Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tante

09.10.2019. 21:25

vai neglīta lamāšanās ir Lato Lapsas augstā dziesma???? žēl gan

Atbildēt

Niknais

09.10.2019. 21:01

»

zināšanas-spēks

Ha!Kūmiņam jaunums!Par to pašu naudu.Tukšgrabis pērkamais,rupjības izmanto pasūtijama atstrādāšanai


Nihuja ble, vārdam arogants ir daudz plašāka nozīme, iedomīgs, lepns, kas nav sinonīmi vārdam augstprātīgs

Atbildēt

lapsas spira

09.10.2019. 20:26

»

nu-nu

Vai Jūs vēlaties "piekrist Lapsam"?Vai pastāvat-"piekrītu Lapsai


Piekritējs,acīmredzot,izprot jēdzienu sugasvārds.

Atbildēt

zināšanas-spēks

09.10.2019. 20:24

»

Vaira3000

Vispar jau aroganta un augstpratiga ir viens un tas pats, tikai dazadas valodaas


Ha!Kūmiņam jaunums!Par to pašu naudu.Tukšgrabis pērkamais,rupjības izmanto pasūtijama atstrādāšanai.

Atbildēt

ha-ha

09.10.2019. 19:58

Lumpeņiem nav nekāda iemesla iet balsot,jo nav uzlūgti izbijušās pagātnes rēgu dzīrēs.

Atbildēt

Lauku zagļi

09.10.2019. 19:50

Šuplinskas biogrāfiju wiki uzrakstījām mēs.

Atbildēt

Muižnieks (uzvārds)

09.10.2019. 19:44

Šuplinska ir maita.

Atbildēt

Kaatad

09.10.2019. 19:39

Diemžēl ,visi saucamie "jaunie spēki"it nekad nav bijuši revolucionāri. Revolucionārs ir cilvēks, kurš gatavs riskēt arī personīgi.Līdz šim neviens bijušais, esošais, nav saņēmis drosmi pastāstīt, kaut 'nosapņoju' formātā- kā tās lietas tur notiek, un kāpēc. Viss vien tāda miglaini čīkstēšana.Kas nozīmē, ka patiesībā nav runa par kādu pārliecibu, par reālām pārmaiņām, bet tikai par banālu savu ķermenīšu iegrozīšanu tuvāk silei.

Atbildēt

Jāzeps

09.10.2019. 19:34

»

Joske

Viena no labakām izglītības ministrēm,kadi ir bijuši līdz šim,gods un slava Suplinskas kundzei


ja laikus maksā, tad kāpēc gan neslavēt un var taču bildi pielikt pie katras sienas katrā skolā. Bet profenēs un lauku augstskolās - noteiti jāiekārto savs šuplinskas lūgšanu stūrītis Tas palīdzēs vienmēr

Atbildēt

Gaida

09.10.2019. 19:29

Nevajag saukāties. Tas nav labi. Arī Tam Kungam vajag dažādus cilvēkus, arī sievietes. Vajag taču novērtēt spējas mainītiss- frizūra vien ko vērta. Kavējas agrīnā jaunībā nerealizētajā. Kavēšanās , tas gan vienmēr ir draudoši...

Atbildēt

Paija- L.Lapsas kungam

09.10.2019. 19:09

Es Jūsu vietā šādos emocionālos vārdu lietojumos vārdu " stubene" aizvietotu ar vārdu " idiote", jo visās starptautiskās zinātniskās konferencēs strīdos oficiāli oponentiem diskusijās ir atļauts lietot vārdu " idiots", tas tā - lai nebūtu tiesu darbi... Ar cieņu.

Atbildēt

Jānis

09.10.2019. 19:01

Pilsonis Lato Lapsa nudien ir prasts kā Sibīrijas veltenis. Arī politžurnālistikas prostitūta, kas regulāri redzams šai portālā...

Atbildēt

Gunča

09.10.2019. 18:54

ZZS uzbrukums Šuplinskai, 80% skolotāju ir nereproduktīva vecuma laucinieces.

Atbildēt

Nezinu, nezinu

09.10.2019. 18:45

LL šķiet, ka patīk demagoģija, bet Šuplinska runā visu, ko dzird un kas ienāk prātā. Šuplinska un LL ir totāli pretstati.

Atbildēt

Nepiekrītu. Tas nav stulbums.

09.10.2019. 18:04

Zinātniskās darbības likuma 11.panta otrā daļa paredz: "Ar promocijas darbu zinātniskā grāda pretendents apliecina, ka viņš ir patstāvīgi veicis oriģinālu zinātnisku pētījumu, prot patstāvīgi plānot pētījumu, ir apguvis pētījumu veikšanas metodoloģiju un darbam specialitātē nepieciešamās metodes, spēj patstāvīgi analizēt iegūtos rezultātus un izdarīt tiem atbilstošus secinājumus." Tātad, ja vien Ilgai Šuplinskai zinātniskais grāds nav "dāvināts" aiz žēluma vai kādu citu motīvu iespaidā un ja vien kopš 2004.gada nav iegūtas prāta spējas ietekmējošas traumas - garīgas vai fiziskas, stulbums nav jātur aizdomās par konkrētas personas rīcības iemeslu. Tāpat nav it ne mazākā pamata turēt aizdomās kādu citu, lai izskaidrotu rīcības motivāciju. Ja persona ar zinātnisko grādu, neesot iepriekš minēto apstākļu, runā aplamības vai pauž īstenībai neatbilstošas ziņas, jāprezumē, ka persona to dara ar tiešu nodomu. Iespējams, ka arogance ir iemesls, kādēļ var atļauties aplamības vai īstenības kropļojumus. Tikpat iespējams, ka tā nav arogance, bet apzināta kaitniecība, kuras mērķis kurināt naidu pret Latvijas Republiku tās sabiedrībā vai pat radīt neizdevušās valsts tēlu starptautiski.

Atbildēt

vija

09.10.2019. 18:02

Eļļu ugunij pielej Augstākās izglītības un zinātnes departamenta direktora vietniece, supersorosiste Dace Jansone. Ministre nemaz nepamanīja, ka iekrita Jansones sorosistu tīklos.

Atbildēt

Jopciks

09.10.2019. 18:01

Vai arogants un augstrpātīgs nav viens un tas pats?

Atbildēt

Niknais

09.10.2019. 17:59

Viņas vieta būtu staigāt Rumbulā gar šoseju, €2,- par minetu, dienā ar savu mutes caurumu pelnītu tikpat, cik piedāvā skolotàjiem skolā

Atbildēt

hm

09.10.2019. 17:56

Valstī vajadzēja ieviest vienotu atalgojuma sistēmu, kā to paveica Ulmanis. Vēl iederētos sadārdzinājuma ikgadējs koeficients.
Nevajadzētu ne apsaukāties, ne streikot. Tā vietā jāsakārto valstī valsts nodarbināto atalgojums.
Diemžēl mūsu demokrātijas pieredze rāda, ka tas nav iespējams.

Atbildēt

kokosriekstu skaidas

09.10.2019. 17:43

Vajag tomēr, tautieši, skatīties pozitīvi. Tu paskat vien, cik daudz dusmīgs čangaļu sievišķis var panākt ar milnu vicinoties. Saki vēl, ka latgalietes nav stipras- pašas pūš, pašas deg un vēl stāvus atvieglojas. Ideāli.

Atbildēt

Košers

09.10.2019. 17:36

»

jautaajums

Evolūcija vai degradācija


Ivrits ar jidišu ir divas pilnīgi dažādas valodas

Atbildēt

Juris

09.10.2019. 17:29

»

Kāds

Piekrītu rakstā paustajam. Tas, ka mums ir tāda ministre ir pusbēda. Bēda ir iekš tā, ka ir ārkārtīgi daudz lumpeņu, kas balso par šādiem cilvēkiem vēlēšanās. Un būs vēl sliktāk - degradācija


100% taisnības. Paši vēlētāji jau nav labāki.Vai tiešām neizveidosies spēki,kas sāks izvilkt LV vai arī iznīcināsim šo valsti paši savām rokām un debïlajām galvām....

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

09.10.2019. 17:28

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Mēs visi atceramies, kā krietnais anarhists Ķīlis jau vienreiz mēģināja izmēzt sasmakušos IS un LU staļļus. Un atceramies, kas no tā iznāca, par ko ātri vien tika pataisīts izglītības ministrs.
Tas pats jau notiek arī tagad ar Šuplinskas kundzi. Ik reizi, kad kāds mēģina iedurt ar dakšām tajos mēslos un ieviest kārtību, parādās nelaba smaka, sāk čīkstēt kapliču durtiņas un no tumsas nāk laukā protestēt noputējušas, treknas , nekaunīgas "druvietes" un "čepānes". Un aiz tām visa mūsu parazitējošā izglītības sistēmas ierēdniecība un nomenklatūra .
Tie aizsargās savus treknos labības laukus līdz pēdējam.
Es saprastu, ja būtu kaut kādi sasniegumi šajā sfērā..ja LU būtu reitingu augšgalā, tad varētu vismaz attaisnot tās nenormālās algas , ko saņem vadītāji.
Un tas ir ne tikai Izglītības sistēmā...galvenie pretinieki pārmaiņām un reformām(ja neskaita sistēmas partiju politiķus) ir treknā ierēdniecība, kas ir nenormāli uzblīdusi pa šiem 30 gadiem, kur valdījuši ir oligarhi ar Lembergu priekšgalā. Treknā ierēdniecība ir tā, kas cementē oligarhu izveidoto valsts nozagšanas sistēmu. Nomenklatūra dzīvo tik trekni mūsu valstī, ka var bez nekādas komercdarbības, vienkārši ar algām uzkrāt pat pusmiljonu deklarācijās...
Nu pasakiet, kapēc lai viņi gribētu kaut ko mainīt!!??
Bet galvenais ir piekārt birkas gan politiskajiem spēkiem, gan politiķiem, kas uzdrošinās traucēt vecās sistēmas mieru. Ķīlis gribēja iznīcināt latviešu valodu..tagad jau redzam, ka JKP ir pataisīta par "jauno komunistu partiju" un Šuplinskas kundze par "komjaunieti". Birku piekabināšana ir ļoti svarīgs process ganāmpulkā, kad notiek cirpšana, jo auniem ir jāzin, ko viņi nobada.
Repši jau arī neviens no sākuma neaiztika..kamēr strādāja bankā un negribēja mainīt oligarhu sistēmu, bija lāga puika. Bet, kad uzdrošinājās pacelt roku pret valsts saimnieku, tad momentāli pārtapa par "marsieti" un auni labprāt to nobadīja.
Presē, pa TV ar vien biežāk var dzirdēt trekno ierēdņu un politiķu, kas sakumpuši zem lielo algu, piemaksu un privilēģiju nastām, kladzināto:
"...latviešu tauta vēl nekad tik labi nav dzīvojusi.."
Un nav kauna to teikt..valstī, kas ir uz katastrofas sliekšņa, kur iedzīvotāji bēg no savas valsts, kur viss ir(piedodiet) SADIRSTS!!!
VISS!
Gan medicīnas aprūpe
Gan izglītības sistēma
Gan nodokļu politika
Utt !!
Man gribētos teikt.." valstī, kur vairāk, kā puse dzīvo uz nabadzības robežas, nekad tik labi nav dzīvojusi ierēdniecība, nomenklatūra un politiķi.."
Man gribētos teikt, ka valsts ārējais parāds nekad nav bijis vēl tik liels. Katru sekundi tas pieaug par 16 eiro! Gadā pusmiljards. Mēs dzīvojam uz parāda!!!!!
Priekš latviešu tautas tas nav "Veiksmes stāsts"..tas, kas pašlaik notiek ir traģēdija!
Veiksmes stāsts ir oligarhiem, to apkalpojošām partijām, ierēdniecībai un zagļiem

Atbildēt

valsts valoda

09.10.2019. 17:25


arogants
1. Augstprātīgs, uzpūtīgs.
Avoti: SV99 (www.ailab.lv)

Atbildēt

:):):):):):)

09.10.2019. 17:19

»

TTT

Man arī kaut kā liekas, ka ne Šuplinska, ne citi ministri neko nezina par finansēm. Pionieris Reirs visu diriģē. Kāds kādreiz teica ka Reirs ir tautas bende. Lielā mērā ticams


jo Reirs jau arī pats neko nejēdz no finansēm, bet FM štatu veidi grāmatveži ne finansisti, un tas nu galīgi nav viens un tas pats :):):)

Atbildēt

Valdis

09.10.2019. 17:14

Nē tikai Šuplinska. Izskatās, ka šajā valdībā daudzi ministri, kuru uzdevums ir rūpes par savas nozares pārstāvjiem un attīstību, to ir pilnīgi aizmirsuši un darbojas kā nozares iznīcinātāji. Pietiks, ja ka vienu no spilgtākajiem iznīcinātājiem minēšu reklāmas seju Pūci.
Vai tiešām darbība ir viņu naudas devēju interesēs? Kur paliek iedzīvotāji? Kur paliek valsts? Kur paliek demokrātija? Kur paliek tiesiskums? Kur paliek likumu ievērošana? Vai arī mūs par likumu neievērošanu (piemēram atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas vai transporta līdzekļa vadīšanas alkohola reibumā) nebūs jāatbild un neviens nesodīs? Vai finanšu noziegumos apsūdzētais Zakatistovs vēl ilgi būs augsts Finanšu ministrijas darbonis? Cik ilgi tas tā turpināsies? Lato, lūdzu paskaties, kā tas viss ir iespējams. Vai Latvijā to ir pelnījusi?

Atbildēt

Piesardzīgais

09.10.2019. 17:08

Tikai brīdinājums.
Lato! Par Valsts lielākā noslēpuma izpaušanu draud nomaitāšana cietumā!

Atbildēt

jautaajums

09.10.2019. 16:51

»

Priekulis

Man gan patīk kā lauciniece močī zaglīgos no evolūcijas atpalikušos lauciniekus


Evolūcija vai degradācija.
,,Močī,, ir noziedznieku ,,feņa,, kas radusies no ivrita un jidiša.

Atbildēt

Priekulis

09.10.2019. 16:46

Man gan patīk kā lauciniece močī zaglīgos no evolūcijas atpalikušos lauciniekus.

Atbildēt

Zigurds

09.10.2019. 16:36

Pirmavots:
https://www.facebook.com/arodbiedribalizda/videos/3219119431691869/

Lai nav jālasa tā Leta, ko Ilga arī nemīl

Atbildēt

Vaira3000

09.10.2019. 16:31

Vispar jau aroganta un augstpratiga ir viens un tas pats, tikai dazadas valodaas

Atbildēt

Nu re

09.10.2019. 16:26

»

Kāds

Piekrītu rakstā paustajam. Tas, ka mums ir tāda ministre ir pusbēda. Bēda ir iekš tā, ka ir ārkārtīgi daudz lumpeņu, kas balso par šādiem cilvēkiem vēlēšanās. Un būs vēl sliktāk - degradācija


Piekrītu.Ja sabiedrības paraugi kļūst kiviči,burkas,skulmes,venti,kombulienes,u.t.t., ne tādus brīnumus vien piedzīvosim no minēto tipāžu apgaismotā elektorāta.

Atbildēt

Kika

09.10.2019. 16:26

Skolotāji, bĕrnu dărza audzinătăjas, docenti un profesori, iesim ķert noziedzniekus! Tad, kă sola ministre, mums būşot algu pielikums.

Atbildēt

antons mikoss

09.10.2019. 16:26

Viņa runā tāpat kā izskatās!

Atbildēt

Nav izbrīna

09.10.2019. 16:25

Ko tur brīnities. Kad raksta par draņķu parijas ministreļiem, šuplinskām un citiem draņķiem, tad tadas aizstāvibas pērles birst, vai nu Lahtas troļļus algo JKP vai nu vietējie aptaurētie baleliņi, parijas fani, raksta.

Atbildēt

TTT

09.10.2019. 16:09

Man arī kaut kā liekas, ka ne Šuplinska, ne citi ministri neko nezina par finansēm. Pionieris Reirs visu diriģē. Kāds kādreiz teica ka Reirs ir tautas bende. Lielā mērā ticams.

Atbildēt

Doktors

09.10.2019. 16:01

Švonderu laiks...

Atbildēt

labais ministrs

09.10.2019. 16:00

»

piekrītu Lapsai

Šuplinska ir varas kāra, neaudzināta un nekompetenta. Toties runā par visiem mēmiem- gvelž tāādas muļķības. Viņa ir apkaunojums visiem Latvijas profesoriem...


Izdariet domās vingrinājumu.Sanāksmē piecelieties un sakiet-naudas nav un nebūs.Un tad apsēdieties.Un klusējiet.

Atbildēt

piekrītu Lapsai

09.10.2019. 15:54

Šuplinska ir varas kāra, neaudzināta un nekompetenta. Toties runā par visiem mēmiem- gvelž tāādas muļķības. Viņa ir apkaunojums visiem Latvijas profesoriem.
Ar šādu aroganci taču viņa nav spējīga veikt nepieciešamās reformas ne vispārējā izglītībā, ne augstskolās. Augstprātīgi izturas pret saviem sarunu biedriem, TV visu laiku nekaunīgi smīn.
Ar rektora Muižnieka vajāšanu sevi sabiedrībai iztēlojas kā cīnītāju pret augstskolu stagnāciju...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: