Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kad gudro pēc psrs lecinātavas par maz

23.05.2022. 17:39

»

jārunā taču skaidri

Deputāts un politiķis ir pērkami draņķi un meļi pēc definīcijas


lai ievēlētu gudrus...nodokļu zagļi, zagļi, sliņķi uz pabalstiem...jau nu nedrīkstētu balsot

Atbildēt

ŠARIKOVI UZ PABALSTEIM

23.05.2022. 17:37

IEVĒL ŠARIKOVUS ZAGĻUS, KAS DALA PABALSTUS....komunistu 'demokrātija'. tikai valsts un iedzīvotāji degradējas...ko dara puķina lecinātie šarikovi, kaut ko tādu grib????

Atbildēt

Mūsu švauksti rullē...

23.05.2022. 17:01

Partijas, deputāti, viss ir teātris. Šo spēli tak cilvēkiem patīk spēlēt! Cik ļoti patīk saldo murgošanu klausīties, mēs tak kalpojam tautai... Ar kādu degsmi atbalstam lielās algas vadīkļiem, lai viņus nevarētu/varētu uzpirkt, citādi viņi pametīs siltos krēslus, kur ņemsim citus?

Atbildēt

Jons

23.05.2022. 16:29

Kādēl Latviju tik lielā skaitā ES pārstāv cilvēki,kurus tur principā nedrīkstētu laist pat tuvumā t.i.bijušie okupētās Latvijas,pēc būtības niknākie brīvās Latvijas ienaidnieki,ideologi-komunisti,komsorgi,kuri vēl lielākā skaitā ir pārstāveti šodienas Latvijas varā?Tā tiek legalizēta okupētās Latvijas nelikumīgā veidojuma LPSR nomeklatūra,kas ir amorāli,pretvalstiski un krimināli,par ko liecinā arī Latvijas nabadzīgākas valsts statuss ES,bezgalīgās vadošās vietas sliktakajās sociālajās pozicijās,kolosālais ekonomisko bēgļu skaits,neslēpta antikolaborantu vajāšana izmantojot pat medicīnu utt.

Atbildēt

tik tālu

22.05.2022. 22:14

»

Runa iet!

Cik var stāstīt un atgādināt


kamēr aizies

Atbildēt

Runa iet!

22.05.2022. 21:55

»

priecīgu dziesmiņu

viņš nevis dirš, bet runā


Cik var stāstīt un atgādināt!

Atbildēt

Žulis

22.05.2022. 21:49

Tā garā spriedelēšana par tēmu "ko pārstāv deputāts" mūsdienu situācijā vispār ir smieklīga. Atbilde šeit ļoti vienkārša un visiem zināma. Daudzi tikai to nav sapratuši. Deputāts pārstāv tos, kas viņu nopērk. Deputāts ir tā pat pērkams, kā jebkura prece un pakalpojums. Un to labi pierāda visi šie pēdējie 30 gadi. Tautai nav tādas kopības, lai tā apvienotos un nopirktu deputātus. Bet zināmām aprindām un zināmiem cilvēkiem nauda ir. Tāpēc arī deputāti nestrādā tautas, bet viņu labā.(Starp citu, nopirkt var ne tikai ar naudu, bet tā jau ir cita tēma.)
Kas jādara, lai deputātus varētu nopirkt tauta? Arī te atbilde vienkārša. Jāveido sava nacionāla valsts, kur valsts ideoloģija ir nacionālisms. Vajag saprast vienu elementāru lietu. Deputātu pārstāvība ir jāmeklē nevis attiecībā uz kādu partiju, kādām aprindām, vai pat uz tādu abstraktu jēdzienu kā vēlētāju kopums. Ir jāmeklē un pirmajā vietā jāliek katra deputāta ideoloģiskā pārstāvība. Tas, kādu ideoloģiju šis deputāts pārstāv, nosaka visu viņa darbību. Tas nosaka pēc kādiem principiem tiks veidota un pārvaldīta valsts. Pēc kādiem principiem tiks izlietota nodokļos nomaksātā nauda. Pēc kādiem principiem tiks veidota izglītības, medicīnas, tieslietu, kārtības, valsts aizsardzības sociālās nodrošināšanas sfēru darbība valstī.
Un šeit neder nekādas Latvijas mīlētāju, vienotāju vai paristu partijas ar skaļiem saukļiem un jaukiem solījumiem. Partija kam nav savas ideoloģijas ir tikai ekonomisks grupējums, kas kalpo tiem, kas viņus ir nopirkuši. Vienīgi patiesi idejiski nacionālisti ( nevis visus šos gadus Seimā sēdošie nacionālistu lomas tēlojošie klauni) kalpos tautai un pārstāvēs tautu.Tikai atbilstoši nacionālisma ideoloģijas principiem izlietota nodokļos nomaksātā nauda dos patiesu labumu tautai. Tikai pēc nacionālisma principiem valstī veidota izglītības, medicīnas aprūpes, tieslietu, aizsardzības un sociālās nodrošināšanas sfēra dos iespēju valstij un tautai sasniegt labklājību un progresu. Viss pārējais ir tikai "pupu mizas".

Atbildēt

būtība

22.05.2022. 19:25

»

ROFLMAO

Saeima nepārstāv Latvijas tautu, bet gan bandas - partijas, kas ir uzurpējušas tautas varu


Saeima ir Vislatviskākais kas vien var būt - pati ESSENCE

Atbildēt

millers

22.05.2022. 18:54

»

lauķis

Deputāts,politiķis ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija


deputāteļus un politiķeļus močīt sorķīrā, jeb, kā teica lauķis, kropļi ir visur, bet mums, šķiet vairāk

Atbildēt

Haralds Kalns

22.05.2022. 18:49

Ja deputāts strādā, tad viņš pelna sev algu (pensiju), atvieglojumus un kompensācijas. Ja deputāts kalpo, tad viņš pārstāv vēlētāju gribu (vēlmes).Tādēļ, lai izvairītos no nesodāmas bezatbildības, ar likumu jānosaka, ka deputāts slēdz rakstisku dokumentāru līgumu ar katru konkrētu vēlētāju!!! P.S. Tas, kamēr ar likumu nav noteiktas Mažoritārās vēlēšanas!

Atbildēt

ROFLMAO

22.05.2022. 18:12

Saeima nepārstāv Latvijas tautu, bet gan bandas - partijas, kas ir uzurpējušas tautas varu.

Atbildēt

attēlā

22.05.2022. 18:10

»

Kā deputāts nonāk līdz atziņai,

ka viņš pārstāv “savus deputātus


https://www.pietiek.com/raksti/politisko_attiecibu_limenis,_kurs_kadreiz_skistu_neiedomajams_cinisms,_tiek_uzdots_ka_passaprotama_norma/

Atbildēt

Kā deputāts nonāk līdz atziņai,

22.05.2022. 17:54

ka viņš pārstāv “savus deputātus”?

Jā, tie, kas ievikuši krustiņus vēlēšanu papīrā, ko met urnā, tie arī kļuvuši par deputāta “saviem vēlētājiem”, nevis cutu vēlētājiem.

Atbildēt

tīrs kā piemineklis septītajā datumā

22.05.2022. 17:41

»

Apsmējos!

Tu gan esi tīrs un balts


mēs visi esam balti Baltijā

Atbildēt

Apsmējos!

22.05.2022. 17:25

»

lauķis

Deputāts,politiķis ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija


Tu gan esi tīrs un balts!

Atbildēt

Iedomājieties daudzbērnu ģimeni

22.05.2022. 17:11

PAREIZI!! jāsāk bērnus dalīt labajos un sliktajos jau kopš piedzimšanas. būsi labs - dabūsi konču - dabūsi konču, no cukura sāksi trakot, un paliksi slikts, jo būsi pamodinājis šinī gadījumā vislabāko brāli, jo viņš bija tik labs, ka iemiga bez končas, bet vairāk gulēt negribēs, jo tikko jau pagulēja.
Kurš no visiem bērniem ir "māļākais"? NEVIENS! mīlestību ir jānopelna. tāpat kā cieņu. vairāk mīlētais - lolojumbērnubērns - tas, kurš pirmais iemācās slaucīt savu pakaļu

Atbildēt

jārunā taču skaidri

22.05.2022. 17:08

Deputāts un politiķis ir pērkami draņķi un meļi pēc definīcijas!

Atbildēt

lauķis

22.05.2022. 17:04

Deputāts,politiķis ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: