenēm, kurās aug bērni!

Atbildēt

Papildinot

12.09.2013. 16:17

»

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA - PAR ŠO IR ATBILDĪGS KLIĶES REŽĪMS

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA...


Lielākās bankas un tirdzniecības vietas, tostarp pārtikas, arī pieder zviedriem un norvēģiem.

Latvijas aktīvs - nepiebarojama valsts un pašvaldību ierēdņu armija.

Vēl neaizbraukusi ekonomiskā trimda tautas daļa iztiek no lieliem nodokļiem un minimālām algām pilsētās, bet laukos un Latgales pusē no svaiga gaisa un pašu audzētiem vasarā dārzeņiem.

Labi paēduši Latvijā ir tie, kuri patriotiski un lēti izpārdevuši Latviju ārvalstniekiem.

Atbildēt

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA - PAR ŠO IR ATBILDĪGS KLIĶES REŽĪMS

12.09.2013. 15:00

DEGRADĒTĀ, IZPĀRDOTĀ UN IZVAROTĀ LATVIJA.

TOP 10 pārtikas rūpniecības uzņēmumi

1.„Latvijas Balzams”- lielākais pārtikas uzņēmums, pieder Nīderlandē reģistrētai firmai “S.P.I. Distilleries”. Pamatā Krievijas kapitāls
2.A/S „Dobeles dzirnavnieks”- pieder Igaunijas graudu pārstrādes milzim Tartu Veski
3.A/S „Cēsu alus”- kontrolpakete atrodas Igaunijā reģistrētās “A. Le. Coq Group” īpašumā
4.A/S „Cido grupa”- visiem pazīstamās sulas. Pieder Dānijā reģistrētajai “Royal Unibrews”
5.Rīgas piena kombināts- lielākais piena pārstrādes uzņēmums valstī, pieder krievu biznesmanim Andrejam Bezhmeļņickim
6.A/S „Aldaris”- visiem pazīstamais nacionālais lepnums pieder Zviedrijā reģistrētajam “Baltic Beverages Holding”
7.Rīgas miesnieks- lielākais Latvijas gaļas pārstrādājs. Kopš 1999. gada pieder Igaunijas lielākajam gaļas pārstrādātājam “Rakvere Lihakombinat”
8.A/S „Preiļu siers”- lielākais siera ražotājs un eksportētājs Latvijā, pieder Latvijas pilsonim Jāzepam Šnepstam.
9.A/S „Valmieras piens” – pieder Krievijas uzņēmējam Jevgeņijam Varovam
10.A/S „Tukuma Piens” – 79% pieder Igaunijas pilsoņiem

Tam seko visiem Latvijā pazīstami uzņēmumi

•SIA „Pūre”- tagad palikušas tikai šokolādes- īpašnieks ir Beļģijas „Puratos”
•A/S „Rīgas dzirnavnieks”- pieder Lietuvas graudu pārstrādes uzņēmumam “Malsena Plius”
•A/S „Hanzas maiznīcas” – lielākais maizes tirgus pārstāvis. Pieder Somijas uzņēmumam „Vaasan&Vaasan”
•Fazer maiznīcas – viens no lielākajiem maizes tirgus pārstāvjiem. Pieder Somijas uzņēmumam “Fazer Bakeries”
•AS “Putnu fabrika Ķekava” (“Ķekava”), 100% SIA “Broileks”, 100% SIA “Cerova” un 100% SIA “Lielzeltiņi”-pieder Lietuvas kompānijai “AB Linas Agro Group”
•SIA Antaris- pieder Latvijas pilsonim Antonijam Samburam
•Latvijas finieris- pieder Latvijas uzņēmumam Troja
•SIA „Mikrotīkls”- lielākais bezvadu interneta maršrutēšanas iekārtu un programmatūras izstrādātājs. Pa 50% Arnim Riekstiņam un Džonam Tallijam. Apgrozījums 60 !! miljonu latu
•SIA Alfor-vadošais spēļu biznesa uzņēmums Latvijā, zem kura ir tādas spēļu zāles kā Fēnikss un Admirālis.Pieder Austrijas „Novomatic”
•SIA Skonto būve- tirgus līderis būvniecības jomā. 70 % pieder Latvijas pilsonim Guntim Rāvim
•AS Valmiers stikla šķiedra- pieder vāciešiem
•AS Drogas- pieder Honkongas kompānijai Hutchison Wampoa

Kam pieder Latvijas zeme?
10 lielākie zemes īpašnieki Latvijā-

1.SIA MYRTILLUS- īpašumu lielums sasniedz 19129,4339 ha. Pieder Zviedrijas izņēmumam Bergvik Skog AB
2.SIA Foran Real Estate- īpašumu lielums sasniedz 12073, 0348 ha. Pieder Zviedrijas SPP Livforsakring AB un Norvēģijas Storeband Livsforsikring AS
3.SIA Empetrum- īpašumu lielums sasniedz 5546,953 ha. Pieder Amerikā reģistrētai Phemus Corporation
4.SIA Artis JP- īpašumu lielums sasniedz 5346,4200 ha. Pieder Dānijas Kurland ApS
5.SIA Tand Ukri- īpašumu lielums sasniedz 3215,1917 ha. Pieder Īrijas pilsonim Timotijam Džozefam Kellijam
6.SIA Istra Mežs- īpašumu lielums sasniedz 2889,7600 ha. Pieder Zviedrijas Skogssallsapet
7.SIA Friedrich Haase- īpašumu lielums sasniedz 2652, 6025 ha. Pieder Vācijas pilsonim Frīdriham Hāzem
8.SIA Uzvara-Lauks- īpašumu lielums sasniedz 2524,3500 ha. Pieder Latvijas pilsonim Arnim Vējam
9.SIA BTA Īpašumi- īpašumu lielums sasniedz 2448,2032 ha. 61.48 % pieder Latvijas pilsonim Gintam Dandzbergam
10.SIA Fragaria- īpašumu lielums sasniedz 2356, 3322 ha. Pieder Zviedrijas uzņēmumam Bergvik Skog AB.

Kam pieder Latvijas meži?

Latvijā kopējā mežu platība ir 3.2 miljoni hektāru. 50 % pieder privātajiem īpašniekiem, puse uzņēmumam „Latvijas valsts meži”. Ārzemnieku rokās šobrīd esot 300 tūkstošu hektāru Latvijas mežu, kas ir aptuveni 13 % no visiem privātajiem mežiem.

1.Zviedrijas uzņēmumam Bergvik Skog pieder 100 000 !!!! hektāru Latvijas mežu
2.Norvēģijas akcionāru un pensijas fondu uzņēmumam Foran Real Estate pieder aptuveni 38 tūkstoši hektāru Latvijas mežu
3.Aptuveni 12 tūkstoši hektāru Latvijas mežu pieder ASV kompānijai Phemus Corporation

Atbildēt

Ojārs

12.09.2013. 14:03

»

nazis

No mušas uzpūsts zilonis! Dokuments tāpat nonāktu Saeimā un kļūtu publisks


Viss jaukums ir tajā, ka aplis ir noslēdzies. Valsts prezidents jau arī no zoodārza nokļuva Saeimā un kļuva publisks. Tikai tie, kuri notikušo kritizēja un uzskatīja šādu praksi par nepieļaujamu, prettiesisku, neētisku, nosodāmu utt., tagad, esot pie varas, rīkojies tieši tā pat. Kur tad ir palikušie tie principi, ideāli, uzstādījumi, tiesiskums...? Vēl jo vairāk tāpēc, ka šo cilvēku grupai godīgums un atklātība bija galvenais, ja ne vienīgais, programmatiskais uzstādījums, pateicoties kuram tie ieguva vēlētāju uzticību. Un tieši tur meklējama šī notikuma traģikomika un paradokss - paši to viņi vai nu nespēj vai nevēlas atzīt. Aplis ir noslēdzies.
p.s. Labprāt uzklausītu argumentus, ar ko zoodārza prezidents tik būtiski atšķiras no viesnīcas Satversmes preambulas.

Atbildēt

gatons

12.09.2013. 13:45

Kas apmaksāja telpu īri tai viesnīcā? Ja tas notika no valsts naudas, vai tika rīkots konkurss?

Atbildēt

Tā nu tas ir...

12.09.2013. 11:29

Viss ir pareizi,preambula jāraksta konstitucionālo tiesību speciālistam kurš var arī konsultēties ar deputātiem,domubiedriem,par galīgo variantu būs tiesības balsot visiem deputātiem.Bet kā personīgās sarakstes ziņas ieguvusi nepiederīga persona jānoskaidro policijai.

Atbildēt

Zilonitis

12.09.2013. 11:21

»

!!!

Saeimas galvenās juristes un Satversmes tiesas tiesneses cienīga atbildi - es šo likumprojektu varu izstrādāt kaut mašīnā


Ja prezidentu var izvirziit Zoodaarzaa, kaapeec nevar paarrakstiit Konctituuciju kur pagadas?

Atbildēt

Lai iet £ir$t, jo īpaši grūtupgalva un čeka

12.09.2013. 10:57

»

"Ķēķa lukumu" pienesums

Tikmēr "ķēķa likumu" tēvs un autors Grūtups gudri apspriež tostarp paša izraisītās sekas. Norādot, ka pēdējo piecu gadu laikā valdība nodarbojusies «ar darba vietu skaita samazināšanu, ar nodokļu celšanu un ar represiju intensificēšanu pret tiem, kas nemaksā nodokļus...


e-levīts un e-grūtups - Latvijas neatkarības tēvi :) bija arī e-maveriks
Atvainojiet, kāda viņiem darīšana gar latviešiem un viņu neatkarību? Mums varbūt patīk, ka krievs ar latvisku uzvārdu vai "latvietis" ar žīdisku uzvārdu, drāž mūs visos caurumos, mēs tik revolucionējam, dziedam, plaukšķinam un eksponējam plikus dibenus.
Čekistiem jaunas idejas kārtējai durkai! Laiks legalizēt komunistu un čekistu 23 gados pastrādātos noziegumus. Nepietiek ar to, ka prezidents no padomijas? Vēl preambulas raksta "gudrās" komunistu brūtes.
Kangarvagari aktivizējušies, uzrakstīs preambulu kā konfekti un pa vidu iebāzīs sapelējušu ievārījumu.

Atbildēt

mieriigs

12.09.2013. 10:47

Tas jādara tiešraidē internetā :)

Atbildēt

"Ķēķa lukumu" pienesums

12.09.2013. 10:02

Tikmēr "ķēķa likumu" tēvs un autors Grūtups gudri apspriež tostarp paša izraisītās sekas. Norādot, ka pēdējo piecu gadu laikā valdība nodarbojusies «ar darba vietu skaita samazināšanu, ar nodokļu celšanu un ar represiju intensificēšanu pret tiem, kas nemaksā nodokļus».

«Uz šiem trim vaļiem balstījusies valdība, un kā rezultāts ir šo gadu laikā pazaudētie vismaz 200 000 cilvēku. Briesmīgs skaitlis, un iedzīvotāju pazaudēšanas sekas vēl ilgi jutīsim. Šāda darbošanās jau pašlaik novedusi latviešu tautu soļa attālumā no nacionālas katastrofas,» uzskata Grūtups.

Pēc Grūtupa domām labējo partiju politika cietusi pilnīgu krahu, un šīs politikas paudējus nekas labs nesagaida.

Atbildēt

smieklīgi

12.09.2013. 09:53

Nav nekādas (un arī nevar būt kaut kādas) vietas, kur rakstīt vai nerakstīt likumprojekta grozījumus. Katrs raksta kur grib un iesniedz kārtības rullī paredzētajā kārtībā. Par preambulu ir zināms jau no pavasara. Tā kā ziņa veca kā pasaule.

Atbildēt

Par Meierovica un Levita devumu Latvijas neatkarības atjaunošanai

12.09.2013. 09:48

Latvijas starptautisku atzishanu panaca Zigfrids Meierovics, Egils Levits jau no skolas gadiem dzivoja ar Valsts atjaunoshanas ideju, nebutu 70-tajos emigrejis butu nonacis ka disidents krievu lageros. Levits varetu teikt ir tevs visai Valsts atjaunoshanas koncepcijai, bez vinja mes pec Atmodas Tautas Frontes vadiba butu nevis atjaunota bet jauna valsts - Latvijas Socialistiska Republika ar plasham suverenitates tiesibam uz liguma vienota PSRS bloka sastava.

Neaizmirsisim, ka priekshnoteikumi revolucijai Krievija bija zhidu smadzenes, latvieshu durklji un krievu stulbums.

Atbildēt

jurists

12.09.2013. 09:43

Garlaicīgi kā uzsildīta zupa.
Visi šie materiāli jau sen tika publiskoti, kad jūlijā notika konstitucionālo tiesību ekspertu konference Bīriņos.

Atbildēt

Šalle

12.09.2013. 09:40

»

nesensācija

Man likās, ka būs jēdzīgāk, vismaz no Levita to varēja sagaidīt, bet acīmredzot mērķis ir atvērt Satversmi un tad jau redzēs...


Ļoti normāli priekšlikumi. Nav ko lieki muti dzesēt. Man "B" variants liekas ļoti pieņemams.

Atbildēt

Šalle

12.09.2013. 09:17

Ar ko tad šī preambula vēl bija jāsaskaņo? Ar Kravcovu, Ņilu? Varbūt vēl ar Kabanovu? Kas tur slikts, ka viens no spējīgākajiem konstitucionālo tiesību speciālistiem ierosina par to runāt ar valdošās varas pārstāvjiem??????????

Atbildēt

!

12.09.2013. 08:32

''ka tiek pārkāpts korespondences neaizskaramības princips''

It kā pirmo reizi kāds būtu pārkāpis kādu no Saeimas deputātu korespondences neaizskaramības principu!

Atbildēt

Konteksts

12.09.2013. 08:13

Bēdīgi:
1) ka tiek pārkāpts korespondences neaizskaramības princips, kaut arī šī konkrētā sarakste vienalga runā tikai par labu tās autoriem - inteliģentiem cilvēkiem, kam rūp Latvijas valsts pastāvēšana;
2) ka mākslīgi un veikli saceltais tracis par procesu novērsīs uzmanību no galvenā - centieniem ar juridiskām metodēm pievienot artavu Latvijas valsts glābšanai (līdzīgi centieni būtu nepieciešami visos citos veidos, ne tikai juridiskos). Projekta diskreditācija Elksniņam, SC un viņu austrumu darba devējiem diemžēl tādējādi ir izdevusies!
Kopumā jāsaka: skaidrs, ka jebkuru projektu var uzlabot (arī preambulas uzmetumu), jebkuru rīcību var pilnveidot (veidu, kā to apspriest). Tomēr uzklupt tiem, kas kaut ko dara, nevis nedara, ir maziski un cūcīgi. It īpaši bēdīgi, ja tie, kas piebalso uzbrukumam, neapzinās, ka piedalās spēlē, kur mūziku pasūta tie, kam jebkādi centieni stiprināt Latvijas valsti, ir kā dūriens pēcpusē.

Atbildēt

kaut

11.09.2013. 22:05

kaut tos kangarus un tautas asinsūcējus vienreiz velns parautu.

Atbildēt

!!!

11.09.2013. 21:54

Saeimas galvenās juristes un Satversmes tiesas tiesneses cienīga atbildi - es šo likumprojektu varu izstrādāt kaut mašīnā.

Atbildēt

prebambula

11.09.2013. 20:56

Visi chekisti uztaisijusi sev milzu pensijas.

Atbildēt

paija

11.09.2013. 20:53

Nezinu,kapec ar šadu tekstu nevaretu iepazīties Elksnītis un kas tur slepens.Levits jau sola nodot publicēsanai Jaizmekle būtu tad, ja ir uzlauzts e-pasts. Bet,ja kads nodevis saņemto saraksti citiem deputatiem, tad nekadu parkapumu tur nav. Skaidrs,ka vairumam SC deputatu nepatiks okupacijas fakta pieminēsana un latviešu lomas uzsvērsana,tapec visadi uzsvērs pieņemšanas procesu un centīsies sacelt troksni

Atbildēt

nesensācija

11.09.2013. 19:29

Man likās, ka būs jēdzīgāk, vismaz no Levita to varēja sagaidīt, bet acīmredzot mērķis ir atvērt Satversmi un tad jau redzēs...
Teksts par to, ka LV ir neatkarīga valsts no 1918.g. un nepārtraukti, izklausās jokaini. Kur tad okupācija, kolonizācija un displacement? LV arī šodien nav neatkarīga valsts, jo varu sagrāba kom.partijas čekas aģentūra un rīkojās ar to pēc saviem ieskatiem. Saeima var pieņemt, ko grib, tā nav visas un pat ne vairākuma griba. Man nav vajadzīga 4.maija režīma legalizācija. Es, kā tauta, par tādu formulējumu nebalsotu, jo Lv nav notikusi dekolonizācija, čekas maisi aizšūti, bet čekistu un komunistu sievas raksta preambulas.
Bez tam, tik iepelējusi Satversme kāda ir LV, būtu jāmaina, laiki mainās, savecējis ir savecējis un tā nav nekāda Magna Carta, ko nevarētu izmainīt.
Sensācijas te ne kādas, noprotams, ka Levitu bīda arī par nākamo prezidentu.
Sensācija drīzāk ir Čepānīšas 2300 latu mēnesī lielā pensija. Par 2300 LVL mēnesī, es jums uzrakstīšu visu Satversmi, ne tikai preambulu, turklāt 5 valodās. Pie viena par to pašu summu varu piestrādāt par prezidentu. LoL

Atbildēt

...

11.09.2013. 18:16

Apbrīnojami, ka lietojot tik nejēdzīgus argumentus kā min Levits par preambulas jēgu un nepieciešamību, izdodas radīt "Satversmes preambulu", kurai ar Satversmi gan ir diezgan maz kā kopīga...

Atbildēt

Ducal

11.09.2013. 17:56

Kas skandalozs? Šķēle nav pieaicināts!

Atbildēt

prezidente

11.09.2013. 17:39

uffff, labi, ka ne Zoodārzā :))))

Atbildēt

nazis

11.09.2013. 17:39

No mušas uzpūsts zilonis! Dokuments tāpat nonāktu Saeimā un kļūtu publisks.
Bet Lapsam, kā SC kājslauķim šis dokuments nav patīkams, jo tur nostiprināti Latviešu valsts pamati. SC ukriem pret to ir lieli iebildumi. Tad nu Lapsa rosās!

Atbildēt

Man patîk

11.09.2013. 17:30

Èlerte!!!

Atbildēt

?

11.09.2013. 17:20

Kas tur skandalozs un prettiesisks ? Es kaut kā nesapratu ...
Vai rajsta autors varētu izsjaidrot kas tajā visā ir prettiesisks , pretlikumīgs , paslēpts no sabiedrības , pret tautu un valsti vērsts ?

Atbildēt

hmm

11.09.2013. 16:47

Garlaicīgākais. Skandāls. Ever!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: