Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

14.01.2021. 03:32

Lai vakcinējas. Ātrāk atstieps kājas.

Atbildēt

Ilma

14.01.2021. 00:46

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Man radās tieši tāds pats apgrieztās realitātes iespaids, ka tiek radīta ilūzija, ka cilvēki rindā stāv pēc vakcīnas, jo visiem gribētājiem tās var nepietikt. Ka tik nav otrādi un jau pēc mēneša vakcīnas nav steidzami jāsūta uz Āfriku kā humāno palīdzību pirms derīguma laika beigām.

Atbildēt

....

14.01.2021. 00:05

Bardaks un plāna neesamība. Ja būtu plāns, tad varētu saprast, kāds konkrēti ir saraksts pēc vārda un uzvārda - prioritātes secībā par visiem vakcinēties gribētājiem. Kariņa valdības tests...janvāra beigās, kad visi redzēs, ka Latvija ir pēdējā vietā vakcinācijas tempā ES, tad ātri vien no FB utt.pazudīs šādu pseidomediķu vakcīnu lielīšanās bildes. Un patiesi sociālajos tīklos ar vakcīnām lielās daudzi, kas pat tuvu pacientiem, kur nu vēl Covid nestāv.

Atbildēt

Jautājums

13.01.2021. 11:49

»

ovixx

Jā, un tās uztur -75 grādos


Un kā viņiem izdevās to vakcīnu ienest lidmašīnā?

Atbildēt

Piebilde

13.01.2021. 11:47

Jā, uzskatu, ka pilnīi visi slimnīcas darbbinieki ir jāvakcinē! Visi! Gan ārsts, gan sanitārs, gan elektriķis, gan reģgistratūras darbinieks, gan.... Visi, kas strādā slimnīcā, jo risks strādājot slimnīcā ir daudz augstāks, un saslimstot jebkādam slimnīcas darbiniekam, tā slimība var izplatīties arī uz pacientiem.

Atbildēt

Bete

12.01.2021. 14:27

Kā bez tā papīreļa gabala vispār var pierādīt, ka reāli tā šprice ir iepotēta, a tagad varēs lidot pa pasauli bez probām...

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 13:12

»

ak,nemuldi

"Klasika" ir - slimnīcās strādā arī santehniķī,elektriķi,gramatveži,pavāri utt;tagad arī IT speci.Kas to būt domājis


Lieliski,dabīgā atlase,ātrāk vakcinēsies,ātrāk atmetīs zandales pret sauli.

Atbildēt

Jēcis

12.01.2021. 12:52

Gavaram 100% taisnība visā, it sevišķi par LV žurnālistu līmeni. Šai sarunā Garavrs tik konkrēti zurnaļugu nolika pie vietas, ka man viņas vietā būtu kauns šo te sarunu publicēt. Bet acīmredzot viņa ir tik tupa, ka pat to nesaprot. Nu novakcinējās IT speciālists un kas? Gavaram taisnība- ja viņš iet iekšā slimnīcās, tad viņam ir visas tiesības vakcinēties, ja ir tāda iespēja. Un LV, kā mēs zinām, vakcīnas, lai cik maz Viņķele pasūtīja, ir, bet ar vakcinēties gribētājiem ir pašvakāk. Un tam liels nopelns ir tieši žurnaļugām, kas sadzērušies memory water nevis skaidro vakcinēšanās nepieciešamību, bet sēj šaubas un paniku jau tā ne pārāk izglītoto LV iedzīvotāju vidū. Jo, kā citā rakstā rakstīja Apinis (pie viena pamatoti noliekot valdību) neizglītotie un visādi citādi stulbie ir riska grupa- viņi nesporto, nepareizi ēd un attiecīgi ir aptaukojušies, nopīpējušies un nodzērušies. Tā visa redzultātā viņu imūnsistēma ir novājināta un Covid viņus ķers ātrāk un smagāk. Bet, tā vietā lai pirmie aizskrietu novakcinēties, šādi tipi raksta naidīgus komentārus internetā, sauc visus citus par idiotiem un baidās, ka viņiem līdz ar vakcīnu pēcpusē iešaus mikročipu ar 5G retranslatoru. Tā ka mans rezumē- malacis IT speciālists, ka novakcinējās un izlika to FB.

Atbildēt

Gints

12.01.2021. 12:35

Pilnīgi piekrītu Gavara Kungam. Noskatījos svētdienas 'Nekā Personīga" secinājums viens Viņķele vainīga jo nepasūtīja (nenomenedžēja) BionTech-Pfzer vakcīnu pasūtīšanu lielā daudzumā bet vajadzēja, Savukārt ja viņa būtu to izdarījusi un Eiropa pirmās būtu akceptējusi Astra Zeneca vakcīnas, tad atkal Viņķele būtu vainīga, principā dari ko un kā gribi žurnaļugas vienmēr atradīs vainīgo ( šoreiz veselības ministres personā)

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 12:09

»

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu


Stipri šaubos par to. 5G ir viena no atslēgas tehnoloģijām nākotnes totālajai kontrolei, drīzāk pat jāsaka nacistu režīmam.
Tai pat laikā, ja mēs neieviešam 5g, mēs uzreiz zaudējam konkurētspēju
Jebkurā gadījumā ilgstoša, desmitiem gadu, kangaru atbalstīšana un virzīšana pie varas, nekad nevienu tautu ne pie kā laba nav novedusi

Atbildēt

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

12.01.2021. 11:46

»

Pilsonis

Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot


nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu.

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 11:29

Šī jau ir klasika!Pietuvinātie saņem un acīmredzot saņems vakcīnu apejot rindu!Jācer ka Pavļuta kungs momentāni atbrīvos no amata personu,kura pieļāvusi apzinātu nelikumību!Lietas materiāli būtu jānosūta KNAB lai tos izskatītu un sauktu pie atbildības par iespējamo korupciju un visatļautību klaji ignorējot Likumdošanas aktus šajā jomā

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:56

»

Tasinība Gavaram!

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts...


Pareizi. Es tev pat savējo dozu atdotu, lai tu varētu katram gadījumam sev iemočīt 2 dozas. Jau sen vajadzēja pilsētās izvietot konteinerus kuros vakcinēt brīvprātīgos. Ja nepietiek vakcīnas, nervozajiem pat varētu močīt analgīnu kā placebo, lai nomierinās.
Tik un tā pēc vakcīnas būs jānēsā gan maska gan jāievēro distance, laikam to būs jādara visu mūžu. Un pfizer paši saka, ka vakcīna nekādi nepasargās no inficēšanās ar vīrusu.

Atbildēt

Tasinība Gavaram!

12.01.2021. 10:40

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts - ja man nav, tad lai otram arī nav! Stukačojam! Tāpēc jau boļševikiem tik ļoti tie latvieši patika - stukācu nācija! Žēl!

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:13

»

sniegbaltiņš

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja


Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot
https://youtu.be/IGJjE6a0Nxc

Protams, stipri šaubos, ka tagad čipos. Bet nu jabūt ļoti dumjam, lai to visu pilnībā noliegt

Atbildēt

Viss nāk un aiziet

12.01.2021. 09:23

Kaut kā Didzis Gavars savā lepnībā un uzpūtībā aizmirst, ka bieži vien šodien esi pārākais miljonārs, bet rīt vari lasīt sēnes Īrijā. Zinu cilvēkus, kuriem šie miljoni ir atnesuši neārstējamas slimības. Tā kā nevajag lekties, bet esi korekts pret žurnālistiem, viņi arī dara savu darbu.

Atbildēt

Darbs KNAB

12.01.2021. 09:18

Gavaram taču piešķīra nupat ordeni "Atzinības krusts". Gan jau Viņķele ieteica. Miljonāriem tika piešķirtas tiesības pelnīt vēl simtiem miljonus ar covid testiem, bet Viņķele nedarīja neko, lai tā nauda nonāktu valsts kasē. Jautājums- kāpēc ? Kurš vēl bez Gulbja laboratorijas šajā procesā saņēma peļņu? Kāpēc valsts ierēdņi neko nedarīja, lai pamatā ar testiem strādātu valsts laboratorijas? Kurš lobēja šo situāciju?

Atbildēt

roselle

12.01.2021. 08:33

ar steigu vakcinējiet, citādi tās vakcīnas tiešām no nelietošanas saskābs. Mums tomēr ir svarīgi,ka jebkurš strādājošs, kur apkārt daudz pārvietojas pa uzņēmumiem utt. ir drošs.Paliks taču pāri vakcīnas, ko uztraucas! brīvdienās maza atsaucība bijusi no ģimenes ārstiem.

Atbildēt

Ģerevņa

12.01.2021. 08:06

Kas ir kompjūters?

Atbildēt

Ray

12.01.2021. 07:04

Ļaujiet taču vakcinēties visiem, kas grib.

Atbildēt

doki

12.01.2021. 06:08

»

Oki

Man gan tas izskatās mazliet savādāk


Apkakājās?

Atbildēt

Viedais Manels

12.01.2021. 05:29

Nesaprotu, par ko tracis. Nu, viens jefiņš paguvis kļūt par laboratorijas žurku, vai varbūt kāds no Pietiek arī grasās potēties? Esiet konsekventi! Ja jautājat par blaknēm, aplaudējiet katram, kas uz sevi izmēģina - vai vakcīna būs placebo vai indeve. Citādi smieklīgi no jums skeptiķi, taujājot kālab kāds pie štrunta (labākajā gadījumā) kāds ticis bez rindas.

Atbildēt

Rublis

11.01.2021. 22:37

»

pie hoholiem

ukraina kads goldman ieved covid-19 vakcinas kontrobandas cela no izraelas.viena komplekta cena 3000 usd


Vot šito viņķele palaida garām - izrēla pa to sumatohu tagad varēs andalēt kreisās vakcīnas fūrēm!!! :D

Atbildēt

Litrs

11.01.2021. 22:32

Tak viņš Kaspersky uzinstalēja sev - ko jūs tur cepaties!!!

Atbildēt

Kur video ar ierakstu

11.01.2021. 22:15

kā personu no pudeles līdz potei?

Ko kartiņa? Papīrs pacieš visu.

Mēļo, ka katru gadu plāno vakcinēt pret C19 un ka piecu gadu laikā no cilvēka paliks izžuvusi mūmija.

Atbildēt

pietiek lasītājs

11.01.2021. 22:05

UZteicama PIETIEK rīcība nenoslēpjot šo savu aplauzienu.Nedaudz apmī.as,bet neno.īza tomēr.

Atbildēt

sniegbaltiņš

11.01.2021. 22:02

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja.

Atbildēt

nepaliec mājās

11.01.2021. 21:23

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Vai tiešām kāds tic 'tām feika ziņām? Kā zināms laboratorijas ir kovidšova galvenā sastāvdaļa kuras izplata viltus testu rezultātus un viltus testēto apjomus. Uz tiem balstās visa afēra un kurš no šova diriģentiem riskēs zāģēt zaru uz kura pats sēž.
Ja ar vakcinēja tad visticamāk ar fizioloģisko šķīdumu un tā kartīte visticamāk tāds pats viltojums kā testi.

Atbildēt

Jan

11.01.2021. 21:13

Nu tak pareizi atbildēja tai žurnaļugai... uzbāžas ar saviem jautājumiem, it kā kaut ko gribētu atrisināt. Nē - salej eļļu ugunī, un pofuj, kas notiek tālāk. Tā nav normāla attieksme pret savu darbu.

Atbildēt

11.01.2021. 21:07

»

lauķis

Es nelūdzu iepirkt vakcīnas.Pāri palikušās vakcīnas lai saņem kolonijas pārvaldnieki 100 kārtīgās devās,pirms tam apmaksājot neizmantoto vakcīnu vērtību


Imunizācijas padomes vadītāja zavadska apgalvoja, kura no vakcīnu ražotājiem saņēma $, ka cilvēkam mierīgi var dot 10 000 vakcīnas devas vienā dienā.

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2021. 21:00

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu. Galīgi šis raksts runā pretī realitātei. Daugavpilī visi med. darbinieki ir , kā dzird, atteikušies, tad jābūt laimīgiem par katru, kas to dara, lai vakcīnas neaiziet postā.

Atbildēt

Haralds

11.01.2021. 20:50

Vai tik beigu galā,ar vakcīnu akceptēšanu Eiropā,nesanāks kā ar cūku gripu,kad pēc 11gadiem atklājies,ka PVO bija saņēmusi algas no farmācijas mafijas

Atbildēt

Viss ok

11.01.2021. 20:37

»

kurš pateiks kā ir pareizi?

Es arī esmu līdzīgā situācijā kā šis IT darbinieks. Eju iekšā dažādās med. iestādēs, ne sarkanajās zonās, bet turpat jau vien ir. Arī man ir piedāvājums pieteikties uz vakcinēšanu, lai gan neesmu medicīnas cilvēks


Normāla situācija. Es vēl saprastu, ja ārsti kautos par vakcīnām, tad šis vēl varētu būt diskutabli, bet tagad Pietiek kārtējo reizi mēģina no mušas ziloni uzpūst. Sanāk, labi sanāk

Atbildēt

massa

11.01.2021. 20:25

Stradiņos tur taču tie īpašie prodžekti ,menedžerēšana... nu atbirst taču Visi sen jau Eiropā pie masveida vakcinēšanas

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 19:27

»

fakts

Raksts pamuļķiem.Vakcīnas netrūkst,trūkst gribētāji


...kāpēc man neviens nav padevis ziņu ?...:)

Atbildēt

teicu

11.01.2021. 19:22

sakausies par vakcīnām, velti zenekas troļļi rēja Phizer

Atbildēt

Gribu vakcinēties

11.01.2021. 19:18

Varbūt, sakarā ar to, ka vakcinācija notiek lēnām, valdība varētu apsvērt domu, ka cilvēki, kuri vēlas, var vakcinēties bez rindas, paši maksājot par vakcīnu. Atverot lielākajās pilsētās maksas vakcinācijas kabinetus, ietaupot valsts budžeta līdzekļus.. Tad varbūt arī neradīsies situācija, ka tiek savakcinēti nepareizie speciālisti.

Atbildēt

123

11.01.2021. 19:13

Ja pareizi saprotu ir noteikta kārtība, ko un kā vakcinēs - un atkal ir kaut kādi izņēmumi...

Atbildēt

hihihi

11.01.2021. 18:53

Pavļuts pēc 2 mēnešiem arī būs miljonārs. Tāpat kā bijušais ministrs un Gulbja laboratorijas līdzīpašnieks Gavars.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: