Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

millers

06.05.2021. 09:55

skolnieks izkakājis pēdējās prāta paliekas

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

05.05.2021. 12:20

Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēno Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #demokrārija #4.maijs #EgilsLevits #ValstsGriba #patriotisms #latvietība #dievturība #latviskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

05.05.2021. 12:19

Jau kopš otrās Latvijas Brīvvalsts pirmsākumiem Egila Levita kungs darbojas visas latviešu tautas labā. Ar savu neatlaidīgo darbu viņš ir veicinājis Latvijas Republikas suverenitātes atjaunošanu. Mūsu tautas pašreizējais prezidents ar neviltotu degsmi rūpējas par mūsu tautu. Viņš ir cilvēks ar gaišu dvēseli un asu prātu. Viņš ir patriotisma etalons. Egila Levita kungs ir īsts latvietis gan garā, gan dvēselē. Viņā savijās eiropieša inteliģence un latviskie pirmsākumi. Pateicoties viņa veikumam, Latvija ir kļuvusi par turīgu un plaukstošu valsti. Šodien, 4. maijā, šajā svētīgajā vakarā aizlūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu par Egīlu Levitu! Lūgsim visvarenajam Pērkoņtēvam, lai Pērkoņtēvs svētī mūsu Valsts prezidentu! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #neatkarība #demokrātija #latvietība #latviskums #LatvjuDievi #SentēvuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #dievturība #sapratne #iecietība #saticība

Atbildēt

Nopietni?

05.05.2021. 09:38

Par kādu sērgas uzveikšanu te vispār ir runa! Tas ir konkrēts genocīds pret cilvēkiem. Šobrīd veselības aprūpe ir viduslaiku līmenī. Cilvēkam, kam tiek uzrādīts pozitīvs Covid tests, tiek noteikts mājas arests, bez jebkādas medicīniskās palīdzības. Ģimenes ārsts bieži vien pat aizmirst vispār piezvanīt, vai vienīgais ieteikums - nu te taču neko nevar darīt. Nopietni? Mums ir medicīniskā aprūpe. Tas kas notiek slimnīcās, par to vispār negribas runāt. Cilvēkam bez testa nenāk klāt, cilvēks bez testa pēc operācijas guļ ar masku, uttt.... Nopietni? Mēs runājam par slimības apkarošanu? Mēs runājam par 21 gadsimta medicīnu, par tehnoloģiju attīstību? Vienīgā cerība - agrāk vai vēlāk tas nāks gaismā, un visi kas piedalās šajā pasākumā tiks bargi sodīti!

Atbildēt

?

04.05.2021. 06:23

»

Gabriels

Ko vispār autors ir gribējis pateikt ? Kaut kāds savārstījums


tu esi advokats karinlevita klikei ?ar muzikantu pavlutu un kordirigenti administratori juhnevicu taisaties vispasaules pandemiju uzvaret ?

Atbildēt

lauķis

04.05.2021. 06:20

Tā "pandēmija" ir sociāli ekonomiska,ne medicīniska,balstīta uz viltusn testēšanu un masu mediju meliem.Ja nu kāds to vēl nav sapratis tad tas ir vai nu prāta apdalīts vai barojas no šīs sistēmas,trešā varianta nav.
Reāli nenotiek nekādi pasākumi "garā puņķa' ierobežošanai,notiek imitācija un cilvēku spīdzināšana un nogalināšana.

Atbildēt

Gabriels

04.05.2021. 06:17

Ko vispār autors ir gribējis pateikt ? Kaut kāds savārstījums.
Nu labi - jāsamazina algas . Pat pasmieties smagi !

Atbildēt

Kvalitatīva Pietiek apakšveļas reklāma sievietēm

03.05.2021. 21:02

noved pie priekšlaicīgas ejakulācijas - tāda ir kovidšova patiesā būtība!

Atbildēt

Kovidafēra

03.05.2021. 21:00

ir globālā hibrīdkara “visi pret visiem” sastāvdaļa valstu suverenitātes iznīcināšanai, pakļaujot parāduem, un liekā pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai. Ja C19 tiešām būtu tik bīstams, valsts reakcija būtu cita- jo apdraudētas būtu ari valsts amatpersonas.

Tas, ko redzam, “apkarojot C19”, ir šovs - maskarāde ar vakcināciju, lai, vakcinējot lētticīgos un solot atgriezties labajā dzīvē - pagātnē, tie saudētu spēju domāt un pakļautos liberālusma totalitārismam, riskējot ar savu veselību - iznīcinot savu dabisko imunitāti.

Atbildēt

autor nesatraucies

03.05.2021. 20:23

Sērga tiks likvidēta divu nedēļu laikā pēc pasūtīto dronu saņemšanas.

Atbildēt

hm

03.05.2021. 20:07

Kur tādus muļķus atrast, kas sev noteiks minimālo algu?
Bet Indijas vīrusa paveids patlaban esot topā un arī jau Polijā. Pagaidām pat nav zināms vai vakcīnām pakļaujas.
Vācieši atcēluši šā gada oktoberfestu, Un izskatās, ka vīruss pie mums būs nogruntējies uz ilgu palikšanu. Bet Pfizera abas injekcijas var izmaksāt vairāk kā 100 eiro. Drīz tās nāksies segt no savas kabatas. Baltkrievi pēc licences lej pudelītēs Sputņiku V un viņus šī problēma īpaši neuztrauks arī nākotnē, ko nevar sacīt par mums.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 19:13

Var uzlikt amatpersonām minimālo algu, var nabadziņus vispār atstāt bez algas, var likt piemaksāt, utt,bet vispirms ir jāsaprot: 1.Kas ir sērga? un 2.Kā viņu uzveikt?
Par to, ka kovida vīruss pastāv, es nešaubos. Tāpat kā pirms viņa ir pastāvējuši A, B, C, AB un citu mutāciju gripas vīrusi, kuru dēļ neviens kapu zvanus nezvanīja, no kuriem tāpat smagās komplikācijās iedzīvojās un mira cilvēki, tikai siem vīrusiem PR nebija uzkruķīts. Ir zināms, un neviens to nenoliedz, ka kopš kovid PR kampaņas kopējie mirstības rādītāji nav pieauguši. Tādēļ uzdrošinos apgalvot, ka sērga ir nevis kārtējais gripas paveids, bet gan kampaņa, kas ap to ir sakruķīta, un attiecīgi, rezultātā uzblīdušās atsevišķās kabatas. Kā teica godātais premjers: mums nekad nav bijis tik daudz naudas!
Uzveikt: sadzīviskā līmenī vienkārši - atzīt, ka vīrusa (kurš reāli eksistē) ietekme nav pielīdzināma mērim. Politiskā - VAI, kur grūti: ja atzīsim, ka tā ir bijusi kļūda (nemaz nerunājot par afēru), būs jāpasaka, ka katrai kļūdai ir vārds un uzvārds. Uzvārdus mēs visi zinām, tie plašsaziņas līdzekļos ir pietiekami skaļi skanējuši...

Atbildēt

ESMAIJA

03.05.2021. 18:49

ES CERU, pienāks laiks, kad apkopos un precīzi izmeklēs katru miršanas gadījumu, kas radies pēc tam, ka šī kliķe aizliedza sniegt palīdzību pārējiem slimniekiem, kaut arī tie būtu uz nāves gultas. Tāpat notiks visuaptveroša izmeklēšana par tiem no ārstēšanas atstumtiem, kuru slimības tika ielaistas un nokavēta ārstēšqana vairs mērķi nesasniedza. Abi šie gadījumi ir rūpīgi plānota masu slepkavība un to veicējiem ir jāsaņem attiecīgas sods mūža garumā. Ja tas nenotiks - tad tautai pašai jāceļas sodīt. Slepkavībai nav noilguma! Un arī piedošana nepastāv.

Atbildēt

Kolaboracionistu migla sarkanā

03.05.2021. 18:13

Sovoku čomu būšana, nu kā tu aizliegsi saviem čomiem doties uz Briseli un atpakaļ. Kā aizliegsi krievu okupantam, kurš tagad liels biznesmēnis un parteju sponsors, apmeklēt kremļa partnerus citās eiropas valstīs.

Atbildēt

sērga

03.05.2021. 17:22

Drausmīga sērga mums ir mūsu Levita/Kariņa varas naudas kāre! Tā izraissa vēl vairāk nāvju kā Covid!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: