Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kur autors grāba

12.05.2021. 22:09

ka Latvijā pret šīm vakcīnām ir 10%? Būs pāri 50% reālāk.
Šīs vakcīnas ir jēlas vai nav? tautu aicina piedalīties eksperimentos ar cilvēkiem vai nē?

Atbildēt

Laima

10.05.2021. 19:25

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


Beitnerei žīds ir "nācijas tēvs" un Čebotarjenokai "un piedzima puisēns ar zilām acīm". Gaidam grāmatu Viltvārdis2. Cerams tur būs uzrakts čekas vervētājs un uzdevumi par iefiltrēšanos Minsteres naivo letiņu vidē.

Atbildēt

idiotam

10.05.2021. 11:35

»

VDK republikai 31

- Pavļutam ir jāatlaiž Juhņēviča un Vakcinācijas birojs...


Hazāru vēsturiskā dzimtene ir Pievolga, bet kamēr tā nav iztīrīta no krieviem, nevienu ar varu nevar piespiest tur atgriezties, bet tava saprāta brāļiem, krievu necilvēkiem, gan ir laiks atgriezties pie to radītāja ellē.

Atbildēt

Vakcinēšos

10.05.2021. 09:40

Ļoti labs raksts. Kā vienmēr Dr.Apinis perfekti raksta par svarīgām lietām. Bet Dr. ir arī pats šad un tad norunājis pilnīgas blēņas. Un izraisījis aizdomas pret sevi par godīgumu un veselo saprātu.
Pavļuts un visa tā kompāniju ne tikai jāatlaiž. Konkrēti jāprasa atbildība un ļoti svarīgi- jāpiedzen apzināti radītie (lasi "nozagtie") eiro miljoni.
Vakcinēšos, kad ar ģimenes ārsti varēs to saprātīgā kārtībā nodarīt. Kaut vai pats viņai tos 16 eur samaksāšu. Ceļot ta gribās:)

Atbildēt

v

10.05.2021. 09:10

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Nezinīte

10.05.2021. 07:16

»

kalmārs

+ Dievam ir jāatlaiž Apīnis


Un kas nāks vietā? Gobzema kliķe?

Atbildēt

kaut kā ārstu biedrība klusēja

10.05.2021. 06:24

varbūt gribas ordeņus.....................

Atbildēt

miezītis

09.05.2021. 21:22

Aini, beidz šļupstēt, meklē logopēdu, bet, pirms muldi, pārbaudi sevi ar melu detektoru!

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

09.05.2021. 20:56

Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

Atbildēt

Fakts uz sejas

09.05.2021. 20:39

Gaidu avīzi , lai būtu krāsnij iekurs!

Atbildēt

kretinisimo

09.05.2021. 20:21

Visa Levita/Kariņa kliķe ir jātiesā par noziedzību, korumpētību!

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.05.2021. 19:19

Vecais muļķis varētu paklusēt.Viņa nopelni sistēmas būvēšanā nevar būt aizmirsti.

Atbildēt

motorhead 1916

09.05.2021. 19:03

Apinim kaut kaa jaapelna, reaalas darbavietas tak nav laikam, vai ne? Stulbs jau shis nav, nee, bet par AARSTU es vinju nesauktu vis. Izbijis anesteziologs. Pie kam ne no tiem labaakajiem. Liideejs gan pirmaa numura, saaka savulaik ar Latvijas Celju, dinjgjeeja naudu no bankaam kaut kaada aarstu kongresa sariikoshanai, tad veel taa gramata CILVEEKS...Taads Copypaste variants par Mediciinas Enciklopeediju.... Taagad taa grafomaanija visos tiiklos, kur vien pielaizh. NETICIET!

Atbildēt

Cīpars

09.05.2021. 19:02

Dienā vakcinē milzu apmērus - 10 000 špricīšu..

Lai savakcinētu 1 miljonu, tātad šādos tempos jāvakcinē 100 dienas, lai sašpricētu 2x - 200 dienas..

Es nesaprotu - no kurienes milzu optimisms par šitādiem potēšanas tempiem un no kurienes optimisms ka līdz jāņiem jeb līdz rudemim kauko te sapotēs??!

2) nav arī īsti zināms vai pēc gada nav jāpārpotē.. tātad pat šādos tempos mēs tik uzturēsim sapotēto līmeni..

Atbildēt

Kā būt?

09.05.2021. 18:41

Es neatsakos vakcinēties, es atsakos parakstīt papīru, ka pats uzņemos atbildību, tātad vakcinēšanās man “nespīd”?

Atbildēt

Derdz

09.05.2021. 18:36

Vakcīnu zāļu aprakstā rakstīts, nedrikst potēties tiem, kuriem ir alerģika reakcija, utml, uz vakcīnu sastāva vielām,jautājumi, Pēterim, kāpec vakc.ražotājs ko tādu min, Latvijā kuras iestādes, slimnīca, prit.klīnikas, laboratorijas, utt var veikt izmeklējumus vei manam organismam nevar vai var izraisīt un atstāt paliekošu alerg.resk., infekc.,u.c. kaites, t.sk., vai tad ārstējošais, piem.,ģimenes ārts var noteik vadoties no cilvēka esošā veselības stāvokļa un slimības vēstures izvērtet vai vakc.vielas var izraisit vai nē, kā arī, kuru vakcīnu piemērot. Filiz.skat.zālēm un vskcīnām jāārstē nevis jārada blakusparādibas, alerģijas, utt, tad kas tās par zālēm, ja ilgstoši jālieto un vēl neārstē. Varbut vaina mūsu sadzivē, zālēs, saimniecība, tehnoloģijās, pārtika, utt. . Jo šķiet, ka ar vien vairāk paliek cilvrki ar vājāku veselību, tad kāpec tā notiek, tad daram visi kaut ko ne tā. Varbūt pēc 100 gadiem pateikts vakcīnas nekur nederēja, jo atklāja, ka vakc.un zāles atstaj sekas kuras izpaužas pēc gadiem, un to sasaistija un pieradija nākotnē.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.05.2021. 18:19

Par Apiņa pieminēto nocebo - masmēdīkļi ir sataisījuši tādu paniku no vīrusa, ka cilvēks parastais jau no tā vien sprāgst nost.

Atbildēt

kaķa smiekli

09.05.2021. 17:14

»

Lasītājs

Pašiem jāliek vakcinēties, ko veic neatkarīga medmāsa, ne muldēt, lai citi vakcinējas ar tām indēm un kas atsakās, tam dubultdevu. Tad i blaknes atradīsies, i mirušo būs vairāk no vakcīnas, kā no sērgas. Ja jau sen nav mums kolektīvā imunitāte, jo sākumā tak saslimšana tika slēpta. Tajā pat laikā plaši...


Apinis pārāk daudz manipulē ar jēdzienu * nelīdzestība*. Tiem, kuri nevēlas potēties pret šo adenovīrusa saslimšanu, jo uzskata, ka pietiek ar esošo dabīgo imunitāti, nav jājūtas vainīgiem tikai tāpēc, ka viens vakcīnsektas adepts tā vēlas iestāstīt. Kāpēc Apinis ne ar pušplēstu vāŗdu neieminas, kāpēc ražotāji neuzņemas atbildību ar sekām, ko iespējams, ilgtermiņā izraisīs ši steigā izgatavotā eksperimentālā substance ? Ja cilvēkiem pašiem jāuzņemas atbildība, pie tam to apliecinot ar parakstu, tad viņiem ir tiesības pašiem izlemt - vakcinēties vai ne. Tik jau nu tagad norūpējušies par veselību, kaķim jāsmejas. Gadu desmitiem medicīnu laida uz grunti, faktiski mums ir maksas medicīna - tad visi bija mierīgi, kā inči. Klauni.

Atbildēt

ES

09.05.2021. 16:46

vISAI PRETESTĪBAI IR TIKAI VIENS LĪDZEKLIS - GARANTIJA.Ja ražotāji un ārsti tieši tā pasaka - m``es ne par ko negarantējam... Kad aizej vakcinēties, tev jāparakstās, ka par sekām pats uzņemies atbildību... Vai tālāk runāt ir vērts - katrs saprātīgs cilvēks no vakcinēšanās atteiksies. Es savakcinējos. Drīz būs jāiet otrreiz un teikšu godīgi - mana veselība ir pasliktinājusies! Liek sevi manīt visas vecās kaites. Bet piebildīšu, ka esmu lielos gados, bet neesmu zāļu lietotāja. Vēl ātrā tempā ik dienas noiet pa 7-8 km man grūtības nesagādā. Tagad pēc vakcinācijas es savu sirdi ,, dzirdu" un jūtu, kā patiesībā tam nevajadzētu būt.

Atbildēt

Uldis

09.05.2021. 15:53

No rasksta: > ir labi zināms, ka cilvēks neuzticas politiķiem un partijām, bet uzticas ārstiem.

Nezinu, no kurienes Apinim tādas idejas, bet, piemēram, ASV ārstu kļūdas ir trešais biežākais nāves cēlonis.

Apiņa vārdiem: "nav pamata domāt, ka pie mums ir citādi".

Tiem, kas to ir pieredzējuši ģimenē uzticība ārstiem ir tik pat liela, cik politiķiem.

Atbildēt

VDK republikai 31

09.05.2021. 15:43

- Pavļutam ir jāatlaiž Juhņēviča un Vakcinācijas birojs;

- Kariņam ir jāatlaiž Pavļuts;

- Saeimai ir jāatlaiž Kariņa valdība;

- Leviam jāatlaiž Saeima;

- VDK kuratoram Levits jānogādā uz viņa vēsturisko dzimteni, pēdējā reizē nabadziņš iestrēga BRD;

- Latvija brīva!

Atbildēt

Lasītājs

09.05.2021. 15:36

Pašiem jāliek vakcinēties, ko veic neatkarīga medmāsa, ne muldēt, lai citi vakcinējas ar tām indēm un kas atsakās, tam dubultdevu. Tad i blaknes atradīsies, i mirušo būs vairāk no vakcīnas, kā no sērgas. Ja jau sen nav mums kolektīvā imunitāte, jo sākumā tak saslimšana tika slēpta. Tajā pat laikā plaši rīkoti visādi pilsētu svētki, kaut intensīvās terapijas nodaļas bija pārpildītas ar "plaušu karsoņa" slimniekiem, kas veselām ģimenēm slimoja ar "lipīgo pneimoniju". Tagad ir saņēmušies kovid naudu, pielikuši sev pie algas, atsaucoties uz bīstamu darbu ar "pandēmijas" slimniekiem, un vēl liek mums špricēties ar tām indēm, ko sauc par vakcīnu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: