Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimists

13.01.2018. 12:55

1. Nekādi neatbalstot "Vienotību" un atzīstot demogrāfiskās katastrofas faktu, jānorāda, ka Otto Ozols tik tiešām ir "sekls, triviāls publicists" (un tas vēl ir maigs raksturojums).
2. Pati publikācija ir manipulatīva un pseidoizvēli (migranti/lielāki nodokļi) radoša, ar izteiktām simpātijām migrantu izvēles risinājumam

Atbildēt

Bordertauna

13.01.2018. 03:13

Pirms vēlēšanām gaidāmas klusas mutācijas. Daļa no vecajiem Vienotības bukiem mēģinās ieslīdēt zaļo apskāvienos. Apsūnojušais Šķēle vairs galvu necels, jo viņu silda atkritumu bizness. Bet Šlesers jau meklē, kā savu atspēriena dēlīti nolikt tuvāk vēlēšanu urnām.

Atbildēt

Lamata

12.01.2018. 20:15

Nevajag melot. Kopš neatkarības atjaunošanas no Vienotības tikai Viņķele 3 gadus bija ministre. Tagad J.Reirs. Galvenokārt to vadīja NA un ZZS.Katram ir iespēja par to pārliecināties GOOGē.

Atbildēt

Aizsargs

12.01.2018. 12:21

Ne jau nu vienotība vien pie vainas, tur roku pielicis ikviens pie varas un naudas esošais. Nauda taču nesmird un vieni no pirmajiem to sāka raust kompartijai un noziedzīgiem grupējumiem pietuvinātie, tā kā skaidrs, kuriem šodien pieder vara un tie nav latvieši. Labākājā gadījumā tie ir iznireļi ar latviskiem uzvārdiem un dažādi citi okupantu pakalpiņi, kuru morāle beidzas ieaudzinātā kosmopolītismā.
Atskaitiet no latviešiem vēl tos, kuriem komunistu vara atļāva par tādiem uzdoties un brālīgi aplaimoja ar Latvijas pilsonību un tad atklāsies patiesais atlikušo latviešu daudzums, kam demokrātiski jācīnās nevienlīdzīgā cīņā pret palikušajiem okupantiem un komunistu izveidoto iekārtu. Kur zemessardze atbruņota un izkropļots tai zvērests, kur likumus pieņem to interesēs kuri pirtīs čomojas ar varas turētājiem, kas nedomā pat nostāties valsts interešu pusē, jo tad taču badā varētu nomirt nabadziņi un viņu izlutinātās atvases. Ellē jūs visi degsiet, valsts un latviešu tautas nodevēji, neviens izņemot pašu sātanu jums nepalīdzēs ar to rēķinieties.

Atbildēt

Aboltina

12.01.2018. 11:46

Kāds tur guru, viss, pateicoties ziepēm.

Atbildēt

Latvija atdzims

11.01.2018. 20:40

Latvija atdzims, kad Latvijas organizētā noziedzība (kad vara saplūst ar uņēmēdarbību) pārtrauks pazemot tautu ar VERGA ALGU, kad ievedīs darba spēku - vergus, kuri sāks svilināt viņu pilis un mašīnas, tad neteiks, ka jaīeved vergi, lētasi darba spēks.

Nemaksā un viss -neesot naudas ko maksāt, lieli nodokļi. Nemaksā ne algas, ne dodokļus, bet paši peld tauko. Tādi likumi, ka dod iepirkumus un neraugās, vai maksā nodokļus, vai maksā normālas algas. Kurš labāk maksā, tiem dod iepirkumu un sāks lauzīt galvu, kad būs drauds, ka pilis uturēt būs grūti bez vergiem nolaupītas algas.

Vergi mūk no pazemojuma, no piesmiešanas,dzīšanas uz tiesām - "visa tauta uz tiesu", kur zeļ korupcija un pazemošana.

Kredīti esot , teiksim, 6 % gadā no bankas. Nekā, meli. 6% jāmaksā katru mēnesi no nenomaksātās summas + pamatsumma. Skaiti, cik % - 6x 12 = tu maksā 82 %. Tā tevi izdrāž augļotāji.

Te piesmej VIENOTĪBU, bet fakts, ka to visu risina ZZS, NA un Vienotība organizēti. "Vainīga" tikai vienīga, kuru jāiznīcina, lai NA un ZZS varētu vienoties par kompartijas grupējuma varu, sludinot un barojor tautu ar karogu un himnu, ar "latvietību. Lai ZZS varētu iet kopā ar Saskaņu.

Atbildēt

Saulvedis

11.01.2018. 20:19

tautas tribūna un vētras putna ceļš ir sūrs un nav rozēm kaisīts. Odi un kvekšķi kož! Izturību Otto!

Atbildēt

Jenukentijs

11.01.2018. 19:43

vienotiem daudz PR "guru",t.p.Dubs,tāds ērglis,tāds ēķis,tāds zandeks utt.

Atbildēt

Fēlis

11.01.2018. 19:02

Nāvi ,,vienotībai"! JL un V ir ļaunākais, kas ir noticis ar Latviju. Pat TP līdzi nevelk.

Atbildēt

asv kolonija

11.01.2018. 19:01

valdosa klike turpina zagt un samazinat iedzivotaju skaitu piefrontes josla.

Atbildēt

a kāds tur brīnums?

11.01.2018. 18:26

sensenos laikos, kad Sarmīte un Arvils vadīja DIENu, tapa meitasuzņēmums Dienas Bizness, kur Ralfiņš čakli darbojās... pēc gadiem, kad Sarmīte kūrē visas Vienjenotības publicitāti, audzēknis turpina kalpot saimniekiem

Atbildēt

žanis

11.01.2018. 17:37

Redz kādas sekas barikāžu un 4.maija republikas miljonāru inkubatora darbībai.Pārkrāsoto valsts nodevēju un izzadzēju labējās politikas sekas ir likumsakarīgas,prognozējamas.Tāpēc latviešiem ir palikusi tikai viena izvēles iespēja,lai paglābtu valsti no latviešu pārkrāsoto komunistu jeb fašistu žņaugiem,jo izvēloties it kā sociāldemokrātisko SC,kuru kūre tie paši pārkrāsotie,latviešiem savā zemē ir iespēja iegūt indiāņu statusu un vērst pasaules uzmanību uz genocīdu,kas pie it kā pašu latviešu pārvaldes ir nereāli.

Atbildēt

!

11.01.2018. 16:55

Vienotība- Latvijas kaprači!

Atbildēt

Dainis

11.01.2018. 13:37

baigi izskatās, ka ņuņņozols ierakstījis kā pietiek lasītājs

Atbildēt

īlens PR kā ir pareizi

11.01.2018. 13:09

everything is ok here in Latvia.
demography? some little problems, nothing special.

Atbildēt

Janka

11.01.2018. 12:01

Citāts no Vīlanda raksta, var tikai piekrist: "Īdot mēs arī kļūstam par noderīgiem idiotiem un ieročiem to rokās, kas vēlas Latviju padarīt par "failed state", un šis ir tieši tas informatīvais karš, par kuru mēs tik bieži runājam, īstenots ar mūsu pašu rokām pašiem pret sevi."
Tas gan netraucē lato lapsam, kas gan nav noderīgs idiots, bet kremļa uzpirkts trollis, turpināt informatīvo karu pret Latviju.

Atbildēt

Radzivils

11.01.2018. 08:45

Vai raksta ceturtajā rindkopā nevajadzēja būt vārdam "imigrācijai" vārda "emigrācijai" vietā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: