Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vaira3000

27.03.2019. 19:57

»

lai

tās svētās goves no liberālleftistiem liek mierā mūsu bērnus! Kad es gāju skolā, nemaz nezināju par visādām izvirtībām


un tagad tu paarzini taas visas izvirtiibas ? Varbuut pat patiik, ko ?

Atbildēt

Яņisai

08.03.2019. 08:16

»

Janis

Ar vācu fašistu pieminekļiem tā kā būtu tikuši galā


Kādi vēl vācu "fašistu"? Vienīgie fašisti ir pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie organismi, kuri rīko cūciskās dzīres 9. maijā Karātavu laukumā.

Atbildēt

to A.P.

08.03.2019. 08:10

»

A.P.

Sabiedrības iznīcināšana turpinās dažādā veidā. Latvieši gatavojas pastrādāt jaunu neģēlību: iznīcināt Uzvaras pieminekli, lai, domājams, tur varētu rīkot praidus, kuriem slavenais Rīgas parks jau pērn bija par šauru. Interneta medijs “nra.lv” 2019.gada 3.martā informē: “Sabiedrības iniciatīvu portālā...


Jums, prokremliskiem pederastiem, smirdīgām staļinistu cūkām, ar savām pierēm nāksies to cilvēku cieņas aizskarošo, krievu drausmīgā nozieguma pret cilvēci, WWII, slavinošo monstru noārdīt. Fašismam un jums, netīrās krievu kazarmās taisītiem deģenerātiem, nav vietas uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

loģiski

07.03.2019. 16:11

patoloģija un slinkums, zagšana vienmēr būs sarkani, lezbas taču arī pirmās skaļās bija sarkanās klāra un roza. Homīšu vesela nodaļa bija kgb ježovam.......VĒSTURI MĀCIETIES................
CILVĒKS VAR BŪT SLIMS BET AR SAVU SLIMĪBU UN ZAGŠANU LIELĀS TIKAI ŠARIKOVI....................citi risina problēmu bez iziešanas ielās................

Atbildēt

josle

07.03.2019. 15:46

Par, Vienotība, progresivie- tā pati mēslaine..Tikai latviešu aprobežotība un zemais izglītības līmenis ļauj šiem mēsliem te rosīties nesodīti..

Atbildēt

Papildinajums rakstam

05.03.2019. 19:00

Sai raksta nav noradits ,ka trockis bija asv pilsonis,ko asv finanseja un nosutija ar kugi uz Krieviju realizet valsts apversumu.tapat nav noradits ,ka latviesu strelnieku dala mutes atpletusi klausijas trocka demagogiju,tapat ka sodien dala latviesu klausas kriminalnoziedznieka sorosa propogandu.

Atbildēt

nu nu

04.03.2019. 14:51

»

A.P.

Sabiedrības iznīcināšana turpinās dažādā veidā. Latvieši gatavojas pastrādāt jaunu neģēlību: iznīcināt Uzvaras pieminekli, lai, domājams, tur varētu rīkot praidus, kuriem slavenais Rīgas parks jau pērn bija par šauru. Interneta medijs “nra.lv” 2019.gada 3.martā informē: “Sabiedrības iniciatīvu portālā...


Nedaudz aizdirsies esi ! Nekadi glabeji nebija, bija okupacija ar visam tragiskam sekam! Vai tad jaatgadina, ka “glabeji” izvaroja, laupija, izsutija, nogalinaja, pazemoja...vai tadi ir glabeji? To pieminekli var demontet un parcelt uz Bolderajas attiritavam, kur tam vieta un parku iekartot ka Ulmanlaika planoja.
Bet vai tad raksts par Uzvaras pieminekli? Nee, par liberalpederastiem un to “vertibu” uzspiesanu sabiedribai !!!

Atbildēt

Taisniba rakstam

04.03.2019. 14:40

Nekas grandiozi parsteidzigs! Gimenes izjauksana un pederastijas slavinasana pec 2PK uznema apgriezienus. Eiropa bija gruvesos un tas “miera duuda” tevicha Sema paskata naca ari ar garigam kroplibam slepta veida! Galvenais kroplibu pasniegt ka daili, visus, kuri shim absurdam nepiekritis, bus ienaidnieki. Tas jau redzams ari Latvijaa, kur zinu portalos ka delfi, tvnet...pretigi!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

04.03.2019. 13:23

Padoms tiem, kas uzskata, ka šādus vatņiku savstarpējās skaidrošanās tekstus vajag tulkot latviski: ielieciet, lūdzami, kādas atsauces uz avotiem, ja? ;)

Atbildēt

lai

04.03.2019. 10:09

»

gulags_lv

Neļaujiet sevi maldināt. Tie ir neostaļinisti https://eot.su/sites/default/files/manifest_eot.pdf...


tās svētās goves no liberālleftistiem liek mierā mūsu bērnus! Kad es gāju skolā, nemaz nezināju par visādām izvirtībām.

Atbildēt

Fēlis

04.03.2019. 07:33

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Tev tur garlaicīgi un gribas kompāniju? Uzrunā A.P. Viņš tevi izklaidēs pierunājot pilnu galvu par latviešu nevērtību un superīgajiem krieviem.

Atbildēt

Fēlis

03.03.2019. 23:20

»

Fēlis

Ļoti atbilstoši A.P


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

janis

03.03.2019. 22:51

Informācijas melu birojs ziņo,ka tie bijuši trockisti.Un kā ar tiem mērķiem?

Atbildēt

vecā ziņkārība

03.03.2019. 20:32

Varbūt kāds zin,kur atrodas tāds "uzvaras piemineklis",kuru latvieši grib iznīcināt?Līdz šim bija zināms,ka Pārdaugavā Uzvaras parkā atrodas Piemineklis Padomju armijas karavīriem padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu "fašistiskajiem"iebrucējiem.Manuprāt ir milzīga atšķirība starp pieminekli uzvarai karā un pieminekli atbrīvotājiem no iebrucējiem.Latvija,cik zināms,karā neuzvarēja,jo kara laikā neeksistēja kā valsts,bet atbrīvotāji Latvijas teritoriju atbrīvoja ne tikai no nacistiem,bet arī no mājām,zemes,dzīvokļiem,mēbelēm,gleznām,grāmatām, traukiem,naktskrekliem,arī sievas no vīriem,vīrus no sievām,bērnus no vecākiem,vecākus no bērniem,no latviešiem,krieviem ,žīdiem-vispār no cilvēkiem.Toties mums ir A.Priedītis,kuru latvieši pagaidām nav iznīcinājuši,paldies Dievam.

Atbildēt

gulags_lv

03.03.2019. 19:45

Neļaujiet sevi maldināt. Tie ir neostaļinisti https://eot.su/sites/default/files/manifest_eot.pdf
un mums ar viņiem kopīgs ienaidnieks - kultūrmarksisms ir tikai vienā frontes iecirknī. Viņu pozicijas ir tīri marksistiskas un staļiniskas.
Šajā rakstā daudzas lietas par liberālleftistu posta darbiem ir vienkārši nokopētas no labēju kustību resursiem.

Atbildēt

sociāli atstumtais

03.03.2019. 18:21

... cik gan pasaulē kretīnu dauuudz ...

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

03.03.2019. 17:16

»

zars

A.P. Kartejo reizi apliecina savu "nevērtību, amorāli kroplo seju"(c) jo ciniski nokluse ka "glābēji" veiksmigi iznicinaja latvieshus gan fiziski, gan izshkaidot psrs internacionalaja multikulturalisma katla


Arturs uzskata, ka cionisti- komunisti iznīcināja latviešu nevērtīgāko daļu... ,nu to, kuru vācieši nepaspēja.Tāpēc viņš ir pateicīgs Padomju varai !

Atbildēt

zars

03.03.2019. 15:29

»

A.P.

Sabiedrības iznīcināšana turpinās dažādā veidā. Latvieši gatavojas pastrādāt jaunu neģēlību: iznīcināt Uzvaras pieminekli, lai, domājams, tur varētu rīkot praidus, kuriem slavenais Rīgas parks jau pērn bija par šauru. Interneta medijs “nra.lv” 2019.gada 3.martā informē: “Sabiedrības iniciatīvu portālā...


A.P. Kartejo reizi apliecina savu "nevērtību, amorāli kroplo seju"(c) jo ciniski nokluse ka "glābēji" veiksmigi iznicinaja latvieshus gan fiziski, gan izshkaidot psrs internacionalaja multikulturalisma katla.

Atbildēt

voila

03.03.2019. 14:51

paradokss! Ļaužu vairākums un arī katras sabiedrības dižie prāti pilnīgi akceptē zemes civilizācijas attīstību sākot no senas pagātnes, ko vien spējam dokumentāli atcerēties ar visām minētā procesa dažādo stadiju šausmām, briesmām, mežonību un absurdiem, bet tie paši ļaudis nepieļauj ne mazāko iespēju, ka šī pati "attīstībā" notiek arī šodien ar turpinājumu nākotnē. Tas, ko mēs tagad te šodien viena sabiedrības daļa uzskatām par labu un pareizu, nav nekas akmenī cirsts, jo viss mainās, viss ir pakļauts entropijai,lai dzimtu atkal jauns..

Atbildēt

Zobens vai ticība

03.03.2019. 14:48

90% ja pat ne vairāk, nav spējīgi diskutēt par jautājumiem, par kuriem tiem ir sagrozītas galvas ar svešu ideoloģiju ar izkropļotu vēstures interpretāciju, ar aplamu uzskatu uzspiešanu jau no agras bērnības.
Pamēģiniet cilvēkēdāju ģimenē augušam bērnam, kuram jau 30 vai 40 gadu, iestāstīt, ka cilvēkus ēst nav labi.
Tautas apziņa formējas gadu tūkstošiem un glabājas savas dzimtas atmiņās, tagad pienācis laiks atzīt, ka esam maldināti vismaz pēdējos 600 gadus.

Atbildēt

lasītāja

03.03.2019. 13:00

Ir tāda ebreju rakstnieka Džonatana Litela sarakstīta grāmata "Labvēlīgās", galvenais varonis SS virsnieks ar homoseksuālu orientāciju, ko slēpj. Tie teksti, arī par holokaustu, tik šaušalīgi, ka gribēju grāmatu neizlasītu mest prom. Tomēr atsāku lasīt no beigām un sapratu, ka autors sevi neidentificē ar galveno varoni, toties velk biedējošas paralēles starp vācu nacismu un citu vājprātīgu ideoloģiju bīstamību...

Atbildēt

hm

03.03.2019. 12:56

Padomju laikos cionisms bija aizliegts. Ne tikai PSRS, bet arī ANO. Kāpēc rasu diskriminējošas kustības atdzimst šodien? Tas gan ir jautājums.Bbez cionisma eksistē daudz citu cilvēknaidīgu kustību un filosofiju. Vienkārši mazāk zināmas.
Kāpēc latvieši vēlas nojaukt Uzvaras pieminekli? Manuprāt Latvija to nemaz nevar, jo ir spēkā starpvalstu vienošanās, kas šādus pieminekļus aizsargā.
Sarkanā armija izglāba latviešus no Hitlera iznīcijnāšanas nodomiem. Bet arī ASV pastāvēja kara plāni, kuri garantēja 1-2 atombumbas uz katru lielāko Latvijas pilsētu, kas šodien neliedz slavināt amerikāņus. Vēsture, cilvēki, laiks ir mainīgi jēdzieni.
Bet par Trocka vainošanu pederastijā - tas vairāk no humora!

Atbildēt

Adīna

03.03.2019. 12:33

Jāatzīst tomēr, ka jauniešu masveida protestiem bija objektīvs pamatojums - vecākās paaudzes liekulība, grūti noslēpjama krāpšanās ārēji it kā godīgās un cēlās ģimenēs, un ne tikai tas, arī acīmredzamā sociālā netaisnība sabiedrībā.
Arī šeit jaunatnē virmoja dažādi noskaņojumi. Atceros, 70.-tos gados diskutējot, jautāju kādam samērā brīvu uzskatu vīrietim, vai ģimene neierobežo brīvību, bet viņš atbildēja, ka ģimene vajadzīga, lai aizsargātu sievieti. Un patiesi, sievietei vienai bez vīrieša atbalsta nav viegli uzturēt un audzināt bērnus. Lūk, galvenais arguments ģimenes atbalstam.

Atbildēt

?????

03.03.2019. 12:14

Latvieši gatavojas pastrādāt jaunu neģēlību...
Cik latviešu ir NA?
Daudzi latvieši nevis nosoda vācu fašistus, bet nosoda savus glābējus...
Vai ar tiem glābējiem nav domāti cionistu radītie komunisti?
Vai tad fašismu neradīja cionisti?
latviešu tauta 2003.gadā uzspļāva valstiskajai brīvībai.. .
Nē , latviešu tauta neuzspļāva savai brīvībai , latviešu tauta tika nekrietni piekrāpta un izmantota.

Atbildēt

A.P.

03.03.2019. 11:54

Sabiedrības iznīcināšana turpinās dažādā veidā. Latvieši gatavojas pastrādāt jaunu neģēlību: iznīcināt Uzvaras pieminekli, lai, domājams, tur varētu rīkot praidus, kuriem slavenais Rīgas parks jau pērn bija par šauru. Interneta medijs “nra.lv” 2019.gada 3.martā informē: “Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti nedaudz vairāk kā 10 000 parakstu tā dēvētā Uzvaras pieminekļa demontāžai.” Vācu fašisti plānoja pēc savas uzvaras II Pasaules karā iznīcināt latviešu tautu kā nevērtīgu tautu. Vācu fašistu uzskatā latvieši bija nevērtīga tauta, kas ir jāiznīcina. Lieki ir atgādināt, cik absurda ir latviešu vienas daļas attieksme pret vācu fašistiem. Tā vietā, lai nosodītu un vienoti apliecinātu nacionālo naidu pret vācu fašistu plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu, tautas viena daļa nevēlas zināt un ņemt vērā drausmīgo vēsturisko patiesību. Daudzi latvieši nevis nosoda vācu fašistus, bet nosoda savus glābējus!Tā ir neticama situācija! Tā ir nenormāla situācija! Tā liecina par tautas nevērtību! Vēlēšanās sagraut Uzvaras pieminekli ir viena no visspilgtākajām liecībām par latviešu tautas kādas daļas amorāli kroplo seju. Tāda vēlēšanās apliecina vācu lēmuma pareizību. Vai to latviešu stulbeņi ir spējīgi saprast? Uzvaras piemineklis faktiski ir otrs svētākais piemineklis latviešu tautai. Pirmais piemineklis ir Brāļu kapi, bet nevis Brīvības piemineklis, jo nevērtīgā latviešu tauta 2003.gadā uzspļāva valstiskajai brīvībai, neatkarībai, suverenitātei. Tagad riebīgi nepateicīgā latviešu tauta grib uzspļaut savas dzīvības un pastāvēšanas simbolam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: