Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikosss

04.11.2020. 16:55

Reliģijas ir efektīvākais cilvēku paverdzināšanas veids.
Kopš pastāv civillikumi tie visi kolosālie nezinātniskie murgi atgādina netīrumus.

Atbildēt

Pagāns

04.11.2020. 12:21

Rudens ir beidzies. Ziema jau klauvē pie mūsu namu durvīm. Vēsās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Pirmais sniegs vairs nav aiz kalniem. Tomēr kovid-19 sērga turpinās. Būsim apzinīgi un ievērosim visus valdības ierobežojumus, kā arī mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Nedrūzmēsimies! Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas. Neaizmirsīsim par dezinfekcijas līdzekļiem! Lai pasargātu sevi un citus no saslimšanas, lietosim sejas maskas. Būsim atbildīgi par savu un apkārtējo drošību. Par spīti grūtībām, saglabāsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, Dabas Māte ir mūsu radītāja. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes viedums mūs pasargā no kovid-19 sērgas! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons patriec kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes! Lai ticība Pērkonam kalpo par zobenu mūsu rokās! Lūgsim Veļu Māti – Viņsaules Valdnieci – kaut ar kovid-19 sērgu sirgstošie drīz izveseļotos! Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci – lai mums būtu labklājība un laimīga dzīvošana! Iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem sava nama pagalmā! Kvēpināsim ugunskurā kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Ziedosim ugunskurā sauju monētu. Lūgsim Latvju Dievus – mūsu dzimtās zemītes aizstāvjus. Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē, turēsim cieņā savu senču gudrības un senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi mūs sargā šajā sūrajā laikā! Lai Latvju Dievi svētī Latviju! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
No sirds veselību un pārticību vēlot, Jūsu Skolnieciņš no svētakmeņa
#Skolnieciņš #kovid-19 #kroņvīruss #drošība #veselība #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #saticība #LatvjuDievi #PozitīvāDomāšana #LatvjuDievuSvētība #labklājība #svētakmens #pagāni

Atbildēt

Pietiek Lasītājam

02.11.2020. 20:28

Pietiek Lasītājs ir tāds pats MELIS un nozombēts mehānisms, kā TVNETs, proti, krievu, un viss, kas saistīts ar Krieviju, nīšana ir oficiāla mēdiju politika Latvijā, un PIETIEK.com nav izņēmums. Šeit ir lērums ar propagandas rakstiem, ko parakstijuši "pietiek lasītājs", kur visādā veidā tiek zākāti krievi un slāvi, nerunājot jau par ultraradikāliem nacionāliem komentiem, kurus nevienā citā civilizētā valstī policija nepieļautu. Tā ka beidz vaimanāt! Raksta autors ir tads pats kā TVNEts

Atbildēt

Georgijs Peks

02.11.2020. 12:42

Kurš iešļāca šo puvušo smadzeņu sarūgušā smirdekļa verbalizāciju? Droši vien kāds "relikviju"- miroņu trūdu adorētājs un bučotājs?

Atbildēt

Karātavu valgs

01.11.2020. 13:13

Pareizi - katrs viens Latvijas Republikas ienaidnieks, pamatojoties uz spēkā stājušos likumīgas tiesas spriedumu, ir nekavējoties un iespējami sāpīgi jāpakar!!!

Atbildēt

cits pietiek lasītājs

29.10.2020. 15:01

Daragoi,ko tas interesē?Ja pienākums popularizēt,tad īsāk!.

Atbildēt

111

29.10.2020. 08:50

Paldies autoram.Izrādās, ir vēl cilvēki, kuri jūt šīs pasaules dualitāti un atšķir profāno no sakrālā.Un Krievija jau nav viens liels, viendabīgs blāķis. Tā ir dzīva un tur, tāpat kā Latvijā, notiek sarežģiti sociālie u.c. procesi.

Atbildēt

Kas tas par murgu?

29.10.2020. 02:16

»

west

Kas tas par murgu


west!

Atbildēt

jojo

28.10.2020. 22:00

Cariskajā Krievijā baznīca bija valsts struktūra-ministrija.Komunistu laikā KGB filiāle.Mūsdienās nekas nav mainījies.Tā to arī vajag uztvert.

Atbildēt

visi taču zin

28.10.2020. 20:39

kam kalpo pareizticīgie un katoļi

Atbildēt

cilveks444

28.10.2020. 19:25

»

Uldis

Par Delfiem nepiekrītu. Nav tur nekas objektīvs. Kreiso smadzeņu skalošanas mašīna


Atvainojos, ja sniedzu neskaidru viedokli, bet rakstīju - cenšas tēlot, nosacīti, protams, jo kaut cik dažādi viedokļi sastopami vien sadaļā Versijas. Pārējais - totāla propaganda. Arī Domburs ir varas piebarots, lai gan, jāsaka, labāk kā citi prot slēpt tendenciozitāti.

Atbildēt

Uldis

28.10.2020. 19:14

Par Delfiem nepiekrītu. Nav tur nekas objektīvs. Kreiso smadzeņu skalošanas mašīna.

Atbildēt

cilveks444

28.10.2020. 19:11

Lielāku kloāku un smadzeņu skalošanas mašīnu par TVNET, kas sadarbojas ar liberastu apsēsto "Nekā personīga", grūti iedomāties. Delfi ir tuvu TVNET, Re:Baltica arī, bet no TVNET noteikti plūst visnetīrākā zampa laukā. Delfi vēl vismaz cenšas tēlo objektīvu mediju, lai gan nu CENZŪRA valda gluži vai visos medijos.

Atbildēt

west

28.10.2020. 18:44

Kas tas par murgu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: