Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

08.04.2018. 12:49

"SAB vadītāja Jāņa Maizīša aktīvo kritizēšanu. To viņa mērķtiecīgi klasificē gluži vai kā noziegumu pret valsti."
.
Vaškēvičs bija "valsts", Maizītis un Vienotība arī ir valsts.

Atbildēt

ala

07.04.2018. 00:40

Līdz ar Vernera Lūša arestu, pazudis arī Kurzemes hercogs itin kā arī pats būtu pie reizes līdzi paķerts. Toties dažas avīzes sākušas visai lielmanīgi izpausties.
http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/241387-ko-springe-tev-nestasta.htm
u.c.

Atbildēt

Viedais

06.04.2018. 04:41

Smieklīgi dzirdēt sašutumu par akmeni Saeimas logā no valstsbikšaiņiem, kas klanās Maidana iznireļu priekšā. Vēl pretīgāk, ka tiem piebalso vai klusē parvēniji, kas tika pie siles pateicoties 13.janvāra anšiem.

Atbildēt

MI

05.04.2018. 23:33

Õ.Ozolam paldies.
To rakstu nebiju lasījis un nelasīšu, bet turēšu pie vārda.
Kautko līdzīgu pēdējās dienās bija uzcepusi arī NRA Baiba Lulle.
Īstenībā ir ļoti sāpīgi, ka ko tamlīdzīgi pauž žurnālisti, vēl jo vairāk viedokļu līderi. Tas apstiprina tikai vienu, ka cilvēks ir vājš izstrādājums, neskatoties uz viņa izglītību, amatu (amata būtību), dzīves pieredzi.
Lulles raksts mazliet aizķēra un aizķēra viņš ar savu seklumu, un pakalpības, jeb tādu nodevības garu.
Divas dienas bija vēlme šo rakstu izķidāt pa rindkopām, bet sapratu vienu, ka ja to darīšu, tad nolaidīšos līdz viņu līmenim. Līdz līmenim kad amats tiek nevajadzīgi valkāts. Vārdos uzturēts patoss un principu gars, bet aiz vārgi salipinātās čaulas ir tik vien kā cilvēks parastais. Atturējos. Kā sacīt jāsaka - katram savs.
Pārdomām. Latvijas paradokss.
Mums ir 1000 juristu, bet ja tev ir piemēram dep. apliecība kabatā, tad tu uzreiz esi juristu jurists.
Mums ir 1000 rakstītāju, bet ja tev ir kabatā žurnālista apliecība, tad tu uzreiz esi viss. Viss gudrākais, viedākais. Un visiem pērles klausīties.
Paradox un Latvijas tumsība -
Skaties uz manu namu, manu auto, amatu, diplomu, bet nevērtē pēc maniem darbiem.
Paradox, ka Tautas inteliģencei, akadēmiskajai videi kā pirmajai to vajadzētu izsmiet un izskaust, bet tas nenotiek. Kāpēc? Tas liecina tikai par inteliģences, varas elites, tai skaitā žurnālistikas kvalitāti un viņas attīstības līmeni. Bet varbūt šī inteliģence ir vienkārši tikai par to uzdevusies?
Paradox, ka par varas neizdarībām trauksmi ceļ cilvēks parastais, bet ne Tautas gara nesēji un sargātāji.
Interesanti, ja mēs ar savu kriminālo ikdienu, dzīvotu vecajos laikos. Un savu viedokli paustu ar vēstules sūtīšanu uz redakciju (publicēs, nepublicēs vai čeka atnāks). Lūk tad tā būtu Latvija. Viena vienīga Vosa dāča ar bauriem aiz žoga.

Atbildēt

forcemajeure

05.04.2018. 17:33

a Mārtiņš Barkovskis tagad šancē iekš pietiek?

Atbildēt

Es

05.04.2018. 15:47

Kad tu kritiski izsakies par pederastiem, tā ir naida runa, bet kad kritizē ne tā kā gribētos Ozolam, tad tu esi no Kremļa. Nē, vai nu visiem visu vienādi, vai beidz te tikai vienā stabulē pūst.
Kā prezidents šis administratīvais Raimonds, protams, ir tukša vieta.

Atbildēt

Mums jau ir tāds,

05.04.2018. 12:06

»

kļimoviča aita

vējoni vajag sapurināt, nākamreiz viņam iesvilpt (nevis izsvilpt), iemācīt vēl dažus vārdiņus angliski, nopirkt jaunu kazbeku un uzvalciņu, un - mūsim būs tāds prezidente, kāds vēl nekad nav bijis


uztaisīts Pleskavas kazarmās no latvieša krivu duņai. Te mēs redzam, kādi izskatās tādi idioti. Vnk viņš nesaprata, ko Tramps no viņa vēlas, aicinot parādīt uz ālē esošo kādu žurnālistu, kurš var uzdot jautājumu. Ar idiota smīnēšanu nekas nebija līdzēts. Labi ka Lietuvas prezidente tekoši bez lapiņas runāja. Var saprast, ka no Vējoņa sacītā ar Latvales akcentu nekas daudziem nebija saprotams. Tramps zināja, ka tā būs. Tāpēc izprovocēja situāciju, lai pasaule redz, ka nozagtajā valstī Latvijā, ko nozadzis bandīts Vova Putins no Pēterburgas brigādes un terorists un diversants no Drēzdenes laikiem, kāds idiots ir iecelts Latvijas prezidentos.

Atbildēt

kļimoviča aita

05.04.2018. 11:25

vējoni vajag sapurināt, nākamreiz viņam iesvilpt (nevis izsvilpt), iemācīt vēl dažus vārdiņus angliski, nopirkt jaunu kazbeku un uzvalciņu, un - mūsim būs tāds prezidente, kāds vēl nekad nav bijis!!!

Atbildēt

Bandīti ir

05.04.2018. 11:22

»

ES

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko...


SAB, DP, bij. vp Zatlers, VP, S. Āboltiņa, čekiste kopš strādāja VDK vīzu daļā, Ēlerte , čekiste kopš Ļeņingradas laikiem, kur mācījās, Štokenbergs un Pabriks - visi, kas ar lielu estrādi Doma aukumā par valsts naudu organizēja tautas sapulci, novedot to pie masu nekārtībām. Policijai tika izdalīti norakstīšanai paredzētie policijas auto sašinai, logi Saeimas ēkai bija sagatavoti iestiklošanai un otrā rītā bija vietā. Tautai nolaida asinis. Lai vieglāk čekistu un komunistu izdzimteņiem to pārvaldīt. Arī tika mēģināts atrast neformālos tautas līderus, lai izrēkinātos ar tiem. Atrada vienu - A.A. Bērziņu. Probācijas dienests neņēma pat vērā tiesas spriedumu, ko ignorē arī Vējonis. Zatlers zināja par masu nekārtību organizēšanu un tajā dienā aizbēga uz Īriju, jo baidījās, ka tauta sauks, lai uz skatuves iznāk Zatlers.

Atbildēt

GGG

05.04.2018. 10:53

»

ES

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko...


Ja jums bija zināma kāda papildus, informācija par vēl kādiem noziegumiem, tad sen par to vajadzēja ziņot tiesībsargājošām iestādēm. Spriežot pēc jūsu rakstītā - jūs zinājāt, bijāt informēts, bet neziņojāt. Par to draud ļoti nopietna atbildība!

Tiesībsargājošām iestādēm vajadzētu uzzināt no PIETIEK jūsu IP. adresi un jūs apciemot, kā nopietnu noziegumu slēpēju. Tādus kā jūs jāsauc pie atbildības, jo noziegumu slēpēji ir pat vēl bīstamāki par akmens metējiem un dūrē sitējiem.

Atbildēt

ES

05.04.2018. 09:26

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko pārkāpjam... un OTTO, tas nozīmē, ka arī viņš ir rūdīts noziedznieks!

Un nedrīkst šķirot, ja met akmeņus Saeimas logos - varonis, ja tavos, tad bandīts...

Atbildēt

Margēvičai joprojām

05.04.2018. 09:12

»

to Pietiek

Bet Margevičai joprojām pieder SIS pietiek daļas! Vai tad viņu, šo pretīgo nodevēju, tad nevar identificēt ar Pietiek.com


pieder SIA Pietiek tikpat daļas, cik L.L., lai gan nodevēja Margēviča sadarbojās ar DP!

Atbildēt

Tante Bauskā

04.04.2018. 23:46

Labā ziņa ir tā, ka nevienam neinteresē Margēvičas norādījumi, ko drīkst un ko nedrīkst kritizēt

Atbildēt

Okei

04.04.2018. 23:25

LABS RAKSTS, kā vienmēr, OTTO OZOLS.

Terminoloģijas saīsinājumus skaidrojums:
- "OIK" - obligātās iemaksas korupcijai;
- SIA - sanāca, izlaupīja un aizlaidās;
- VID - varnešu izdevumu dalībmaksa;
- VZD - valsts zinātniska demoralizācija utt.


Atbildēt

to Pietiek

04.04.2018. 22:15

»

PIETIEK

Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes


Bet Margevičai joprojām pieder SIS pietiek daļas! Vai tad viņu, šo pretīgo nodevēju, tad nevar identificēt ar Pietiek.com.

Atbildēt

formula

04.04.2018. 18:50

Kas tie tādi ir ar tām klikuhām Ozols,Margevica? Un kāda mums tur daļa,ka šie kašķējas?

Atbildēt

švamme

04.04.2018. 18:25

Vai kaut ko esmu palaidusi garām? Kad un kur "izsvilpa" Vājoni Kazbeku ?? Vai tas nebija domāts burtiski ??

Atbildēt

Mazjānītis

04.04.2018. 17:09

Labs raksts,paldies autoram,lai veicas.

Atbildēt

lauķis

04.04.2018. 17:00

Itkā jau tā , bet Haims Barkovskis ir no tās pašas smilšu kastes.

Atbildēt

hihi

04.04.2018. 16:18

»

tu

uz sevi paskaties, stukaču izdzimteņu izcilība


vai tik pati agņeska nebūs ko iekleķerējusi

Atbildēt

tu

04.04.2018. 16:17

»

PIETIEK

Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes


uz sevi paskaties, stukaču izdzimteņu izcilība.

Atbildēt

PIETIEK

04.04.2018. 15:52

»

Lasītājs

Zināju, ka Pietiekam patiks raksts par Margeviču, pēc viņas izrunāšanās DP


Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes.

Atbildēt

Lasītājs

04.04.2018. 15:41

Zināju, ka Pietiekam patiks raksts par Margeviču, pēc viņas izrunāšanās DP.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: