Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Mozaikas

12.04.2018. 10:20

Par tautas iracionālismu, īpaši varas inteliģences iracionālismu, par iracionālismu, kas ir sasniedzis idiotijas pakāpi, liecina jaunā tēma „Diaspora”. Portālā „Pietiek” 2018.gada aprīlī ievietoja kādas sarkanmatainas un paresnas žurnālistes, vulgāras sejas īpašnieces tekstu. Tas sākas ar šādiem teikumiem: „Par diasporu pēdējos gados mūsu valsts ir runājusi un rakstījusi daudz un atzinusi, ka tā ir daļa no mūsu tautas un ka to nenosaka kartē redzamās robežas. Vēl vairāk, diasporas atbalstam paredzēts aptuveni miljons eiro gadā un prioritāte – atbalsts latviešu valodai un skoliņām visnotaļ ir saprotams un atbalstāms tāpat kā atbalsts dažādiem kultūras pasākumiem. Galu galā valoda un kultūra ir tautas pamats”. „Diaspora” ir viens no vērtīgi nevērtīgās latviešu varas inteliģences lielākajiem nacionālajiem sasniegumiem tautas vēsturē. Nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā latviešu varas inteliģence ir radījusi nacionāli apkaunojošu fenomenu – „diasporu”. Tās apjoms turpina pieaugt. Ja līdz šim latviešiem bija daži desmiti tūkstoši "trimdas latvieši", tad tagad jau ir simtiem tūkstošu liela „diaspora” no tautas vērtīgākajiem cilvēkiem, kas liecina par tautas stiprākās daļas atrašanos svešā teritorijā. Tā vietā, lai tērētu „diasporai” miljonus, labāk vajadzēja par šo naudu no frančiem sapirkt giljotīnas, lai giljotinētu latviešu varas mēslus, pēc kā „diasporas” vairs nebūtu, jo tautas vērtīgākā frakcija atgrieztos mājās. Bet tas nenotiks. Frančiem netiks latviešu naudiņa. „Diasporai” ir uzkundzējušies tādi paši alkātīgi un dumji tipi kādi ir uzkundzējušies visai latviešu tautai un tās valstij vārdā LR. Noteikti jau ir sarēķināts, cik lielu daļu katru gadu no tā miljona varēs nozagt „diasporas” patrioti. Saprotams, viņi nav spējīgi saprast, ka „diaspora” ir tautas nelaime un tautas bojāejas uzskatāms pierādījums. Ja ap „diasporu” ir vajadzīga kāda darbība, tad tā var būt tikai viena darbība – smirdošās valstiskās mēslu bedres likvidēšana, kas reizē būtu nacionāli apkaunojošās „diasporas” likvidēšana.

Atbildēt

Aksakals

11.04.2018. 19:24

Vispirms jāatjauno tiesiskums, tas garantēs okupācijas seku likvidāciju un kolonistu repatriāciju. Tikai tad varēsim noskaidrot ko vēlas patiesie Latvijas pilsoņi, nevis ko iztēlojas LPSR kolonisti ar prettiesiski piešķirto pilsonību un komunistu grupējumi.

Atbildēt

Žulisms

11.04.2018. 13:50

»

Edge

Kāda Latvijas valsts vajadzīga diasporai...


To saku es - Žulis-latdeģenerāts.

Atbildēt

Edge

11.04.2018. 12:58

Kāda Latvijas valsts vajadzīga diasporai?
Atbilde acīmredzama - tāda, kas stabili turpina integrēties Rietumu pasaulē, lai nekas netraucētu tās iedzīvotāji doties "pareizajā virzienā".
Go West!
Pēdējā laikā no Latvijas gadā izbraukušo cilvēku skaits stabilizējies un ir ap 20 000, trešdien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē norādīja Finanšu ministrijas Tautsaimniecības analīzes departamenta vadītāja Inta Vasaraudze.

Atbildēt

Nolādētam deģenerātam A. Priedītim

10.04.2018. 21:09

»

To

zinātni sauc par žulismu, un to prezentē Žulis viens pats ar deģenerāta latvieša pusgalvu


nav miera un uznāk Dikļu muļķa grafomānijas lēkmes.

Atbildēt

ELA

10.04.2018. 20:16

visos jautājumos ir pārstāvēta pie Latvijas valdības, izlasāms ELA mājaslapā.

Vai ELA ir kaut kas līdzīgs PBLA, kuras vadība Meirovica personā sadarbojās ar LPSR VDK, un ELA sadarbojoties visos jautsjumos ar Latvijas valdību, būtu 4. maija komunistu un čekistu SAB un DP struktūra?

Atbildēt

derdz

10.04.2018. 19:51

Tas ir normāls dabisks process, nevis ienaidnieks, kā jūs rakstāt " Mūsu tautas lielākais ienaidnieks nav bijis ne vācietis, ne krievs, bet gan asimilācija: pārangļošana, pārkrievošana, pārvācošana.". Ir zinātne tāda ... nepateikšu kā saucas, bet apraksta procesus un apstākļus kāpēc tautas sajaucas un veidojas jauna, kutūra, valoda, utml. . Reiz nebija angļi, ne krievi, ne vācieši, utt., tagad ir angļi un vēlāk nebūs ..., tas attiecas uz visiem. Bet nemainās mīlestība, dziņa pēc darba, attīstības, utt. Savādi kāpēc tā. Tā kā jāsūdz vien Dievs tiesā būs Jums!

Atbildēt

Muļķais Žulis

10.04.2018. 15:39

»

lauķis

Spora ir zemāko augu vairošanās orgāns , bet kas ir diaspora


jau ir klāt ar savām dumjībām.

Atbildēt

lauķis

10.04.2018. 15:33

Spora ir zemāko augu vairošanās orgāns , bet kas ir diaspora.
Varbūt tomēr latviešu tauta?Kāpēc izvairāmies no terminiem latviešu tauta , latviešu valoda , latviešu kultūra lLatvijā un svešumā.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

10.04.2018. 14:52

Iespējams, tas ir viens no vērtīgi nevērtīgās latviešu varas inteliģences lielākajiem nacionālajiem sasniegumiem tautas vēsturē. Nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā latviešu varas inteliģence ir radījusi unikālu fenomenu - diasporu. Tās apjoms turpina pieaugt. Ja līdz šim latviešiem bija "trimdas latvieši", tad tagad jau ir diaspora, kas liecina par prāvas tautas daļas atrašanos svešā teritorijā. Tā vietā, lai tērētu diasporai miljonus, labāk būtu par šo naudu no frančiem sapirkt giljotīnas, lai giljotinētu latviešu varas mēslus, pēc kā diasporas vairs nebūs, jo tautas vērtīgākā frakcija atgriezīsies mājās. Bet tas nenotiks. Frančiem nebūs peļņas. Diasporu vada tādi paši mēsli kādi vada mēslu bedri vārdā LR. Noteikti jau ir sarēķināts, cik lielu daļu varēs nozagt diasporas runas tantuki un runas vīreļi.

Atbildēt

Politkorektais

10.04.2018. 13:54

Ārzemēs dzīvo arī Latvijas krievi. Ja Latvijā priekš krieviem ir radio LR-4 un LTV-7, tad kādus 50% no rakstā minētā 1 miljona jāatvel medijiem krieviski. Neļausim asimilēt ārzemēs dzīvojošos Latvijas krievus? Viņi ir Latvijas tautas daļa, kas nerunā latviski!
Ir nepareizi uzskatīt, ka ārzemēs dzīvojošā Latvijas diaspora ir 100% latviska. Būsim politkorekti un multikulturāli, un stiprināsim ārzemēs dzīvojošo Latvijas pilsoņu un nepilsoņu dzimot valodu, kas nav latviešu valoda!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: