Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ribīgā

28.04.2020. 04:10

Un šitā respiratoru afēriste vēl kaut ko šlūpst!Par šitām mahinācijām viņai bija jau aiz restām jābaro utis!Bet nu tā ir Latvija...

Atbildēt

pārvaldnieks

26.04.2020. 14:00

»

Starp citu

Zviedrijas Veselības un sociālo lietu ministrijā strādā tikai 230 darbinieki


Zviedrija ir karaliste,bet LV -kolonija.

Atbildēt

Andropovs

23.04.2020. 20:47

Izvēlējās partijas,kurās sastāv tikai 0,2% iedzīvotāju.Vairākums tikai nobalsoja par mazāko ļaunumu!

Atbildēt

Starp citu

23.04.2020. 20:40

Zviedrijas Veselības un sociālo lietu ministrijā strādā tikai 230 darbinieki.

Atbildēt

Viss pareizi

23.04.2020. 20:35

Finansiāli pastiprināts režīms!

Atbildēt

Te ari var

22.04.2020. 11:30

»

Karote

Vnk viņi zin, ka Parexa kungus ar varēja glābt pavisam mierīgi. Papukstēja,pašausminājās, un samierinājās..Te nav nekāda tur Parīze, kur otrā dienā miljons ielās. Te kungiem cep pīrāgus un dzied skaistas dziesmas


Lai viņi (un tauta) nemocītos, var ātri - divos mēnešos - un likumīgi atlaist šos liekēžus ar referendumu, ko ierosina ar parakstu http://latvija.lv/pv

Lūdzu, Centra partija ierosināja, jau ap 50 000 parakstīja. Viss notiek. Šogad atlaidīsim

Atbildēt

Izdari

22.04.2020. 11:28

Lai viņi (un tauta) nemocītos, var ātri - divos mēnešos - un likumīgi atlaist šos liekēžus ar referendumu, ko ierosina ar parakstu http://latvija.lv/pv

Atbildēt

novērotājs

22.04.2020. 04:56

»

pepe

Padumjā , šļupstošā govju meita ministres amatā ir Latvijas posts un nelaime, un kā tāda būtu patriecama ar sūdainu koku uz neatgriešanos


a huļi viņa vispār tika atpakaļ pie šprices? tak jau vienreiz aizgāja pa politisko skuju taku, bet mistiskā veidā atgriezās. man par šo mātīti vispār nekādu ilūziju nav. viņa ir bezjēdzīga, tukša bedre kurā lido nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

ggg

21.04.2020. 07:41

»

...


Jutu no sirds Jums lidz. Butiba, jau viss ir pilnigi likumsakarigi un normali. Tada veida bardaks jau ir Latvija visas jomas. Griezies kur gribi, visam velkas lidz neizdariba, nekompetence, korupcijas ena, valsts lidzeklu izskerdesana, un ta talak. Kad pienaks un vai vispar pienaks ta diena, kad mes tiksim vala no tiem, kas musu valsti novedusi lidz tadam limenim.

Atbildēt

pamuļķi jau varbūt arī viņu sadzird

21.04.2020. 07:02

»

viltus ziņu portāls

nauda nesmird, sevišķi saēdoties puņķus un sašņaucoties koksu


Viņķele pati NEKO neizdomā..........visi būtu jāvada infekcionistiem pēc PVO vadlīnijām. Tādu vadlīniju NAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bet infekcioniste rozentāle stāsta, ka Latvijas čūskas nav indīgas.........redzam līmeni.

Atbildēt

viltus ziņu portāls

20.04.2020. 16:59

»

Gena

Gobzems atkal puņķus ar kokaīna piegaršu saēdies


nauda nesmird, sevišķi saēdoties puņķus un sašņaucoties koksu.

Atbildēt

Gena

20.04.2020. 13:15

Gobzems atkal puņķus ar kokaīna piegaršu saēdies...
Un viltus ziņu portāls tikai atražo...

Atbildēt

vispār

20.04.2020. 11:05

»

Kur ir VDD?

Tā ir naida runa, nacionālā naida kurināšana


ja tā uzrakstītu minot kādu citu minoritāti, uzreiz būtu tiesvedība par naida runu un nacionālā naida kurināšanu.Bet tā kā tas jau ilgst no 1940.gada, tad jau laikam visi pieraduši.

Atbildēt

vispār

20.04.2020. 11:00

»

Andron Mc

Demokrātiskajās vēlēšanās, vairākums izvēlējās tādu valdību


neviens neizvēlējās Viņkeli, ja kas.

Atbildēt

jurisx

20.04.2020. 10:25

»

...


Šo pāksts nēsātāju vajadzētu ar varu atvilkt uz TV studiju , lai komentē šo gadījumu.

Atbildēt

millers

20.04.2020. 05:36

vinkele noslupsteja-maita aldis,un,ieleca daugava

Atbildēt

Secinājums

20.04.2020. 04:08

»

Kaža

Senāk strādāju mēbeļu fabrikā.Maskas lietoju ikdienā un ar piegādi nebija problēmu.Bija gan prātvēderi,kuri tāpat,kā tagad dažas augstas amatpersonas,kuras apšauba masku lietderību,varonīgi strādāja putekļos un izgarojumos bez maskām,kas ilgstošā periodā bieži beidzās bēdīgi.Administrācijai ,protams...


Pret putekļiem maska palīdz gan,bet pret ķīmiskiem izgarojumiem un sīkajiem baciļiem nē,bacilim maska ir tas pats kas odam žoga siets.Cita lieta ja tur ir kāds ogles filtriņš vai kāds cita uzparikte.

Atbildēt

Karote

20.04.2020. 02:44

Vnk viņi zin, ka Parexa kungus ar varēja glābt pavisam mierīgi. Papukstēja,pašausminājās, un samierinājās..Te nav nekāda tur Parīze, kur otrā dienā miljons ielās. Te kungiem cep pīrāgus un dzied skaistas dziesmas :)

Atbildēt

Kaža

19.04.2020. 23:10

»

R

Latvijā maskas nekad nav bijušas vienkārši nopērkamas. To nebija ne pirms 2, ne pirms 5 gadiem. Tās bija īpaši ilgstoši jāmeklē, līdz kaut kur izdevās sadabūt. Tā ir ,,sena'' veselības ministrijas nolaidība! Tagad par to beidzot uzzināja visi


Senāk strādāju mēbeļu fabrikā.Maskas lietoju ikdienā un ar piegādi nebija problēmu.Bija gan prātvēderi,kuri tāpat,kā tagad dažas augstas amatpersonas,kuras apšauba masku lietderību,varonīgi strādāja putekļos un izgarojumos bez maskām,kas ilgstošā periodā bieži beidzās bēdīgi.Administrācijai ,protams, lāga nepatika izdevumi šai sakarā,bet darba drošības prasības tika pildītas.

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.04.2020. 21:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Par Viņķeli ne mirkli nav bijis ilūziju


nauda nesmird, pietieklapsas pasūtījumu galda shēmās pat smaržo pēc ceptiem seska pautiem.

Atbildēt

R

19.04.2020. 19:14

»

Cits raksts

Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes ministrija mums aprīlī samazinās dotāciju, jo pašvaldības rīcībai neesot bijis tiesiska pamata...


Kā Bordāns cenšas sakārtot, pa krogiem ar USA Ragulopu tiekoties? Piezvani uz TM un pieraksties uz pieņemšanu pie Bordāna! Nesanāks, neesot viņam pieņemšanu....tikai pie izredzētajiem USA korumpantiem pats skrien kur tam liek!

Atbildēt

R

19.04.2020. 19:10

»

masku un testu

trūka visā pasaulē..........ko glupam padarīsi


Latvijā maskas nekad nav bijušas vienkārši nopērkamas. To nebija ne pirms 2, ne pirms 5 gadiem. Tās bija īpaši ilgstoši jāmeklē, līdz kaut kur izdevās sadabūt. Tā ir ,,sena'' veselības ministrijas nolaidība! Tagad par to beidzot uzzināja visi.

Atbildēt

P.

19.04.2020. 18:56

Pirmdiena bija 2. marts, jo šogad iegadījies garais gads.

Citādi viss pareizi.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

19.04.2020. 16:51

»

Andron Mc

Demokrātiskajās vēlēšanās, vairākums izvēlējās tādu valdību


Tad jau okupētajā LPSR arī bija demokrātija, jo principā nekas taču nemainījās pēc neatkarības izsludināšanas. Ne vēlētāju sastāvs ar okupētājvalsts pilsoņiem, ne arī varas struktūru sastāvs. Varbūt vienīgi kādi pēcnācēji pārņēma savu vecāku iesākto latviešu iznīcināšanu, bet starptautiski radās iespēja aizņemties lielas summas un izpārdot to kas pašiem nepieder.

Atbildēt

Stokholmas sindroms

19.04.2020. 16:40

»

...


Ģimenes ārsts cenšas glābt jūsu dzīvības, bet cilvēki kā apmāti metās nāvē.

Atbildēt

Tā ir

19.04.2020. 16:32

Jānis Domburs un Viesturs Radovics varētu beidzot iznākt no skapja un 2) uzdot viņķelei jautājumus. Bet viņi tam ir par gļēvu

Atbildēt

19.04.2020. 16:18


"Vai tiešām jāveic 50 zvanu, jāuzraksta daudz sūdzību, lai ģimene ar simptomiem varētu veikt analīzes," par pieredzi sūdzas Ieva
PAR VESELĪBU Šodien 17:07
  Jauns.lv

Lielu sabiedrības uzmanību izpelnījies kāds sociālajā vietnē "Facebook" publiskots ieraksts Saeimas deputāta "Alda Gobzema atbalsta grupā". Teju 2,5 tūkstoši cilvēku dalījušies ar Ievas stāstu, kurā sieviete pauž sarūgtinājumu par to, kādā situācijā nonākusi, vēloties sev un ģimenei veikt Covid-19 testu.
Publiskojam sievietes ierakstu.
"Mana sūdzība Veselības inspekcijai.

Labdien! Vēlētos sūdzēties par pēdējo dienu murgaino veselības aprūpes situāciju Covid-19 sakarā.
Dzīvojam ar vīru mājsaimniecībā ar četriem bērniem. Pirms piecām dienām sajutu izteiktus Covid-19 simptomus - divas dienas necēlos no gultas, mocīja galvassāpes, sāpēja muskuļi, izjutu sāpes krūškurvī, bija drudzis un klepus.
Tad slikti palika arī vīram. Arī bērni sāka klepot un sūdzēties par galvassāpēm. Nolēmām veikt analīzes, bet ģimenes ārsti -  gan mana, gan vīra - atteica mums rakstīt nosūtījumus, atbildot, ka neatbilstam kritērijiem - neesam bijuši ārzemēs, neesam hroniski pacienti un nestrādājam noteiktās profesijās. Tā kā nevarējām nosaukt konkrētu personu, no kuras varētu būt inficējušies, nosūtījumu mums nevarot dot. Varot tikai iedot nosūtījumu uz plaušu rentgenu, ko varot veikt 2.slimnīcā.
Sašutumā uzrakstījām rakstu sociālajos tīklos, ka nevaram atļauties maksāt 80 eiro par analīzēm. Zvanījām arī Slimību  profilakses un kontroles centram, kur teica, ka neko nevar palīdzēt, atsakot, ka statistikai mēs neesam vajadzīgi.
Rakstījām arī Veselības ministrijai, kur atbildēja, ka situāciju esot izskatījuši  un nodošot ģimenes ārstiem konkrētākus norādījumus, jo vienam no ģimenes tomēr pienākoties analīzes. Pa to laiku slimi devāmies uz 2. slimnīcu, tikām līdz tukšajam rentgena kabinetam, bet rentgenu mums atteica, jo esot saņemts rīkojums no augšas - ambulatoros pacientus neapkalpot arī ar nosūtījumu, tātad plaušas nevaram pārbaudīt. Ne rentgena, ne analīzes.
Zvanām atkārtoti ģimenes ārstiem, draudot sūdzēties inspekcijā. Izrādās vienu nosūtījumu tomēr varam dabūt.
Pierakstāmies uz analīzēm Stradiņu teltī 16:20. Vīrs aizbrauc uz telti jau 16:10, bet priekšā jau citi sašutuši cilvēki, jo arī pierakstījušies uz analīzem, bet telts cie
Apsargs saka, ka aizvērusies jau ap pulksten 15.00. Zvanām uz tālruni, pa kuru pieteicāmies, tur automātiskais atbildētājs atbild, ka vairs brīvdienās nestrādā.
Zvanām uz Covid-19 informācijas tālruni, mums atbild, lai zvanām uz to pašu tālruni, kurš nestrādā. Saka, ka nezinot, kur vēl Rīgā var nodot analīzes uz Covid. Lai zvanām uz Gulbja laboratoriju. Tur savukārt saka, ka pie viņiem vairs analīzes nevarot nodot un Stradiņu telts neesot viņu, lai zvanām uz Centrālo laboratoriju. Tur saka, ka tā nav arī viņu telts, viņi nezina, kur vēl var nodot analīzes.
Zvanām vēlreiz uz Covid-19 informatīvo tālruni. Viņiem neesot informācijas par analīžu nodošanas vietām un laikiem, un viņi nezina, kā mums palīdzēt.
Neatliekamā palīdzība paziņo, ka nevar savienot ar analīžu punktiem, tikai atbraukt tad, ja kāds jau gandrīz mirst nost. Visu dienu ļoti slimi ar četriem maziem bērniem tiekam "futbolēti" no iestādes uz iestādi, neviens nespēj mums veikt analīzes, vai atbildēt uz jautājumiem.

Vēlreiz rakstu Veselības ministrijas pārstāvei ar lūgumu atrisināt bardaku. Viņa solās kļūmi atrisināt un tikai tad, kad esam jau 48 stundas cīnījušies, un tikai ar ministrijas pārstāves iejaukšanos, mums piezvana Centrālās laboratorijas pārstāvji. Ar atvainošanos ierodas uz mājām un veic mums abiem analīzes.
Vai tiešām ir jāiet tik tālu, lai pandēmijas laikā ģimene ar Covid simptomiem varētu veikt analīzes? Vai tiešām ir jāveic 50 zvanu?Jāuzraksta daudz sūdzību, lai pēc divām dienām tomēr varētu veikt analīzes? Priekš kam domāti informatīvie telefoni, kuri nevar sniegt nekādu informāciju? Kāpēc nav informēti ģimenes ārsti par algoritmiem, ja paši ārsti atzīst, ka apjukuši no informācijas daudzuma, tādēļ īsti nesaprot, kad var un kad nevar nosūtīt uz bezmaksas analīzēm, un atsaka cilvēkiem, sūtot uz maksas analīzēm cilvēkus ar simptomiem?
Kāpēc nav pieejams kaut vai elementārs plaušu rentgens cilvēkiem pandēmijas laikā? Kāpēc analīžu teltis strādā līdz pulksten 15.00, ja noteikts ir līdz 20.00? Kāpēc pieraksta uz analīzēm, bet, aizbraucot pieraksta laikā, viss ir ciet?
Kāpēc neatliekamā palīdzība atbild, ka mājās nevienam vairs analīzes neveic, bet pie mums tomēr atbrauca brigāde, kura, šodien visu dienu braukājot pa visu Latviju, nav ēdusi no pulksten 6.00 rītā? Kāpēc ir tāds bardaks veselības sistēmā, ja Viņķele saka, ka viss esot kārtībā?"

Atbildēt

Andron Mc

19.04.2020. 15:52

Demokrātiskajās vēlēšanās, vairākums izvēlējās tādu valdību.
Jau 30 gadus...

Atbildēt

atbalsts Aldim

19.04.2020. 15:46

Viņķeli patriekt un sodīt!

Atbildēt

aņuks

19.04.2020. 15:13

»

Aldis joprojām sirgst?

Man patīk, ka Aldis G. pļurina, izmantojot situāciju ar pandēmiju. Kā viņam patīk šī spēlīte ar "Zariņa govi". Kādēļ


Kokā sēž divas govis un tamborē. Garām palido zirgs. Viena govs prasa otrai - nez, ko tie zirgi šodien te tā lidinās? Otra atbild - laikam viņiem te netālu ir ligzda.

Atbildēt

Desperado

19.04.2020. 15:03

https://pietiek.com/raksti/kapec_palma_uzlidusajam_sarkandibena__harizmatam__nekas_nespid

Atbildēt

lauķis

19.04.2020. 14:39

»

Pomeranču Vainadziņš

Par Viņķeli ne mirkli nav bijis ilūziju


Kad beigsies šitas ļembasts ap makaronvīrusu tad lielai daļai nebūs ko ēst,augļotāji vilks ādu pār acīm.Par esošajiem diez vai kāds gribēs balsot.
Un te baltā zirgā izjāj baltais tēvs Gobzems,un nekas ka sava paspārnē būs savilcis iepriekšējos parazītus.

Atbildēt

Aldis joprojām sirgst?

19.04.2020. 14:32

»

masku un testu

trūka visā pasaulē..........ko glupam padarīsi


Man patīk, ka Aldis G. pļurina, izmantojot situāciju ar pandēmiju. Kā viņam patīk šī spēlīte ar "Zariņa govi". Kādēļ?

Tādēļ, ka viņš ir 5-gadīgu bērnu prātā.

Atbildēt

Kur ir VDD?

19.04.2020. 14:29

»

Zābaks

Latviešu cūkas rušinās savos mēslos


Tā ir naida runa, nacionālā naida kurināšana!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.04.2020. 13:58

Par Viņķeli ne mirkli nav bijis ilūziju.
Cits jautājums - vai Gobzema regulāra [un gana sakarīga varbūt politiskā kapitāla krāšanai] manifestēšanās Pietiek-ā ir zīme, ka kara cirvis ar LL ir norakts?

Atbildēt

maska

19.04.2020. 13:10

»

masku un testu

trūka visā pasaulē..........ko glupam padarīsi


ne nu trūka, ne nu kā. Vienkārši nedarīja neviens neko, tur visa sāls.

Atbildēt

Cits raksts

19.04.2020. 13:09

Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes ministrija mums aprīlī samazinās dotāciju, jo pašvaldības rīcībai neesot bijis tiesiska pamata.
-Jautājums kur un kā rodas tiesiskums. Kad Jānis Bordāns cenšas sakārtot tiesu sistēmu, kas patiesībā ir kolaborantu glābšanas dienests, tad sākās korumpēto čekistu kaucieni un milzīgs ierēdņu pretspars.

Atbildēt

pepe

19.04.2020. 12:53

Padumjā , šļupstošā govju meita ministres amatā ir Latvijas posts un nelaime, un kā tāda būtu patriecama ar sūdainu koku uz neatgriešanos!

Atbildēt

Zābaks

19.04.2020. 12:17

Latviešu cūkas rušinās savos mēslos.

Atbildēt

masku un testu

19.04.2020. 11:43

trūka visā pasaulē..........ko glupam padarīsi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: