Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas tā tāda

23.09.2023. 20:22

Ir?

Atbildēt

Jefiņš

10.09.2023. 18:04

Tur tak Slīmests ar Žoru un Vasju futbolu mūzikas pavadībā apsprieda.....

Atbildēt

Tas bija nesen, tas bija tik sen...

07.09.2023. 21:27

»

arī šie pāris "komentāri"

spilgti parāda tautas degradāciju, ko sekmīgi panākusi 30 gadus valdošo kangaru politika


Mūsu laikos viss rit straujāk, koncerti, izrādes u.c. nav jāstiepj garumā! Maksimums divas stundas, ar starpbrīdi! Ja honorāru izpildītājiem nosaka ar patērēto laiku, nevis ar kvalitāti, tad neceriet, ka uz publikas paklausību!!!

Atbildēt

estrādi rīdi

06.09.2023. 12:17

mazliet atgādina Jumpravas dziesmu Teātris:
https://youtu.be/FZOuNWLyLGI

Atbildēt

pavēro

31.08.2023. 21:22

»

Nu

beidz,Vācijas un Austrijas operās,koncertos, kas nav milzu rokkoncerti,sēž un klausās,nevis izklaidē bērnus,rij vai skrien 8 reizi uz tualeti,jo alus spiež.Un netarkšķ koncerta laikā.Tā nav nebrīve,bet cieņa gan pret citiem klausītājiem,gan pret māksliniekiem.Tagad iestājusies otra galējība-“es un es...


Naumovas koncertu salīdzināt ar operu? nu gan laid. Jā, vācieši arī mierīgi noskatās kā Jaungada naktī migranti viņu sievas izvaro, ne pirkstu nepakustinās, lai aizstāvētu. Austrieši arī nedarīs neko, lai mazinātu Krievijas gāzes patēriņu un turpinās finansēt Krieviju, jo karš jau kādreiz beigsies. Progresīvajiem un komunistiem , lai cik dīvaini, bet ir tik kopējas ideoloģijas, cīnās par ideju un pret cilvēka brīvību.

Atbildēt

laikmetu grieži

31.08.2023. 18:19

jau sen tie, kas kāpj uz skatuves, nav nekādi elki

Atbildēt

VAU

31.08.2023. 16:24

ārstiem jauna propaganda vakcinācijām no dāņu gudriem,esiet modri.

Atbildēt

Caurejas pavēlnieks

31.08.2023. 15:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


nepaguva nokļūt līdz atejas bedrei.

Atbildēt

Nu

31.08.2023. 14:20

»

Arī biju koncertā

Neko tādu nepamanīju. Nebiju 26.rindā, bet kaut kur pa vidu. Tie kas bija apkārt uzmanīgi klausījās, aplaudēja, dziedāja līdzi, priecājās. Koncerts bija foršs, atmosfēra patīkama. Besī kokainā sēdēšana ar marmora sejām, domāju, ka arī mūziķiem patīk, ka ir emocijas, brīvība. Un ja kāds kādam blakus ...


beidz,Vācijas un Austrijas operās,koncertos, kas nav milzu rokkoncerti,sēž un klausās,nevis izklaidē bērnus,rij vai skrien 8 reizi uz tualeti,jo alus spiež.Un netarkšķ koncerta laikā.Tā nav nebrīve,bet cieņa gan pret citiem klausītājiem,gan pret māksliniekiem.Tagad iestājusies otra galējība-“es un es un mana jaciņa”:):):).Vnk sakot-“esmu pasaules centrs un daru,ko gribu”.

Atbildēt

Piepe

31.08.2023. 13:33

Modernā un attīstīties spējīgā sabiedrība ir nerakstīti, neapspriežami, pašsaprotami cilvēka rīcības noteikumi publiskās vietās. Vēsturē līdz šim tādi laika posmi ir bijuši. Šobrīd te un tagad diemžēl ir putra domāšanā un ačgārna pieeja lietām uz katra stūra. Piebilde - izplatīta nodarbošanās komentāros ir izdomāt un pierakstīt citiem komentētājiem to, ko šie nav rakstījuši un kas pat prātā nav ienācis. Otra piebilde - minētajā koncertā neesmu bijis un par šo neko nesaku.

Atbildēt

termina precizējums

31.08.2023. 12:52

»

aa

tas ir multikulturālisms, par ko tā sapņo progresīvie. drīz būs vel trakāk


muļķukulturālisms nevis multikulturālisms

Atbildēt

Kalts

31.08.2023. 12:38

Sākumā likās ka halucinācijas sākušās "} Vai dzērumaa delīrijs. Lai gan, kosts nav jau labu laiku "} Tēma vienkārši nosit no kājām "} Tajā pašā līmenī kā plānprātīgās magones piedzīvojumi apollo izgāztuvē.
Te brūk visa pasaule nahren pa gabaliem, a redz viņai nepatīkot ka čubinās no pagasta iebraukusi tante vera pa savu ķeseli "}. Protams ka taisnība ir, lumpeņi jau sen nesaprot ka uz operu vēlams neiet apakšbiksēs un gumijniekos "}.
Bet par to īdēt tagad? "} Tas ir tāpat kā bada laikā, kad visi suņazauri jau aprīti, noķerta kārna žurka, uz iesma uzcepta bet ēst nevarot. Jo sālstrauku kāds nospēris. Ar taustekļiem iegrābt sāls pakā, neesot ētiski. Bļjadj "}

Atbildēt

aa

31.08.2023. 11:10

tas ir multikulturālisms, par ko tā sapņo progresīvie. drīz būs vel trakāk

Atbildēt

Silva

31.08.2023. 11:09

Un tādu situāciju būs arvien vairāk, jo tādas lietas, kā dreskods, uzvedības normas sāk izzust. Tagad arvien vairāk sāk dominét tik daudzinātās, bet bieži vien pārprastās cilvēktiesības, kad daudziem, un it īpaši jaunākajām paaudzēm ir uzskats, ka viņiem ir tiesības un tas ir normāli, kad daru ko gribu, ģērbjos kā gribu, nesaprotot, ka arī citiem ir tiesības justies netraucétiem no citu uzvedības.
Šorīt TV vienai ,,gudrīte” tika uzdots jautājums par skolnieku formām. Viņa atbildēja, ka tas jau ir vecmodīgi, bet es uzskatu, ka skolēnu forma bērnam dod kaut kādas pamatzināšanas kā, kur jāģērbjas. Tam pierādījums ir pēdējā prezidenta inougurācijas ceremonija, ka daža /s bija ieraduśies kā uz kādu parastu tusiņu vai naktsbāru. Nerunājot jau par to, ka pat uz bērēm nāk botās, ieśļūcenēs, plikiem véderiem un pakaļām…

Atbildēt

Indulis Paviānovs (dzejas kritiķis)

31.08.2023. 07:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...Tava psihe ir saindēta ar imperilu ,kuru tu te devīgi izšļaksti.Bet tavas peršas ir NLProgrammēšana uz neveiksmēm.
Saniknojuma radītais kristāls imperils ir inde, kas fiksējas uz nervu kanālu sieniņām un saindē visu cilvēka organismu. Niknums ir viszemākais garīgas aprobežotības veids.
Baiļu postīgums ir tas, ka tās paralizē cilvēka gribu un augstāko principu darbību. Agri vai vēlu cilvēks ar baiļu izraisīto vibrāciju pievelk to, no kā viņš baidās.
Tas, kas šaubās par kādu daļu, šaubās par visu. Šaubas (..) ierobežo jebkuru iespēju virzīties tālāk savā evolūcijā. Šaubas ir tārpi, kas lēni, bet droši grauž pašus izturīgākos pamatus.
Pārmaiņu noslēpums ir koncentrēties uz jaunā radīšanu ,nevis cīņu ar veco. Sokrats
Vārda spēks:
https://gintafiliasolis.wordpress.com/tag/varda-speks/

Atbildēt

Arī biju koncertā

31.08.2023. 07:18

Neko tādu nepamanīju. Nebiju 26.rindā, bet kaut kur pa vidu. Tie kas bija apkārt uzmanīgi klausījās, aplaudēja, dziedāja līdzi, priecājās. Koncerts bija foršs, atmosfēra patīkama. Besī kokainā sēdēšana ar marmora sejām, domāju, ka arī mūziķiem patīk, ka ir emocijas, brīvība. Un ja kāds kādam blakus sēdējam kaut ko pasaka, man absolūti netraucē, tajā troksnī tāpat tikai adresāts dzird jā tuvāk ausij runā. Jā nu kādam histēriķim, kas nebrīvē audzināts.

Atbildēt

m,

31.08.2023. 06:21

»

ha ha ha

No visas pasaules – Francijas, Brazīlijas, Argentīnas un Kubas sarkanajiem biedriem


Uz Vaikules jau ar bija aizvi;lkušies krievu un žīdu mūļi Varēja redzēt ka nepatik ka latviski dziedi Tādi skābi ģīmji bija un zālē daudz tukšu vietu Laikam bija aizvilkušies prom Operātori speciāli centās tukšās vietas nefilmēt ,bet varēja redzēt

Atbildēt

Nu

31.08.2023. 05:29

»

Naumova ir naftalīns

Tā arī uzvedās publika. Normāli


bet cilvēki zināja uz ko iet.Lai kāds nebūtu mākslinieks,viņa darbs jāciena.Nepatīk,nav ko vilkties uz koncertu.Kā cienīsi citus,tā cienīs tavu darbu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.08.2023. 23:57

»

arī šie pāris "komentāri"

spilgti parāda tautas degradāciju, ko sekmīgi panākusi 30 gadus valdošo kangaru politika"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet gan tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2014.): “Mūsdienās valsts drošības pats lielākais drauds ir mentālais terorisms – cilvēku masveida zombēšana, jo drošība visvairāk ir atkarīga no sabiedriskās apziņas, cilvēciskā kapitāla apziņas. Ja cilvēciskā kapitāla apziņa ir izkropļota, nestabila, pakļāvīga, nepatstāvīga un balstās uz deģeneratīviem stereotipiem, tad par drošu drošību ir naivi sapņot. Mentālā terorisma taktikas un stratēģijas nolūks ir iemiesot cilvēkos destruktīvus tēlus – egoisma, sociāldarvinisma, cinisma, vardarbības, cietsirdības, alkatības, etniskā naida, reliģiskā naida, patērēšanas, dzīves baudīšanas tēlus. Mentālā terorisma organizators ir ASV, kura pakļautībā ir planētas masu komunikācijas līdzekļi, kā arī speciālo dienestu darbināts moderns zombēšanas tehnoloģiskais komplekss. Tas strādā, izmantojot zinātnes visjaunākos sasniegumus. Saprotams, strādā arī Latvijā.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Drošība mentālā terorisma laikmetā.” )
-------
Mediju ziņa (2014.): “Diemžēl, šīs pašreizējās “vērtību un tiesiskuma valsts” valdošās kliķes visbezjēdzīgākajās aprindās (proti, neonaciķu aprindās) ir uzvārījusies jauna šarlatāniskā un pseidozinātniskā putra. Parlamenta un valdības naciķu caurspīdīgajos pauros ir uzšķiebis šķiebenis ar nosaukumu „Dzīvesziņa”. Tā ir nosaukts perspektīvā paredzēts jauns mācību kvazipriekšmets Latvijas vispārējā izglītībā. Jaunā mācību kvazipriekšmeta „Dzīvesziņa” mērķis esot iedomāta “latviskuma” (t.i. kategoŗiski un pat histēŗiski ortodoksāla nacionālisma jeb tipiska lumpen.nacisma) uzpotēšana (jeb "mentālā korekcija" vai "mentalitātes optimizācija") katrā skolēnā. „Dzīvesziņa” katram skolēnam iemācīs “latvisku (nacionālpatŗiotisko, nacistisko) dzīvesziņu” (?!). Turklāt – pat netiek slēpts sapnis par LR izglītības augstāko vērtību oficiāli pasludināt šo kvazi “latviskumu”. Tātad – šajā valstī izglītības vērtības vairs nebūs ne zināšanas un prasmes, ne brīvība un atbildība, ne apgaismība un patŗiotisms, ne demokrātija un humānisms. Būs tikai viena vērtība – “latviskums atbilstoši latviskai dzīvesziņai”.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Etīdes par kultūras monarhiju. Likumsakarību gudrība.”)
—–

ZOMBĒJUMS (lojālpat.REJ.otiskais) uz “mentalitāti”?…
( aktuālais prātuļojums -- iz “O.M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2012. )

“Mentalitāte” šajā “valstī”,
Noder tad, kad SILES balsti,
Citās “virsvērtībās” viļas
(‘Iebraukuši auzās, dziļās’):
“MU.ĻĶU Zemes “pūļa masas”,
Periodiski ZOMBĒT ‘prasās’ ~
Lai ŠIE dzīvo “latv(ĀN)iski”,
“Lojāli” un “pilsoniski”:

Pazemība – “zelta tikums”,
Pacietība – “jumta likums”,
Pakļāvība – “pamatstāja”,
Pieticība – “sargātāja”,
Padevība – “universāla”,
“Personība” – knapi bāla,
Klusēšana – “dziļa doma”,
Kautrīgums – “bez teksta loma”,
Lēnprātība – “vieda forma”,
Pieklājība – “dzīves norma”.
Taktiskums – “priekš jūtām korķis”,
Respekts – “tuvu grīdai slorķis”,
Iztapība – “gēnu kodā”,
Pielīšana – “cieņā & godā”,
Glaimošana – “saldu mēli”,
Verdziskums – “par desas šķēli”,
Sulainiskums – “garantēti”,
Melošana – vienmēr & “svēti”,
Lišķēšana – “raisa prieku”,
Fanojums – “par štrunta nieku”,
Rakstītprasme – traucējoša,
Lasītprasme – “traumējoša”,
Skauģošana – asinskāra,
Nodevība – “prioritāra”,
“Stučīšana” – obligāti,
“Upurēt” – kaut Tēvu & Māti,
“Noēst” līdzcilvēkus – “topā”,
“Linčot” – barā & tŗuli lopā,
Varmācībai – “trenda” vieta,
Vienaldzība – akmenscieta,
“Tolerance” – klusēt “mīžot”,
“Plurālisms” – klausīt “vīžot”,
“Viedoklis” – kā “kvōrums lēma”
“Korektums” – kā “pamatshēma “,
“Latv(ĀN)iskums” – SILES “godā”,
“Dzīves(d)ziņa” – plunkšķis podā…

PATIESĪBA – “nekotējas”!
GODPRĀTĪBA – “nerentējas”!
SIRDSAPZIŅA -“raisa bažas”!
DOMĀŠANA – “fiškai važas”!
PAŠAPZIŅA – “neder, CIETI”!
PATSTĀVĪBA – “ķers pa bieti”!
PĀRLIECĪBA – “nenāk krastā”!
CILVĒCĪBA – “blefs” un BASTA!!!…”

M.U.Ļ.Ķ.U zemes “viedie prāti”,
ZOMBĒ (SAVU) “mentalitāti” ~
Lai ar to “bez naža kautu”,
Dievzemītes “glupo” Tautu?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

odnako

30.08.2023. 23:52

»

Fagots

Bet jūs tikko uzrakstījāt tieši to pašu, ko es! Jūs kaut ko arī lasāt, vai tikai ļurinat visu, kas ienāk prātā


čukča ņe čitateļ - čukča pisateļ, po latvaņevski ļurinateļ.......

Atbildēt

nu

30.08.2023. 21:55

»

arī šie pāris "komentāri"

spilgti parāda tautas degradāciju, ko sekmīgi panākusi 30 gadus valdošo kangaru politika


un joprojām negrib sūtīt uz mājām, bet šie vairojas...labi pabalsti

Atbildēt

Лудзу другое

30.08.2023. 21:35

»

Fagots

Bet jūs tikko uzrakstījāt tieši to pašu, ko es! Jūs kaut ko arī lasāt, vai tikai ļurinat visu, kas ienāk prātā


путин, патрушев !!! Где пригожин ?

Atbildēt

Fagots

30.08.2023. 21:27

»

netraucē māksliniekiem

bet traucē blakus esošajiem skatītājiem un tā ir klaja necieņa, egoisms


Bet jūs tikko uzrakstījāt tieši to pašu, ko es! Jūs kaut ko arī lasāt, vai tikai ļurinat visu, kas ienāk prātā?

Atbildēt

Fagots

30.08.2023. 21:00

Tā čalošana patiešām ir traucējoša pārējiem klausītājiem, un ļoti necienīga. Bet apskaņotos koncertos, kāds bija arī šis, uz skatuves nekas no tā nav dzirdams, un netraucē. Apbrīnoju autores pacietību, jo pasākums bija ļoti ļoti garš.

Atbildēt

arī šie pāris "komentāri"

30.08.2023. 20:21

spilgti parāda tautas degradāciju, ko sekmīgi panākusi 30 gadus valdošo kangaru politika

Atbildēt

Naumova ir naftalīns

30.08.2023. 20:01

Tā arī uzvedās publika. Normāli!

Atbildēt

ha ha ha

30.08.2023. 20:00

No visas pasaules – Francijas, Brazīlijas, Argentīnas un Kubas sarkanajiem biedriem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: