Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" RSU profesore, infektoloģe Angelika Krūmiņa, atbildot uz zvanītājas jautājumu, vai vairāk nekā 80 gadus vecai pacientei, sirgstošai ar 3.pakāpes nieru mazspēju, vakcīna vēl nepazeminās nieru funkcijas ātrumu, A.Krūmiņa atbildēja, ka nekāda riska neesot, ka esot izpētīts un ka kundzes nieru funkcija netikšot apdraudēta.

Kā tad ir PATIESĪBĀ? Citāts no Valsts zāļu aģentūras lapā pieejamās AstraZeneca jeb šobrīd Vaxzevria zāļu apraksta:

"Vaxzevria klīniskā efektivitāte ir vērtēta, pamatojoties uz divu aizvien notiekošu randomizētu, maskētu, kontrolētu pētījumu apvienoto datu analīzi: 2./3. fāzes pētījums COV002 pieaugušajiem ≥18 gadus veciem (tai skaitā gados vecākiem cilvēkiem) Lielbritānijā un 3. fāzes pētījums COV003 pieaugušajiem ≥18 gadus veciem (tai skaitā gados veciem cilvēkiem) Brazīlijā.

Pētījumos netika iekļauti dalībnieki ar smagu un/vai nekontrolētu kardiovaskulāru, gastrointestinālu, aknu, nieru, endokrīnu/vielmaiņas slimību un neiroloģiskām slimībām, kā arī personas ar smagu imūnās sistēmas nomākumu, grūtnieces un dalībnieki ar iepriekš pierādītu SARS-CoV-2 infekciju."

Tātad vakcīnas apraksts liecina, ka pētījumos NETIKA iekļautas personas ar smagu nieru mazspēju, bet infektoloģe Krūmiņa apgalvo, ka vakcīna nekaitēs. Jautājums - cik profesionālas konsultācijas tiek sniegtas vakcīnu saņēmējiem pirms potes?

Novērtē šo rakstu:

188
12