Menu
Pilnā versija
Foto

Kā un kāpēc "Lattelecom" zaudē klientus

Pietiek lasītājs · 19.06.2018. · Komentāri (59)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gabis

26.06.2018. 08:44

1.Pilnīgi tizls cilvēks, nav apmierināts ar savu dzīvi!

2.Haļavčiks, grib iegūt jebkādu labumu no visa!

3.Sekls gan saistību tiesībās, gan kopumā!

4.Nav brīnums, ka strādā konkurentu labā.

...citu secinājumu nav...tik nav saprotams, kādēļ tāds cien. portāls kautko tādu publicē...

Atbildēt

Lattelecom prakse

25.06.2018. 11:19

Parastā Lattelecom prakse klientu apkalpošanas vietās ir: ja kas nepatīk, kraties prom, mēs tevi te neturam! Izskatās, ka darbiniekiem ir pat dots rīkojums šādi komunicēt at klientiem. Tajā pat laikā Lattelecom skrūvē cenas, maksā slepkavam Gulbim vājpŗatīgu algu un nevar ievilkt kabeli par 200 m no Rīgas robežas jau 20 gadus.
Kāpēc Gulbis ir slepkava? Tāpēc, ka pārmaksātās algas daļa tiek laupīta valsts budžetam, kurā trūkst naudas veselības sistēmai, dēļ kā daudzi cilvēki netiek ārstēti un mirst. Tiesa, Gulbis nav vienīgais šāds slepkava Latvijā. Bet slepkava viņš ir un negatīvā karma attiecīgi ietekmēs viņa paša un ģimenes dzīvildzi.

Atbildēt

Ilgvars nosapņoja

22.06.2018. 17:45

»

Neitrāls Ilgvars

Nabadziņš. Gribēja parādīt savu spēku e-pasta sarakstē, bet Lattelecom palaida bez kompensācijas un pieturēšanas. Kāpēc. Varbūt ir tik daudz klientu, ka neinteresē tāds viens, iespējams, lētāko iespējamo pakalpojumu pāris mēnešus izmantotājs...


par miljons Latttlecom klientiem?

Pēc Latttlecom katostrofālas tehniskās un klientu apkalpošanas kvalitātes krituma, vienlaicīgi ar trīskāršu cenas pieaugumu.


Atbildēt

Neitrāls Ilgvars

22.06.2018. 14:50

Nabadziņš. Gribēja parādīt savu spēku e-pasta sarakstē, bet Lattelecom palaida bez kompensācijas un pieturēšanas. Kāpēc. Varbūt ir tik daudz klientu, ka neinteresē tāds viens, iespējams, lētāko iespējamo pakalpojumu pāris mēnešus izmantotājs.

Šis konkrētais gadījums ir vispār bez komentāriem. Vienreiz nobruka sistēma uz pāris stundām. Kādā sakarā viņiem būtu Tev kaut kas jākompensē? Izlasi līgumu! Tur viss ir skaidri uzrakstīts.

Esmu klients kopš pašiem pirmsākumiem. Tie noteikti ir vairāk nekā 20 gadi. Uz rokām var saskaitīt, cik pārrāvumi ir bijuši.

Jā protams cena ir augsta un tā turpina kāpt un tas nepatīk arī man, bet serviss un kvalitāte ir pašā augstākajā līmenī.

Respektīvi, autors mudaks, raksts bezjēdzīgs un bildē čalis, kurš pēc autora domām apsargā visus kabeļus un komunicē ar miljons Latttlecom klientiem.

Atbildēt

Bijusī kliente

22.06.2018. 10:41

Pēc katastrofālas kvalitātes krituma vienlaicīgi ar trīskāršu cenas pieaugumu es atteicos no Lattelecom pakalpojumiem, no manis tika iekasēta maksa mēnesi uz priekšu par nesniegtiem pakalpojumiem, pamatojoties uz līguma grozījumiem, kurus es neesmu parakstījusi un akceptējusi. Nestrīdējos tikai tāpēc, ka viena parasta fiziska persona nevar ieguldīt tādu resursu strīdā kā Lattelecom, kāds ir pieejams viņiem. Bet par šo samaksāto naudu esmu ieguvusi tiesības dalīties ar šo savu pieredzi ar viesiem un vienmēr un man nebūs slinkums KATRU reizi ieiet KATRĀ rakstā par šo uzņēmumu uz uzrakstīt atsauksmi.

Atbildēt

nolādēts

21.06.2018. 21:07

»

noriebies

Iesaku visiem tīties prom no šī uzņēmuma, jo priekšnieks ir liels kampējs


Ne tikai viņš, bet visa Lattelekom kompānija nolādēta.

Atbildēt

noriebies

21.06.2018. 20:59

Iesaku visiem tīties prom no šī uzņēmuma, jo priekšnieks ir liels kampējs.

Atbildēt

32 458 mēnesī

21.06.2018. 17:52

»

Jusis

Ak tad tā alga skauž. Vai ta Lembis vairs nemaksā


OIK stūmējam, no Pulkveža Brieža ielas 12,Rīgā, ir kam līdzināties.

Atbildēt

Latteleshmons

21.06.2018. 16:55

Gan vini, gan vinu apaksnieki, gan kabelskiki ir vnk murguleja!

Atbildēt

ABC

21.06.2018. 10:49

Man arī rūgta pieredze ar Lattelecom, sākuma cena internets+televīzija+telefons stacionārais 16 eur/menesī, tad 21.5 eur/m, tad 23.5 eur/m, tad 33.5eur/m. Ja iepriekš stac. telefons bija bez maksas, tad beidzamā rēkinā jau 10 eur klāt. Protams bez brīdinājuma. Nekas cits neatlika kā atteikties no telefona. Kas attiecas uz "Līgumu", pilnīgi piekrītu, ka tas nav līgums, bet gan Lattlelekom noteikumi! Sauksim lietas īstajos vardos. Nekaunīgi vienos vartos.
Man godavārds neskauž, bet alga 39500 eur, brīdī, kad pensionāri nesaņem pat iztikas groza minimumu ir augstākā mērā valdošo partiju bezkaunība!
Balsošu rudenī par tādu partiju, kas nav bijusi pie varas stūres šos gadus. Protams nekādā gadījumā nebalsošu par velkomistiem, liberastiem, oik afēras bīdītājiem.

Atbildēt

es arī neesmu

21.06.2018. 09:14

»

anonims cilveks

Lai nebūtu nekādu pārpratumu, uzreiz pateikšu, ka neesmu nekāds LTC darbinieks, un nav arī nekādas saistības ar to, bet, ja runājam par kvalitāti, tad LTC ir viena no augstākajām. Ja gada laikā uz dažām stundām pazūd internets, tās nav pasaules beigas, un tas ir diezgan saprotami (nu nevar nodrošināt...


gluži manas domas, ka pāris stundu pakalpojuma pārrāvums 10 gadu laikā ir štrunts uz kociņa. vairākus gadus atpakaļ biju atteicies no LTC pakalpojumiem, to izmaksu dēļ, kamēr pārējie provaideri jau blieza uz pusi cenas lejā. ok, laikam kādu nedēļu spēju izturēt pastāvīgu interneta neesamību (IZZI/Baltcom). Pēdējo gadu laikā cenas (tiesa gan - izspiežot), LTC saviem klientiem samazina.
man konkrēti derdz Gulbja uzdzīve, alga, pasākumu apmeklēšana ar helikopteru un citi izlēcieni, bet serviss ir augstā līmenī.
sarakste ir pilnīgi normāla situācijai. es gribētu redzēt, kā un cik principiāli šis rakstā minētais klients cīnītos ar LMT vai Tele2 interneta pārrāvumiem vakaros (pat laikam arī dienā), vai kādu citu kantori...
nu bet nopietni, šajā situācijā no mušas ir uzpūsts zilonis, drīzāk kaut kāds princips kapāt kapeikas.

Atbildēt

Ampērs

20.06.2018. 22:53

Šim uzņēmumam ir hroniska "nulles" lojalitāte pret patstāvīgajiem klientiem. Ik pa laikam ir visādas akcijas jaunajiem klientiem, te 2 gadi InteraktīvāTV+Internets pa 16EUR,te citi labumi, bet mums, kas pakalpojumu izmanto jau gadus piecus, par to bija jāmaksā 21,50EUR un vienā jaukā dienā maksa pēkšņi pieauga līdz 23,50. Bez brīdinājuma! Turklāt ar pārrēķinu, jo redz lēmums ticis pieņemts mēneša vidū, kā dēļ nākamajā mēnesī tika veikts pārrēķins par iepriekšējo mēnesi, lai pieliktu šo starpību. Ar kaut ko tik nenormālu neesmu saskāries ne pie viena pakalpojumu sniedzēja. Pat tautā daudz "dēmonizētais" Visast bija par galvastiesu cilvēcīgāks. Tas bija jau pagājušajā gadā un šis pēdējais gājiens pielika punktu mūsu sadarbībai ar šo kompāniju. Nekad vairs!!! Turklāt šogad no šīs kompānijas valgiem palīdzēšu atsvabināties arī saviem vecākiem.
Starp citu - Lattelecom arī soda naudu aprēķina no pirmās dienas, kas norādīta kā tekošā mēneša, kad rēķins saņemts, apmaksas termiņš - parasti 23-25. datumas. Un atkal - ne LMT, ne Baltcom tā nedara. Zinu, ko runāju. Hev a nais dej!

Atbildēt

žurkulēns Gulbis

20.06.2018. 19:44

Pēc SIA “Lattelecom” šefa Gulbja deklarētajiem datiem, viņš pērn algā no SIA “Lattelecom” ir saņēmis 389 499.34 eiro, kas ir par 76 257.10 eiro vairāk nekā 2016. gadā saņemtā darba alga. Tātad pērn J.Gulbja algas palielinājums vidēji mēnesī ir bijis par 3654 eiro, kopā vienā mēnesī saņemot vidēji 32 458 eiro lielu atalgojumu.

Atbildēt

Gontarevs

20.06.2018. 19:41

Kopš 2017. gada 16. oktobra Lattelecom klientu čakarēšanā pārspēj tikai PS "Siltumserviss Rīga".

Atbildēt

Laura

20.06.2018. 16:40

Izskatās, ka Kūmiņa kungu glīti pasūtija, jo iedomājies par citiem pārāks esam. Šamējs rakstu uzcepa. Bērnišķīgi. Negribētu rižo purnu par klientu. Īdēs un kaulēsies un draudēs ar rakstu pietiek.com.

Atbildēt

Telekoma lietotājs

20.06.2018. 13:36

Ja uz kādām stundām pārtrūka internets, tas nekas būtisks nav. Problēma ar Lattelecom ir lielās abonēšanas maksas, kuras pa gadiem ir augušas. Šajā rakstā noderīgākā ir informācija, kas jādara, lai atteiktos no Lattelecom pakalpojumiem.

Atbildēt

Kaulēties par cenu un noteikumiem nav histērija.

20.06.2018. 13:23

»

interesanti

Iepērkoties veikalā arī prasi, lai desai samazina cenu, dod divu gadu garantiju un rīko histērijas, ja veikals to nedara


Garantija ir tirgotāja godaprāts un reputācija.
Dažiem nav ne vena ne otra.

Atbildēt

Es

20.06.2018. 13:21

»

Āksti :)

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas...


Nu tikai nevajag. Nezinu, kā ir citur, bet jau ilgus gadus esmu Balticom (nejaukt ar Baltcom) klients (godavārds klients un šī nav reklāma) un esmu ļoti pat apmierināts. Pa retam ir gadījušies īslaicīgi traucējumi uz pāris stundām, bet uz katru sūdzību viņi reaģē zibenīgi un arī līgumā ir ietverts punkts par to, ka, ja nets ir pazudis uz diennakti (bet tā gan nekad vēl nav bijis), tad šī diena tiek atskaitīta no rēķina.

Atbildēt

pupu mizas

20.06.2018. 12:44

valsts uzturētā tautas čakarētavā, kas kalpo kā barotava valsts pārvaldes mafijai, tiks uzturēta arī tad, ja būs palicis 1 klients - pats Gulbis... kā var naivi domāt, ka tā kosmiskā alga paliek viņam pašam???

Atbildēt

kobrety

20.06.2018. 11:24

»

Zane

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam


ar roku uzraksti, ieskene, elektroniski paraksti -- tad arī sanāks tas kas prasīts :)

Atbildēt

kobrety

20.06.2018. 11:19

»

Realutāte

Pilnīgi piekrītu


Piekrītu,

čīkstēšana vien ir.... uzņēmums komunicēja korekti.


Atbildēt

Vaira3000

20.06.2018. 10:07

»

interesanti

jo 19.06.2018. 16:41


12 cm lieli. Kaa filmaa Downsizing

Atbildēt

ha-ha

20.06.2018. 10:02

»

hanss

Lattelekom ir ir pretvalstiska organizācija,viņi bloķē satelīta televījas programmu skatīšanos


Toties Krievijas pretvalstisko propogandu tiraže bez problemām.Legāls ideoloģisko diversantu midzenis ar eksokupantpartijas locekli galvgalī.

Atbildēt

Kasiņš

20.06.2018. 09:33

»

Normunds Šlitke

Manā ieskatā muļķīgākais un bezjēdzīgākais raksts, ko kāds anonīms skribents ir sarakstījis šajā portālā. Kas var būt muļķīgāks kā savam kontrahentam prasīt juridisku palīdzību šā paša līguma laušanai! Vai arī žēloties, ka komersants korekti atbild uz bērnišķīgiem jautājumiem, nemēģina izpatikt untumainam...


Lattelecom, protams, mēdz nekaunīgi čakarēt cilvēkus, bet šajā gadījumā piekrītu Normundam - ir tādi dumji un nekaunīgi klienti, kuriem vajadzētu liegt iespēju saņemt jebkādus pakalpojumus, un tad visiem pārējiem noteikti būtu labāk...

Atbildēt

Pilsonis

20.06.2018. 09:11

Visvairāk man patīk, kad šie zvanās un mēģina man iesmērēt savus pakalpojumus par divreiz dārgāku cenu nekā man ir pašreiz

Atbildēt

Es

20.06.2018. 02:11

Klau, a kā tad tā Lattelecom & visas meitas/mātes/māsas uc strādā tikai pašnodarbinātie? Super bizness!

Atbildēt

Āksti ir Lattelecom

19.06.2018. 23:19

»

Āksti :)

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas...


Ar Lattelecom nav līgumu. Tie nav līgumi, bet vienpusēji noteikumi. Gribi ņem, gribi neņem un ar pazemojošiem noteikumiem, ka ar tevi var darīt ko grib. Vienreiz mēģināju jaunajā līgumā izmainīt vienu vārdu, jo nepiekritu , kā tas teikts un man atdeva atpakaļ "LĪGUMU"un patweica - nevēlies. ej bekot.

Kaut gan visā valstī līgumi starp iestādēm un privātpersonu nav manīt. Visi kā viens uzraksta noteikumus un to uzskata par līgumu. Līgums ir abpusēja vienošanās, nevis diktāts, trakāk kā visaugstakajā totalitārajā režīmā.

Atbildēt

Āksti :)

19.06.2018. 23:11

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas NEKAD nemaksā; 4) visos gadījumos ikviens no operatoriem būs Tevi tieši tāpat atšuvis.... Tu atgriezīsies pie Lattelecom un sapratīsi, ka nav nemaz tik sūdīgi
P.S. Esmu bijis vai esmu visu augstākminēto firmu klients un godīgi varu pateikt - Lattelecom varbūt nav labākais pakalpojums, bet noteikti arī ne sliktākais.

Atbildēt

Zane pret Lattelecom

19.06.2018. 23:09

»

Zane

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam


LATTELKOM ir nekaunīgs un negodīga uzņēmums.Viens piemērs: tā sagrāva pieeju pie e-pasta apollo, tad paziņmoja - ja maksāsiet, apollo e- pasts darbosies, ja nē mēs to slēgsim. SLEGSIM? Vispirms slēdza, tad paziņoja. Sistemātiski traucēja darbu, kas nekad nenotiek ar citiem e-pasta operatoriem.

Proti, visu saraksti a e-pastā ar apollo, ka jau teicu pārtrauca un lūghumi atjaunot iznformāciju nelīdzēja.

Tāpat ar maksas pielikumu. Jaunos klientus pivilina ar lētāku tarifu, bet iggadīgos apliek ar paaugstinātgu tarifu.

Atbildēt

hanss

19.06.2018. 23:05

Lattelekom ir ir pretvalstiska organizācija,viņi bloķē satelīta televījas programmu skatīšanos...

Atbildēt

Zane

19.06.2018. 22:02

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam?:))

Atbildēt

Johans (nabags)

19.06.2018. 21:47

Ģulbja augstprātība un neremdināmā kāre pēc vēl lielāka atlgojuma ( patlaban tie ir vairāk kā 32 tūkstoši eiro MĒNESĪ!!!!) nerada cieņu pret šo personu un uzņēmumumu, kurš gan ir VALSTS uzņēmums.Izskatās, ka uzņēmums zaudēs klientus, taču Gulbis savu mēnešalgu nē, jo esam bagāta valsts un mūsu varturiem laikam šķiet, ka tā vajag un tas ir normāli.

Atbildēt

Aicis

19.06.2018. 21:10

Pie Lattelecom turas tikai tie, kam nav izvēles , jeb alternatīvie TV pakalpojumi nav pieejami, tas ir ārpus Rīgas. Maksāt 12,30 par dažām programmām nav normāli.

Atbildēt

Jop

19.06.2018. 21:05

Es no virszemes tv jau atteicos.lai aizrijas,tik ceļ maksu. Sākumā maksāju 3,50ls,tagad 12eiro.

Atbildēt

Karlo

19.06.2018. 20:35

Ļoti tipiski. Šāda veida sarakste man ir bijusi gan ar Lattelecom, gan LMT, gan TELE2, gan Baltcom utml. Visur vienāda augstprātīga attieksme - viņiem viens klients vairāk vai mazāk neko nemaina.
Tikai boikots var kaut ko mainīt. Tāpat kā vēlēšanās.

Atbildēt

atteicos

19.06.2018. 19:12

Lattelecom ir nenormāli dārgs, tāpēc visi no viņu servisa atsakās. Brīnos kā var maksāt astronomisku algu par tik sliktu darbu!

Atbildēt

interesanti

19.06.2018. 18:33

Krūmiņkundze, Jūs?
Satraukums par viena vārdiņa pazaudēšanu?
NĒ!
UN KURŠ VĀRDIŅŠ TAD IR PAZAUDĒTS? UN VAI TIKAI?

Atbildēt

ai

19.06.2018. 18:18

»

interesanti

jo 19.06.2018. 16:41


Krūmiņkundze, Jūs?
Satraukums par viena vārdiņa pazaudēšanu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: