Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

23.08.2018. 18:22

(bell)(pray)(sun)Sociologi-Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 21.augustā, no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja Latvijas Krievu savienības līderi Tatjanu Ždanoku, jo secināts, ka viņa darbojusies Latvijas JudoKomunistiskajā partijā pēc 1991. gada 13. janvāra.
Arī VCkomisijai ir parādījies Veselais Saprāts ! Un biežāk ir jāpārlasa ""Cionas gudro protokoli"" :))
p.s.Mitologs H.Biezais apskata ""Jēdziena Dievs"" Vispārējo Būtību-Latviešu Dievs iekļaujas kopējā indoeiropiešu sistēmā, kam NAV ! nekādu sakaru ar mākslīgi izveidoto-biorobotu jūdu izplatīto -vīrusa veidā-judokristietību - un Viņu pašu izdomāto un safantazēto""Dievu ""- kā adepta Ješua/Jēzus/ tēvu Jāzepu, kas nav nekāds Patēvs .un nekāds dievs !.., bet Ješua īstais tēvs-katrs jau savu Tēvu var nosaukt...par Dievu,gan ar'" MAZO""...burtu.Ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktors V.ŠTEINS 2018.g.jūnija žurnālā ""Zintnieks "" zinātniski izklāsta, ka Ješua māte Marija pēc jūdu pieņemtās sociālās sistēmas savā dzīves laikā ir ieguvusi- Nosaukumu jeb ""ČINU""JAUNAVA"" - pēc kalpošanas savā jūdu Jūdejas sistēmā, Pēc tam kāds..izdomājis nosaukt vēl viņu par"" Svēto MARIJU""kas lietas būtību nemaina.Protams tiek precīzi zinātniski izklāstīts, ka pats Ješua /Jēzus/ NAV NEKAD BIJIS PIESISTS PIE KRUSTA, bet tikai PIESIETS uz dažām stundām, tad ATSIETS,3-trīs dienās atlabis un devies uz Idiju Arī vēlāk apprecējies ,bijušas 2-divas sievas, divi bērni . Pats Ješua 73 gadu vecumā ir apglabāts Indijā, Kašmiras kapos.Judokristietība kā 2000 gadīgais"" Cilvēku nozombētības Projekts"", faktiski ir beidzies ar to pašu "mākslīgi safantazēto "" 2000 "-šo gadu". Āriešiem var atjaunot gadu skaitli 12018. g.pēc "'Sidrabenes"" vadītaja K.Tomariņa klasifikācijas. .Judokristietības noziedzīgā-Pretcilvēcīgā sistēma Judokristietība maģiski jau BEIDZĀS ! ar to, kad mūsu planēta Zeme iegāja Jaunajā ""Udensvīra Zīmē""-un, kā Viņi paši saka-Viņiem ""ĀMEN,jeb krieviski KIRDIK"" (bell)Kā redzamu piemēru var minēt pašreizējo Judokristietības tūkstošgadīgās melnās Maģijas Katoļu novirziena Masveida Pedofīlijas Orģiju nodošanu Atklātībā un nopuņķojošā šefa Franča viltus gaudošanu kā Viņš to darīja nesen Dienvidamērikā, kad esot gaudojis kopā ar katoļu priesteru-pedofīlu izvarotajiem puisīšiem ;(
Tā kā Latvijas Valsts, oficiāli ar LIKUMU -IR DALĪTA NO VISĀM RELIĢISKĀM -tātad pretlatviskām-SISTĒMĀM !, Nodokļu Naudas Kases NAV ! paredzēts izlietot 8 000 000-astoņi miljoni eiro ,lai Francis apraudātu te Latvijā1990.gada vasarā.3-trīs judokatoļu priesteru IZVAROTO ! vienu mazgadīgo latviešu puisīti. Un šis "" Judokristīgo Orģiju nežēlīgais pretcilvēcīgais Akts"" notika 15 metrus no LR Saeimas ēkas -otrpus ielas-Judokristīgajā katoļu Templī-t.s. Romas ! Jēkaba bazņicā...(pray)Vēl jau ir Laiks šo ŠOVU atcelt !(bell)(pray)Jo VISĀM TAUTĀM VIENLAICĪGI IR 1- VIENS IIENAIDNIEKS JUDOKTISTIETĪBAS PRETCILVĒCĪGAIS MEGAPROJEKTS ! Iespējams, ka Judokatoļu šefs Francis PAZIŅOS OFICIĀLI, ka PASAULES MĒROGĀ JUDOKRISTIETĪBA IR IZDZĪVOJUSI un BEIGUSI savu NĀVES PĻAUJU UN BEIDZ EKSISTĒT ! VISĀ KOSMISKAJĀ SISTĒMĀ !(bell) LAI IR !
18:03

Atbildēt

Pacients 2018.

11.08.2018. 17:09

»

Epa

un kāpēc Pulkam tāda pārliecība, ka LV ir ar izcilu sociālekonomisko stāvokli, kau arī OECD dalībvalsts


Kāpēc Pulkam liekas, ka vainīgi visi citi,bet viņš ne pie kā šajā gadījumā nav vainīgs. Olafs Pulks ir vadošs Vienotības politiķis, kas kopā ar partijas vadību ilgstoši ir piedalījies veselības nozares graušanā Latvijā.Pēc Eirostata datiem latvija jau ilgstoši ir vadošā valsts ES ar iedzīvotāju visaugstāko mirstību no ārstējamām slimībām. 2015.un 2016,gados Straujumas (Vienotība)valdības veselības budžetu attiecīgi paaugstināja par 1 un 1,3 miljoniem eiro,kas nenosedza pat inflācijas radītos zaudējumus nozarei. Pēc Čakšas šobrīd priekšlaicīgi nomirst ik dienas 17 cilvēki ar ārstējamām slimībām, kuriem valsts nenodrošina (neapmaksā)ārstēšanos. Tas ir ap 6200 cilvēki gadā.Arī viņiem visiem ir radi un draugi, kas pārdzīvo viņu bezjēdzīgo aiziešanu. Bet 2015.un 2016.gadā Vienotības valdība miljonus dalīja deputātu kvotām(pēc VK datiem 2015.-2017.g.g. - 68 miljoni) ne medicīnai cilvēku glābšana un mediķu algām, lai slimnīcās visi ārsti būtu ar augstu kvalitāti.

Atbildēt

Olafam

09.08.2018. 23:59

Tagad izlasīju ko uzraksīja Zaza. Precīzi. Mūsu gadījumā arī tā bija tromboze.Ar visām izejošajām sekām un LIC ierobežotajām iespējām..

Atbildēt

Olafam

09.08.2018. 23:51

Olafam ! Līdzjūtiba. Rakstu tāpēc,ka kaut kas ļoti pazīstams no Jūsu rakstītā.
Īsumā-man tuvam cilvēkam pāris gadus atpakaļ bija līdzīgi simptomi. Zvanīja ģimenes ārstam, lūdz padomi,taču nekas nepalīdzēja.Izsaucām beidzot ātros. Atbrauca,nokonstatēja faktu un gribēja vest uz Infektoloģijas centru,taču es uzstāju,ka jāved uz Gaiļezeru,jo sieviete bija pusnemaņā un kategoriski atteicās braukt uz Inf.centru.Nostrādāja intuīcija..
Beidzot ātrie piekrita vest uz Gaiļezeru.Gaiļezerā rindas,bet labi,ka gadījās sakarīga daktere,kas rīkojās operatīvi un uzreiz operēja. Paldies viņai-ja būtu pusstunda,stunda vēlāk,tad,iespējams,man tuva cilvēka vairs nebūtu..Jo tā nebija infekcija. Pateicoties manai uztājībai,viņu aizveda uz Gaiļezera slimnīcu..

Atbildēt

jūlis

08.08.2018. 13:15

Ārstēšana parasti beidzās pie ģimenes ārstiem,jo viņi bieži vien neņem galvā speciālistu rekomendācijas un kontroles trūkuma dēļ,kurš tiek pasniegts kā personas datu aizsardzība,pacienti tiek pakļauti nāves briesmām,nevajadzīgām,novēršamām sāpēm un mokām.Lai nokļūtu uz plānveida operāciju,nācās piedzīvot infarktu un ātro palīdzību,jo ģimenes ārsts atteica speciālistu rekomendēto nosūtījumu.Arodslimības gadījumā ģimenes ārsti bez sekām otro gadu desmitu ignore speciālistu rekomendācijas.Tātad katastrofāli trūkst ģimenes ārstu darbības kvalitates kontrole un turpinās atbildīgo veselības ieredņu noziedzīga bezdarbība

Atbildēt

kristopans nav autoritate !

05.08.2018. 18:19

»

Apmelotājam

Lasi patiesus vārdus...


kristopans nevienu dienu dzive nav godigu darbu stradajis .

Atbildēt

!

05.08.2018. 18:15

nevajadzeja pulka vienotibai izpostit Latvijas tautsaimniecibu,veselibas aizsardzibas un izglitibas nozari,tad nebutu sodien lieki jaraud.

Atbildēt

pacients

03.08.2018. 21:56

Tādu nu medicīnisko aprūpi neatkarības gados ir uzbūvējuši mūsu vēlētie gudrinieki. Ko sēsi to pļausi! Pats arī esmu bijis tādā situācijā, izvazājos pa 4 slimnīcām. 1. nogulēju 5 naktis bez uzlabojumiem, bez diagnozes, pagadījās līdzjūtīga māsiņa, kura ieteica doties prom, jo te neviens nespēšot palīdzēt. Tā nu aizdevos uz slaveno LIC, kur mani ievietoja pie gripas slimniekiem aktīvajā vīrusu periodā, lieki piebilst, ka mana kaite ne tuvu ar gripu nebija saistīta. Nākamajā dienā atkratījās un aizsūtīja uz Linezeru (atkal bez diagnozes), tur vietas neatradās un aizfutboleja uz Gaiļezeru. Tur nonīku 10h līdz bars ar nekompetentiem dakterīšiem izdomāja, ko ar mani iesākt. Viens minēja, ka ar tādiem simptomiem un analīzēm parasti nestaigājot, cits gatavs bija skalpeli izmantot, trešais atkal nomierināja un teica, ka letāls iznākums ir 70% gadījumu. Stacionēja mani pie zarniniekiem, vienkārši neesot bijis citur vieta, tikai aizmirsa personālam izskaidrot, ko ar mani darīt. Pāris dienas uz antibiotikām pagulēju un pusvesels bez diagnozes izrakstijos no slimnīcas.
Postpadomju elpa vēl ilgi eksistēs, jo reālas reformas nemaz nenotiek, viss kā vienmēr tikai uz papīra. Esiet veseli!

Atbildēt

Apmelotājam

01.08.2018. 23:00

»

Monnmahh

Jā, kā man patīk vērot šo mūžigo muļķu meklēšanu no politiķu puses! Cilvēks, kura partija n-tos gadus bijusi pie varas, kurš ir visus tos gadus klusējis lupatiņā, saņemot no kopējā katla, pēkšņi ir MODIIIIEEEEESSSSS! Jā, O.P. nu ir modies, godātie līdzpilsoņi! Tāāāds notikums! :) Visuvarenās Vienotības...


Lasi patiesus vārdus":

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

zaza

01.08.2018. 19:28

No enterokolīta tā nemaz nevar nomirt. Visdrīzāk tromboze, un LIC taču nav sonogrāfa uzņemšanā

Atbildēt

zaza

01.08.2018. 19:24

ko sēsi, to pļausi. Vienotība ir valsti sagrāvusi, baudiet augļus

Atbildēt

Monnmahh

01.08.2018. 18:37

»

Viltnieks

Starp citu, paradokss ir tāds, ka LIC laikam ir labākā normāliem iedzīvotājiem pieejamā slimnīca Rīgā. Tas dzirdēts gan no slimniekiem, gan viņu radiniekiem...


Attieksmīte - precīzi tāda pati kā varas politiķiem pret savu tautu. Lai tagad izbauda! :) Žēluma un tolerances nav un nebūs.

Atbildēt

Monnmahh

01.08.2018. 18:31

Jā, kā man patīk vērot šo mūžigo muļķu meklēšanu no politiķu puses! Cilvēks, kura partija n-tos gadus bijusi pie varas, kurš ir visus tos gadus klusējis lupatiņā, saņemot no kopējā katla, pēkšņi ir MODIIIIEEEEESSSSS! Jā, O.P. nu ir modies, godātie līdzpilsoņi! Tāāāds notikums! :) Visuvarenās Vienotības biedris ir atskārtis (ar kādām mokām!!!), ka LV ir atpalikusi valsts! :) Bet partijas biedra V. Dombrovska veiksmesstāsts noteikti te nav vainojams, vai ne? :) Un visa pārējā jaunlaicēnu un vienotībnieku darbība - tieši tāpat! :) :) :)

P.s. Kā ieteikums olafiem un pārējam varas pulkam ... Atjaunojiet taču PSRS laika specpoliklīnikas, specslimnīcas, specveikalus olafiem un viņu radiem un draugiem, un reņģēdājiem domātā medicīna jums dzīvot vairs netraucēs. Par budžeta līdzekļiem, protams. :) Pingvīnu taču par visu samaksās! Tāpat kā par OIK. :)

Atbildēt

švamme

01.08.2018. 18:09

Medicīnas mācību grāmatās ir gana daudz aprakstītu gadījumu, kas nav gluži klasiski, simptomi un norise ir kā izņēmums no klasiskās klīnikas. Bet pēc sviestmaizes likuma, šie parasti atgadās mediķiem pašiem. Un šādos gadījumos nav neviena, ko vainot, tikai "māti dabu", kas radījusi izņēmumus.

Atbildēt

Neuzņemiet citu sāpes!

01.08.2018. 17:15

»

Abc

Liidzjutiiba veelreiz. Saapes dziedee tikai laiks. Negreekosim lamaajoties. Lai


Nepārdzīvojiet līdzi! Tas viss velti! Indulis Duka. Brižiem kļičkoju kā untuns mikropiscanczs. Aleluja!

Atbildēt

Abc

01.08.2018. 16:05

Liidzjutiiba veelreiz. Saapes dziedee tikai laiks. Negreekosim lamaajoties. Lai
Sigitai viegls lidojums muU

Atbildēt

vai Olafs

01.08.2018. 15:48

»

Apmierinātais

Ceru ka Olafs izlasīs manis teikto


ir strādājis Veselības ministrijā kā ministrs?Viņš ir žurnālists.Priecājies vien tālāk un sēj to ļauno sēklu,rakstīdams stulbības,itin kā Vienotība būtu atbildīga par šo traģisko gadījumu.

Atbildēt

Maija>>>b. Nevilks

01.08.2018. 15:45

»

b. Nevilks

Vienmēr nēsājiet līdzi savu deputāta radinieka apliecību. Citādi reņģēdājiem gatavotais var ķert pašus


Varbūt šī ir tā reize, kad vajadzētu pietaupīt savu prastumu.

Atbildēt

Piekrītu Olafam

01.08.2018. 15:43

Cik stulbi un ļauni daži komentāri... It kā pašiem nevarētu tāda nelaime notikt. Tajā pat slimnīcā nomira Martiņš Freimanis, turpat Sigita un vēl daudzi. Toties jaunās izmaiņas, kuras šobrīd cenšas ieviest pie amatiem tikušās sievietes - ministre Čakša un NMPD vadītāja Cipule liek domāt, ka loģika un profesionalitāte šīm kundzēm nav stiprā puse. Iedomāties ārstu- šoferi, kurš avārijas vietā nevis sniedz palīdzību slimniekam, bet cenšas pieliet mašīnai logu šķidrumu vai tīra sniegu no apsnigušās mašīnas- tas liek domāt, ka esam tik tiešām atpalikušā valstī.

Atbildēt

b. Nevilks

01.08.2018. 15:20

Vienmēr nēsājiet līdzi savu deputāta radinieka apliecību. Citādi reņģēdājiem gatavotais var ķert pašus.

Atbildēt

X

01.08.2018. 15:11

Šeit nav runa par Olafu , vińa māsu , vai kādu citu cilvēku; pat ne par palīdzības sniegšanas kvalitāti konkrētajā gadījumā. Runa ir par neatliekamās medicīnas organizēšanu, savlaicīgumu, sakārtotību šajā valstī. Par standartiem, izmaksām, kas šajā nozarē ir augstas, tādēļ nevienu slimnīcas vadību neinteresē. Par standartiem, ko neviens nepieprasa slimnīcām, kas pilda nmp funkciju, pildīt.
Un par attieksmi pret cilvēka dzīvību.
P.s. Domāju ka katrs indivīds, kas piedalījās ārstēšanā un palīdzības sniegšanā bija profesionāls, tikai darbojās haosa sistēmā.

Atbildēt

Viltnieks

01.08.2018. 14:27

Starp citu, paradokss ir tāds, ka LIC laikam ir labākā normāliem iedzīvotājiem pieejamā slimnīca Rīgā. Tas dzirdēts gan no slimniekiem, gan viņu radiniekiem.
Gaiļezers gan ir briesmīgs. Pulkam derētu pārbaudīt vai nabaga māsu kāds vispār reanimēja... varbūt bija бог дал- бог взял attieksme.

Atbildēt

Ojārs

01.08.2018. 13:58

Joprojām aktīvs politiķis, Vienotības - gan jaunās, gan vecās, valdes loceklis, kurš vismaz dekādi ir sēdējis blakus LR premjeriem un veselības ministriem, tagad pēkšņi ir pārsteigts par veselības aprūpes līmeni valstī! Labrīt, ko sēsi - to pļausi!

Atbildēt

tikai līdzjūtība

01.08.2018. 13:44

tā diemžēl notiek un vainīgo nav. Ir t.s. "sakritības" un "sagadīšanās" un viss notiek. Ja tas skar tuvu cilvēku, ir sāpīgi un iekšās kāds prasa pēc vainīgā, pēc "taisnības", bet ir lietas, kuras stāv pāri mūsu saprašanai un ar kurām nākas samierināties. Un nezinām arī , kas Sigitai tapa aiztaupīts, ja zinātu, iespējams, ka nebūtu šī raksta

Atbildēt

Epa

01.08.2018. 13:34

»

Apmierinātais

Ceru ka Olafs izlasīs manis teikto


un kāpēc Pulkam tāda pārliecība, ka LV ir ar izcilu sociālekonomisko stāvokli, kau arī OECD dalībvalsts????

Atbildēt

Pietirst-komas debilā muļķe no MUĻĶU bedres lapsānijas žurkANĀLISTE Lato Lapsa,

01.08.2018. 13:00

»

Indulis Duka no Dikļiem

Nolādētie židmasonu cionisti- komunisti- čekisti visu sistēmu cilvēku aizsardzībai papisuši, debloīdi! Diversanti


atkal pamodusies. Iedzimti traumēts debiloīds ar aprobežotu garīgo attīstību, no pietirst-komas durkas – lato Lapsa ar kļičku debilais pamuļķis Lapotj Lapspistais no pasīvo dermoliberastu kaķudīrātavas muļķu zemes XXI kaksimtzcs! Bļe tabļetku un malonjetku. Zajebis - pidarskapja kļička pidrilla pasīvais.

Atbildēt

Prom Kučinska režīmu!!!

01.08.2018. 12:19

Viss ir kārtībā. Ja Latvijā ir problēmas, tad tikai Kremļa agresijas un propagandas dēļ. Šo stāstu labāk būtu nepublicēt, lai nepalīdzētu valsts ienaidniekiem, kā to savulaik teica Kučinskis. Latvija taču ir augsti attīstīta valsts!

Atbildēt

hm

01.08.2018. 11:35

Visilgāk uz mūsu zemes dzīvo kubieši. Kāpēc tāds paradokss? Šķiet tāpēc, ka viņi visprecīzāk zina , kas cilvēkam vajadzīgs pilnvērtīgai dzīvei.
Tas notekti ir komplekss jautājums, kurā ietilpst gan uzturs, gan fiziskas aktivitātes, gan augsts medicīnas līmenis, gan pozitīva attieksme pret cilvēku.
Diemžēl ar veselības (slimības) ministriju vien, kura visvairāk ir ieinteresēta , lai sabiedrība būtu slima un kura nobankrotēs nākamajā dienā pēc pēdējā slimnieka, veidot veselīgu nāciju nav iespējams.
Un ļoti žēl, ka Pulka kungs joprojām to nav sapratis. Viņam par mierinājumu tomēr jāsaka, ka līdzīgi kļūdaini Latvijā domā nospiedošs vairākums,

Atbildēt

Cilvēciska traģēdija

01.08.2018. 11:25

personiska un visas sabiedrības. Pamatota, bet novēlota atziņa politiķim, kuram ilgus gadus ir bijusi pieejama tribīne runām un darbiem. Ko lai saka tie, kuru tuvinieki ikdienas dēļ paviršas vai nesaņemtas palīdzības aiziet sāpēs? Ir jādomā kā mazināt naudas varu medicīnā un jāceļ profesionālais prestižs un atbildība.

Atbildēt

Potapovs

01.08.2018. 11:18

Arī kangari agri vai vēlu ierij sava darba rezultātus

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

01.08.2018. 11:06

»

A

Piekrītu, Pulks ir pielicis pūles lai radītu šo sistēmu, man gan viņš vairāk atgādina krogus oberi, sulaiņa tips, nevis politiķis


Nolādētie židmasonu cionisti- komunisti- čekisti visu sistēmu cilvēku aizsardzībai papisuši, debloīdi! Diversanti!

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

01.08.2018. 11:03

Ziniet, reiz nonācu slimnīcā arī ar sai dēšanos. Man bija pašam tādas aizdomas. Mani pievienoja pie sistēmas un laida šķidrumu asinīs, reiba galva. Slikta dūša bez vemšanas. Pēdējiem spēkiem jautāju dežurejošam ārstam, ks var noteikt diagnozi uz saindēšanos. Ārsts atbildēja, ka to var noteikt tikai Rīgā. Kaut Čakša un Kučinskis tiktu noindēti!

Atbildēt

A

01.08.2018. 10:56

Piekrītu, Pulks ir pielicis pūles lai radītu šo sistēmu, man gan viņš vairāk atgādina krogus oberi, sulaiņa tips, nevis politiķis!

Atbildēt

Tiesnesis

01.08.2018. 10:39

»

Tiesnesis

Katrs saņems pēc nopelniem, bet ne šajā dzīvē. Ja Olafs pēc minētā gadījuma ar Sigitu p


Atvainojos,
Katrs saņems pēc nopelniem, bet ne šajā dzīvē. Olafs pēc minētā gadījuma ar Sigitu var pārvērtēt savu darbību un to turpināt mīlestības garā.
Taču arī "apmierinātais", kurš šobrīd apzināti ļauni priecājas par citu nelaimi (ja pat Olafs vai Sigita viņam būtu īpaši sariebuši) var saņemt pēc nopelniem tieši par šo ļaunumu.

Atbildēt

Tiesnesis

01.08.2018. 10:32

»

Apmierinātais

Ceru ka Olafs izlasīs manis teikto


Katrs saņems pēc nopelniem, bet ne šajā dzīvē. Ja Olafs pēc minētā gadījuma ar Sigitu p

Atbildēt

Apmierinātais

01.08.2018. 08:42

Ceru ka Olafs izlasīs manis teikto.
Ir tāds teiciens - Sēsi ļaunu sēklu, ļaunu ražu ievāksi, tad lūk Olaf, Tu un tavi mīļie plūc šo ražu kuru paši vien iesējat, esmu pārliecināts ka jūs šo ražu saņemsiet "pāri galvai", atvainojos par ļaunumu, bet mani tas tikai priecē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: