Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ir divas nelaimes-

28.10.2018. 16:15

»

P

Naivums un glupība ir neatņemama jaunības sastāvdaļa


ja jaunībā esi muļķis un vecumā nav naudas! Dari kaut ko, šo izlasot!

Atbildēt

P

28.10.2018. 05:12

»

S

Reti stulbs pasūtījuma raksts Kaimiņa nomelnošanai, domājams, ka tikai cels viņa reitingu


Naivums un glupība ir neatņemama jaunības sastāvdaļa.

Atbildēt

Komentārus rakstu tev

27.10.2018. 11:37

»

ddd

Tu komentārus raksti no palātas vai trakonama māsiņa pielaida pie savējā


no blakus palātas. Pajautā māsiņai jaunu zāļu pirciju, citādi vairs nenāc ciemos. Tev taču teica - nesmēķē pie izejas. Tualetē.

Atbildēt

Cionisti:

27.10.2018. 02:52

»

Kad?!

Muļķīgs jautājums! Nebūtu Saeimas vēlēšanu,nebūtu ne atklājuma,ne arī nepieciešamības kaut ko atklāt! Mērķis attaisno līdzekļus


Ne velti mūsu vecajie teica - mērķis attaisno līdzekļus. Mūsu panākumos strādās juristi, sabiedriskie darbinieki un mediji.

Atbildēt

Ibio

26.10.2018. 09:08

»

kārtējais

pilnmēness ibio


Bordāns nāk no LC un prostituējies neskaitāmās partijās. "Mazais napoleoniņš" bijis pat tieslietu ministrs, bet neizprot sistēmu. Ja arī viņš ir visus gadus izlicies kā ilumināts, tad to turpina darīt, jo ir visai aprobežots tips. Viņam pat nav nekādas ideoloģiskās koncepcijas. Tukši muld par politiķu tiesāšanu utt., , kā Kaiminš grib legalizēt marihuānu, kā Rantiņš debīli cer uz Hāgu-2... To muļķu aprobežotība nav pieņemama.

Atbildēt

Renģēdājs

25.10.2018. 20:16

»

lauķis

Jā , Kaimiņu par prezidentu


par Prezidentu ( "kāposta šķinēj" Tamuža jaunajā atkritumu pārstrādes rūpnīcā)!

Atbildēt

kārtējais

25.10.2018. 18:17

izbadējušos zirnekļu kautiņš pašu pieķēzītā stikla burkā.

garlaicīgi.

Atbildēt

Kad?!

25.10.2018. 11:39

Muļķīgs jautājums! Nebūtu Saeimas vēlēšanu,nebūtu ne atklājuma,ne arī nepieciešamības kaut ko atklāt! Mērķis attaisno līdzekļus!

Atbildēt

KUR LIEKULĪBAS MASKU ATKLĀJĒJS BIJA VISUS 28 GADUS?

25.10.2018. 11:24

Vienīgais liekulis kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas????

Atbildēt

Vai nesaproti,,

25.10.2018. 09:27

»

pietiek apriet Kaimiņu

Pats savā lapā ko ierakstīja, pats izdzēsa, nu un tad? (Vai maz ko paši savās, uzsveru, savās personīgajās lapās ierakstām. Izdzēšam. Pārlabojam. Labāk noformulējam. Vienkārši saprotam, ka citi ar to spēs tikt galā labāk, piemēram, kādu jautājumu, problēmu, tad nu paejam maliņā konkrētā lietā). (Man...


ka alkoholiķis Kaimiņš savā labā izmantoja sabiedrības upuri A. A. Bērziņu? Un pēc tam ar kāju pa pēcpusi un izdzēsa no partijas KPV LV mājaslapas? Izdzimtenis ir tavs draugs alkoholiķis Kaimiņš! Izdzèsa pèc vēlēšanām, jo nebija vajadzīgs vairs vēlētājs, kas simpatizē A. A. Bērziņam - 4. maija komunistu upurim, ko spīdzina cietumā. Vējonis ilgi nebūs VP, viss kas var gadīties.... Arī Suņubūdas komentētājus blokējis vienmēr! Mēsls Kaimiņš un prostitūta! SAB un Krievijas FSB aģents - vēl redzēsi, kā atbalstīs Saskaņu - slepeni! Jo ir mēsls.Nauda Kaimiņam kā viņa mātei avantūristei tikai galvā!

Atbildēt

pietiek apriet Kaimiņu

25.10.2018. 08:57

Pats savā lapā ko ierakstīja, pats izdzēsa, nu un tad? (Vai maz ko paši savās, uzsveru, savās personīgajās lapās ierakstām. Izdzēšam. Pārlabojam. Labāk noformulējam. Vienkārši saprotam, ka citi ar to spēs tikt galā labāk, piemēram, kādu jautājumu, problēmu, tad nu paejam maliņā konkrētā lietā). (Man a pārliecība ir tāda, ka A.A.Bērziņš sen jau bija jāattaisno. Bet tas vien, ja Artuss Kaimiņš ierakstu dzēsis, neko lielu nemainīs konkrētajā lietā.). Deputāts nav supermens, nav tā, ka ar rokas vēzienu iecels visus saulītē un iestāsies laimeszeme.

Atbildēt

Bordāns nāk no Latvijas ceļa

24.10.2018. 18:26

»

Lelle

Neesmu Dzintars, esmu Lelle!!! Es biju KPV biedrs, bet uz pašvaldību vēlēšanām Kaimiņš mūs uzmeta,sakot kā esmu ZZS spiegs(kāds vājprāts!!!) Mūsu komanda viņu tagad pasūtījām trīs mājas tālāk un izskatās, ka labi vien ir, jo šis tūliņ salīmēsies ar ZZS...


un kluba 21, ko izveidoja 90. gados VDK in CIP, meklējot no vietējiem noderīgus idiotus politikai.

Šodien viss ir mainījies. Esam divām frontēm pa vidu - Krievu nacistiski fašistiskajai Krievijai un ASV židmasoniem.

Pirmos pārstāv Savickis, Lembergs, VP Bērziņš, un citi, Kalvītis, G. Ulmanis - visi, kurus čekisti virzīja ar Krievijas FSB Latvijas amatos. Krievu nerezidentu bankas Latvijā.


Otros pārstāv masoni no ASV - V. Zatlers, VVF, Vj. Dombrovskis, I. Viņķele, D. Pavļuts. Šie tikai vaiāk zināmie, kuri tikuši apmācīti ASV speciālās skolās.

Pirmiem un otriem mērķi vienādi. Laupīt Latviju, pakļaut, darbspēku eksportēt utt. Satiksmes zeme, kurā svešu valstu slependienesti ieceļ marionešu valdības.

Pirmie un otrie daļēji atrodas konflikta situācijā, līdz ar to grūti būs izveidot marionešu valdību.

Atbildēt

pāķis

24.10.2018. 17:44

»

lauķis

Jā , Kaimiņu par prezidentu


Jā!! Un par premjeru arī!!!

Atbildēt

Lelle

24.10.2018. 15:55

»

Raivi Dzintar, tevi sagaida Paražņika liktenis jeb netikšana 14. Saeimā

Nakošajās vēlēšanās balsošu par JKP. Arī es esmu par to, lai ZZS paliek opozīcijā


Neesmu Dzintars, esmu Lelle!!! Es biju KPV biedrs, bet uz pašvaldību vēlēšanām Kaimiņš mūs uzmeta,sakot kā esmu ZZS spiegs(kāds vājprāts!!!) Mūsu komanda viņu tagad pasūtījām trīs mājas tālāk un izskatās, ka labi vien ir, jo šis tūliņ salīmēsies ar ZZS.
Vēlēšanās balsoju par JKP un zēl, ka lielākā tautas daļa nesaprata, ka bija jābalso tieši par JKP, ja grib ko šitajā sasmirdušajā bedrē izkustināt. Bordānam nebūs viegli.

Atbildēt

Tās visas ir iluminātu runas

24.10.2018. 15:39

»

Raivi Dzintar, tevi sagaida Paražņika liktenis jeb netikšana 14. Saeimā

Nakošajās vēlēšanās balsošu par JKP. Arī es esmu par to, lai ZZS paliek opozīcijā


Visas partijas sacenšas, kurš no viņām un konkrēti līderi būs lielākie ilumināti. Saskaņa var veidoties koalīcijā, no tā nekas nemainās - tāpat no Saskaņas tikai viens Vj. Dombrovskis, žīds un masons, kas mācījies masonu skolā ASV ekonomiku. Masoni divus gadus finansēja viņa domnīcu - dirsējpulciņu Certus. D. Pavļuts no masoniem, arī tāpat kā Vj. Dombrovsis mācījās ASV masonu skolā. Šie divi mazākais būs ministri.

Izvērtējot masonu stratēģiju, tā Latviju novērtē kā nederīgu idiotu zemi, atlikuši tikai tie, kurus var apmācīt kā dzīvniekus ASV. Kaut kur vēl svaigi apmācītā ASV I. Viņķele arī ir.

Atbildēt

Lai viss nomierinās

24.10.2018. 14:23

»

Kaimiņš no Suņubūdas

ir DP projekta sastāvdaļa Saticības (Saskaņas) un ZZS interesēs. KNAB apsūdzības par aizliegtu partijas finansēšanu ar legāliem Zakatistova un Kaimiņa ienākumiem būtu noziegums. Nav nozieguma, jo nodokli maksāti par SIA un ar savu naudu daru, ko gribu. Uz šī safabricējuma pamata KNAB un DP, ceļot KPV...


Vājonim gāzes Savickis kā padomdevējs pateiks, ko virzīt MP amatam. Sagatavoti ir vairāki varianti - Reizniece, Bondars nevis Bordāns, Bondaram joprojām pielaides valsts noslēpumiem, savējais, Kučinskis - Krievijas FSB cilvēks, D. Pavļuts - mācījies masonu skolā ASV, Vj. Dombrovskis, arī apguvis masonu skolā ASV ekonomiku. MP būs tautai vissliktākais variants. Kas būtu visnederīgākais latviešu tautai, jūsuprāt, un valstij? To arī Vējonis nosauks.

Atbildēt

Kaimiņš no Suņubūdas

24.10.2018. 14:17

»

Lelle

Tūliņ būs skaidri redzams ar ko Kaimiņa banda sadarbosies! Ja uzmetīs Bordāna bandu un aizies kopā ar vecajiem ZZS, NA un V valsts izzadzējiem, tad skaidrs, ka Meroni ar Hūtaini vienojušies par siles, ko sauc par Latviju, izrīšanu, bet Kaimiņš ar savu bandu vien tāds instruments viņu rokās. Bez KPV ...


ir DP projekta sastāvdaļa Saticības (Saskaņas) un ZZS interesēs. KNAB apsūdzības par aizliegtu partijas finansēšanu ar legāliem Zakatistova un Kaimiņa ienākumiem būtu noziegums. Nav nozieguma, jo nodokli maksāti par SIA un ar savu naudu daru, ko gribu. Uz šī safabricējuma pamata KNAB un DP, ceļot KPV LV reitingus, lai tauta savācas un aizkaitināta dodas un vēlē par KPV LV, Kaimiņu aizturēja Saimas telpās. Un tad tie šovi, kad atbrīvoja un TV šovs Anglijā par nodokļu naudu!

Atbildēt

Lelle

24.10.2018. 12:33

Tūliņ būs skaidri redzams ar ko Kaimiņa banda sadarbosies! Ja uzmetīs Bordāna bandu un aizies kopā ar vecajiem ZZS, NA un V valsts izzadzējiem, tad skaidrs, ka Meroni ar Hūtaini vienojušies par siles, ko sauc par Latviju, izrīšanu, bet Kaimiņš ar savu bandu vien tāds instruments viņu rokās. Bez KPV vai JKP tie bijušie dunduki valdību izveidot nevar, ja nu vienīgi kopā ar Pļūteriem.
Žēl tautas un savas dzimtenes.

Atbildēt

TYT

24.10.2018. 11:32

»

S

Reti stulbs pasūtījuma raksts Kaimiņa nomelnošanai, domājams, ka tikai cels viņa reitingu


Klau, atslābsti, nomierinies, pameklē kotleti, ierauj aļķīti - Kaimiņam un Gobzemam nākošos 3,5 gadus nekādi reitingi neinteresēs.

Atbildēt

Neticu,

24.10.2018. 10:21

»

ILVIS

tāpēc,ka ARTUSS PĀRĀK DAUDZ ZIN


ka pats A. Kaimiņš no sākta gala nav marionete noteiktā šaha partijā. Noderīgs idiots. Izstrādās un apklusinās. Nav perspektīvs. Kā Zatlera " reformu" aizstājējs. Vaukšķis no suņubūdas. Drīs perdelis Savickis pateiks Vājonim, ko tālāk. Kreatūra VP gaida.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.10.2018. 10:20

Jaunām partijām jāapvienojas, lai labāk cīnītos pret veciem vilkiem, kas ar lielu apetīti grib apēst jaunos pa vienam.

Atbildēt

ILVIS

24.10.2018. 10:10

»

Kažis

Izskatās, ka A. Kaimiņš ir politisks līķis


tāpēc,ka ARTUSS PĀRĀK DAUDZ ZIN.....

Atbildēt

asja

24.10.2018. 10:09

KĀ TAD PĀRDEVA CITADELES BANKU...STRAUJUMAS LAIKĀ....PAR TO AIZMIRSA TAD SĀKAT NO SĀKUMA...KO KAS IR DARĪJIS UN KO KURŠ IR NOSLEPKAVOJIS,UN VISUS PĒC KĀRTAS LAI TIESĀ............PAŠIEM BAILES,KA NEATKLĀJAS VISS NOZAGTAIS..

Atbildēt

OLIS

24.10.2018. 10:05

KO VISU LAIKU SIENAS PIE ARTUSA,PAŠI IZZAGUŠI LATVIJU....TADAG DAŽĀDI NOMELNO KAIMIŅU....

Atbildēt

Kažis

24.10.2018. 08:29

Izskatās, ka A. Kaimiņš ir politisks līķis.

Atbildēt

Slima suņa murgi

24.10.2018. 07:56

»

Zināšanai

Kaimiņa Artusa rīcībā nonāca profesora I. Roņa materiāli - dokumenti, kuri bija izkaisīti krūmos, nezināmiem ļaundariem provesoru pasviežot pretim braucošam vilcienam, netālu no viņa lauku mājas. Kāds vietējais tos bija uzlasījis un kā lauku vēlētājs iedeva A. Kaimiņam. Alkoholiķis Kaimiņš tos mēģināja...


Kāds sakaras maizītim ar FSB? ja savulaik wikileaks publiskoja slepenus ASV dokumentus, kur bija skaidri redzams, ka viņš būdams ĢP skraida uz asv vēstniecību atskaitīties par amerikāņiem interesējošiem kriminālprocesiem. Suverēnā valstī par to viņš jau cietumā sēdētu, bet te bauru kolonijā tādiem paaugstinājumu dod

Atbildēt

muahaha

24.10.2018. 07:41

Pārfrāzējot: "Kad atklājās Otto Ozola liekulības maska?"

Atbildēt

S

24.10.2018. 02:25

Reti stulbs pasūtījuma raksts Kaimiņa nomelnošanai, domājams, ka tikai cels viņa reitingu!

Atbildēt

KCB uzdevums

23.10.2018. 21:53

»

KCB

ir patstāvīga saskaņā ar likumiem. Konstitūcijā ir dažas nianses, kur var iejaukties prokuratūra, bet neiejaucas. Faktiskais KCB, Krievijai nav savas bankas, šī ir Krieviju apkalpojošā, kas sajūgta ar citām centrālām bankām, veicot savstarpējos norēķinus utt...


ir visu kursu un manipulāciju, drukājot rubli utt., uzturēt nelielu inflāciju līdz 5 proc. gadā, neļaujot ieiet deflācijā. Latvijā tas pats. Tiek plānots Eiropas valūtas fonds. Ir Satrptauskis - SVF, bet plāno papildus EVF...

Atbildēt

KCB

23.10.2018. 21:50

»

lauķis

...Piem. izbeidzot Krievijas centrālās bankas pretlikumības, kurās neiejaucas prokuratūra utt


ir patstāvīga saskaņā ar likumiem. Konstitūcijā ir dažas nianses, kur var iejaukties prokuratūra, bet neiejaucas. Faktiskais KCB, Krievijai nav savas bankas, šī ir Krieviju apkalpojošā, kas sajūgta ar citām centrālām bankām, veicot savstarpējos norēķinus utt.

Faktiski Krievijas rubļa nav - ir naftas rublis un patēriņa rublis - var būt dažadi kursi pret USD. Bet esošais rublis ir pārkrasots USD.

Atbildēt

Kurš ir "derīgākais idiots"?

23.10.2018. 21:25

Lasot gudro rakstu un vēl gudrākus komentārus, liekas, ka "derīgākais idiots" tomēr ir Kaimiņš Kaktuss un Alliks Gobzems.

Nu, ticis pie 16 mandātiem, šis apšaubāmais, liekas sadauzītais kadrs Kaktuss ir palicis zemāk par zāli un klusē. Ko, padarījis savu darbu un klusē?

Savu mandātu nodeva Gobzemam, lai viņš organizē savu diktatūru.

Šie vadoņi groza savu krāsu, savas rebes virza un sadarbojas pat ar "sātanu", ar kuru sadarboties pat sapnī nevēlējās - ar boļševijkiem brigmaņiem un lembergiem.

Te nu atklāsies Valsts prezidenta seja un vēlmes, ar ko un kā viņš "sadarbojas", ko viņš necieš, no kā baidās. Plus vēl - kā būs ar pielaidēm?

Atbildēt

lauķis

23.10.2018. 20:52

»

Tuvu patiesībai

Jo visi likumi un līgumi spēkā ir tikai pie tiem apstākļiem, kuros tie tika slēgti. Tas nozīmē, ka likumi un līgumi noveco un vēsturi raksta uzvarētāji...


...Piem. izbeidzot Krievijas centrālās bankas pretlikumības, kurās neiejaucas prokuratūra utt...
Piemēram , Krievijas centrālā banka arī ir FRS īpa šums.

Atbildēt

Ulmanim bija dēls

23.10.2018. 20:46

»

kaža

Kaut ko tuvāk par Ulmaņa dēlu


Viņš neapprecējās, kaut kādu likumu dēļ, ka nevarēja nodrošināt ģimeni, kaut kā tā. Tad viņš mācījas Krievijā, Vācijā, ASV. Bērna māte aplrecējās, visu laiku Ulmanis rūpējās.. arī par valsts līdzekļiem par savu dēlu. Ka bijis zilais, ir apmelojums. Tuvojās 1940. g. Ulmanis bija padevies Stučkas valdībai 1919. gadā sarkano strēlnieku armijas pārsvara priekšā. 1918. g. valdības kapitulāciju viņš parakstīja, bet ziņnesis ceļā gāja bojā, kapitulācijas raksts pazuda, bet I. Ronis to atrada Maskavā. Tā kā vienreiz viņš faktiski bija padevies, PSRS baidījās, ka solījumu ielaist PSRS karaspēku Latvijā Ulmanis var neturēt. Un tiešām viņam bija divas runas tautai sagatavotas. Lai panāktu vēlamo PSRS daļa slepeni pārgāja Latvijas robežu un uz Krieviju izveda viņa dēlu, ar ko šantažēja. Īstā runa, aicinot aizstāvēt Latviju tika atrasta, to kā nozagtu tajā laikā Ulmanim arī I. Ronis atrada Maskavā. Viņa ir publicēta I. Latvieša VARĀ.

Atbildēt

kaža

23.10.2018. 20:27

Kaut ko tuvāk par Ulmaņa dēlu!

Atbildēt

Tuvu patiesībai

23.10.2018. 19:54

»

Edge

Krievijas FSB šantažē visu pasauli, ieskaitot visu varenās ASV prezidentu Trampu! Nekādus dokumentus nevajag, jo katrs tāpat zina, ka Putins ir varenākais visā mūsu Galaktikā


Jo visi likumi un līgumi spēkā ir tikai pie tiem apstākļiem, kuros tie tika slēgti. Tas nozīmē, ka likumi un līgumi noveco un vēsturi raksta uzvarētāji.

Putins, Krieviju maldinot ar krievu nacistiski fašistiskā pārākuma ilūziju, īpašas civilizācijas statusu, "krievu pasaules izredzētību", kalpo židmasonu cionistiem, bet krievu tauta redz, ka visi Putina teksti ir ilumināta teksti.

Vai nebūtu pēdējais laiks atmodināt Krieviju? Piem. izbeidzot Krievijas centrālās bankas pretlikumības, kurās neiejaucas prokuratūra utt. Vai nebūtu laiks Krievijai izdot savu rubli ar zelta sevumu? Zelta segums Krievijas rublim būtu labs! Esošais apgrozībā rublis ir pārkrāsots USD.

Atbildēt

Vēstures profesors Indulis Ronis

23.10.2018. 19:43

»

to 19.43!

Kā var normāls cilvēks ko tādu uzrakstīt?Pasakiet to Savickim.Maligina tuviniekiem,Kaimiņam u.c. acīs skatoties nevis komentēt anonīmi.Vēl labāk būtu televīzijā kādā pārraidē.Cerams,ka sagaidīsi


Krievijas VDK arhīvā un ASV arhīvos atrada dokumentus, kas lika un liek apšaubīt šodienas Latvijas Republikas leģitimitāti. Visi vēsturnieki LU to zināja, arī Kreituse un visi nolēma neiedziļināties lietā, bet labāk uzskatīt profesoru par traku, lai gan tam nebija pamata. Acīmredzot plāns bija iznīcināt Roni un viņa pierādījumus.

Jo faktiski Latvija jau ir Krievijas FSB kontrolē. LR Satversme un likumdošana neparedz atbildību par valsts nodevību, ko izdara VP, MP utt. Arī pēdējie VDK dokumentu atklātības likuma grozījumi, ko parakstījis Vējonis, paredz, ka faktiski ar 7. panta pirmo daļu tiek dotas norādes valsts iestādēm iznīcināt VDK dokumentus, neparedzot sodu. Faktiski 7. panta pirmā daļa aizliedz iznīcināt, bet, neparedzot atbildību un sodu par iznīcināšanu, aicina iznīcināt.

Atbildēt

Izlasi Induļa Latvieša VARU

23.10.2018. 19:29

»

to 19.43!

Kā var normāls cilvēks ko tādu uzrakstīt?Pasakiet to Savickim.Maligina tuviniekiem,Kaimiņam u.c. acīs skatoties nevis komentēt anonīmi.Vēl labāk būtu televīzijā kādā pārraidē.Cerams,ka sagaidīsi


Interesanti, ka viss sākās ar to, ka bij. VP kancelejas darbinieks sāka šantažēt VVF, prasot 200 000€ par ziņu neatklāšanu, kuras viņa kā valsts īpašumu dokumentu veidā nozaga un Alpos zem četrām acīm atdeva Putinam. Tie bija nosistā I. Roņa dokumenti, ko viņš ieguva Maskavas VDK arhīvā un ASV. Vēl šodien, Krievijas FSB šantažē VVF, prasot atdot vēl citus dokumentus. Kas tur tik īpašs?

Redziet, I. Ronis atklāja, ka 1991. g. lLV līgums ar Latviju ir viltots, līgumam bija uzraksts, ka Pitalovu Jeļcins atstāja Latvijai, bet VVF pret citiem pakalpojumiem viņai un viņas vīram atdeva Pitalovu Krievijai.

Un vēl. Starp I. Rona dokumentiem, ko viņš muļķības pēc neiznīcināja, bija oriģināls ar Ulmaņa parakstu, kas pārtrauca parlabu P. Stučkam un sarkaniem strēlniekiem Latvijas valdības darbu, kapitulējot 1919. gadā. Tas nozīmē, ka Latvija nebija okupēta arī 1940. gadā. Jo ar Ulmaņa parakstu faktiski bija izbeigta 1918. g. Latvijas valsts.

Tur vēl bija dokumenti, kas atklāja, ka Ulmani piespieda ielaist PERS karaspēku - PSRS bija nozagusi viņa dēlu un šantažēja...

Kāpēc tiem dokumentiem ir tāda nozīme? Tāpēc, ka tie pierāda, ka ir iespēja pārskatīt LR leģitimitāti, jo faktiski ir pierādāms, ka vēl šodien Igaunija un Latvija ir Krievijas vēsturiska sastāvdaļa.

Atbildēt

to 19.43!

23.10.2018. 19:14

Kā var normāls cilvēks ko tādu uzrakstīt?Pasakiet to Savickim.Maligina tuviniekiem,Kaimiņam u.c. acīs skatoties nevis komentēt anonīmi.Vēl labāk būtu televīzijā kādā pārraidē.Cerams,ka sagaidīsi .

Atbildēt

Zināšanai

23.10.2018. 18:43

Kaimiņa Artusa rīcībā nonāca profesora I. Roņa materiāli - dokumenti, kuri bija izkaisīti krūmos, nezināmiem ļaundariem provesoru pasviežot pretim braucošam vilcienam, netālu no viņa lauku mājas. Kāds vietējais tos bija uzlasījis un kā lauku vēlētājs iedeva A. Kaimiņam. Alkoholiķis Kaimiņš tos mēģināja pārdot Olainfarm Maliginam, avansā saņemot 2600€.

Kad SAB Maizītim- Mīzītim tas nejauši nonāca ausīs, SAB darbinieki A. Kaimiņu iebukņīja un aizveda uz SAB, atprasit Kroņa dokumentus, SAB Maizītim Kaimiņš deva puekrišanu ar parakstu kļūt par ziņotāju. Atklāja tikai daļu no faktiem par Kroņa dokumentiem.Bet ziņotājs palicis.

Tad SAB Sparāns arī meklēja tos dokumentus, nelegāli VVF un S. Āboltiņas vajadzībai. Tas viss nāca ausīs Krievijas FSB gāzes Savickim, kura miessargi Kaimiņu nogādāja Savicka birojā. Lai atklātu visu, ko Kaimiņš zin, Savickis viņu šantažēja ar faktiem par autoavāriju, kurā bija vainīgs A. Kaimiņš, dzērumā noraujot rokas bremzi.. viss beidzās ar diviem līķiem, diviem caurumiem Kaimiņa pierē un šinētu kaklu. Lai Savickis publiski šos faktus neizpaustu, viņš savervēja A. Kaimiņu Krievijas FSB aģentis.

Tā ka A. A. Bērziņš ir revolucionārs un Latbijas SAB un DP, Krievijas FSB ienaidnieks, A. Kaimiņš kā dubultaģents dara to, ko viņam liek.

A. Kaimiņš ir iesaistīts vēl vienā slepkavībā. Viņš piegādāja narkotikas no Savickim uzticama dīlera Maliginam. Ktrā rītā Maligins bija beigts.

Krievijas FSB un Putina Pēterburgas grupējums Krievijā un Latvijā piegādā heroīnu no Afganistānas, herīns augstas kvalitātes, bet Maligins bija pieredzējis. Faktiski tur bija piejaukumi, jo Maliginu Savickis bija plānojis nogalināt jau iepriekš. Maligina vaina, ka jaucās naudas atmazgāšanā, kurā bija iesaistīts Savickis..

Atbildēt

balss no tautas

23.10.2018. 18:38

Bet Prezident, man joprojām ir kauns!
Nav attaisnojuma šai nežēlībai pret Ansi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: