Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neapmierināts pilsonis

30.01.2020. 20:21

»

phe

Gribas piekrist citu komentāriem, Stūra māja kā ,,mantojums,, būtu īstā vieta,kur atgriezties


Stūra majai pagalms stāvvietai par mazu! Konkreti mazs!

Atbildēt

fv

26.01.2020. 15:43

Mūsu LV tā saucamie `specdienesti` ir pilni ar izbijušiem pavāriem un cita veida profeņu beidzējiem.. Nav ko brīnīties te

Atbildēt

Pilsonis

25.01.2020. 14:26

Latvijā tiesībsargi ir korumpēti un zog tāpat kā krievijā, tikai budźets mazāks !

Atbildēt

!!!

25.01.2020. 13:31

Līdzīgi kā vairāki citi, arī bijušais iekšlietu ministrs un valsts galvenais notārs Māris Gulbis no Bordāna vadītās Jaunās konservatīvās partijas (JKP) nesen izslēgts, jo publiski paudis partijas vadībai netīkamu viedokli.

Uz jautājumu, kāpēc tika izslēgts no partijas, M. Gulbis pastāstīja: «Šobrīd JKP nav tāda, kāda tā bija tad, kad es tajā iestājos. Sākumā partijā bija ideāli, vēlme padarīt cilvēkus laimīgus, vēlme realizēt konkrētas reformas, iesaistīt procesā pēc iespējas vairāk gudru un inovatīvu cilvēku. Kas šobrīd ir noticis? Ir uzvarējusi sociopātija; cilvēki, kuriem savā laikā bijušas psiholoģiska rakstura traumas; uzvarējusi iekšējā nervozitāte. Es esmu cilvēks, kuram vienmēr ir savs viedoklis. Patīk tas kādam partijā vai nepatīk, bet mani aicināja uz diskusijām televīzijas raidījumos, ieskaitot Rīga TV24. Mani izteikumi aizvien vairāk sāka nepatikt partijas vadībai. Satversmes 100. pants man garantē vārda brīvību. Turklāt es sevi raidījumos neprezentēju kā JKP biedru. Vienā brīdī mani sāka saukt uz partijas Ētikas komisiju par to, ko es esmu teicis kādā no TV raidījumiem. Tas man atgādina kaut kādus ļoti senus padomju laikus. Taču ir vēl kāda detaļa. Partijas vadība man nezināmu iemeslu dēļ neargumentējot uzstāja, ka jāpanāk KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes atstādināšana. Viņu vēlmēm iebildu, jo uzskatu, ka, lai atbrīvotu no amata Saeimas ieceltu amatpersonu, jābūt ļoti nopietnam un pārliecinošam iemeslam. Šobrīd tādu nesaskatu. Straumes vadītais KNAB lieliski pilda savas likumā noteiktās funkcijas.»

Pārdomām par komunista ģimenē audzinātā Māra Gulbja un Jēkaba Straumes vietu, kur iederas arī divkosīgie Normunds Mežviets, Ivars Bičkovičs, Ēriks Kalnmeiers, Aivars Borovkovs, Rihards Bunka:

Starptautiskā pretkorupcijas organizācija Transparency International ir paziņojusi pasaules valstu korupcijas uztveres indeksa (KUI) datus – 180 pasaules valstu vidū Latvija ierindojas 44.vietā ar 56 punktiem no 100. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, indeks krities.

Drīz uzzināsim, kāds būs starptautisko institūciju spriedums par to, vai Latvija tiks iekļauta to valstu “pelēkajā sarakstā”, kuras netiek galā ar naudas atmazgāšanas problēmu savā finanšu sistēmā. Arī tas raksturo Latvijas varu.

Atbildēt

Jopciks

25.01.2020. 09:53

Šoreiz arī es piekrītu Lato Lapsam. Turklāt valstij būtu ar saviem objektiem jāsakopj degradētas vietas, nevis jāspiežas jau tā blīvi apbūvētās teritorijās kuras labi attīstas pašas par sevi

Atbildēt

ZZ$ jefreitors Bergmanis

25.01.2020. 07:13

“Zaļzemnieks” Raimonds Bergmanis 2017. gadā lēmumu par finansējuma piešķiršanu drošības dienesta ēkas būvniecībai parakstīja, būdams toreizējā premjera, partijas biedra Māra Kučinska aizvietotājs.

Atbildēt

NIKNAIS

24.01.2020. 20:39

»

K

es ar domāju, ja tik ļoti grib uz jaunām telpām - jāieliek lai pasēž aiz rūtotiem lodziņiem


Cita starpā, nav slikta ideja, Centrālcietumā teritorijas ir vairāk kā pietiekami lai tur savus birojus arī ierīko, kā nekā uz drošības rēķina varēs ieekonomēt un visa pārējā, kas vien šādai iestādei ir nepieciešamas pa rokai

Atbildēt

phe

24.01.2020. 20:37

Gribas piekrist citu komentāriem, Stūra māja kā ,,mantojums,, būtu īstā vieta,kur atgriezties...

Atbildēt

K

24.01.2020. 20:12

»

????

Krustpils ielā ir vesela, plaša un pamesta ieslodzījuma vieta, kāpēc tur nevar


es ar domāju, ja tik ļoti grib uz jaunām telpām - jāieliek lai pasēž aiz rūtotiem lodziņiem!

Atbildēt

NIKNAIS

24.01.2020. 19:34

»

pozīcija

Galīgais lēmums par Valsts drošības dienesta jaunās ēkas būvniecību izraudzītajā vietā Rīgā, VEF rajonā, jāpieņem valdībai, ņemot vērā tieslietu ministra Jāņa Bordāma (Jaunās Konservatīvās partijas) un 15 000 Saeimā iesniegto "PRET" viedokli. Citādi te, aizbildinoties ar valsts drošību, jau ir iztērēti...


Iekšlietu monstram nav nekādas saistības ar šķūņa būvi, tāpat kā tieslietu monstram, vismaz teorētiski, tādai nav jābūt, jo SAB un DP ir neatkarīgo huligānu brigāde, kas sludina to, ka sargā svētos rakstus. Tomēr, balsojums saeimā konkrēti izgaismos visus, kam ar šo lietu patiesībā ir saistība, un kas kuram patiesībā kalpo

Atbildēt

pozīcija

24.01.2020. 15:38

Galīgais lēmums par Valsts drošības dienesta jaunās ēkas būvniecību izraudzītajā vietā Rīgā, VEF rajonā, jāpieņem valdībai, ņemot vērā tieslietu ministra Jāņa Bordāma (Jaunās Konservatīvās partijas) un 15 000 Saeimā iesniegto "PRET" viedokli. Citādi te, aizbildinoties ar valsts drošību, jau ir iztērēti aizdomīgi daudz miljoni |(ieklausieties tikai - tas nav viens vai divi moljoni, bet daudz vairāk, slēpjot kopējos ciparus). Iekšlietu minitrs tagad bezkaunīgi taisa ciet muti tieslietu ministram, liekot domāt, ka viņš ir angažēts. JKP ir taisnība, ka jāieklausās vēlētāju balsīs, kas ir nodokļu maksātāji un ar saimniektautas tiesībām var prasīt, lai Iekšlietu ministrija pārtrauc zagt nodokļu maksātāju naudu un valsts mantu uz Austrumu robežām (kurš ir saskaitījis, cik koki ir pretlikumīgi izcirsts?) un mazā plēķītī pie VEF iztērējot slēpjamu ciparu par izpēti un vēl kaut ko, kas nu nekādi neiederas rāmkos par apmēram piecdesmi (!!!) miljoniem. Jāparedz Nolikumā, ka naudas tēriņus var kontrolēt arī tieslietu ministrs Jānis Bordāns (tad Ģirdens nevarēs slēpt iespējamu naudas šķērdēšanu un zagšanu par apmēram 50 miljoniem).

Atbildēt

Ēriks

24.01.2020. 13:22

»

super vieta

Lai iet uz Stūra māju un tur veģetē. Stāv tukša un gaida šitādus āmurus


Stūra māja ir ideāla, sen pārbaudīta vieta. Ir arī pagrabi, kur spīdzināt noķertos spiegus. Arī paši varēs ieraut un sekretāres spaidīt, neviens neredzēs.

Atbildēt

Joske

24.01.2020. 12:13

Ja VDD strādātu nevainīgi,tad Kalnmejieris ar Bīčkovicu sen sēdētu par kainiecisku darbību Latvijas valsts iekāertu.

Atbildēt

Briesmīgi

24.01.2020. 12:10

Tas gan ir ļoti bēdīgi. Tik zolida iestāde,ka Valsts drošības dienests rada nopietnas bažas par tās godigu attieksmi pret valsti un tās pilsoņiem. Par nodokļu maksātāju naudas godigu izmantošanu. Pilnīgi atbalstu Lato Lapsas rakstā izteikties pārmetumus. Interesanti, ko par to visu domā prokuratūras vadība, Valsts kontrole, Saeimas Aizsardzības un korupcijas novēršanas komisija?

Atbildēt

josifs

24.01.2020. 12:00

PĒC PSRs sabrukuma,1988.g.tika izstrādāta programa kremlī,viss vārds vārdā norit pēc šīs programas,3.punkts sagraut PSrs iekārtu 4.Pēc 30.g.sagraut ES-Anglija jau projām,bijušās republikās pārsvarā pārvalda bijušie VDK darbinieki,to starpā arī atrodas armijā, zemessardzē, VDD, šīs iestādes,kopā apsardzes firmām,vinas dienakts laikā uztaisa apvērsum valstī,jo apsardzes firmās ir bijušiun esošie vdk dabinieki.5.pants Izveidot pasaules valdību.Veidotāji galvenie Putins ar Trampu.

Atbildēt

Fu

24.01.2020. 11:55

Stabu ielas māja nokrāsota skeleta krāsā

Atbildēt

????

24.01.2020. 07:59

»

Tev kāds prasīja?

Un neprasīs


Krustpils ielā ir vesela, plaša un pamesta ieslodzījuma vieta, kāpēc tur nevar??

Atbildēt

jaajaa

24.01.2020. 01:31

»

millers

feiss ka himleram, funktieris ka cirvim


..:D...lapsas taadas ir....ofkoz..

Atbildēt

projektētājs

23.01.2020. 20:42

Šodien TV bija VDD pr. vietn. Ēriks Cinkus. Lielāks cirvis nebija ilgi redzēts! Vajadzētu prasīt atskaitīties par tiem iztērētiem miljoniem projektēšanai! (kaut vai slēgtā MK sēdē). Domā, ka aiz slepenības var melot un zagt, un neviens neko nesaprot.

Atbildēt

TT

23.01.2020. 20:41

»

aldonis

VDD Cinkus tas pats rakstīja visādas vēstules ar viltotiem parakstiem, tagad VDD priekšnieka vietnieks - līmenis


noviltots paraskts šīs iestādes darboņiem tas tāds nieks vien ir, salīdzinot, ka viņi, lai varētu cilvēku iesēdināt, pat sprāgstvielas zem krēsliem apaksā svieda

Atbildēt

super vieta

23.01.2020. 20:31

Lai iet uz Stūra māju un tur veģetē. Stāv tukša un gaida šitādus āmurus.

Atbildēt

aldonis

23.01.2020. 20:20

VDD Cinkus tas pats rakstīja visādas vēstules ar viltotiem parakstiem, tagad VDD priekšnieka vietnieks - līmenis.
Tādi nu nodrošina mūsu drošību, personas bez opetatīvās pieredzes....
Skumji

Atbildēt

Normunds Mežviets un Jānis Garisons

23.01.2020. 17:47

nav stulbi, jo abi domā, ka naktī nozāģētās liepas, Ropažu ielas sētas vidū, no rīta neviens napamanīs.

Atbildēt

jibiorio

23.01.2020. 15:06

»

Kāda jēga?

Udmurts Putins teica, ka Baltijai uzliks kodolraķeti


Viņš teica, ka slapinās tualetē.

Atbildēt

Dzelzceļa pakalpojumi preču tranzītā no Krievjas

23.01.2020. 14:59

»

co co

Nerunā muļķības.LDz turpina strādāt,tikai visu ko vien var nodot ārpakalpojumā.Par takš arī jāmaksā,bet var saķibināt interesantas shēmiņas.Un, ja tu gribēsi ar savu firmeli mazgāt grīdas līdzšinējo apkopēju vietā,tad welcome proties un varēsi mazgāt. Un sūūds par to, ka algosi reņģēdājas par kurām ...


sarūk un saruks. Tas ir ļoti izdevīgi tiem, kas ievieš sankcijas pret Krieviju un veic genocīdu pret Krievijas un Latvijas iedzīvotājiem. Kas tie tādi? Pasaules naudas saimnieki. FRS un Romas klubs - FRS intelektuālais centrs.

Viņu mērķi jau 50 gadus ir :
1. globālās ekonomikas deindustrializācija,
2. pasaules iedz. skaita samazināšana līdz 1 miljardam,
3 valstu suverenitātes ierobežošana ar valsts parādiem,
4. pasaules valdības izveidošana.

Šos mērķus viņi arī piepilda.

Atbildēt

co co

23.01.2020. 14:17

»

motorhead 1916

Kaa tiem dziivot, nezinu. Te nu jautaajums, ko tie dara. 1500 darbinieku atlaizh no uznjemuma, kursh principaa turpina darbiibu parastaa rezhimaa. Tad CIK NAUDAS nelietderiigi izkjeeziits, tos algojot? Ja nu bez tiem var iztikt


Nerunā muļķības.LDz turpina strādāt,tikai visu ko vien var nodot ārpakalpojumā.Par takš arī jāmaksā,bet var saķibināt interesantas shēmiņas.Un, ja tu gribēsi ar savu firmeli mazgāt grīdas līdzšinējo apkopēju vietā,tad welcome proties un varēsi mazgāt. Un sūūds par to, ka algosi reņģēdājas par kurām nodokļus nemaksāsi.Un tad, jA pieķers,pazudīsi.Parādus norakstīs un visiem labi. Jo tu vai tavs čomaks atkal pareizi prototies startēsi konkursā un vinnēsi.
Grīdas takš ir jāmazgā.

Atbildēt

motorhead 1916

23.01.2020. 13:58

»

motorhead 1916

Kaa tiem dziivot, nezinu. Te nu jautaajums, ko tie dara. 1500 darbinieku atlaizh no uznjemuma, kursh principaa turpina darbiibu parastaa rezhimaa. Tad CIK NAUDAS nelietderiigi izkjeeziits, tos algojot? Ja nu bez tiem var iztikt


Sorry, komentaars bija par dzelzcelju, kaut ko sajaucu. Kas nu uz shitiem attiecas, lai tak buuvee savu Dauna Biedriibas patversmi, kur grib. Vinjiem nav vairs daudz palicis dziivot. Viirusi naak, vai ne? ;-)

Atbildēt

motorhead 1916

23.01.2020. 13:53

»

Re

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) līdz 2019.gada gada beigām plānoja pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar aptuveni 1500 darbiniekiem. Kā cilvēkiem dzīvot


Kaa tiem dziivot, nezinu. Te nu jautaajums, ko tie dara. 1500 darbinieku atlaizh no uznjemuma, kursh principaa turpina darbiibu parastaa rezhimaa. Tad CIK NAUDAS nelietderiigi izkjeeziits, tos algojot? Ja nu bez tiem var iztikt... ;-)

Atbildēt

Plaušas

23.01.2020. 12:12

»

vispār

var taču blakus VID uzcelt jaunu monstru.Tur klajš lauks, varēs pārredzēt tuvojošos ienaidnieku:):):)Blakus Amerikas vēstniecībai arī, šķiet, ir zeme, Krasta masīvs u.c. Kādēļ jāposta pilsēta?Kādēļ jālien rajonā, kas daudz maz saglabājies zaļāks un skaitās pie tam, ekskluzīvs?Kāpēc nevar iet laikam ...


Tai pašā Krustpils ielas rajonā ir milzīgi gruntsgabali, kur nevienam šī iestāde netraucētu. Visā pasaulē ar rokām un nagiem aizsargā zaļumus, mums protams ir gudrāki. Šis ir Padomju laika domāšanas rudiments, kad cilvēks nebij nekas, visu vajadzēja pakārtot sistēmai un jo īpaši aizsardzības un drošības iestāžu vajadzībām, kas pēckara gados arī apēda attiecīgi 50% no IKP. Smieklīgi, ka vēl satraucas par gaisa piesārņojumu centrā un ar otru roku tos pašus niecīgos kokus, kas ir zāģēs nost.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

23.01.2020. 12:06

Ja turpat blakus Krievijas aizsardzības ministrija būvētu savu GRU filiāli, tad viņi pateiktu, ka viņiem ar to nav nekāda sakara, nav viņu darīšana, jo likums neuzliek par pienākumu, viss notiek atbilstoši normatīvajiem aktiem utt.

Atbildēt

vispār

23.01.2020. 11:44

»

Jānis

Latvijas lielākā nelaime kopš neatkarības atgūšanas ir nācijas elites un lidz ar to arī politikas virzība uz noasfaltētiem celiņiem, peldbasainiem katrā novadā, jaunām, valsts struktūrām domātām ēkām -īsi sakot, kareklīšiem, bet ne reāla atbalsta tās iedzīvotājiem. Nodokļu maksātāju nauda tiek notriekta...


var taču blakus VID uzcelt jaunu monstru.Tur klajš lauks, varēs pārredzēt tuvojošos ienaidnieku:):):)Blakus Amerikas vēstniecībai arī, šķiet, ir zeme, Krasta masīvs u.c. Kādēļ jāposta pilsēta?Kādēļ jālien rajonā, kas daudz maz saglabājies zaļāks un skaitās pie tam, ekskluzīvs?Kāpēc nevar iet laikam līdzi un saudzēt zaļās zonas pilsētā?Kādēļ atkal nodokļu maksātājiem jāapmaksā elitāra zeme? Būvējieties blakus kaut vai bij. "Boļševičkai", radiet patīkamu vidi, iekopjiet kaut ko, nevis iznīciniet. Kas vainas ēkai, kur tagad ir VDD?Vai tiešām visa pilsēta ir jāsabojā? Ir papilnam ēkas, kuras Rīgā jārestaurē un jāapdzīvo.Vai tūristi brauc skatīties tādas kā VID ēkas?Vai tiešām trūkst vietas,zemes, tur, kur bija industriālās būves?

Atbildēt

millers

23.01.2020. 11:34

feiss ka himleram, funktieris ka cirvim

Atbildēt

jāāā

23.01.2020. 11:23

Var tikai piekrist, ka šis kantoris strādā pašvaki. Pat Lapsu savā laikā nevarēja piežmiegt, kādas tad tur vēl spiegu ķeršanas no viņiem gaidīt?

Atbildēt

Lapsa ne lapsa

23.01.2020. 11:18

»

paklau

Ja nu tomēr krievi bruks iekšā,Lapsa varēs šito raxtelīti (un vēl daudzus citus) uzrādīt - redz kā cīnījos ar nacionālistiem


Ja skatamies uz to pašu Krieviju, tad ienaidnieku un 5 kolonas meklēšana ir uzmanības novēršana no pasu neizdaribas un korupcijas, JKP sevi ar par konservatīviem nacionālistiem dēvē un nav sajūsmā par VDD

Atbildēt

paklau

23.01.2020. 11:14

Ja nu tomēr krievi bruks iekšā,Lapsa varēs šito raxtelīti (un vēl daudzus citus) uzrādīt - redz kā cīnījos ar nacionālistiem.

Atbildēt

Hm

23.01.2020. 10:34

droši vien, VDD uzskata, ka ja publicēs ēkas platību un plānotas izmaksas, krievi uzreiz no šiem diviem cipariem sapratīs visus ēkas noslēpumus.

Atbildēt

Jānis

23.01.2020. 10:27

Latvijas lielākā nelaime kopš neatkarības atgūšanas ir nācijas elites un lidz ar to arī politikas virzība uz noasfaltētiem celiņiem, peldbasainiem katrā novadā, jaunām, valsts struktūrām domātām ēkām -īsi sakot, kareklīšiem, bet ne reāla atbalsta tās iedzīvotājiem. Nodokļu maksātāju nauda tiek notriekta luksus lietās, tā nekad netiek dota tautai. Latvija ne ar ko neatšķiras no Krievijas, kur tauta sūdos, bet kosmičeskije korobļi brasģet pavkosmusu.

Atbildēt

Jānis

23.01.2020. 10:16

Ja Kremlis atklātu jaunos kremlinu sarakstus (savervētos) - mēs mēmi paliktu.
Tiesa, Mežvietam pārmest jaunās ēkas būvniecības ieceres, nevar. Tās jau aizsākās pirms viņa, tas kuģis sāka peldēt jau sen...viņš arī nevar to kuģi apturēt - tā tas viss peld visaptveroša debīlisma varā.

Atbildēt

Parasto latvieti

23.01.2020. 10:08

»

DP pārvēršas par godasardzes policiju

Dumjās policijas kadrus varēs ātri atsekot jebkurš specdienests, labā vietā noliekot novērošanas kameru ar sejas atpazīšanas funkciju. Šoreiz piekrītu Bordānam par pukstēšanu DP direktora pārapstrināšanas sakarā - ātri un bez diskusijām. Šķiet, ka nopietni Vienotības vai nacionāļu gali...


tie sūdi neinteresē. Sūdi un parazīti. Atvērtajā interneta un globālajā informācijas telpā noslēpumu nav vairs vispār. Ir kompromāti un šantāža, meli un laupīšana valsts struktūru aizsegā. Tautai ir nulles vērtība.

Atbildēt

Jānis

23.01.2020. 10:03

Problēma ir arī tā, ka VDD ir pakļauts Iekšlietu ministrijai, kuru vada ne jau ministrs Ģirģens, bet gan žīdkrievu kremlins dmitrijs čekistovičs trofimovs.
------------
Iekšlietu ministrijā ir daudz interesantu kadru, tādu netrūkst Ārlietu un Aizsardzības ministrijās, bruņotajos spēkos, policijas augšās...sajūta, ka Tu nospļauties nevari, lai netrāpītu kādam kremlinam ģīmī, un visi sēž - gaida x stundu.

Atbildēt

DP pārvēršas par godasardzes policiju

23.01.2020. 09:42

Dumjās policijas kadrus varēs ātri atsekot jebkurš specdienests, labā vietā noliekot novērošanas kameru ar sejas atpazīšanas funkciju. Šoreiz piekrītu Bordānam par pukstēšanu DP direktora pārapstrināšanas sakarā - ātri un bez diskusijām. Šķiet, ka nopietni Vienotības vai nacionāļu gali.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: