Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lasot portālu Pietiek, redzu, ka bieži tiek pieminēts uzņēmējs un uzņēmums, kas izceļas ar savu aroganci un visatļautību, kā arī "mīlestību" uz skaitli "666". 

Nu man arī personīgi par to nācās dabā pārliecināties tīri sīkā un sadzīviskā līmenī, acīmredzot šads darbības stils šiem ir norma pat sīkumos. 

Sestdien pavēlu pēcpusdienā biju iebraucis Mordangas puses mežos pārbaudīt savas iecienītās sēņu vietas un ap 19:30, jau braucot šosejas virzienā, saskāros ar nepatīkamu pārsteigumu. 

Pēkšņi priekšā, ceļa vidū, pilnībā to bloķējot, stāv smagais balķvedējs un krauj kokus. Mašīnu rotā uzraksts "Vella Kalpi" un zīmīgs numurs FH-666. Ceļš ir koplietošanas celš ar grants/šķembu segumu, ne jau kāda meža taka, attiecīgi to bloķēt atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem nu tā kā īsti nedrīkstētu, nekādu brīdinājuma zīmju utml. šai ceļa posmā nebija.

Bet lai nu paliek, cilvēcīgi saprotams, ka visādi gadās un tie meža darbi kaut kā jāveic ir, - nu nav tas posms ar intensīvāko kustību. Ir bijušas dzīvē šādas situācijas iepriekš, vienmēr smagā tehnika ir atbrīvojusi ceļu un palaidusi, ja nu tā sanācis. Bet šoreiz ne vella...

Pieejot klāt un lūdzot palaist garām, mani no iekrāvējtorņa augstumiem diezgan banāli pasūtīja, - vinš te kraujot, neko palaist nevarot... Uz norādījumiem, ka tas ir komplietošanas ceļš ņirdzot pateica, lai saucot policiju (labi zinot, ka zonas tur īsti nav)... Nofilmēju situāciju video...

Neesmu vietējais, kā un pa kurieni apbraukt to posmu, nezinu, zonas un interneta, kā jau minēju, tur nav... Tā nu stāvēju ceļa vidū un labu pusstundu gaidīju, kamēr kundzinš iekraus savu kravu un novāksies.

Nu, ko lai saka, acīmredzot arī šajā uzņēmuma līmenī "vella kalpiem" ceļu satiksmes un meža izstrādes noteikumi pie vienas vietas, par elementāru pieklājību pret citiem ceļu satiksmes dalībniekim i runāt nav vērts, - ne jau velti medijos "slava" skan pa visu valsti... Nu būs tad vēl mazliet "slavenāki".

Novērtē šo rakstu:

80
17