Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nesaprotu vienu

30.06.2020. 10:48

»

jāā, bet

te jau nav jāapspriež komentētāji. Te jāapspriež mēdiju ļaudiene un skolmeistars. Viņu uzdotie jautājumi un sniegtās atbildes


kāpēc tai taisnīguma savienībai pašu sacerētais raksts ir jākomentē, čatojot ar izdomātiem nikiem, nevis atklāti,ar savu savienības taisnīgums vārdu. Vai tik ne tāpēc, ka apzinās, ka izņemot karojušu "taisnīgumu" medijos un piekasīšanos konkrētām personām, šiem jau nekā cita jēdzīga, ko paust sabiedrībai nava? "taisnīgumam" jau būtu jāiet kopsolī ar atklātību, pārliecīnātību arī čatojot par pašu rakstā inspirētu jautājumu. Bet tā nav. Un tas šos politikāņus līdz ar to parāda nesmukā gaismā. Redz, tas izteikumumu gājiens un stils, neraugoties uz slēpšanos aiz nikiem, jau nodod. Kā smejies, īlenu maisā nenoslēpsi, Tad ir jautājums - ko nākotnē iegūs sabiedrība no šada "taisniguma" indivīdu centieniem uzlēkt Latvijas politikas debesīs?

Atbildēt

jāā, bet

29.06.2020. 21:31

»

Tā vien šķiet,

ka "jāa bet" viens no šo nacionāļu taisnīguma ideologiem - patmīlīgu, varas kāru, par sevi pār mēru augstās domās esošu indivīdu, līdzīgu kā kārlis ulmanis ar mazo burtu indvīdu čupiņas pārestāvis


te jau nav jāapspriež komentētāji. Te jāapspriež mēdiju ļaudiene un skolmeistars. Viņu uzdotie jautājumi un sniegtās atbildes.

Atbildēt

Tā vien šķiet,

29.06.2020. 16:18

»

jāā, bet

Kamdēļ tāds satraukums? Pietrūkst argumentu? Tad nevajag iesaistīties ne sava līmeņa diskusijās bet izmantot iespēju paklusēt


ka "jāa bet" viens no šo nacionāļu taisnīguma ideologiem - patmīlīgu, varas kāru, par sevi pār mēru augstās domās esošu indivīdu, līdzīgu kā kārlis ulmanis ar mazo burtu indvīdu čupiņas pārestāvis.

Atbildēt

jāā, bet

29.06.2020. 12:01

»

A. K.

Atļaušos uzdot jautājumu nožēlojamajam trollim "Jāā, bet", - kur tevi atrast, lai varētu iespļaut ģīmī


Kamdēļ tāds satraukums? Pietrūkst argumentu? Tad nevajag iesaistīties ne sava līmeņa diskusijās bet izmantot iespēju paklusēt.
Bet ja gribas spļaudīties, vajag pieiet pie spoguļa. Tur ieraudzīsiet pietiekami daudz iemeslus spļaudīties un varēsiet to darīt no sirds.

Atbildēt

jāā, bet

28.06.2020. 10:13

»

Oki

Lieta ir tāda , ka mediju ļaudienei tagad vajadzētu atbildēt uz jautājumiem par savu jautājumu uzdošanu. Viņas uzdotos jautājumus esam dzirdējuši un sapratuši, tagad gaidam otro daļu...


lai iestātos otrā daļa, vispirms tā kā būtu jāpabeidz pirmā. Derētu atbildēt uz mediju ļaudienes uzdotajiem jautājumiem, jo tie tika uzdoti vispirms. Taču atbildes es te tā arī neatrodu. Vēl jo vairāk , ja ir tā kā te rakstīts - mediju ļaudienes uzdotie jautājumi ir saprasti.

Atbildēt

Oki

27.06.2020. 23:20

»

jāā, bet

tur ir tā lieta, ka mediju ļaudis mēdz uzdot jautājumus. Tie medz būt arī nepatīkami, tendenciozi, riebīgi. No budžeta finansētām personām ir pieņemts uz jautājumiem atbildēt. Vai nu tieši, vai ar kontaktiem ar medijiem paredzētu personu starpniecību. Tiek uzskatīts, ka no budžeta finansētajiem nodarbinātajiem...


Lieta ir tāda , ka mediju ļaudienei tagad vajadzētu atbildēt uz jautājumiem par savu jautājumu uzdošanu. Viņas uzdotos jautājumus esam dzirdējuši un sapratuši, tagad gaidam otro daļu .

Nav jau patīkami, ir tik pierasts uzdot jautājumus , bet dzīvē arī gadās kā tajā stāstā no Bībeles , kur tie pirmie bija tie pēdējie .

Atbildēt

jāā, bet

27.06.2020. 18:50

»

Oki

Tieši tā - tur bija subektīvi tendenciozi, manuprāt retoriski jautājumi...


tur ir tā lieta, ka mediju ļaudis mēdz uzdot jautājumus. Tie medz būt arī nepatīkami, tendenciozi, riebīgi. No budžeta finansētām personām ir pieņemts uz jautājumiem atbildēt. Vai nu tieši, vai ar kontaktiem ar medijiem paredzētu personu starpniecību. Tiek uzskatīts, ka no budžeta finansētajiem nodarbinātajiem uzdotie jautājumi var būt daudz asāki nekā pārējiem. Bet attiecībā uz pieminēto par negatīvo nostāju, tad tāda jau vāji slēpti vijas cauri arī Jūsu komentāros. Ko tad pārmest par to citiem?

Atbildēt

Oki

27.06.2020. 15:24

Pa lielam Karmena māca jaunajai paaudzei, ka piedalīties piketos nevajag , pēc tam pa radio kauninās . Sevišķi, ja esi sabiedrībā redzama persona, līderis.

Mums vajag tādu jauno paaudzi ? Mēs varam atļauties to neredzēt un pielaist turpināt ? Kas būs nākošais , par ko viņa paņirgāsies?

Vai Latvijas Radio vadība mācīs jaunajai paaudzei vēl vienu mācību - ka var pārkāpt ētikas normas , neievērot Latvijas Republikas Satversmē pilsoņiem noteiktās brīvības , un nekas par to nebūs ?

Atbildēt

Oki

27.06.2020. 15:15

»

jāā, bet

arī skolotājs algu saņem no budžeta t.i. no nodokļu maksātāja naudas. Arī ētikas kodekss viņam noteikti ir un dažādi likumi uz viņu noteikti arī attiecas gluži kā uz radio darbinieci. Publikācijā nebija norādes, ka viņš kaut ko būtu pārkāpis. Tur bija runa tikai un vienīgi par jautājumiem...


Tieši tā - tur bija subektīvi tendenciozi, manuprāt retoriski jautājumi.

Man kā latviešu valodas pārzinātājam bija skaidrs, ka viņa pauž negatīvu nostāju par dziedāšanas skolotāja rīcību, un ar jautājumiem tur bija tikai tik daudz sakars , ka teikuma galā bija jautājuma zīme .

Var uzrakstīt vienu vārdu - D*rsa un uzlikt jautājuma zīmi galā , bet tas nemaina negatīvo, primitīvi kodēto ziņu . Ja viņai nav spēju saprast , ko viņa dara , tad lai meklē piemērotāku nodarbošanos . Pietiek vienreiz pareizos cilvēkus likt amatos , kurus viņi nevelk .

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

27.06.2020. 02:32

»

vajātā

Latvijas mediji jau sen nesaprot, ko nozīmē vārds "demokrātija" pēc būtības


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastrē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MUĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “melns ir balts”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja", gļotās ļumošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'šoping-kreizī' griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne trekni strebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad - MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “CENZĒTI” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, galēji nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatr.EJotu", ģen.ētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Nu

26.06.2020. 23:42

»

jāā, bet

viens jautājums tā arī paliek neatbildēts - ko tad mūzikas skolotājs galu galā darīja tajā pasākumā? Taču cik var saprast, tieši ar to arī viss sācies. Tad kāpēc neieviest skaidrību


laikam lasīja lekciju par mūzikas virzienu attīstību pēdējā gadusimtenī.Ko vińš varēja darīt piketā?Ko parasti dara piketos.Vai sita veikalu skatlogus un laupīja?Uzbruka garāmgājējiem?Laikam jau nesekoja pèdèjam trendam pasaulè,bet pauda savu nostāju.

Atbildēt

Tev nebūs Dieva vārdu nevietā valkātt

26.06.2020. 18:58

»

var gan pateikt

Ka tipiska padomijas laika kļauza ir tās sīkās "personības"kļauza "par skolotāja piedalīšanos partijas piketā.It kā visiem Latvijas cilvēkiem,kuri strādā skolās tagad būtu obligāti jāpiedalās histēriskajā cīņā pret rasismu mūsu valstī un jātup uz ceļiem,lai lūgtu piedošanu visādiem Stīliem un citiem...


Vot, šitais jau ir pār mēru, pat ja citu argumentu vairs nav - "Neviens nav vainīgs,ja jums nav saprotama "Nacionālās savienības "Taisnīgums"nostāja šajā jautājumā.Acīm redzot,Dievs nav devis to saprašanu." (c)
Bīsties Dieva!

Atbildēt

latvietis

26.06.2020. 18:30

Latviešiem savā zemē jau 80.gadus nav ne tuvu tādas tiesības kā nēģeriem amērikā.

Atbildēt

jāā, bet

26.06.2020. 16:08

»

Oki

Pieklājīgi vai nepieklājīgi cilvēki ir cits līmenis...


arī skolotājs algu saņem no budžeta t.i. no nodokļu maksātāja naudas. Arī ētikas kodekss viņam noteikti ir un dažādi likumi uz viņu noteikti arī attiecas gluži kā uz radio darbinieci. Publikācijā nebija norādes, ka viņš kaut ko būtu pārkāpis. Tur bija runa tikai un vienīgi par jautājumiem.

Atbildēt

karmena

26.06.2020. 14:53

...............kurš tad vēl skatās tv............

Atbildēt

Oki

26.06.2020. 14:40

»

jāā, bet

gribētos piebilst, ka pieklājīgi cilvēki uz uzdotajiem jautājumiem parasti atbild. Vēl jo vairāk, ja neprasa kaut ko dziļi personīgu, nepiedienīgu vai intīmu...


Pieklājīgi vai nepieklājīgi cilvēki ir cits līmenis .
Bet sabiedriskā medija Latvijas Radio darbinieks , kam algu maksā par jautājumiem un atbildēm no nodokļu maksātāju naudas , ir ētikas kodekss . Nemaz nerunāsim par civillikumu un citiem likumiem . Dziedāšanas skolotājs neko nav pārkāpis - tās ir viņa brīvas tiesības apmeklēt kādus vien oficiālus pasākumus vēlas vai nevēlas . Turpretī LR darbiniece ir iebraukusi auzās . Diezgan pieklājīgi iebraukusi auzās , cik var saprast ...

Atbildēt

to manuprāt

26.06.2020. 11:48

ticiet man, tā arī būs.Patlaban ir atkal"vienīgā, pareizā, īstenā"ideja un viedoklis.Un, pateicoties, nepilnīgajai izglītībai un citam fonam, smadzenes var nebūt tik apjomīgas, lai aptvertu visu pasaules ainu, smadzenes un arī sirds.Piedevām par to maksā, par "vienīgo, pareizo, īsteno"viedokli, piedevām labi, no Eiropas fondiem, piedevām, vēl var uzkalpoties tā paaugstāk, var iztaisīties soctīklos par vienīgās, pareizās, īstenās idejas paudēju, šķobot muti un fočējot no kāda patīkamāka leņķa.Šādai dāmai nebūs saprotams, kāpēc latviešos rodas pretestība,- nevis no bailēm, kā te mēdz piesiet, bet no tā, ka katrs atnācējs nāk ar savām pretenzijām pret vietējiem - vieniem mēs bijām bauri(no vācu vārda bauer - zemnieks), vieniem 'fašisti, gansi, nacionaļisti, nacisti, bez īpašas sajēgas par šo vārdu nozīmi, trešajiem - homofobi, rasisti, pastalnieki, un kas vēl tik mēs nebūsim.Bet aizmirstot vienu - ka uz šejieni ir atbraukts dzīvot, izmantojot iepriekšējo, vietējo paaudžu paaudzēm radīto darbu augļus.

Atbildēt

jāā, bet

26.06.2020. 11:19

»

VB

Jā, taisnība, tikai vēl piebildīšu, te appelē ar ierakstu ārzemju, pilnīgi privātā, neoficiālā soc tīklā - nu, kur vēl tālāk


kas no tā ka privāts soctīkls. Ko tas maina? Cik saprotu viņš ir publiski pieejams. Tātad atsaukties var.

Atbildēt

Fēlis

26.06.2020. 07:10

b) noraida LSM darbības ietvarus nosakošās, Satversmē nostiprinātās LR pilsoņu tiesības uz domu, apziņas, vārda, pulcēšanās, biedrošanās, miermīlīgu demonstrāciju un piketu brīvību. Izskatās ka paši ir pret vārda brīvību. BlackLivesMatter? Gribat nēģeriem savā mazohismā kurpes laizīt? Nu nebūs tā, ka visi dzīvos draudzīgi un laimīgi. Kādam vienmēr jābūt augšā. Kamēr augšā ir attīstītie baltie, pasaule iet uz priekšu. Būs augšā citas rases- gaidiet sabrukumu. Ķīna? Ko viņi paši ir izgudrojuši? Viss ir nošpikots. Un... Mēs nevienu kolonizējuši neesam, tāpēc paturu tiesības savā zemē izdauzīt zobus jebkuram, kurš man mēģinās iestāstīt kaut ko par parādu "melnajiem brāļiem". Tas pats attiecas uz melnajiem, kuri mēģinās kolonizēt manu zemi.

Atbildēt

jāā, bet

26.06.2020. 06:13

»

Oki

Vai mūzikas skolotājam ir kāds pienākums atbildēt kādiem citiem pilsoņiem ? Biedru tiesa ? WTF ??? Do I smell a rat


gribētos piebilst, ka pieklājīgi cilvēki uz uzdotajiem jautājumiem parasti atbild. Vēl jo vairāk, ja neprasa kaut ko dziļi personīgu, nepiedienīgu vai intīmu.
Ja kas , publikācijas autori arī sludina uzdotus jautājumus. Arī noteikti vēlas saņemt atbildes nevis tapt pilnīgi un galīgi ignorētiem.

Atbildēt

Jomayonēze

26.06.2020. 02:29

"1) K. Stepanova, rakstot par politiskās partijas rīkotu"... kāda partija, no kurienes, nav par tādu dzirdēts...Ja izdomājums, tad var turpināt izdomāt, ja nē, tad atspēkot. Kāda politiskā partija???

Atbildēt

Internqcionāla padauza

26.06.2020. 00:48

Ko gan var sagaidīt no internacionālās padaudzas. Tādai nav ne Tēvijas, ne mājas, nevienas sirds kas mīlē. Tādai ir tikai welcomistu un homiķu leksika, gorīšanās un eksponēšanās ar selfijiem kā cirkū...
Bet smadzeņu ta nav...

Atbildēt

Oki

26.06.2020. 00:06

»

jāā, bet

viens jautājums tā arī paliek neatbildēts - ko tad mūzikas skolotājs galu galā darīja tajā pasākumā? Taču cik var saprast, tieši ar to arī viss sācies. Tad kāpēc neieviest skaidrību


Vai mūzikas skolotājam ir kāds pienākums atbildēt kādiem citiem pilsoņiem ? Biedru tiesa ? WTF ??? Do I smell a rat ?

Atbildēt

vajātā

26.06.2020. 00:05

»

reptilis

Latvijas radio un Tv jau sen ir PAR partijas propagandas rupors


Latvijas mediji jau sen nesaprot, ko nozīmē vārds "demokrātija" pēc būtības.

Atbildēt

Oki

26.06.2020. 00:00

Pekšņa banda iekš radio 5 pazaudējusi realitātes izjūtu . Nebrīnīšos , ja šogad uz jauno gadu mangos naudu atkal kādam interesantam mērķim . Varbūt ar šo twitter ierakstu jaunā gada mērķis sāk jau ieņemt reālas aprises ?

Saklausījušies , ka BBC Radio 1 tīri labi zombē jauno paaudzi , sacerējušies ko līdzīgu atkārtot šeit?

Atbildēt

jāā, bet

25.06.2020. 21:50

»

kas tad

viņam bija jādara?Mūzikas skolotājs ir tāds pats Latvijas pilsonis,kā jūs,un viņam ir tiesības piedalīties kā piketētājam taisnīgā pasākumā,lai protestētu pret latviešu pazemošanu pašu valstī.Jums ir iebildumi pret mūzikas skolotājiem?tas jau ir vēl ļaunāk ,kā būt rasistam.Vai tad ir tāds likums,kas...


visu varēja nokārtot vienkārši. Teiksim, mūzikas skolotājs protestēja pret ............. . Vai mūzikas skolotājs iestājās par ....... . Viss ļoti vienkārši. Vai tad tiešām nebija neviens ar prāta spējām vismaz drusku virs vidējā?

Atbildēt

kas tad

25.06.2020. 20:55

»

jāā, bet

viens jautājums tā arī paliek neatbildēts - ko tad mūzikas skolotājs galu galā darīja tajā pasākumā? Taču cik var saprast, tieši ar to arī viss sācies. Tad kāpēc neieviest skaidrību


viņam bija jādara?Mūzikas skolotājs ir tāds pats Latvijas pilsonis,kā jūs,un viņam ir tiesības piedalīties kā piketētājam taisnīgā pasākumā,lai protestētu pret latviešu pazemošanu pašu valstī.Jums ir iebildumi pret mūzikas skolotājiem?tas jau ir vēl ļaunāk ,kā būt rasistam.Vai tad ir tāds likums,kas liegtu mūzikas skolotājiem piedalīties miermīlīgā piketā?

Atbildēt

var gan pateikt

25.06.2020. 20:46

»

TipiskaPadomijas laiku kļauza

neko citu, izlasot šo rakstu gabalu pateikt nevar


Ka tipiska padomijas laika kļauza ir tās sīkās "personības"kļauza "par skolotāja piedalīšanos partijas piketā.It kā visiem Latvijas cilvēkiem,kuri strādā skolās tagad būtu obligāti jāpiedalās histēriskajā cīņā pret rasismu mūsu valstī un jātup uz ceļiem,lai lūgtu piedošanu visādiem Stīliem un citiem cīnītājiem.Neviens nav vainīgs,ja jums nav saprotama "Nacionālās savienības "Taisnīgums"nostāja šajā jautājumā.Acīm redzot,Dievs nav devis to saprašanu.

Atbildēt

TipiskaPadomijas laiku kļauza

25.06.2020. 18:54

neko citu, izlasot šo rakstu gabalu pateikt nevar.
Ja arī ir kāds aizvainojums pret konkreto poersonu, tad ne jau ar šādu rakstu palīdzību tas risināms. Fui šādiem tikai viņiem vien saprotama "nacionālā taisnīguma" apoloģētiem.

Atbildēt

reptilis

25.06.2020. 17:20

Latvijas radio un Tv jau sen ir PAR partijas propagandas rupors:)))!

Atbildēt

jāā, bet

25.06.2020. 17:15

viens jautājums tā arī paliek neatbildēts - ko tad mūzikas skolotājs galu galā darīja tajā pasākumā? Taču cik var saprast, tieši ar to arī viss sācies. Tad kāpēc neieviest skaidrību?

Atbildēt

Manuprāt

25.06.2020. 16:36

kaut kā pārāk bezzobaini ! Ko autors darīs ja atbildīgā iestāde teiks ka neuzskata to par ētikas pārkāpumu ?!??

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: