Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rudens rīdziniekiem ir pagājis vētrainā pārmaiņu gaisotnē. Līdz ar jaunās Rīgas domes ievēlēšanu ir atvērti Augeja staļļu vārti, un tiek mēzts viss sliktais un netīrais ārā, lai rastos vieta tīrajam, baltajam un progresīvajam. Visbiežāk tieši sākumā politiķi patiesībā ir kaut cik jēdzīgi, bet, laikam ejot un apaugot ar interesēm un vajadzībām, paliek aizvien sliktāk. Jo ar Varu ir tieši tā: jo vairāk “ēd”, jo apetīte aug augumā. Kāds tad ir sausais atlikums, kas vēlētājiem ir jāzina, jo rīdziniekiem ir pieci treknie gadi priekšā.

Par mēru ir kļuvis Mārtiņš Staķis, kas solīja, ka būs pozitīvas pārmaiņas, bet vienmēr aizmirsa norādīt cilvēkus, kam tādas būs. Viens no pirmajiem pozitīvo pārmaiņu notikumiem ir tas, ka ir izveidots “rīcībspējīgs” mēra birojs, kura rīcībspēju tiešām nevar novērtēt par zemu pēc “duļķa”, t.i. Māra Mičerevska skandāla izraisīšanas. Tagad ir skaidrs, kas ir tas, ar ko nodarbojas labi apmaksātais politpadomnieks Gints Knoks (attēlā centrā). Taču, skatoties uz šādām politiskos amatos sasēdušajām personām, rodas jautājums: “Kā dēļ tās ir šajos amatos?”

Tieši šādu personu darbība raksturo to, kas notiek politisko virsvadoņu galvās. Rīgā atgriežas politika ar tikumiem, kas bija raksturīga Tautas partijas/Andra Šķēles un ZZS pārvaldības laikiem.

Kārtība vienkārša: Gintam Knokam (Štokenberga-Šķēles bijušajam rokaspuisim) ar savu dzīves biedri Egli Klekeri un viņas PR aģentūru (starp citu ļoti labi integrētu dažādās varas struktūrās kā naudas sūkni) ir jānodrošina M. Staķa tēla tirība par ko būs jāmaksā visām struktūrām, kas pasūtīs jaukas, pilsētniekiem “draudzīgas” kampaņas šajā aģentūrā.

Bet, ja nepasūtīs, tad būs jāiepazīstas ar citu šīs jaukās famīlijas locekli Māri Knoku (iesauka – „ķēdes suns”). Šim ģimenes loceklim ir ļoti noderīga pieredze, kā nodrošināt paklausību un nepretošanos vajadzīgo lēmumu pieņemšanā un vajadzīgo cilvēku bīdīšanā ZZS vajadzībām. Skat. (https://pietiek.com/raksti/vid_pieskatitajs_knoks_aizrotets_uz_jurista_amatu)

Starp citu tiek runāts, ka šis ir spēcīgs un mēra personīgo uzticību baudošs kandidāts uz Rīgas izpilddirektora amatu.

Var uzdot jautājumu, kā to var izdarīt bez iekšējās informācijas? Bet kurš teica, ka nav iekšējās informācijas, - tādas ir atliku likām. Jo ir taču nodrošināta pēctecības saikne ar iepriekšējo Rīgas Domes vadību, kas tiešām šīs institūcijas “izslaukšanu” piekopa visaugstākajā līmenī.

Viens no šādiem cilvēkiem ir Oļega Burova virzītā un Edgara Jaunupa/Jura Pūces pagaidu administrācijas ieceltā Attīstības departamenta vadītāja Ilze Purmale. Lai saprastu šīs ļoti vērtīgās amatpersonas ieguldījuma novērtējumu, jāpaskatās Mārtiņa Staķa uzruna ārvalstu investoru padomei, kur tiek solīts viss, bet, kā mēs jau šobrīd redzam, solīts makā nekrīt.

Rezultātā solījumi par investoriem un Viļņu aprobežosies ar arī turpmāku cilvēku dzīšanu ārā no Rīgas un Rīgas saspiešanu līdz Viļņas, t.i. provinciālas pilsētas lielumam, kur visi brauc ar riteņiem, ne tikai pa Čaka ielu, bet arī pa Brīvības, Valdemāra un Vanšu tiltu, jo nav jau, uz kurieni braukt, - viss bizness ir izspiests uz Pierīgu, kur vieglāk uzbūvēties un pretimnākošākas pašvaldības.

Par pārējiem jaukajiem “strādīgajiem un aktīvajiem” RD vadības komandas locekļiem - nākamajos rakstos.

Novērtē šo rakstu:

92
11