Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vairāki Pietiek lasītāji ir Facebook pamanījuši ierakstu, kurā par pirmās Covid-19 vakcīnas saņemšanu paziņo nevis ārsts vai medmāsa, bet gan... Egila Gulbja laboratorijas informācijas tehnoloģiju speciālists. Ņemot vērā publiski izteikto neizpratni, publicējam nelielu sarunu ar uzņēmuma līdzīpašnieku, bijušo veselības ministru., tagadējo miljonāru Didzi Gavaru.

-  Viens no jūsu darbiniekiem ir sociālajos tīklos publicējis ierakstu, ka viņš ir vakcinējies.

-  Nu, normāli. Mūs vakcinē pēc saraksta Stradiņa slimnīcā.

-  Arī informācijas tehnoloģiju darbiniekus?

-  Dažādus. Visus, kas saskaras ar pacientiem.

-  Vai tad IT darbinieki arī saskaras ar pacientiem?

-  Tad jāprasa Stradiņiem par sarakstiem.

-  Stradiņa slimnīca gatavo sarakstu, un, ko viņi tur iekļauj, to iekļauj?

-  Nu, protams.

-  Jūs neko neiesakāt, kurus vakcinēt?

-  Nē.

-  Un ja viņi uzskata, ka arī jāvakcinē…

-  Tiešām nesaprotu… Nu, informācijas tehnoloģiju darbinieki no kompjūtera uzstādīšanas Stradiņa slimnīcā… Viņš neiet Stradiņa slimnīcā? Viņš vīrusu neiznēsā?

Es ļoti labi saprotu, ko jūs gribat panākt! Nu, tad jūs domājat, ka viņam ir māsas vai ārsta sertifikāts, tad viņš drīkst, ja nē, tad viņš, ejot Stradiņa slimnīcā, neienes to vīrusu? Nu, super!

-  Nē, es tā neuzskatu.

-  Nē, jūs tā uzskatāt! Cienītā, es ļoti atvainojos, bet šie puiši brauc pa tām pašām vietām apkārt, visus reģistratorus ieslēdz ar kompjūteriem, iet tur iekšā, apdraudot sevi un citus. Nu, metiet viņus ārā! Droši!

-  Bet citus, „parastus cilvēkus” neviens nevakcinē.

-  Jūs ejat slimnīcā?

-  Nē.

-  Jūs ejat nodaļās iekšā?

-  Nē.

-  Viņi iet.

Esiet tik laipni un noskaidrojiet pie Stradiņa slimnīcas vadības, kādā veidā viņi sagatavoja tos sarakstus, un tas nav jautājums man.

Es arī esmu vakcinēts Stradiņa slimnīcā. Jums par mazu prieku varu pateikt tā, ka es esmu bijis apmēram 1000 mājas vizītēs kopš februāra. Diez vai jūs varēsiet mani pie zvana pakārt.

Tā ka droši! Droši! Tas, ko jūs darāt, ir sabotāža. Es jums to no sirds saku. Jūs jaucat cilvēkiem prātu. Jautājumus, kas cilvēkiem ir svarīgi, jūs atstājat novārtā. Viens no Latvijas apkaunojošās situācijas iemesliem ir situācija informatīvajā telpā. Situāciju informatīvajā telpā visvairāk ietekmē mediju pārstāvji. Paskatieties, es nekādā gadījumā neapvainoju ne jūs, ne kādu konkrēti, bet elementāras patiesības saku. Tajā dominē sabotieri, kaimiņvalstu spiegi un muļķi. Reāli dominē. Reāli dominē. Šodien ir pilna informatīvā telpa ar Covid braucieniem, neviena vārda par situāciju ar vakcinācijas kavēšanos. Kas ir vienkāršāk, to raksta.

-  Tad kāpēc kavējas vakcinēšanās? Kur ir šaurā vieta?

-  Informācijas tehnoloģiju trūkums utt. Un tos, kas to dara, jūs metat ārā. Uz priekšu! Lai jums karogs rokās! Ar sirpi un āmuru! Lūdzu! Uz redzēšanos! No sirds!

Novērtē šo rakstu:

93
31