Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gavenā frāze no raksta

28.02.2022. 20:02

Krievi tikai ārēji izskatās pēc eiropiešiem. Patiesībā tā ir pilnīgi cita civilizācija, ar citām vērtībām, citu reliģiju, citu mentalitāti. Cilvēki uz šīs Zemes ir dažādi. Pat, ja mums tas nepatīk.

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 13:04

Lapsas kungs, tur tik tiešām ir jābūt sapuvušam pilnīgi visam - šie godmanisti tur savu tautu verdzībā 50 gadus, un pēc tam viņiem piešķir ordeņus.... kā Harms teiktu - veļikaja zauma. Tas ir viņpus sapratnes. Turēja verdzībā, bet beigās esot glābuši. Haroš gnaķ, balvan.

Atbildēt

Ploha

27.02.2022. 12:19

Kāpēc runāt līdzībās par "katastorofu"? Armijas uzbrukums nav dabas katastrofa, tas ir ar lodēm nomierināms traku suņu bars.

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 10:19

Man ir tikai viena atbilde - pasjol nahuj, ruskij korablj!

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 10:17

sjitais kumediants man grib iestastit, to dara ari berline un brisele, totalitara rezjima varas pasjprivatizacija ir likimiga un eiropeiska, un ja jus gribat parliecinaties par likumigu, wait a minute, tyr sezj sja pasja totalitara rezjima parstavji, absoluts totalitara rezjima monopls, un berline dirsj par eiropu

Atbildēt

nuss

27.02.2022. 10:17

KATASTROFA JAU IR NOTIKUSI, KAD PUTINS NONĀCA PIE VARAS KRIEVIJĀ.

Putina ambīcijas ir lielas - Baltkrievija, Ukraina, Moldāvija, Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Polija utt. - jautājums ir kad ir jēga pretoties teroristam ar atombumbu? Ukraiņiem ir jēga to darīt tagad. Ja Latvija negrib lai to iekaro aptrakojušies krievi, tad arī ir jēga darīt visu lai Putins aplauž savu knābi Ukrainā.

Arī Ziemeļkorejai ir pāris atomieroči, bet atomieroči ir tikai arguments strīdā, kamēr tie netiek pielietoti - tiklīdz tie tiek pielietoti - tie vairs nav arguments un neviens no atomieročiem vairs nevar bīties un ir tikai motivācija nosist atomieročus lietojušos visur kur viņi eksistē.

Var piekrist Hermanim, ka visi krievi - gan Krievijā gan arī Latvijā atbalsta to ko dara Putins, bet viņus pārmācīt var tikai tad ja Putinam pamatīgi sadod pa purnu un Putina mordas dauzīšanas laikā viņi visi dabū pēc nopelniem. Tā ka šeit ir jautājums tikai par laiku - kad krieviem dot pa purnu.


Šāda Hermaņa domāšana varēja būt aktuāla pirms 10+ gadiem, jo viss ir atkarīgs no tā, kas tiek uzskatīts par neizbēgamu.

Iebrukums Ukrainā bija neizbēgams, vienkārši lielākās daļā cilvēku apziņā šī nebija pieņemama realitāte.
Kodolieroču pielietošana ir neizbēgama un joprojām reāla, kamēr pie varas ir Putins un šis ir maināms mainīgais - tikai Putins ir jāgāž nost pašiem krieviem ar savām asinīm un šis patiešām ir ideāls moments, jo Ukrainā atrodas OMON un Rosgvardejci, kuru primārais uzdevums ir represēt tautu un viņi lielākā daļa atgriezīsies Krievijā līķu maisos. Būtu labi, ja dzīvi palikušie tiktu klasificēti - kas pieder pie OMON, tos tiesāt Ukrainā pie rezizes arī par to, ko šie daŗija Krievijā. Ja krievi neatradīs spēku un nekļūs par cilvēkiem un nenositīs Putinu vai netiesās viņu par viņa noziegumiem kopā ar visiem oligarhiem, tad kodolkaŗš būs. Un arī katastrofa, par kuru autors domā, ka tikai būs... Katastrofa kam? Krievijai pilnīgi noteikti, jo pēc tam, kad Krievija pielietos atomieročus, tās teritorija tiks sadalīta okupācijas zonās un latviešiem arī tiks izdalīta okupētā teritorija kuru pārraudzīt - līdz pat Maskavai.

Vājš mierinājums latviešiem - uz Latviju Krievija nemetīs atomieročus, jo Latvijā nav tādu militāru mērķu un karaspēka koncentrācijas. Krievijas primāro atomieroču mērķos ir ASV(arī ASV pilsētas) un Vācija, jo tajā ir ASV militārās bāzas un infrastruktūra - citur Eiropas mērogā šādu mērķu nav, izņemot operatora pašdarbības rezultātā.

Atbildēt

nuss

27.02.2022. 09:45

»

Skumjais Bruņinieks

Skatos visas ziņas no Ukrainas un varu pastāstīt nedaudz vārdos par tur notiekošo...


Tika notriektas 2 IL-76 lidmašīnas - ar visu desantu, kas tajās atradās. Vispār, ja es būtu asinskārs krievs, man jau tagad būtu skaidrs, ka Putins kā iekarotājs ir sevi apkaunojis(tā kā Hitlers) un no šāda kauna var tikai nošauties, pirms krievi paši viņam pakaļā iedzīs mietu.


GraniTweet bija viens video, kas tika noņemts, kur no krievu pilota bija palikuši gaļas pikuči - tā kā no maltās gaļas un izsvaidīti no kabīnes, kas bija nogāzusies piepilsētā, pa visu pagalmu. Malta gaļa(фарш) - tas ir viss kas patlaban raksturo Krievijas armiju.

Ukraina 2022 Krievijai ir tas pats kas Cusima 1905. gadā. Viss pilnīgi tas pats - armijas ģenerāļi modernajā Krievijas armijā sazagušies ar 100 miljoniem $$$, kurus tur zem matrača ar zelta podiem un nesagatavotu armiju(jauniesauktie, kas izgājuši 40 dienu mācības), kas aizsūtīta, lai tā tiktu apkauta. Pie tam pusei no viņiem pateikuši, ka viņi dodas uz mācībām un pusei kaujas pieredze ir gūta dauzot protestētājus - pret tiem, kam ir pieredze Maidanā.

Atbildēt

Nu jā

27.02.2022. 09:45

»

Slava Krievijai !

Krievija 2 dienu laika likvidejusi 821 militaro objektu.tavs draugs ebrejs zelenskis no Kijevas aizbedzis uz Lvovu


Reāli no krieva lenta.ru ziņām - Japānā jau pieprasa ASV kodolieročus krieva atturēšanai. Eiropas valstis apzinās krieva draudu nopietnību un lūdz ASV apsvērt domu par preventīvu kodoltriecienu krievam. Šī informācija ir pārbaudāma.Punkts.

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 09:16

Izmēģinājuma stacijas "Lejaskurzeme" scenārijs notika visā Latvijā - tas sakrita ar godmaņa došanos tūrē pa Latviju. godmanis restorānā ar kolhoza priekšsēdētājiem kopā piedzērās, un uzreiz sākās minētie procesi.

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 09:13

Man ir cits iespaids - vietējā Tautas frontes šūniņa spriedelēja par padomju aktīviem. Tad kolhoza priekšsēdētājs palūdza diviem šīs šūniņas aktīvistiem ienākt pie sevis. Tad sekoja manas mātes izslēgšana, un šie divi paiaicinātie saņēma atalgojumu privatizācijas procesā. Un tam ar Eiropu nav nekāda sakara - tas ir fašisms, kauja par Ukrainu bija beigusies, nemaz nesākdamās, padomju latviešu tauta bija 50 gadus tā apdauzīta, ka vispār neko nejēdza.

Atbildēt

Andris Akers

27.02.2022. 09:09

Arī šis civēks pieder pie Eiropas mistifikācijas. Jebkura padomju iekšējā privatizācija ir fašisms, nevis Eiropa. Tieši tāds pats kā Krievijā. VDK, Kompartija un Alvis kopīgi privatizēja. Tas ir kā slēgtā klubā uzņemt. Bet, pēc kāda kritērija? Uz nervu un seksuālā raprochement pamata. Atkal un atkal es esmu spiests uzdot to pašu jautājumu - kas eiropeisks ir VDK un kompartijas privatizācijā? No kurienes jūs rāvāt, ka tas ir eiropeiski un ka padomju tiesa ir neatkrīga?

Atbildēt

Koko

27.02.2022. 09:08

Par krieviem Hermanim taisnība. Pirms pāris dienām man bija saruna ar diviem darbabiedriem-krieviem. Viņi uz karu Ukrainā skatoties neitrāli. Saprotu to, ka draudzīgu attiecību mūsu starpā turpmāk nebūs. Nezinu, kas mūs, latviešus, sagaida, bet šobrīd mums ir svarīgi saprast, kādi cilvēki mums ir līdzās.

Atbildēt

vispār

27.02.2022. 02:37

»

anti soross

satraucies ir tikai asv koloborants hermanis.Krievija ukraina likvides banderu fasistisko rezimu


Pasaules tautas likvidēs kremļa fašistisko režīmu.

Atbildēt

SLAVA debilības centra zombijtroļļiem!

27.02.2022. 00:13

»

Skumjais Bruņinieks

Skatos visas ziņas no Ukrainas un varu pastāstīt nedaudz vārdos par tur notiekošo...


vienkārši atsipies, sūkājošā bruņucūka.

Atbildēt

Skaties visas ziņas no Ukrainas?

27.02.2022. 00:09

»

Skumjais Bruņinieks

Skatos visas ziņas no Ukrainas un varu pastāstīt nedaudz vārdos par tur notiekošo...


tu pats vainīgs - tāpēc arī murgo tādu šizu, ka pašam riebjas...

Atbildēt

Slava Krievijai !

26.02.2022. 23:32

»

nemurgo

Kijeva no Baltkrievijas robežas atrodas mazāk nekā 100km attālumā. Ja to pārvarēšanai nepieciešamas divas dienas, tad ukraiņi reāli varonīgi cīnās pret okupantiem. Slava Ukrainai


Krievija 2 dienu laika likvidejusi 821 militaro objektu.tavs draugs ebrejs zelenskis no Kijevas aizbedzis uz Lvovu.

Atbildēt

!

26.02.2022. 23:29

»

aga

Jūtams , ka Latvijā ir daudz sabotieru un nodevēju. Ieteiktu jums apskatīties , cik atri Ukraiņi ar tādiem tipiem tiek galā


Krievija 2 dienu laika likvideja ukraina 821 banderu fasistu militaro objektu.

Atbildēt

anti soross

26.02.2022. 23:28

satraucies ir tikai asv koloborants hermanis.Krievija ukraina likvides banderu fasistisko rezimu.

Atbildēt

juris

26.02.2022. 22:52

»

Skumjais Bruņinieks

Ievērojiet,cik viltīgi Hermanis uzrakstījis savu aicinājumu...


Zelta vārdi,tikai mūsu bāleliņiem to grūti sagremot....

Atbildēt

aga

26.02.2022. 19:58

Jūtams , ka Latvijā ir daudz sabotieru un nodevēju. Ieteiktu jums apskatīties , cik atri Ukraiņi ar tādiem tipiem tiek galā!

Atbildēt

Manas domas.

26.02.2022. 16:39

Ko vainot? Kad bija vīrus ,krievu elite pierādīja, ka ļoti labi iederas globālistu struktūrā. Mājsēdes,šprices utt. Vai kaut kas mainījies? Daudzi uzskata ,ka nē, bet tādsjautājums paceļas visur.
Un vai tā ir krievu elite,bērni mācās ārzemēs,nauda ārzemju kontos, pilis ārzemēs Jūrmalā? To arī vajag tikt skaidrībā.

Atbildēt

tutū

26.02.2022. 14:08

»

tu

Nespried pēc sevis, prostitūta


jā, esmu aktieris, kas strādā valsts subsidētā teātrī. spriežu kā parasts Latvijas kultūras darbinieks. tā mēs visi domājam. tāpat kā tā domāja ziedonis, čaks, smiļģis. mēs esam tur, kur ir vara.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

26.02.2022. 13:38

Skatos visas ziņas no Ukrainas un varu pastāstīt nedaudz vārdos par tur notiekošo..
Putina "blickrīg" plāns ir izgāzies.
Tā mērķis bija - 48 stundu laikā sabumbot visu Ukrainas infrastruktūru, kara bāzes, noliktavas, telecentrus..radīt iedzīvotāju vidū paniku un bailes, pastiprinot to ar totālu dezinformāciju.."..pretošanās veltīga, uz robežām visi padodās, metās bēgt..samierinieties, mums pret parasto ukraiņu iedzīvotāju pretenziju nav. "
Mūsu mērķis ir - sakaut šo nacistu - banderoviešu huntu, gāzt režīmu un nodibināt visas tautas valdību".
Putins bija iecerējis ātri ieņemt Kijevu..ka prezidents Zeļenskis padosies vai aizbēgs..tad notiek sarunas par kapitulāciju, Krimas atzīšanu un visas Ukrainas pāriešanu Krievijas pusē.
Valdība, saprotams, prokrieviska un vēlāk jau var sakt domāt par Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas apvienošanu vienā savienībā.
Plāns ir kaunpilni izgāzies.
Ukraiņi varonīgi cīnās un Kijeva joprojām nav ieņemta. Spridzina tiltus, lai kavētu krievu tanku pārvietošanu.
Vienīgais,ko Krievija dara..sūta Kijevā desantniekus - diversantu vienības, bet tās tiek iznīcinatas.
Krievijas zaudejumi ir MILZĪGI.
Apm 2000 kritušo, simtiem gustekņu..simttiem tanku, bruņumašīnu, ir helihopteri un pat viena lielā IL lidmašina ar desantnieku vienību notriekta.
Saprotams, Krievijas masu mediji ir slēgti informācijai..nupat tika ierobežoti daudz maz demokratiskais "dožd" un pat "eho maskvi". Aizliegts runāt par zaudejumiem, kritušajiem.
Aizliegts runāt un nosaukt to visu par KARU.
Tā ir tikai vien "specoperacija".
Krievijai sāk pietrūkt dzivā spēka..par to liecina Putina lūgums Kazakstānai, lai tā to publiski atbalsta un dod karavīrus.
Kazaki pasūtīja Putinu uz trim burtiem.
Laiks spēlē par labu ukraiņiem..jo ilgāk krievi karos, jo dziļāk iestigs Ukrainā ..bez talākām perspektīvām.
Ukrainā notiek vispārēja mobilizācija un brīvpratīgie masveidā dodās uz Kijevu.
Vakar un šosdien divas reizes izsniedza brīvpratīgajiem pa 18 000 šaujamieročus.
Krievijas okupantus gaidīs nāve no katra Kijevas ielu stura un mājas pagalma.
Atkartoju ..Putinam pašlaik aktuālākais - ieņemt Kijevu, gāzt valdību, ielikt savu marioneti, kas parakstītu kapitulācijas līgumu.
Tas neizdosies..pat, ja tāda marionetes valdība tiks izveidota.
Tam nepiekritīs ukraiņu tauta.
Visa Ukaraina ir kā ne kad tagad vienota..aizmirsti visi parlemanta partiju kašķi un strīdi.
Visi ir vienoti un Putinam( to saka Jums Skumjais bruņinieks) NAV IZREDŽU ilgtermiņā..Krievijas armija fiziski nevar okupēt, noturēt un kontrolēt 40 milj. lielo ukraiņu tautu ar lielako Eiropas teritoriju.
Kaujas parāda, cik nožēlojamā stavoklī ir Krievijas armija...tā aplauzās pret mazo( 2milj) čečenu tautu un aplauzisies arī prēt 40 milj lielo ukraiņu tautu.
SLAVA UKRAINAI!
VAROŅIEM SLAVA.
LŪGSIM DIEVU PAR ŠO VARONĪGO TAUTU!
PS
PIEDODIET PAR KĻŪDĀM UN GARUMZĪMĒM...

Atbildēt

nemurgo

26.02.2022. 12:14

»

murgs

Ja ukraiņi cīnītos, nevis brāļotos, tad krieviem jau kara otrajā dienā nebūtu iespēja sākt uzbrukumu Kijevai


Kijeva no Baltkrievijas robežas atrodas mazāk nekā 100km attālumā. Ja to pārvarēšanai nepieciešamas divas dienas, tad ukraiņi reāli varonīgi cīnās pret okupantiem. Slava Ukrainai!

Atbildēt

jysk

26.02.2022. 11:00

pietiks Putinam vai viņa rokaspuišiem pateikt, ka viņi Hermanim uzbūvēs 2 teātrus un visi šie aktierīši bučos caram rociņas un iestudēs Kremļa pasakas.

Atbildēt

no tautas

26.02.2022. 09:41

»

nameiz

Skaties plašāk, režisora kungs.Kanādas konvojs ir pret globālo finanšu varu,par brīvību un tradicionālo dzīves veidu.Viņi drizāk karotu par Krieviju.Latvija ir 100 proc konservatīva zeme, kurai pretīgs trockisms un zaļo pederastu ākstības.Viņiem arī nav bail no Putina, jo viņš neapdraud viņu vērtības...


Mums nav vajadzīgi vēl Krievijas oligarhi uz kakla, mēs netiekam galā jau ar savējiem, kas mūs diezgan izsūkuši un daļu padzinuši uz ārzemēm.
Krievijā nav tāda iekārta, kas mums nestu taisnīgumu.
Pašlaik ir nevietā mūsu neliešus baidīt ar lāci, nekādu laimi tas nenesīs, atņems vēl mums valodu.

Atbildēt

Galma režisoram

26.02.2022. 06:21

būs jāatvadās no ienesīgā JRT biznesa pēc Latvijas okupācijas.

Atbildēt

lauķis

26.02.2022. 06:13

»

Нам нужен МИР желательно весь

Tas ir tas pats, kas pateitkt nepretojaties uz ko aicina visi kremļa propogandisti


Es visu laiku aicinu pretoties parazītiem nevis karot pret tautām un cilvēkiem.Man nav pieņemami ne putins,ne Ukrainas hunta ne levitkariņa hunta.

Atbildēt

nameiz

26.02.2022. 00:40

Skaties plašāk, režisora kungs.Kanādas konvojs ir pret globālo finanšu varu,par brīvību un tradicionālo dzīves veidu.Viņi drizāk karotu par Krieviju.Latvija ir 100 proc konservatīva zeme, kurai pretīgs trockisms un zaļo pederastu ākstības.Viņiem arī nav bail no Putina, jo viņš neapdraud viņu vērtības un dzīvi.Kam jābaidas? Visiem, kas pinas ar Rietumiem. Vai sekojot Rietumiem mūsu nākotne ir kļuvusi spožāka un dzīve labāka?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.02.2022. 23:15

Man agrāk Hermanis likās visai gudrs un adekvāts cilvēks, bet izskatās, ka diez ko gudrs viņš nav, ja patiešām tic, ka ar sankcijām var piespiest pakļauties tādu valsti kā Krievija. Ar sankcijām un boikotiem var izrādīt tikai savu personīgo attieksmi, bet ne piespiest pakļauties Krieviju vai Putinu.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

25.02.2022. 23:02

»

inventarizācija

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā...


Krievijas VDK savus aģentus izmantoja gan Tautas frontes farsā, gan 4.maija neatkarības balsojumā, gan arī šodienas politikas aizkulisēs. Nu beigsim vienreiz tukšo sapņošanu, par gaišiem goda prātiem!

Atbildēt

Haralds Kalns

25.02.2022. 22:04

PALDIES! ĻOTI VIEDI UN BEZ KARSOŅA GALVĀ!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

25.02.2022. 22:00

Ievērojiet,cik viltīgi Hermanis uzrakstījis savu aicinājumu...
Viņš atgādina, kāds malacītis bijis , kad boikotējis izrādes Krievijā pēc 2014.gada Krimas aneksijas.
Cik liels patriots un Ukrainas interešu aizstāvis...
Kāpēc tas vajadzīgs? Ļoti vienkārši..lai iegūtu publikas uzticību pirms bīdīt Kremļa uzstādījumus.
Piebildīšu, ka uzticības faktors ir ļoti vajadzīgs visiem aģentiem un bieži vien paši Krievijas specdienesti parūpējas, lai saviem konserviem sagādātu patriota - nacionālo interešu aizstāvja seju.
Šo uzstādījumu - Kremlī ir psihopāts ar atombumbu, Krievijas karaspēks pie Ukrainas robežas un Baidens vienojies ar Putinu un pametis Ukrainu vienu ..tāpēc vienīgā iespēja, ar zemu noliektu muguru iet pie Kremļa saimnieka - šo uzstādījumu visu vasaru un rudeni skandēja kremļa ietekmes aģenti Ukrainā ar Larionovu priekšgalā.
Tas neizdevās..un tagad, kad Ukrainā ir iestājusies x stunda un Kremlis gaida, kad Kijeva kapitulēs ..mērglis Hermanis izpilda Kreivijas izlūkdienestu prasību - aicina kapitulēt Rietumiem, Ukrainai Kremļa pundura priekšā un nodot mūsu vērtības.
Tātad..lai bīdītu kādu nodevīgu ideju tautai, ir vajadzīga šīs tautas uzticība.
Tieši šī iemesla dēļ par mūsdienu "vili lāci" nevarētu būt Ainārs Slesers.
No visām tām īpašībām, kas jābūt "vilim lācim", buldozeram ir tikai viena - viņš ir Kremļa ietekmes aģents..jaunāko laiku Krievijas specdienestu produkts.
Bez tā, lai tautai iemānītu valsts nodevību, vēl jābūt tautas mīlestībai, jābūt tautā populāram(labā nozīmē) un, vēlams, jābūt cienījamam inteliģences pārstāvim.
Šlesers nav ne inteliģences pārstāvis, nav cienīts un populārs..respektīvi, viņam tauta nenoticētu, kad tas vilktu to pretī valsts nodevībai.
Vispiemērotākā persona Kremļa izlūkdienestu aģentu aptverē bija un ir tautā mīlētais nacionalis - patriots Imants Kalniņš.
Kā zināms..Putina agresīvie kaiminvalstu pakļaušanas plāni radās pēc slavenās Minhenes runas 2007. gadā un droši var apgalvot, ka viens no Latvijas soft okupācijas plāniem, ko viņam nolika uz galda izlūkdienestu speciālisti, bija saistīts ar mūsdienu latviešu "vili lāci" Imkas personā.
Nav šaubu..tautas mīlulim Imkam latvieši noticētu. Un kādas fantastiskas dividentes tauta gūtu - gāze, benzīns gandrīz par brīvu..pie šīsdienu naftas un gāzes cenām Krievijas vasalis un Kremļa zīle Latvija peldētos naudas jūrā.
Zīmīgi, ka VDK ziņotāja Imanta Kalniņa aizdomīgās politiskās pārvērtības sākās drīz vien pēc Putina Minhenes runas - 2010. gadā.
Tieši tad mūsu patriots un nacionalis Imka, kas "kazā" ziņoja par saviem draugiem, izstājās no nacionāļiem, iestājās ZZS un kļuva par kvēlu Krievijas un agresīvā Putina aizstāvi.
Tieši tad Imka kļuva par lielāko Putina advokātu Latvijā un pārspēja Putina - Krievijas slavināšanā pat citus ziņotājus no prokrieviskās partijas Jurkānu un Urbanoviču.
Mums ir visi noteikumi, lai notiktos tas pats, kas Ukrainā - prokrievisks, nabadzīgs apgabals Latgale, milzīga korupcija, latviešu zaglīgums(zog, bet dalās) un nenormāli lielais slepeno Krievijas ietekmes aģentu skaits valstī.
Kāds gribēs man iebilst..mūs aizsargā NATO un tā 5. pants.
Taisnība..bet tajā gadījumā, ja ASV par prezidentu nav ievēlēts Krievijas ieliktenis.
Un tāds bija visus šos gadus - Tramps!
Tramps kalpoja Putinam un izpildīja svarīgus stratēģiskus uzdevumus - sašķēla pasauli, atstūma ASV sabiedrotos un padarīja NATO par amorfu organizāciju.
Vai Jūs ziniet, ka tika izskatīts Kremlī viens no variantiem - sagrābt pāris dienās vienu no Baltijas valstīm( visvājāko un pērkamāko..protams, Latviju).
Viss, ko prasīja no Trampa..pēc iespējas ilgāk novilcināt NATO 5. panta iedarbināšanu. Putins prasīja 5 dienas, lai te mums visu sakārtotu..ar "vili lāci" priekšgalā.
Bail pat iedomāties, kas notiktu pasaulē, kā uzvestos Krievija, ja Tramps būtu ASV prezidenta amatā uz otro termiņu.
Baidens izjauca daudzus trakā Kremļa pundura ( 152 cm) plānus.
Ja gribiet zināt, kāds vīriņš tagad tur visu pasauli sasprindzinājumā, aizejiet paņemiet mērlenti un nomēriet pie sienas 152 cm.
Tāda niecība uz 20cm lift zābaciņiem, kuru visu mūžu ir apcēluši un abižojuši, kuru meitenes nav mīlējušas un ignorējušas, kuru ir citi puiši dauzījuši un pazemojuši..ar sīku, sīku krāniņu un bez bārdas apmatojuma..kuram patīk jauni, mazi puisīši, kurš pat nekaunās TV priekšā pacelt puisītim krekliņu un noskūpstīt zemāk par nabu...
čmo, kā saka krievi, kuram VDK skolā iedeva iesaukas "moļ" un "okurok", kurš bija tik neapdavināts, ka pēc VDK izlūku skolas beigšanas viņu izbrāķēja un nosūtīja uz VDR par kulturas nama uzraugu - tāds Dieva apdalītais, kuram dzērājs Jelcins uzdāvināja valsti ar atomieročiem un naftas - gazes bagātībām - tāda niecība tagad mēģina apliecināties, lai slēptu un aizmirstu visus savus kompleksus.
Šī niecība tagad ir prātā sajucis pasaules bagātākais cilvēks ar atombumbu kabatā..
Tagad jāatriebjās par visiem pāridarījumiem un pazemojumiem.

Atbildēt

inventarizācija

25.02.2022. 19:00

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2022. 17:48

»

Skumjais Bruņinieks

Jūs nekļūdaties..(komentāram - "cilvēks uz visu gatavs...


*Paši purvā ieveda ar Lembergu, Šķēli, Šleseru un krištopānu priekšgalā..un paši rādīs ceļu, kā izkļūt laukā...*
---------------------------------------
Vispār jau no purva izvest var tikai tie paši, kuri purvā ieveda apzināti, tie vismqz zina atpakaļceļu. Ja vien biņiem būs motivācija.
Ja nopietni, tād tā amorfā šodienas politiskajā dzīvē vairāk mazāk aktīvi veģetējošā masa sazin vai paspēs no sava vidus deleģēt kaut cik vēra ņemamus, iepriekš jau visādās rebēs nesasmērējušos indivīdus.
Sevišķi ņemot vērā kovidafēras laiku dzīres pie daudzās naudas maisa.
Ja vispār vēlēšanas rudenī notiks.
Ja vispār līdz rudenim izdzīvosim.

Atbildēt

reņģe

25.02.2022. 16:32

Katastrofa jau ir notikusi un tai ļoti maz sakara ar krieviem, īpaši, ja runā par šo pasaules daļu kā civilizāciju, nevis tādu pašu koloniju kā austrumeiropa. Parādiet man tos pretiniekus jaunajā monopolārajā pasaulē pirms karināt birkas! Kas ir tie pretinieki un par ko ir cīņa. Par ko šobrīd mirst Ukraiņu puiši - par porošenko šokolādi vai zeļenska kokaīnu? Savu piederību "eiropas civilizācijai" viņi jau ir izbaudījuši 8 gadus - viss izzagts, izlaupīts, viss pieder ukrainai nepiederošām personām - gluži kā pie mums. Tagad ar bumbu teātri tiek sakārtotas iepriekš panāktas vienošanās un, diemžēl, ukraina nav paredzēta. Kliedz cik gribi "turiet zagli" vai "krievi nāk" un vienalga aptīrīs līdz apakšveļai vienalga pie kura cara arī mūs. Ja latvija būs bijusi uz galda un nospēlēta, tad tā tiks uzvarētājam, neatkarīgi vai godātais mākslu korifejs to gribēs vai ne. Enerģiskākajiem būs ļauts ziedoties un dusēt zem pļautas zālītes taisnās rindās ar pagodinājumu pasakām pēc nākamiem 50 gadiem.

Atbildēt

Хм

25.02.2022. 16:31

Bet palīdzēt gan nesolīja. Zeļenskis nupat intervijā - esot tieši lūdzis atbalstu 27 valst vadītājiem.


Возможно, потому что ситуация там вовсе не такая чернобелая, где украинцы абсолютно белые, а русские-абсолютно черные. Когда одной из сторон оказывают абсолютную и некритичную поддержку, это тоже вгоняет в соблазн эту сторону делать все, что ей вздумается.
И увы, запад своей запутанной риторикой тоже дает повод усомниться в своей объективности. Вот если отбросить все эти долгие пояснения, почему в одном случае народ имеет право на самоопредление, а в другом- нет? Вот почему ЕС была против басков и их попыток к независимости? Ну вот хотят-ну так пусть получат свободу? Нет, куча пояснений, что ну вот нельзя. А чеченам-вот тут ранее у ЕС не было сомнений, только требования "дайте независимость". А потом как вдруг начались теракты и радикальный исламизм, так вдруг и перестали требовать..

Atbildēt

Нам нужен МИР желательно весь

25.02.2022. 14:48

»

lauķis

Neviens nevienu iekarot netaisās,tikai slaktēt cilvēkus un paverdzināt izdzīvojušos


Tas ir tas pats, kas pateitkt nepretojaties uz ko aicina visi kremļa propogandisti.

Atbildēt

Papildinot par čekistiem mūsu vidū

25.02.2022. 13:44

»

Skumjais Bruņinieks

Jūs nekļūdaties..(komentāram - "cilvēks uz visu gatavs...


Aiziet kgb aģents pie mācītāja un sūdz grēkus ka sadedzinājis PSRS karogu. Mācītāja priekšnieks, čekas aģents prasa mācītājam par pretvalstiskām grēksūdzēm un ziņo čekai. Čekā tiek saņemti ziņojumi no grēku sūdzētāja un mācītāja priekšnieka. Ja ziņojumi nesakrīt, uz operatīvo izstrādi tiek izsaukts mācītājs. Rietumi šādas metodes nesaprot, bet Antonijas iela strādā katru dienu. Pat Ādamsonam jāatskaitās, lai saprastu kurš saskaņā melo.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: