Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ir pagājis pusgads, kopš Ukrainā sācies karš. Šajā sakarā man ir daži jautājumi Latvijas Republikas Saeimai, Ministru kabinetam, Valsts drošības dienestam.

1. Cik tālu ir žoga būvniecība uz Baltkrievijas un Latvijas robežas? Kad tiek plānota žoga būvniecība uz Krievijas robežas?

2. Cik Latvijai nelojāliem dubultpilsoņiem ir atņemta Latvijas pilsonība? Vai pilsonība ir atņemta Putinam pietuvinātajam Avenam?

3. Cik termiņuzturēšanās atļaujas vai nomadu vīzas izsniegtas pēdējo 6 mēnešu laikā? Cik ir anulētas?

4. Vai ir pārtraukts eksports no Krievijas caur Latviju?

5. Kad Latvija Krievijas pilsoņiem, tai skaitā Ukrainā aizliegtu mediju darbiniekiem, pārtrauks izsniegt Šengenas vīzas?

6. Cik un par kādu summu arestēti Krievijas līdzekļi, tai skaitā privātpersonām, komercsabiedrībām, valstij piederoši?

7. Kādā veidā valsts drošībai stratēģiskā Inčukalna gāzes krātuve ir nonākusi Krievijas īpašumā? Kurš vai kuri personīgi par to ir atbildīgi? Kā šī krātuve tiks atgūta? Vai notiks izmeklēšana šajā sakarā?

8. Kā valdība ir paredzējusi risināt energoresursu krīzi un tās sekas šajā rudenī (patiesībā jau tagad)?

9. Cik Krievijas pilsoņi ir izraidīti no Latvijas?

10. Cik cilvēku un kā ir sodīti par naida uzbrukumiem un naida runu pret latviešiem?

11. Cik okupāciju slavinoši pieminekļi ir nojaukti Latvijā, tai skaitā jo īpaši Rīgā?

12. Cik Kremlim lojālas personas strādā Latvijas sabiedriskajos medijos?

13. Kā tas nākas, ka šajās vēlēšanās var piedalīties partijas, kas vēršas pret Latvijas Republikas vai citu demokrātisku valstu neatkarību, teritoriālo nedalāmību, izsaka un izplata priekšlikumus par Latvijas Republikas vai citas demokrātiskas valsts iekārtas vardarbīgu grozīšanu, aicina nepildīt likumus, ja tādējādi tiek apdraudēta valsts drošība, sabiedriskā drošība vai kārtība, sludina vardarbību vai terorismu, klaju nacisma, fašisma vai komunisma ideoloģiju, propagandē karu, veic darbības, kas vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu, reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, slavē vai aicina izdarīt noziedzīgus nodarījumus?

14. Kad jums beigsies atvaļinājums?

Novērtē šo rakstu:

141
48