Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Zatlera reformu partijas vadībai pēdējā laikā bieži pārmesta formāla komunikācija ar partijas ierindas biedriem, kuri nemaz nezinot, ar ko nodarbojas kodols. Lai parādītu, kāda šī aina ir patiesībā, šodien publicējam divus partijas ierindas biedriem adresētus „izsmeļošus” vadības skaidrojumus par ārkārtīgi būtiskiem notikumiem partijas dzīvē.

No: [email protected]

Temats: ZRP 11.Saeimā jaunievēlētie deputāti 100% atbalsta valdes lēmumu par Saskaņas centra iekļaušanu valdībā

Šovakar, 2.oktobrī, notika ZRP valdes ārkārtas sēde ar 11.Saeimā no ZRP ievēlēto deputātu piedalīšanos, kurā 18 klātesošie deputāti ar saviem parakstiem un četri klāt neesošie mutiski apliecināja atbalstu 1.oktobra valdes lēmumam par Saskaņas centra aicināšanu valdībā. Klātesošie apliecināja, ka pilnībā uzticas Valda Zatlera vadībā īstenotajai ZRP dalībai valdības veidošanas procesā.

Cieņā, Zatlera Reformu partija

No: <[email protected]>

Temats: No ZRP aizgājušie deputāti visticamāk ir Klāva Olšteina iniciatīva

Labvakar, godātie biedri!

Jau ilgāku laiku ir bijusi runa par Klāva Olšteina izslēgšanu no Zatlera Reformu partijas biedru rindām, ņemot vērā viņa destruktīvo darbību partijā un valdē. Ir nopietns pamats apšaubīt Klāva Olšteina godaprātu un patieso motivāciju izstāties no partijas, jo ceturtdienas ievēlēto deputātu un valdes kopējā sēdē viņš negaidīti paziņoja par vēlmi kļūt par Iekšlietu ministru. Šāda vēlme no Olšteina puses nekad iepriekš nebija izskanējusi un nāca kā pārsteigums.

Jau ilgāku laiku viņš ir mērķtiecīgi pulcējis ap sevi dažus jaunos deputātus, kuri visticamāk ir ietekmējušies no viņa lēmuma, iespējams, nemaz pat nenojaušot šīs rīcības patiesos motīvus.

Klāvs Olšteins valdības veidošanas gaitā vairākkārt publiskās vietās redzēts tiekamies ar Vienotības pārstāvi Edgaru Jaunupu, kas liek apšaubīt viņa lojalitāti partijai.

Visus no partijas aizgājušos deputātus vieno tas, ka tie Saeimā iekļuvuši, izdodot kandidātu avīzes, kurās bez saskaņošanas izmantoja Valda Zatlera vārdu un attēlu un aicināja likt sev plusiņus. Ar šo individuālo kampaņu izvērtēšanu šobrīd nodarbojas ZRP Ētikas komisija.

Cieņā, Zatlera Reformu partija

Novērtē šo rakstu:

0
0