Menu
Pilnā versija
Foto

Kā VID atriebjas...

Juris Millers · 04.06.2017. · Komentāri (53)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

G.

11.07.2017. 14:27

VID = valsts valstī. Jeb precīzāk sakot - bandītiska struktūra impotentā/kastrētā valsts imitācijā, kurā saimnieko virkne šādu bandītisku struktūru. Visizteiktāk tieslietu un iekšlietu jomās. Ja ieskatās rūpīgāk - katra ministrija, vairāk vai mazāk, bet ir šāda struktūra.

Atbildēt

latvietis

04.07.2017. 20:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Ko jûs visi pàrñèmušies ar to latvieshu valodu... Pèc tam brînàs ka jaunieshi nezin valodas. Slikta dûsha no slimajiem patriotiem.

Atbildēt

08.06.2017.

08.06.2017. 21:52

Es ceru, ka šo ziņu izlasīs arī Dana Reizniece-Ozola un Māris Kučinskis, jo šī nožēlojamā VID rīcība man atstāj tikai divas izvēles - pārtraukt jebkādu legālo uzņēmējdarbību Latvijā un, nospļaujoties uz likumiem, pāriet pilnībā "pelēkajā" zonā. Vai emigrēt. Protams, paliek vēl viena iespēja - atkal iesaistīties jaunā, gadiem ilgā tiesvedībā pret VID (tātad - Latviju), ko acīmredzot arī darīšu. Ja vien Ilze Cīrule neatcels šo absurdo lēmumu.
Visi esam bezgalīgi naīvi. VIŅI DARA KO GRIB UN ATKLĀTI UZPĻAUJ LIKUMAM, kā arī it īpaši uzpļauj mūsu par viņu domām. Kurš šajā valstī tic "taisnīgai tiesai"???

Atbildēt

Nevar vairs to izturēt

06.06.2017. 13:52

Man nav saprotams kā VID var strādāt tādi cilvēki kā Svetlanas Andersones? Visus tādus manuprāt jau sen ir jāpadzen no Valsts iestādēm, jo viņiem nav saprasšanas, ka viņu alga tiek maksāta no mūsu kabatām. Valsts iestāžu darbiniekiem jāstrādā Valsts un Valsts cilvēku labā nevis pašu ego celšanai.

Atbildēt

Armands

05.06.2017. 18:08

Tas ir normals VID solis, ta notiek vislaik... Un neko tu nepieradisi... Ar musu VID ir pilnigi svaki !!! Seit vajag visierm vienoties kopa, tad cinities ar VID.

Atbildēt

VB

05.06.2017. 13:45

"...kamēr ilgs jaunā tiesvedība, par kuras man labvēlīgu iznākumu es nešaubos."
Es gan šaubos, pat ļoti!

Atbildēt

zjb

05.06.2017. 11:59

Vai tas pats Millers, kuru nekādi no Kolhoznieku nama nevarēja dabūt ārā? Starp citu, kā šī jezga beidzās?

Atbildēt

purkskis

05.06.2017. 10:53

Neesi vienīgais

Atbildēt

Kāds

05.06.2017. 10:23

Shirins atkal trako... :P

Atbildēt

ech...

05.06.2017. 09:28

- Kāpēc jums Rīgas karte ir vienos caurumos? Piemēram, kas šis ir par caurumu?
- Tas nav caurums, tas ir Valsts Ieņēmumu Dienests. Hmm... Kaut gan...

Atbildēt

ja

05.06.2017. 08:46

mūsu policijā un prokuratūrās strādātu cilvēki, kas kaut ko saprot - varētu ieteikt iet uz turieni, bet.............pilnīgi bezjēdzīgi būtu iztērēts laiks..........Mums atteikumus raksta pat par pilnīgi klajiem un acīmredzamiem noziegumiem.

Atbildēt

Maniaks

05.06.2017. 07:22

»

K

Kāds APl? VIDā darbojas viņu likums ,,Ko gribu - to daru''. Patvaļa un visatļautība fantastikos augstumos! Reiziniece zin, bet piesedz


VIDu var iegrožot tà patvału ar slepenu operatîvo lietu izstràdi tikai, sàkot ar APL, izprotot iestàdes faktiskàs rîcîbas jèdzienu, blokèjot patvału at iesniegumiem par ierosinàtu slepenu administratîvo- operatîvo lietu. Bez tam VID patvału un noziedzîgas, apßaubàmas faktiskàs rîcîbas blokèjot ar iesniegumu, bremzèjot operatîvo , slepeno lietu izstràdes ar iesniegumu par savàm tiesîbàm, prasot uzziñas rakstiskà veidà, apgrûtinot VID ar uzziñu pieprasîßanu par savàm tiesîbàm. Uzziñu saskañà ar APL var apstrîdèt kà administratîvo aktu. Katru VID kłûdu tulkot kà materiàlo zaudèjumu un moràlo zaudèjumu atlîdzinàśanas prasîjumu no paśas VID iestàdes. Ja nemaksà, vèrśas administratîvajà tiesà ar pieteikumu. Katru VID termiña neievèrośanu, nesniedzit terminos atbildes uz iesniegumu APL jau nostrinàts kà moràlais zaudèjums. Materiàlo zaudèjumu prasîbai kompensèśanI no VID jàbût kvîtîm no juristu biroja par konsultàcijàm pat kopà ar juristu sarunàjot pakalpojuma maksu, kas var bût kvîtî neadekvàti augsta, VID uzñèmèja vajàßanu pàrvèrßot par pretèjo, uzñèmèjs sàk vajàt VID konkrètu VID juridisku personu amatpersonas adresè. VID ir publisko tiesîbu juridiska persona. Tàdèł nevar vajàt Cîruli kà VID karavadoni, bet konkrètu personu, kura paraksta dokumentus, kàdi pieejami. Konkrètàs amatpersonas konkrètu vadîtàju.Slepenajàs operatîvajàs lietàs pret uzñèmèju nekad neuzzinàsit to personu uzvàrdus, kas izstràdà stratègiju pret jums, tàdèł var vèrsties tikai pret tiem uzvàrdiem, kas piejami un ar visu apsûdzîbas bardzîbu par uznèmèjdarbîbas grauśanu, materiàlo, moràlo zaudèjumu radîśanu. Iestàdi VID var sàkt vajàt vajàśanas pèc. Registrè retu uzñèmèjdarbîbas veidu, noker VID ar uzziñu no VID ar kłûdu. Iestàdes kłûda nedrîkst radît privàtpersonai nelabvèlîgas sekas un sàk paśa operatîvàs lietas izstràdi pret VID ar zaudèjumu atlîdzîbas kompensàcijas prasîjumu. Iedodiet iestàdi, amatpersonu, likumu mès piemeklèsim paśi.

Atbildēt

Tā ir

05.06.2017. 07:19

Tu neesi vienīgais, kas saskaras ar klaju VID nekompetenci, neprofesionalitāti un ar vienu mērķi - uzrēķināt, kur vien tas iespējams (neiespējams) ar tekstu - patreiz būs šādi, a jūs tiesājaties, ja nepatīk.

Atbildēt

Anruāns

05.06.2017. 06:22

»

miegs

Man kāds uzņēmējs savā laikā lielījās, ka "ielaidis" grāmatvedībā kā darba apģērbu dokumentus par bērnu drēbju pirkšanu skolas gaitām. Tiesa, neesmu jautājis, ar ko tas viņam beidzās


Tu strādā pilsētas domē vai biblotekā un saņem algu regulāri no valsts? Tas uzņēmējs pats sev algu un citie ari maksā?? Vēl nodokļus tādiem kā tu?

Atbildēt

K

05.06.2017. 00:28

Kāds APl? VIDā darbojas viņu likums ,,Ko gribu - to daru''. Patvaļa un visatļautība fantastikos augstumos! Reiziniece zin, bet piesedz!

Atbildēt

Fakts

04.06.2017. 23:08

Bet var taču rakstīt pieteikumu lai tiesa atcēļ piemēroto prasības nodrošinājumu kā pretlikumīgu

Atbildēt

Janis pret Korupciju

04.06.2017. 21:41

»

Neiedziļinoties detaļās

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā...


VID uzrekinaja 500 000Lvl, izterejot 20t un parstajot 3firmu maksatos nodoklus darbibu 46 000eur pec 4GADU Tiesasanas.
MAKSATNESPEJA UN 100eur menesi 2gadus.
150 darba vietas raditas, vecas Lapsu fermu komples atjaunots. (sausais atlikums)
TAGAD ANGLIJA uzturu ekonomiku, jo zagliga, mafioza, sorosid ierednieciska vara _ apriebas. NIN nodokli stute palikusie

Atbildēt

Jurgis

04.06.2017. 19:10

Čerņeckis?

Atbildēt

nu

04.06.2017. 17:52

»

Neiedziļinoties detaļās

Tātad filmējot informācija tiek izpausta, bet veicot audio ierakstu, kuru VID amatpersonas atļāva ierakstīt, informācija netiek izpausta


Audio ierakstu Milleram atļāva veikt kā fiziskai personai, nodokļu (ne)maksātājam, bet filmēšanu viņš gribēja veikt kā žurnālists. Atbilde būtu atbilstoša viņa apgalvojumam, ka VID darbinieki nav fiziskas personas.

Atbildēt

nekas jauns

04.06.2017. 14:59

vid vecmaitu pieputējušā pižika sindroms!

Atbildēt

miegs

04.06.2017. 14:46

Man kāds uzņēmējs savā laikā lielījās, ka "ielaidis" grāmatvedībā kā darba apģērbu dokumentus par bērnu drēbju pirkšanu skolas gaitām. Tiesa, neesmu jautājis, ar ko tas viņam beidzās.

Atbildēt

Kamēr kādu

04.06.2017. 14:20

»

Maniaks

Arī esmu piedzīvojis līdzīgus uzbrukus, un arī šodien tas turpinās, mēģinot nepamatoti iznīcināt manu uzņēmējdarbību. Tikai manas paša spējas risināt juridiskos jautājumus, nepaļaujoties pat uz tiesu, ir ļāvušas man noturēt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Joprojām dzīvoju bailēs, kāds un kad nāks nākošais...


šitādu atriebīgu VID darboni neķers kāds ķieģelis, šie būs ar vien nekaunīgāki sajūtot nesodāmības garšu. Arīdzan man ir "ļoti siltas" jūtas pret šiem atriebīgajiem VID darboņiem. Bet, kā saka- šiem jau tā karma par labu nenāk....

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 13:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā...


Joprojām izskatās, ka Pietiek. com ir idiotu apsēsts portāls, kur mazpisāni, priedīši un citi idioti komentē citu ckomentētāju vietā, zem viņu nikiem, lai kādi tie nebūtu. Pie tā arī paliksim.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 12:25

Maizītis tak bija viens no tiem kuru pieķēra skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību kad viņš vēl bija ģen-prokuros. Laikam par šiem nopelniem FSB paaugstināja viņu amatā.
Vienotā krievija? tak tieši par šo "partiju" es runāju kad Brežinkis nosauca viņus par viņu eliti. Paši krievi viņus sauc par nodevējiem, kad runā par likumiem kurus viņi pieņem.
Tev vienkārši kā bauram melu midzeņi izskaloja smadzenes ar to Ušakova līgumu ar vienoto krieviju. Tādas lietas par ko runā tu, neatrunā tādos līgumos. Tas līgums ir fufelis.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:48

»

Maniaks

Paliksim katrs pie savām domām, es argumentēju savu viedokli, tagad zinu, ko domājat, piedodie, putra ir Jūsu galvā, vai neesat latvietis, čekistu garā visu putrojat un aizstāvat Krievijas FSB noziegumus


To, ka Latvija ir Krievijas guberņa sapratusi visa Saeimas latviskās koalīcijas partijas un to vadošā spice, tādēļ kā Broka, Jantarņiks un citi rauš savam labumam, cik vien var saraust un kā Bordāns, Bondars, Ķirsis, Potapova sola rīdziniekiem vārds vārdā ko Ušakovs. Nevai "latviskajai" partijai nav nekādu plānu, kas atbilstu latviešu tautas interesēm. Visizteiktākā bija Parādnieka shēma - māmiņu algas. Shēma vienkārša populisma celšanai. Iemaksā pusi no nauda nodokļos, atpakaļ saņemsi divtik. Tas, kā redzams, nav ilgtspējīgi, bet populistiski.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:40

»

Neiedziļinoties detaļās

Lielākajai daļai krievu valsts domes deputātu visa iedzīve ASV vai Londonā - tur sievas, bērni. Brežinskis teica ka tā jau ir mūsu elite. Nesen tika apkopots, ka tikai ap 30% (precīzi neatceros) Putina rīkojumu tiek izpildīti. Kāds FSB


Varētu domāt, Ušakovs, Saskaņa, GKR, sadarbojoties ar Krie vijas Vienoti Krievijai kā Anna Potapova (Juta Strīķe), nesadarbojas ar Krievijas FSB. Izlasiet Johansona Čekas ģenerāļa piezīmes, gūsit priekšstatu par VDK nodaļu darbību, kas aptvēra visas sadzīves sfēras, piesaistot savām struktūrām vistalantīgākos cilvēkus. Kā zināms VDK bija un šodien Krievijas FSB ar to sadarbības iestādēm SAB un DP Latvijā ar saviem aģentiem strādā tikai un vienīgi uz Krievijas drošību Krievijas militāro kompleksu. Pilna Latvija ar tik diletantiskiem spriedējiem kā Jūs. Krievijas FSB darbības Latvijā nav kino, bet reālas diversijas likumdošanā un izpildvarā tā, kā tas pret Rietumiem bija PSRS laikos, šodien tikai daudz modernāk, apsteidzot Rietumus savā pašapmierinātībā. Rīga ar novadiem ir Krievijas guberņa, latvieši nav spējīgi uz valsti, kas pretotos Krievijas FSB materiālajiem ieguldījumiem, veicot diversijas aktus pret Latviju.

Atbildēt

Iebraukušo žīdu atriebība

04.06.2017. 11:31

par "Cukurs.Herberts Cukurs".

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 11:29

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Paliksim katrs pie savām domām, es argumentēju savu viedokli, tagad zinu, ko domājat, piedodie, putra ir Jūsu galvā, vai neesat latvietis, čekistu garā visu putrojat un aizstāvat Krievijas FSB noziegumus.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 11:14

»

Neiedziļinoties detaļās

Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos...


Lielākajai daļai krievu valsts domes deputātu visa iedzīve ASV vai Londonā - tur sievas, bērni. Brežinskis teica ka tā jau ir mūsu elite. Nesen tika apkopots, ka tikai ap 30% (precīzi neatceros) Putina rīkojumu tiek izpildīti. Kāds FSB?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 11:10

»

Maniaks

Man prieks, ka tu domā, tomēr ne par visiem mērķiem skaļi blauj kā par uzņēmējdarbības veicināšanu, ir slēptie mērķi, kurus realizē bez skaļas reklāmas. Neviens taču nekliedza, dodamies, latvieši, iekarot kapitālismu, iemācīties, sapelnīt naudu un atgriezties Tēvzemē, lai varam apsteigt citus konkurencē...


Es domāju? Tak tie ir elementārākie pārvaldes pamati ko bērniem sākumskolā būtu jau jāzin. Vienkārši norādīju jums, ka runājat aplamības elementārakajos pārvaldes jautājumos.
Kāds pārkrievot Rīgu? Katru dienu tiekos ar cilvēkiem, ar krieviem runāju latviski, nekādu problēmu. E-pastus rakstu latviski, labi citreiz man atbild krieviski. Protams šajā jautajumā nav viss ideāli. Jāveic pārvalde, lai visi bērni runātu idealā latviešu valodā.
Bet jūs runājat murgus. Kāds FSB? Ierēdņi un ministri pieķērti skrienam atskaitīties uz ASV vēstniecību. Nosauc kaut vienu lēmumu kas kaitētu ASV interesēm. Ierēdņi laiza pēcpusi visādiem Briseles ierēdņiem, lai tik viņiem uzsit uz pleca "malači" + pēc tam iebīda kādā siltā, atlikušo dzīvi nodrošinošā amatā.
Kas tos ofšorus, kur savu salaupīto naudu slēpj kangari, kontrolē FSB?
Jūsu runātais manā skatījumā ir murgi, labākajā gadījumā 100kārtīgi pārspīlēts. Un vēl jurists esat? Es tādam savu lietu neuzticētu.
Krievi piedāvā nedaudz nopelnīt uz NORD STREAM 2, un? Tas FSB lika atteikties?

Atbildēt

kaut kā nav dzirdēts

04.06.2017. 10:52

žurnālists. Kurā žurnālā viņš darbojas? Varbūt Pietiek-ā raksta komentārus? :)

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 10:45

»

Neiedziļinoties detaļās

Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt...


Slepenais Krievijas FSB un vietējo diversantu mērkis, iznīcinot Latvijas ekonomiku, ir pierādīt, ka latviešu tauta nav spējīga uz savu valsti, bet reāli, realizējot politisko varu ar pašu latviešu politiķu un ierēdņu rokām pēc vislabākajiem VDK standartiem bez asins izliešanas, realizēt Rīgas ar novadiem kā Krievijas guberņas statusu Latvijai, kas jau pilnībā politiski noformējas, neskatoties uz Latvijas formālo statusu. Bet katrs neatkarīgs latviešu uzņēmējs, kas pretojas sistēmai, ir kā akmens Krievijas FSB rīklē.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 10:37

»

Neiedziļinoties detaļās

Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt...


Man prieks, ka tu domā, tomēr ne par visiem mērķiem skaļi blauj kā par uzņēmējdarbības veicināšanu, ir slēptie mērķi, kurus realizē bez skaļas reklāmas. Neviens taču nekliedza, dodamies, latvieši, iekarot kapitālismu, iemācīties, sapelnīt naudu un atgriezties Tēvzemē, lai varam apsteigt citus konkurencē. Neviens nebļāva, bet turpina veikt genocīdu klusi jo klusi, pārkrievojot Rīgu, iznīcinot laukus. Ko gan visus šos gadus ir darījusi ekonomikas ministrija, finanšu? Iznīcinājusi. Klusi un mērķtiecīgi un turpina to darīt.

Atbildēt

S.S.

04.06.2017. 10:32

Latviešu utis villojās.

Atbildēt

Art

04.06.2017. 10:06

Secinājums
Acīmredzami VID ir kas slēpjams, ja bail runāt atklātā sejā

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 09:55

»

Maniaks

Atbilde uz Pietiek jautājumu būs izplūdusi, nekonkrēta, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu un fizisko personu datu atklāšanas aizliegumu. Juridiski nekad procesuāli nedrīkst iestigt procesuālās attiecībās ar iestādi, nekad neļaujot tai tās slepeni uzsāktās operatīvās lietas izstrādi pret uzņēmēju...


Muļķīt, uzņēmējdarbības iznīcināšana nevar būt par mērķi. Uzņēmējdarbību iznīcina lai...kautko sasniegt.
Tas ir tāpat, kad kangari pasludināja iestāšanos ES par mērķi. Iestāšanās ES nevar būt par mērķi, tas ir instruments mērķu sasniegšanai. Iestājamies ES lai sasniegtu to, to un to. Tādā gadījumā pēc laika mēs salīdzinam rezultātus ar mērķiem. Kad īštie mērķi ir pret latviešu tautu, tad gan mērķus ir jāslēpj un jākladzina uz katra stūra par mērķi iestāties ES, lai nevienam neienāk galvā salīdzināt iegūtos rezultātus ar iespējamiem mērķiem

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.06.2017. 09:48

»

nu

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram...


Tātad filmējot informācija tiek izpausta, bet veicot audio ierakstu, kuru VID amatpersonas atļāva ierakstīt, informācija netiek izpausta?
Jūs tagad tēlojat to idiotu vai kā?
+ ne velti cilveki jau sen teica - kas vainīgs tas bailīgs

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 09:30

»

nu

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram...


Grāmatvedību var optimizēt, sinhronizēt, vienkāršot, bet juridiskās atticībās ar iestādi, amatpersonu no uzņēmēja prasa paša izcilu sagatavotību, Latvijā ir ļoti daudz personu, kuriem ir jurista doploms, vai iedomājas tādi esam. Bet maz ir personu, kas ir spējīgas uz juridiskiem jautājumiem paskatīties no judikatūras un tiesneša viedokļa, kas ir izšķirīgais juridisko jautājumu risināšanā. Procesuālais juridiskais ceļš ir ļoti dārgs ne tikai naudas izteiksmē.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 09:20

»

Marks

Pietiek taču paprasīs Cīrulei komentāru, vai ne? Kaut gan Cīrules atbilde jau ir skaidra


Atbilde uz Pietiek jautājumu būs izplūdusi, nekonkrēta, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu un fizisko personu datu atklāšanas aizliegumu. Juridiski nekad procesuāli nedrīkst iestigt procesuālās attiecībās ar iestādi, nekad neļaujot tai tās slepeni uzsāktās operatīvās lietas izstrādi pret uzņēmēju vest iestādes izstrādātajā stratēģijā. Uzreiz jāsaprot, ka saskaņā ar APL, lai iestāde pieņemtu kaut kādu, tostarp operatīvo lēmumu, jāvadās pēc labvēlības , vai nelabvēlības pret personu principu.Iestādi likumi regulē gan izrādot labvēlību, gan izrādot nelabvēlību personai. Personai pašai jākonstatē, vai tā ir labvēlība, vai nelabvēlība, vidusceļa nav. Katrs jautājums personai no ViD jau ir nelabvēlība, šaubas, neuzticēšanās utt. Kad konstatē nelabvēlību, jādod nekavējoties tiesisks un leģitīms prettrieciens, citādi uz ilgu laiku var iestigt pašiznīcinošā procesā ar iestādi, kas mēģinās iznīcināt uzņēmējdarbību. Uznēmējdarbības vides iznīcināšana Latvijā ir Krievijas FSB mērkis, ko iesāka Krievijas FSB diversanti Borovkovs un Godmanis, manuprāt.

Atbildēt

nu

04.06.2017. 09:13

No video redzams, ka VID ierēdņi vienkārši nav gatavi satikt idiotu un atbildēt viņa līmenī apmēram tā- VID saskaņā ar likumu aizliegts izpaust informāciju par nodokļu maksātājiem žurnālistiem un palūgt "žurnālistu" Milleru atstāt kabinetu, laujot palikt nodokļu (ne)maksātājam Milleram.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: