Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

11.04.2021. 05:09

Ar lietussargu neviens neskries no pakaļas un nedurs vakcīnu,bet likumīgi piespiedīs "bŕīvprātīgi" pašiem vakcinēties,ja ne,būs ierobežojumi...

Atbildēt

paldies LTV un ž. Bojāram,

07.04.2021. 17:39

...bet JAU jāsāk nākamā pētniecība par Latvijlobēto AZ vac., JO arī EZA beidzot saskatīja slavenās vakc. saistību ar trombiem , KO Zavadska -protams apšaubīs !...pēc EZA minējumiem tāda maza blakne no miljona tikai četri mirušie...

Atbildēt

Marija

04.04.2021. 14:47

»

Aivars

Malacis Bojār...


Katram ir tiesības paust savu viedokli.Vakcina ir izstrādāta uz ātro un nu visi javakcine.Kur ir testēts, analizēts.Nepagaja ne gads un visi valdībā un epidemiologi slavē vakcīnas.Milie pirms tās slavēt apdomāties.Es negribu to vakcīnu.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

02.04.2021. 19:30

»

Ebreji un K. Švābes Lielais restarts

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

02.04.2021. 19:29

»

Sociālie nemieri

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


.

Atbildēt

Rekā

02.04.2021. 15:10

»

beidz pestelot

nedzen pindosu propogandu.pindosija ir pirmaja vieta pasaule covid-19 slimnieku skaita un letalo iznakumu zina.savu pindosu serialu iebaz sev pakala


Brazīlijā apm.50% ir vakcinēti, Latvijā ap 6%. Brazīlijā ar Covid saslimstība arvien pieaug. Ko nu ?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

01.04.2021. 15:18

»

beidz pestelot

nedzen pindosu propogandu.pindosija ir pirmaja vieta pasaule covid-19 slimnieku skaita un letalo iznakumu zina.savu pindosu serialu iebaz sev pakala


Komentētāj beidz pestelot, kāpēc Tu esi tik neiecietīgs un naidpilns pret pagāniem? Mūsdienu Latvijā valda ticības brīvība. Latvijas Republika ir brīva, neatkarīga un demokrātiska valsts. Latvijas Republikas konstitūcija garantē ticības brīvību jebkuram mūsu valsts iedzīvotājam. Satversmes 8. nodaļas ‘’Cilvēka pamattiesības’’ 99. pants saka, ka:’’ Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.’’. Šis Satversmes likuma pants sniedz Latvijas iedzīvotājiem izvēles brīvību. Mūsdienās cilvēks pats var izvēlēties būt par ateistu (bezdievi) vai politeistu jeb pagānu (dievturi), vai arī kādas citas monoteiskas reliģijas pārstāvi. Es esmu pagāns. Un es lepojos ar savu izvēli. Manuprāt, mūsu sentēvu pagāniskā ticība ir lieliska. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi!
Ar sapratni un labestību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #lūgšanas #sentēvi #brīvība #iecietība #miers #svētbirzs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

01.04.2021. 15:14

»

beidz pestelot

nedzen pindosu propogandu.pindosija ir pirmaja vieta pasaule covid-19 slimnieku skaita un letalo iznakumu zina.savu pindosu serialu iebaz sev pakala


Komentētāj beidz pestelot, es nepiekrītu Tavam viedoklim. Lai gan Tev ir tiesības uz savu privāto viedokli tāpat kā jebkuram citam cilvēkam. Tās ir Tavas cilvēktiesības. Iesaku Tev noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi” (oriģinālvalodā “American Gods”). Šis seriāls ir fantāzijas žanra drāma, kas balstīts uz Nīla Geimena romāna “Amerikāņu Dievi” motīviem. Šajā seriālā ir parādīta pagāniskā dzīves uztvere. “Amerikāņu Dievi” ir aizraujošs un specefektiem bagāts mākslas darbs. Varbūt pēc šī seriāla noskatīšanās Tu kļūsi tolerantāks un atvērtāks pret pagāniem. Dievi vien zina, varbūt šis seriāls palīdzēs Tev kļūt iecietīgākam un pieņemt citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir. starz.com/us/en/series/american-gods/31151
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#pagāni #politeisms #TicībasBrīvība #NīlsGeimens #AmerikāņuDievi #AmericanGods #seriāls #grāmata #svētbirzs

Atbildēt

Itālijā

01.04.2021. 13:52

No jūnija ieviestas “zaļās pases”. Pieņemts lēmums mediķiem, kuri nav vakcinēti, neizmaksāt algu. Populārākajā Itālijas supermārketā vakcinētajiem 10 proc . atlaides visām precēm.

Atbildēt

Ebreji un K. Švābes Lielais restarts

01.04.2021. 13:01

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


IEVADS
Koronavīrusa pandēmijas izraisītajai pasaules krīzei mūsdienu vēsturē nav paralēles. Mūs nevar apsūdzēt par hiperbolismu, sakot, ka tas mūsu pasauli izmaina pilnībā un katrs no mums pašos sarežģītākajos laikos, ar kuriem esam saskārušies paaudzēs. Tas ir mūsu izšķirošais brīdis - mēs gadiem ilgi nodarbosimies ar jaunu izmaiņu radīšanu, un daudzas lietais mainīsies uz visiem laikiem.

Tas radīs ekonomikas pārrāvumu monumentālā apjomā, radot bīstamu un svārstīgu periodu vairākās frontēs - politiski, sociāli, ģeopolitiski -, radot dziļas bažas par vidi un paplašinot tehnoloģiju iespējas (kaitīgas vai citādas) mūsu dzīvē. Neviena nozare vai bizness netiks saudzēts no šo izmaiņu ietekmes. Miljoniem uzņēmumu var pazust, un daudzām nozarēm ir neskaidra nākotne; tikai daži varēs savā biznesā zelt.

Individuāli daudziem cilvēkiem dzīvē, kā vienmēr ir bijusi zināms, notiek satraucošas pārmaiņas lielā ātrumā. Bet dziļas, eksistenciālas krīzes arī veicina introspekciju un var dot transformācijas potenciālu. Pasaules attīstibas vadlīnijās - jo īpaši sociālās atšķirības, taisnīguma trūkums, sadarbības trūkums, globālās pārvaldības un vadības neveiksmes - tagad ir atklātas kā nekad agrāk, un cilvēki uzskata, ka ir pienācis laiks atkārtotai jauninājumu izgudrošanai. Radīsies jauna pasaule, kuras kontūras mums ir gan jāizdomā, gan jārealizē.

Grāmatas rakstīšanas laikā (2020. gada jūnijs) pandēmija turpina pasliktināties visā pasaulē. Daudzi no mums domā, kad lietas atgriezīsies normālā stāvoklī. Īsā atbilde ir: nekad. Nekas vairs neatgriezīsies pie “salauztās” normālisma izjūtas, kas valdīja pirms krīzes, jo koronavīrusa pandēmija iezīmē fundamentālu lūzuma punktu mūsu globālajā trajektorijā. Daži analītiķi to sauc par lielu bifurkāciju, citi atsaucas uz dziļu “Bībeles” proporciju krīzi, taču būtība paliek nemainīga: pasaule, kādu mēs to zinājām 2020. gada pirmajos mēnešos, vairs nav, tā ir izšķīdusi pandēmijas kontekstā. .

Šādu seku radikālas izmaiņas nāk, ko daži speciālisti ir minējuši kā laikmetu “pirms koronavīrusa” (BC) un “pēc koronavīrusa” (AC). Mēs turpināsim būt pārsteigti gan par šo izmaiņu ātrumu, gan negaidīto raksturu - tām savstarpēji saplūstot, tās izraisīs otrās, trešās, ceturtās un vairāk kārtības sekas, kaskādes efektus un neparedzamus rezultātus.


To darot, viņi veidos “jaunu normālību”, kas radikāli atšķirsies no tā, kuru mēs pakāpeniski atstāsim. Daudzi mūsu uzskati un pieņēmumi par to, kāda pasaule varētu būt vai tai vajadzētu izskatīties, šajā procesā tiks sagrauta.

Tomēr plaši un radikāli izteikumi (piemēram, “viss mainīsies”) un melnbaltā analīze par visu vai neko, jāizmanto ļoti uzmanīgi. Protams, realitāte būs daudz niansētāka. Pati pandēmija pati par sevi, iespējams, pilnībā nepārveido pasauli, taču, visticamāk, tā paātrinās daudzas izmaiņas, kas jau notika pirms tās uzliesmojuma, kas savukārt uzsāks citas izmaiņas. Vienīgā pārliecība: izmaiņas nebūs lineāras, un dominēs asi pārtraukumi. COVID-19: Lielais atiestatīšana ir mēģinājums apzināt un izgaismot gaidāmās izmaiņas un sniegt nelielu ieguldījumu, nosakot, kāda varētu būt vēlamākā un ilgtspējīgākā ekonomikas forma.

... 40 dienu periodam nav medicīniska pamata; tas tika izvēlēts simbolisku un reliģisku apsvērumu dēļ: gan Vecajā, gan Jaunajā Derībā attīrīšanās kontekstā bieži tiek norādīts uz skaitli 40 - it īpaši 40 dienu Lielā gavēņa un 40 dienu plūdu Mozus grāmatā.

Infekcijas slimību izplatībai ir unikāla spēja veicināt bailes, trauksmi un masu histēriju. To darot, kā mēs redzējām, tas izaicina arī mūsu sociālo kohēziju un kolektīvo spēju pārvarēt krīzi. Epidēmijas pēc būtības ir šķeļošas un traumatiskas. Tas, pret ko mēs cīnāmies, ir neredzams; mūsu ģimene, draugi un kaimiņi visi var kļūt par infekcijas avotiem; tie ikdienas rituāli, kurus mēs lolojam, piemēram, tikšanās ar draugu publiskā vietā, var kļūt par pārnēsāšanas līdzekli; un iestādes, kas cenšas mūs pasargāt, īstenojot ieslodzījuma pasākumus, ierobežojot cilvēktiesības, bieži tiek uztvertas kā apspiešanas aģenti. Visā vēsturē svarīgs un atkārtots modelis ir bijis grēkāžu meklēšana un vainas stingra uzlikšana ārējam faktoram.

Tā viduslaiku Eiropā ebreji gandrīz vienmēr bija starp visbēdīgākiem mēra izraisīto pogromu upuriem. Viens traģisks piemērs ilustrē šo faktu: 1349. gadā, divus gadus pēc tam, kad melnā nāve bija sākusi šķērsot visu kontinentu, Strasbūrā Valentīna dienā ebreji, kurus apsūdzēja par mēra izplatīšanu, piesārņojot pilsētas akas. Apmēram 1000 atteicās to atzīt un tika sadedzināti dzīvi. Tajā pašā gadā ebreju kopienas citās Eiropas pilsētās tika iznīcinātas, liekot tām masveidā migrēt uz Eiropas austrumu daļu (Polija un Krievija), šajā procesā neatgriezeniski mainot kontinenta demogrāfiju. Tas, kas ir taisnība Eiropas antisemītismam, attiecas arī uz valsts uzplaukumu, pakāpenisku baznīcas atkāpšanos un daudziem citiem vēsturiskiem notikumiem, kas nemaz nav attiecināmi uz pandēmijām.

Atbildēt

Sociālie nemieri

01.04.2021. 12:56

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Vērotājs

01.04.2021. 12:34

Nu traki, ka šoreiz personai, kas ātri varētu uzrādīt vainīgos, pašai gadījies "cilvēciski kļūdīties". Nav mums tagad neviena melnā ādas mētelī, kas bezgalīgā dedzībā ar taisnības zobenu rokā varētu norādīt uz vainīgajiem un tirgus laukumā publiski pakārt par biedinājumu citiem nekad nekļūdīties.

Atbildēt

Gerhards un Kariņš

01.04.2021. 11:58

»

Valsts terors

Valsts terors, pārkāpjot cilvēktiesības izvēloties nodarbošanos...


pārkāpjot cilvēktiesības un Nirnbergas ētikas kodeksu var kļūt par preterora upuriem. Terors izraisa pretteroru.

Atbildēt

Valsts terors

01.04.2021. 11:55

Valsts terors, pārkāpjot cilvēktiesības izvēloties nodarbošanos.

Pieļauj iespēju pret Covid-19 nevakcinētajiem mediķiem neļaut doties uz darbu
SABIEDRĪBA Šodien 12:45
Jauns.lv / LETA
Šodien valdības sēdē atsevisķi ministri un premjers Krišjānis Kariņš (JV) pieļāva iespēju neļaut nevakcinētajiem mediķiem doties uz darbu, lai pasargātu pacientus no inficēšanās ar Covid-19.

Diskusiju par šo jautājumu sāka zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (NA), paužot bažas par to, ka ļoti daudzi cilvēki ar Covid-19 inficējas tieši slimnīcā.

Atbildēt

Vēstulīte Guntim

01.04.2021. 11:48

Bojāra kungs! Jūs tagad esat apmierināts ar paveikto? Ir saduļķoti ūdeņi, vakcinācijas pretinieki jūsmo, ģimenes ārsti sūdzas, ka nav, kas vakcinējas... Nav vēl neviena šajā pasaulē, kas pateiktu visu precīzi, un Jums arī nevajadzēja uzņemties visziņa lomu. Tagad ir tāds laiks, kad ikviens var pateikt "TAISNĪBU" par visām vakcīnām, bet varbūt nevajag, jo neviens ne par ko taču nav 100% pārliecināts? Izskatījās, ka Jūs visu zināt vislabāk.
Un tad jau pateicība Viņķelei, ka tik maz vakcīnu pasūtīja, viņa būs tā, kas izglābusi cilvēkus no vakcīnām.?..

Atbildēt

cilveks444

01.04.2021. 11:33

Gribas salīdzināt covid afēras ietekmi ar atomieroču izmēģinājumiem. Īpaši agrīnajiem, kad izmēģinājuma autori, kur nu vēl cilvēks parastais, īsti nezināja, kādas sekas uz cilvēku atstās kodolieroči. Mēs zinām, ka izmēģinājumi notika gan ASV, gan PSRS. Abās šajās valstīs no tiem cieta cilvēki, tajā skaitā karavīri. Zinot situāciju PSRS, tāpat saprotot, ka ASV pret vienkāršiem cilvēkiem attieksme nebija labāka, mēs varam iedomāties, kā un ko tie, kas veica eksperimentālus izmēģinājumus, sacīja potenciālajiem upuriem. Noteikti runas bija līdzīgas, kā šobrīd par vakcīnām un vispār par Pasaules Jaunās kārtības ieviešanas mehānismu. Tos, kuri izteica bažas, visticamāk, saukāja par atpalikušiem un par melīgas ideoloģijas paudējiem. Bet, kad parādījās sekas, tad jau bija par vēlu. Galvenie rīkotāji bija nesasniedzami, upuru sāpes, cik lasīts, tika ignorētas. Šobrīd notiek kas līdzīgs, tāpēc tie, kas domā, ka viņi varēs saukt pie atbildības neliešus, ja, kas noies greizi, pamatīgi maldās. Jo nelieši būs tālēs zilajās. Tad varēs tikai šķendēties uz sevi, ka nepietika prāta šo absurdu, šo vājprātu apturēt tā iedīglī. Mums vēl ir laiks. Bet bez apjausmas, kas īsti notiek, nekas nemainīsies. Nedrīkst ļauties pat stiguma stāvoklim, kādā atrodas čūskas upuris trusītis pirms apēšanas. Ir jāmostas!

Atbildēt

asv kolonijas ikdiena

01.04.2021. 10:51

sis bojars ir sorositu propogandists ,kurs melo katru dienu slavinot karinlevita rezimu !

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

01.04.2021. 09:44

Mūsu mīļajā un jaukajā Latvijā kovid-19 (kovid-19) vīruss ielavījās 2020. gada 13. martā. Korona vīruss (kroņvīruss) ir nelūgts ciemiņš mūsu sentēvu zemītē. SARS-CoV-2 vīruss vel nekur nav zudis, tas joprojām turpina apdraudēt mūsu sabiedrību. Kovid-19 (covid-19) pandēmijas dēļ visā Latvijas Republikas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis līdz 6. aprīlim (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Šī iemesla dēļ gaidāmās Lieldienas 4. un 5. aprīlī svinēsim savās mājās. Nedosimies uz baznīcām, neklausīsimies mācītāju sprediķus, bet gan paliksim mājās un svinēsim Lieldienas pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Pašlaik doties uz baznīcu, lai klausītos mācītāja sprediķi, ir bīstami. Kamēr nav veiksmīgi veikta sabiedrības vakcinācija pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, tikmēr dalība dievkalpojumos ir bezatbildīga un noziedzīga. Pasargāsim savus mīļos un tuvos no inficēšanās ar SARS-CoV-2! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Svētīgas Lieldienas mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Iesaku katram noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”). Šo seriālu var skatīties šeit: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152 (1. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-2/43572 (2. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887 (3. sezona).
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētbirzs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

01.04.2021. 09:43

Tuvojas svētki. Tuvojas Lieldienas. Šogad Lieldienas ir iekritušas 4. un 5. aprīlī. Lieldienas ir ļoti seni pagāniskie gadskārtu svētki, kurus visā Eiropā svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Tie ir pavasara svētki, kad visa dzīvā daba mostas no ziemas miera. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Lieldienas ir svētki par godu ģermāņu Dievietei Ostarai. Ostara ir pavasara un rītausmas Dieviete. Tieši Lieldienās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Ticīgie Lieldienās dzīro par godu Dievietei Ostarai. Par to viņa ticīgos atalgo ar bagātību un veiksmi. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Jau kopš senseniem laikiem trusis ir uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības un bagātības simbols, bet ola ir Saules un jaunas dzīvības simbols. Tā kā līdz 6. aprīlim visā Latvijas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis (avots: mk.gov.lv/lv/jaunums/arkarteja-situacija-tiks-pagarinata-lidz-6-aprilim-ieviesot-augstakus-drosibas-standartus-tirdznieciba-skolas-un-celosana), svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, godinot pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru. Iededzot krāsainas svecītes savās mājās, lūgsim Dievietes Ostaras svētību no visas sirds. Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības nesējas Ostaras viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Iesaku katram to noskatīties! Šo sēriju var apskatīties šeit: all-episodes.org/american-gods/season1/series8 Seriālu “Amerikāņu Dievi” var noskatīties par maksu TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētbirzs

Atbildēt

no meža

01.04.2021. 08:13

Ejiet tak vienreiz ,covidšakāļi ,lieli un mazi un nopotējieties ,lai ir miers uz panētas beidzot! :D

Atbildēt

Aivars

01.04.2021. 07:46

Malacis Bojār!
Tā tik turpināt.
Mums piedāvā "ārsēties" ar vakcīnu kas nav izmēģināta. Vakcīnu pret slimību par kuru neviens, uzsveru "neviens" zinātnieks nevar pateikt kas tas ir COVID, kā tas darbojas, u.t.t. Pie tam vakcīnu ražotājs vispār neatbild par vakcīnas iedarbību.
Un mums mēģina ieskaidrot ka viss ir super. Ha.
Jo vairāk ir dažādu viedokļu jo vairāk domājoši cilvēki varēs analizēt, kas ir kas.

Atbildēt

ha-ha

01.04.2021. 07:43

Ja paraugās, ko šajā portālā NATO Stratcom propagandisti raksta par Sputņik V, tad pēc likuma jāizformē Stratcoms un jāaizliedz portāls Pietiek.

Atbildēt

Psihiski slimais Indulis Duka no Dikļiem

01.04.2021. 07:06

»

ggg

Sis ir spilgts piemers, pie ka noved iespeja brivi publicet savus murgojumus. Tagad ir pienacis laiks, kad katrs idiots un planpratins var brivi piemeslot pasauli


Lēmums jau ir pieņemts, kondarīt ar viņu nav pārsūdzams. Viņam tiks dots klātienē pēdējais vārds. Tas viss tiks nofilmēts un ievietots youtube. Tikai pirmā sprieduma izpildes daļa.

Atbildēt

lauķis

01.04.2021. 06:24

»

ihtamņeti & Co

Ir lietas vēl gigantiskākas, kas kā mēris pārņēmis pasauli, gan drīz sāksi apjaust


Jā,tie ir aitas,kāmji,gliemji,radījumi kam nav apziņas.

Atbildēt

###

01.04.2021. 05:13

»

nu nu

Jums bija iespēja paklusēt


Jums arī!

Atbildēt

ihtamņeti & Co

01.04.2021. 04:08

»

lauķis

Kad beidzot paziņos ka tā ir gigantiska afēra


Ir lietas vēl gigantiskākas, kas kā mēris pārņēmis pasauli, gan drīz sāksi apjaust.

Atbildēt

ggg

01.04.2021. 03:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Sis ir spilgts piemers, pie ka noved iespeja brivi publicet savus murgojumus. Tagad ir pienacis laiks, kad katrs idiots un planpratins var brivi piemeslot pasauli.

Atbildēt

opis

31.03.2021. 23:37

Shoreiz kaa punkts uz i!!!!!!!!!!!!paldies!!!!!!!

Atbildēt

!!!!

31.03.2021. 21:19

Bravo, Bojār!!!!!!! Viena no ļooooti retajām reizēm, kad 4. vara ir bijusi savu uzdevumu un misijas augstumos!!!!! Idiots Pavļuts, kurš it kā aizstāv demokrātiski liberālās vērtības, patiesībā ir tuvu Gebelsa domāšanas līmenim!!!!!!

Atbildēt

mc

31.03.2021. 21:08

Mēsls ir gan Pavļuts,gan Viņķele ar bandu!Bet neviens jau nesedēs.Šeit ir Latvija.

Atbildēt

Atkal Durka apķēzījusies

31.03.2021. 20:59

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


saviem murgu palagiem!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.03.2021. 20:50

»

bārdainis

Tūlīt G.Bojāru izēdīs no tās bābu LTV


bābas izēdīs bābu?

Atbildēt

bārdainis

31.03.2021. 19:57

Tūlīt G.Bojāru izēdīs no tās bābu LTV.

Atbildēt

es

31.03.2021. 19:46

Bojāra kungs,visu cieņu Jums par šo!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! - stulbeņu partija

31.03.2021. 19:30

»

Nameiz

Aicinaja Dumpi - atteicās....Aicināja Pavlutu - atteicās..... Ko tad jūs te vēl nesaprotat ? Gļēvuļu un zakpastalu - mīzalu lielvalsts


Muzikants Pavļuts ir totāls stulbenis veselības jautājumos. Tāpēc arī atteicās. Bet kāpēc šis muļķis Pavļuts neatsakās no ministra amata?
Dumpis ir speciālists hepatīta jautājumos. Dumpja zināšanas par kovidu nav no augstskolas - viņš šo to redz tv, šo to izlasa internetā, viņam uz e-pastu atsūta kādu pētījumu vai publikāciju, un tas arī viss. Dumpim arī vajadzētu atkāpties un doties atpūtā.

Atbildēt

Pavļuts

31.03.2021. 18:58

ir LV noziedznieks Nr. 4 pēc Lemberga, Šķēles, Šlesera - un jo viņu tiesās agrāk, jo labāk. Viņš man atmiņā palicis ar to, ka esot ekonomikas ministra amatā atļāvās tos uzņēmējus, kas bija noticējuši gan ES, gan LV noteiktas nozares prioritātēm, kuras "politisko vēju" maiņas dēļ tika mainītas, nosaukt par - nemācēšu nocitēt, bet ideja - "paši vainīgi, ka ticējāt- tagad droši varat bankrotēt, valstij par to nav nekādas atbildības". Šis pilsonis , pianists, iepriekš ir pielicis nozares uzņēmumu bankrotiem. Šobrīd viņš ir ministrs nozarē, kura ir atbildīga par cilvēku dzīvībām. Zeme atveries...

Atbildēt

Art

31.03.2021. 18:44

Viss būs kārtībā, kad meitenītes Pavļutas vietā veselības ministra amatā norīkos skaidru domu cilvēku nevis garu runu demagogu

Atbildēt

v

31.03.2021. 18:42

»

nu nu

Jums bija iespēja paklusētEgils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

bet viņš jau to

31.03.2021. 18:31

pat neapjēdz, makā nāk nauda un viss

Atbildēt

atbalstu

31.03.2021. 18:29

Bojārs ir malacis! Par cik ap šo vakcinācijas lietu gan te uz vietas, gan arī citur pasaulē ir vairāk neskaidrību un jautājumu, nekā konktrētu atbilžu, jo pa tumsu grābstās pašreiz absolūti visi, tad jo vairāk ir viedokļu, jo labāk. Tā tik turpināt un lai veicas

Atbildēt

pilsonis

31.03.2021. 18:13

Vienam ir imuunatbilde uz vakcinaaciju, citam nav. Taa arii tam ir jaabuut! Kas ir galvojis, ka 100% buus pasargaats peec vakcinaacijas? Bet tas nav iemesls nevakcineeties, kaut gan nav spiesta lieta.... Kur probleema? Kas gribees, tas atradiis veidu, kaa TO izdariit!

Atbildēt

###

31.03.2021. 17:13

Bojāram vienreiz vajadzētu saņemt dūšu un atzīt, ka šoreiz "pāršāvis pār strīpu" , nevis ietiepīgi turpināt aizstāvēt savu līniju. Nekļūdās jau tas kurš neko nedara.
Vai tad mācot dzīvot citus pazudusi realitāstes izjūta un paškritika?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: