Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

treknais stukacs

25.01.2018. 17:48

»

Flakons

Konfekšonkuļa kaunuma lūpas kustas


segvards fat bastard

Atbildēt

Mr. Maizitis

25.01.2018. 06:40

»

Travis

KGB archives or (complete analytic report done by SAB) was given to CIA bureau located in Tallin those days, it happened shortly before Latvia accessed NATO IN 2004. Report lately was classified by a big brother, which means that...


do not understand english. Or lttle bit. He very very good understand, who are his big brothers close in the past und todey we going fast ir the past. We have development of the totalitarism. Putins and Maizitis totalitarism.Maizitis has good russian languages skills. And good his thinking in russian. Sed SAB movies make me cry!

Atbildēt

maize

24.01.2018. 22:50

Pārtieku,tikai no meliem!

Atbildēt

Travis

24.01.2018. 17:07

KGB archives or (complete analytic report done by SAB) was given to CIA bureau located in Tallin those days, it happened shortly before Latvia accessed NATO IN 2004. Report lately was classified by a big brother, which means that:
Analytical work on archives has been done. Many of former agents (some without knowing) became double agents and were "removed" from the database.

Big brother has classified above-mentioned report, which means, Latvia will never be allowed release it to the public.

Everything I wrote above is a fiction, right Mr. Maizitis? Or is it?

Atbildēt

Johansons

24.01.2018. 09:54

»

Dziednieks

Bezemociju robots Poikāns raujas pie saldās varas


Ej izvemies, kropli!

Atbildēt

Flakons

24.01.2018. 03:55

Konfekšonkuļa kaunuma lūpas kustas

Atbildēt

Dziednieks

24.01.2018. 02:15

Bezemociju robots Poikāns raujas pie saldās varas.
Nedod Dies, šādiem taisnvirziena subjektiem nākotnē lemt par dziviem cilvēkiem.

Atbildēt

Juris Rancāns

24.01.2018. 00:54

Esmu ātršāvējs

Atbildēt

Kā tad ! Profesors Harijs Trumens Edge

24.01.2018. 00:23

»

Edge

Trumena atbilde bija īsa un aptuveni šāda: Prezidents nekāpj netīro ūdeņu notekā cīnīties ar rāpuļiem


nenolaidīsies līdz latviešu pilsonīšu līmenim, kas vēsturisko nepieciešamību noteic pēc saviem dziesmu un deju kursiem! Vai ne, jobanij puskriev, kas referātus lasa, dzerot ūdeni no vodkas blašķes? Nabaga idiots! A. Priedīša jobans klons!

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 23:54

»

Verno,

Harij Truman


Trumena atbilde bija īsa un aptuveni šāda: Prezidents nekāpj netīro ūdeņu notekā cīnīties ar rāpuļiem.
«Makartisms» mūsdienu Latvijā. (diena.lv)

Atbildēt

Valsts noziedznieku nācijas pārstāvji.

23.01.2018. 18:29

»

Uldis

Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic


Valsts noziedzniekiem var piedēvēt valstsnācijas statusu. Ja tas ir tā domāts. Un viņu investīcijas ir ar dalību politikā, ieguldot savus intelektuālis resursus, izzagt šo valsti. Te nevar mētāties ar terminiem, jo jebkurš bijušais KGB- VDKšņiks, kuri ņudz šai portāla komentētāju vidū, tevi virtuāli nosūtīs uz trakuci, kā viņi to darīja LPSR laikos. Esi precīcs un argumentē visu, ko raksti.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 17:13

»

Uldis

Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic


Kapitālam un kapitālistiem nav ne tautības, ne nācijas, ne valsts. Galvenais ir peļņa un kapitāla pieaugums, bet karogus, himnas un pilsonību var mainīt atkarībā no situācijas. Globalizācijas laikā kapitāla vairošanai noder visi CIP.FSB, MI-6 u.c. dienesti - sauc konkurentus kā vien vēlies, tik un tā spēles noteikumus neizmainīsi.
3A 10% ar katru dienu samazinās:"Uzņēmumu “Tukuma straume” pārdod dāņiem." (23.01.2018.)

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 14:17

»

Harij Truman,

beidz tirst, jo Skēle un Godmanis veica diversijas pret LV ekonomiku ar Krievijas FSB un DD pasūtījumā. Visi 3A ir Krievijai visatvērtākās personas, diversanti un noziedznieki. Vēsturiskās nepieciešamības apstākļos viņi tiks likvidēti. Šodien viņi jūtas droši, jo viņus pasargā Genprokuratūra, KNAB, ...


Salīdzināji ar Godmani un Šķēli ar Krievijas FSB un organizētās noziedzības pārstāvjiem, Vienotības saimniekiem, valsts pasūtījumu monopolistiem, kuri atrodas miljonāru saraksta augšgalā, kurus apkalpo IeM, DP un SAB. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/632001-bagatakie_cilveki_latvija_patiesa_labuma_guveji

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 14:08

»

interesanti, kāpēc

Austrālijā, kur 95% ekonomikas pieder ārvalstu kapitālam, dzīves līmenis un sociālās garantijas ir nesalīdzināmi augstāk, kā Latvijā


Ārvalstu kapitāls, tās ir investīcijas. Tas nenozīmē, ka ienaidnieku valsts noziedznieku nācijas pārstāvji sagrābuši valsts ekonomiku, kā tas ir pie mums. Pēdējie kliedzošākie gadījumi ir Krievijas FSB rīcībā atdotie: Citadele, LM un AirBaltic.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 14:06

SVF: Latvijas ekonomika pērn pārsteigusi ar spēcīgu un plašu izaugsmi
Pēc ekonomikas izaugsmes palēnināšanās 2016.gadā Latvijas tautsaimniecība pērn pārsteidza ar spēcīgu un plašu augšupeju, kas, visticamāk, pārsniedza 4,5%, noslēdzot kārtējo vizīti Rīgā, paziņojuši Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) eksperti.
Secinājums. Ļeņina novēlējumi tiek īstenoti, kaut arī kustības virziens pēc 1991.g. augusta ir uz rietumiem.
Верной дорогой идете, товарищи!

Atbildēt

jurisx

23.01.2018. 14:06

Ja LV tādi radījumi kā miezītis tiek bīdīti augstos amatos , tad tas ir pi--c.Nulle ar mīnus zīmi.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 13:57

»

Àr alstu kapitàlu nav jàvaino.

Ārvalstu kapitāls bēg no Latvijas, izņemot Kazahstānu, Ķīnu, Baltkrieviju, Krieviju. Jo visa likumdošana un iestāžu attieksme rada šos labvēlīgos apstākļus vieniem pretēji citiem...


Nekādu emociju, tikai fakti un secinājumi.
1.Latvija ir SVF dalībvalsts kopš 1992. gada 19. maija. (fm.gov.lv)
2.Latvija oficiāli kļuva par OECD 35. dalībvalsti 2016. gada 1. jūlijā. (mfa.gov.lv)
Secinājums: "Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

ezis

23.01.2018. 13:54

Maizīte man atgādina puņķi uz drāts, pilnīgs mugurkaula trūkums, der jebkuram saimniekam!

Atbildēt

patiesībā

23.01.2018. 13:44

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvānijas lumpe.ņu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpatr.EJ.otiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kā arī tādus "neformālos viedokļu līderus" (t.i. "oficiālajai" politekonomiskajai varas sistēmai / ideoloģijas zombējumam "cieti lojālpatr.EJ.otiski orientētus" un atbilstoši "politkorekti" kviekuļojošus SILEI pietuvinātos sīklopiņus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Harij Truman,

23.01.2018. 13:39

»

Edge

Ar olām un kabatām viss bija kārtībā jau 1991.g.augustā. Pilsonīši paši neapjēdza, kā ne tikai atdeva (de facto), bet arī apstiprināja (de iure) visas tautas (valsts) īpašuma pāreju nākamo kampēju, oligarhu un banksteru rokās...


beidz tirst, jo Skēle un Godmanis veica diversijas pret LV ekonomiku ar Krievijas FSB un DD pasūtījumā. Visi 3A ir Krievijai visatvērtākās personas, diversanti un noziedznieki. Vēsturiskās nepieciešamības apstākļos viņi tiks likvidēti. Šodien viņi jūtas droši, jo viņus pasargā Genprokuratūra, KNAB, SAB un Saeima. Bet latviešu tiesiskā paļāvība visām šīm varām ir neatgriezeniski zudusi. Tiks pārskatīti ar visi zinātniskie grādi, Truman, kas iegūti 4. maija republikas laikā. Es Jūsu vietā, pilsonīt, būtu uzmanīgāks savos izteicienos.

Atbildēt

jim

23.01.2018. 13:37

Ljum, drebelejas un triic kaa tads zhelekjreceklis bljodaa! :-) :-)

Atbildēt

Vai

23.01.2018. 13:33

tas ir tas pats Poikāns-zaglis, kurš priekš gansiem ir labs zaglis, jo gansiem ir labi stučiji un slikti stučiji, jo gansiem ar galvu nav labi visiem.

Atbildēt

Àr alstu kapitàlu nav jàvaino.

23.01.2018. 13:32

»

Edge

Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju...


Ārvalstu kapitāls bēg no Latvijas, izņemot Kazahstānu, Ķīnu, Baltkrieviju, Krieviju. Jo visa likumdošana un iestāžu attieksme rada šos labvēlīgos apstākļus vieniem pretēji citiem.

Vietējā likumdošana pat izcili nelabvēlīga ir pamatnācijas attīstībai. Ne jau ārvalstu investori jāvaino, bet ikumdošanas politika, kuru realizē ZZS un Saskaņa ar NA piedalīšanos.

Vietējā likumdošana un vietējie likumdevēji nelemj brīvi, bet noteiktu politisku grupu, ko atbalsta tieslietu sistēma un izpildvara. Viss tiek darīts, lai stāvokli ekonomikā pasliktinātu ar vienu mērķi, lai Latviju pamet pamatnācija, kura var genocīdā saceties pret 4. maija republikas komunistu, čekistu, KGB-VDKašņiku varu Latvijā. Ede ir nviens cits, kā 4. maija kliķes trollis, kura uzdevums vai aicinājums irar saviem komentāriem maldināt sabiedrību. Nonicinot latviešu tautas garīgo potenciālu. Vai ne, puskriev Harij Truman?

Atbildēt

interesanti, kāpēc

23.01.2018. 13:19

»

Edge

Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju...


Austrālijā, kur 95% ekonomikas pieder ārvalstu kapitālam, dzīves līmenis un sociālās garantijas ir nesalīdzināmi augstāk, kā Latvijā?

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 12:56

»

Uldis

Kad Maizīša olas ir Savicka kabatā..... Vienīgais, kā interesēs tam mērglim būtu jāstrādā, ir latviešu valsts un tauta, tad nebūtu starp veseri un kalvi


Ar olām un kabatām viss bija kārtībā jau 1991.g.augustā. Pilsonīši paši neapjēdza, kā ne tikai atdeva (de facto), bet arī apstiprināja (de iure) visas tautas (valsts) īpašuma pāreju nākamo kampēju, oligarhu un banksteru rokās.
Pamatskolas zināšanu palielināšanai, bez komisiju saražotās makulatūras pārcilāšanas.
Likumprojekts „Grozījumi likumā „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām””, otrais lasījums.
"...Es [A.Šķēle] jums varu pastāstīt par 1991.gada 20. un 21.augustu manā dzīvē. Es tobrīd pildīju lauksaimniecības ministra pienākumus, tādēļ ka ministrs bija ārpus Latvijas un Ministru prezidents, šodienas terminoloģijā runājot, Ivars Godmanis bija devis skaidrus un precīzus uzdevumus, kas ir jādara mums 20., 21.augusta sakarā, saprotot, ka apvērsums varētu arī... pieņemot, ka apvērsums varētu arī izdoties. Es 20.augustā biju izsaukts šeit uz parlamentu. Man jāsaka, ka Augstākā padome šeit bija pustukša, šeit bija burtiski daži cilvēki 20.datumā. Mēs, Zemkopības vai kā tā komisija tobrīd saucās... Augstākās padomes deputāti formulēja arī savu viedokli un savus uzdevumus, kurus es pārprasīju arī Ministru prezidentam Ivaram Godmanim. Un bija skaidrs, ka lauksaimnieki, pārtikas pārstrādātāji darīs visu, lai armija nevarētu otrā dienā paēst, tādēļ ka mēs novērtējām un ļoti precīzi orientējāmies, un saskaitījām, cik liels laiks ir vajadzīgs, lai Padomju armija varētu izvērst savas pārvietojamās maizes ceptuves un visas pārējās lietas, lai varētu piekļūt klāt tiem pārtikas krājumiem, kas ir viņiem operatīvajā rīcībā varbūt viegli pieejami. Un bija skaidrs, ka mēs spēsim vismaz uz 4 vai 5 dienām paralizēt Padomju armiju."

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 12:52

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


Grantiņš apgalvo, ka Izraēlā. Fufels. VVF, Maizītis, Godmanis un citi čekas veterāni kalpo tam pašam saimniekam, tikai tagad ar citu abreviatūru.

Atbildēt

Uldis

23.01.2018. 12:46

»

agents

Nu nav tik vienkarsi ,Ilmar. Kartoteka ir jaatver sodien. Tar to nav jautajumu. Bet SAB ir starp trijam ugunim. Padomajiet bez emocijam


Kad Maizīša olas ir Savicka kabatā..... Vienīgais, kā interesēs tam mērglim būtu jāstrādā, ir latviešu valsts un tauta, tad nebūtu starp veseri un kalvi.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 12:38

»

Poikāns ir tikai virzībā

uz patiesu izpratni par esošo vēsturisko situāciju LV, bet E. Lunis neadekvāti un primitīvi tieši uztver esošo politisko situāciju, tomēr labāk par Grantiņu, kura darbība ir galēji destruktīva. Kopumā situācija atbilst laika posmam īsi pirms 1905. gada 13. janàra, kad bija atsevišķas personas, kas savā...


Lai izprastu esošo vēsturisko situāciju digitalizācijas laikmetā nav mēnešiem jāpārcilā makulatūra un par nodokļu maksātāju jāsaražo vēl papildus makulatūra. Ar pamatskolas zināšanu līmeni (+deju kursi) pietiek, lai apjēgtu esošo situāciju.
3A pašlaik nekontrolē vairāk par 10%, tāpēc uzmanība tiek novērsta no 90%. Patiesība ir skarba, tāpēc sabiedrības vairākumam nepieņemama:"...Mēs esam sarežģītā stāvoklī. Es [I.Z.] te atsaukšos uz nelaiķa, Latvijas ekonomista Pētera Guļāna darbu, kurā viņš apgalvo, ka vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti - Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija." Intervijā Neatkarīgajai starptautiski atzīts eksperts, ekonomikas maģistrs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Zinātnes fonda (ZF) padomes loceklis Igors Zlotņikovs(08.01.2018.)

Atbildēt

Poikāns ir tikai virzībā

23.01.2018. 12:25

»

Edge

"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs...


uz patiesu izpratni par esošo vēsturisko situāciju LV, bet E. Lunis neadekvāti un primitīvi tieši uztver esošo politisko situāciju, tomēr labāk par Grantiņu, kura darbība ir galēji destruktīva. Kopumā situācija atbilst laika posmam īsi pirms 1905. gada 13. janàra, kad bija atsevišķas personas, kas savā domāšanā apsteidza laiku, kamēr radās vēsturiskā nepieciešamība reàli pēc 1905. gada 13. janvàra nemieriem. Ne velti čekisti Āboltiņa, Ēlerte, Pabriks izvēlējās nemieru organizēšanai 2009. g. 13. janvāri, lai laikus identificētu šādas personas no tautas vidus. Viena tāda - Ansis, dziesminieks, kurš dzied par mîlestîbu pret Latviju, šodien smok vieninieka kamerā Čehijas cietumā.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 12:16

Kārtējā izmeklēšanas komisija kārtīgi apguvusi budžeta līdzekļus - un kārtējo "čiku" izkalusi. Pilsonīšiem vēl nepietiek? Būs jaunas komisijas, būs vēl jauni tēriņi un "čiki". Poikānieši - tie ir veikli zēni, īsteni 3A biznesa turpinātāji!
Pārdomām:"2. Komisijas darbības finansējums"
Informatīvais ziņojums „Par LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas darbības pārskatu par paveikto un problēmām VDK dokumentu zinātniskās izpētes procesā”
(PIETIEK)

Atbildēt

Harijs Tumans

23.01.2018. 12:16

»

Edge

"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs...


ir LU asociētais profesors, bet pēc dabas puskrievs, pretīgs puskrievs un viņa filosofija ir Edges filosofija, duļķojot politiskos ūdeņus ar saviem komentāriem. Visas pazīmes un stils rāda, ka Edge ir Tumens. Uzvārds Tumens utt. Bet realitātē glums un pretīgs puskrievs. Katrs viņu var apskatīt you tube LU referātos. Vājība - vēlme nepārtraukti komunicēt.

Atbildēt

Kučinskis maldīgi

23.01.2018. 12:10

»

Valsts nespēja

Kučinska iejaukšanās kuģa tiesas lietās nozīmē to, ka viņam jāatkāpjas, vai arī Bičkovičam jāatkāpjas. Šajā valstī Vai nu tiesa nespēj taisnīgi iztiesāt vai arī premjers tiesai netic un vēlas uzspiest savu spriedumu


uztvēris sabiedrības noskaņojumu, as neieredz uzņēmējus un miljonārus, un mēģina šādi audzēt savu pirmsvēlēšanu popularititāti kā NA un R. Dzintars. Viņi dzīvo atrauā no realitātes pasaulē. Bet uzņēmēji pieskaņojas spēkā esošai likumdošanai, kuru kaitnieciski 4. maija kliķe mērķtiecīdi un bieži groza, graujot uzņēmējdarbības vidi. 4. maija kliķes mērkis ir palikt nesodītai - jo vairāk iznīcinās uzņēmējdarbības vidi un padzīs latviešus no Latvijas, jo kliķe jūtas drošāka, ka nebūs, kas to soda.

Atbildēt

Edge

23.01.2018. 11:40

»

Eduards Lunis

---žēl, ka tādu Poikānu ir ļoti maz! Bet tomēr


"Muļķis pat baznīcā pērienus dabūs !"
Tādu poikāniešu nav ne par maz, ne par daudz - cik uzstaisīti un izaudzināti, tik arī ir. Nav ko te pļāpāt kā "šļuras" taisītājam V.Šteinam, kurš bieži žēlojas par "tautas trūkumu" 1988. - 1991.g. Ne 3A vieni radīja LV valstiskuma pamata ideju, kura vairāk negatīva kā pozitīva radīja:"Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Dr.hist. Harijs Tumans: Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī

Atbildēt

Valsts nespēja

23.01.2018. 11:37

»

Raksts labs,

jo lieku reizi atklāj to, ko visi jau zin, kas seko šīm lietām. Poikāns tikai tagad īsti saskaras ar šo komunistu, čekistu un VDKašņiku pārvaldīto valsti, ko tie pārvalda kopā ar 3A un Krievijas FSB, DD. Visa valsts vara balstās uz meliem un noslēpumiem, totālu izrēķināšanos ar tiem, kas ar to nesadarbojas...


Kučinska iejaukšanās kuģa tiesas lietās nozīmē to, ka viņam jāatkāpjas, vai arī Bičkovičam jāatkāpjas. Šajā valstī Vai nu tiesa nespēj taisnīgi iztiesāt vai arī premjers tiesai netic un vēlas uzspiest savu spriedumu.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.01.2018. 11:05

---žēl, ka tādu Poikānu ir ļoti maz! Bet tomēr...
LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE NOTIKS 4. MAIJĀ, RĪGĀ, PRETI OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL-12-OS, Tel uzziņām-65038743

Atbildēt

VVF ir VDK noziedzniece

23.01.2018. 11:03

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


un attiecīgā situācijā Doma laukumā abi ar čekistu Imantu Freibergu pakarami publiski...

Atbildēt

Muļķības,

23.01.2018. 11:01

»

ezis

Nomierinies , tagad visiem bijušajiem VDK darbiniekiem jauni saimnieki, sēž Vašingtonā un Briselē, pakaties kā dzied mūsu VVF un leišu Daļa, tad viss būs skaidrs


jo visi komunisti ar čekistiem un KGB-VDKašņikiekiem ir nozaguši LV un tas pierāda, ka 4. maija kliķe ir Krievijas FSB, DD Trojas zirgs NATO un ES.

Atbildēt

agents

23.01.2018. 10:38

Nu nav tik vienkarsi ,Ilmar. Kartoteka ir jaatver sodien. Tar to nav jautajumu. Bet SAB ir starp trijam ugunim. Padomajiet bez emocijam.

Atbildēt

Maizītis melo visiem,

23.01.2018. 10:31

»

apriori

gadijumus ,kad maizitis melo fikse melu detektors asv vestnieciba


tikai ne A.Guļānam, I. Godmanim, bij. VDK virsniekam A. Borovkovam, kurš sadarbojas ar VDK virsnieku, Krievijas FSB virsnieku Savicki - gāzes biznesmeni.

Atbildēt

lauķis

23.01.2018. 10:25

Ļoti precīzi pateikts , to pašu var teikt par visiem biedriem partijniekiem.

Atbildēt

apriori

23.01.2018. 10:18

gadijumus ,kad maizitis melo fikse melu detektors asv vestnieciba !

Atbildēt

Raksts labs,

23.01.2018. 10:15

jo lieku reizi atklāj to, ko visi jau zin, kas seko šīm lietām. Poikāns tikai tagad īsti saskaras ar šo komunistu, čekistu un VDKašņiku pārvaldīto valsti, ko tie pārvalda kopā ar 3A un Krievijas FSB, DD. Visa valsts vara balstās uz meliem un noslēpumiem, totālu izrēķināšanos ar tiem, kas ar to nesadarbojas.

Nupat arī Kučinskis spilgti parāda savu attieksmi pret uzņēmējiem. Ar savu rezolūciju liek izpētīt kuģa- mājas lietu. Uzņēmējs to tur novietojis legāli un saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Tagad vaino un pazemo uzņēmēju, kas ievērojis LR likumdošanu. Kučinskis ar šo rezolūciju- parakstu kā politiķis sev ir pats parakstījis nāves spriedumu. Arī NA ar R. Dzintaru priekšgalā.

Te mēs, Poikān, redzam, cik ļoti valsts neieredz tos, kas ievēro tās pašas izdoto likumdošanu.

Ar šo rezolūciju Kučinskis tikai tuvina vēsturisku izrēķināšanos ar varturiem, kuri paši ignorē jebkādu tiesiskumu. Pat v p Vējonis izmantoja Poikāna tiesāšanu, lai ar apžèlošanu radîtu precedentu kriminàlnoziedznieka Aivara Ślomo dèla Lemberga, iespèjams, apžèlośanai uz valsts simtgadi, ar ko varturu noziedznieku banda atzîmès savas uzvaras, Saeimà, tiesà, prokuratûrà, SAB, valsts un pašvaldîbu iestàdès.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: