Menu
Pilnā versija
Foto

Kāda ir PVD sūtība?

Viesturs Šķilteris · 04.06.2016. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

06.06.2016. 19:40

Cūku tirgus vainīgs,ja daudz gaļas,cena krītas,lai cena nekristos,liekie cūku audzētàni "jàiznīcina", tapēc " vainīgs" cūku mēris,žàvēta gaļa un uzliek sodu,kam ir apetīte uz savu gaļu.

Atbildēt

PVD

06.06.2016. 09:30

Peldu ielas troļļi savu algu atstrādā, tikai pārāk uzkrītoši

Atbildēt

jurists

06.06.2016. 00:09

Autors nav publicējis likuma tekstu u. tml.,
tāpēc viņam nevar līdzēt.

Atbildēt

kkk

05.06.2016. 21:43

Kaut kāds murgs. Autors zina, kas ir pārvietošana, bet nezina, kas uzliek sodu, un kā to pārsūdzēt. Ja godīgi, PVD ir viens no vājākiem dienestiem valsts struktūrās, viegli un elementāri apspēlējams.

Atbildēt

zane

05.06.2016. 20:05

Nezinu cik atlec Jekabpils PVD, konkreti Marai, sivenus perkam ka gribam, Oficiali maksa dargi, bez papiriem 30 procenti nost Nu luk, cik miljonus vel Dukl. panems karojot ar cuku meri?

Atbildēt

jasis

05.06.2016. 20:00

Šitais cūkkopis gadījumā nav no Valmieras ūdens?

Atbildēt

Udox

05.06.2016. 16:26

Tā ir Latvijas valsts sistēma - radīt likumus un iestādes, bet neradīt kontroles mehānismus. Rezultātā vienīgais veids, kā var cīnīties ar valsts iestāžu pārkāpumiem, ir tiesa. Kāda nu mums viņa ir un reizēm no tā ir jēga. Cita lieta - juristi neies kasīties par mazāku summu kā tūkstoš eiro jeb pats atmaksā izdevumus. Vārdu sakot - visas idejas pamatā ir kukuļņēmējiem un zagļiem norāda, ka daudz nevar ņemt, lai nesāktos tiesa un tā visi dzīro. Tikai nevajag man stāstīt par Valsts kontroli - Bauskas novada dome aizvadītajos trīs gados vējā izsēja vairāk nekā miljonu un VAlsts kontrole vēl iedeva pirmajiem īpašu papīru par labu sadarbību. Tādi esam.

Atbildēt

Frankenšteins

05.06.2016. 14:17

»

Panamas pamuļķim

tavi debila pedolibersatu troļļa murgi nevienam neinteresē


trakais mikropisans atkal bez zālēm

Atbildēt

Dainis Grabovskis

05.06.2016. 12:43

Ja autors ir cietušais tad paskaidroju kāda ir soda uzlikšanas sistēma. Nevis tiesa uzliek sodu, bet tas ierēdnītis. Tikai pēc soda uzlikšanas to var apstrīdēt tiesā.
Bet otrādi, ne kā! Nav soda nav tiesas.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 12:02

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Lai amortizētu zemnieku nemierus un dusmas, ir izveidota Zamnieku Saeima, kura, telojot idiotus, brauc piketos uz Briseli. Piketos, kuros zīmēties tautas padibenēm - Vaiderei, Kalnietei, Kariņam, Zīlem utt.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 11:48

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Ir simts muļķu, kas nekad nav piedalījušies likumu izstrādē, nonakot Saeimā. Saeimas tribīne ir samazgu spainis. Bet likumus sakarto citi, k pastumj nobalsošanai. Tiem jāatbilst ES prasībam.

Gudri iz izveidots, ka ir divas šķiras - pirmā, kas izstradā un skatās lai izpilda visas regulas paklausīgi, otra, kuru nepartraukti soda, ka tā nezin un nesaprot, kādēl regtulas tik sliktas viņiem. Viņus nopērk ar maldināšanu - platību maksājumiem un subsīdijam - pasus iepin noladētajā sistēmā, kas viņus iznīcina.

Atbildēt

777

05.06.2016. 10:57

»

Panamas papīrs

Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas...


Lai dzivo Makslinieces Prokurores Evija Freidenfelde Sedleniece ,Vaskeviki un Montik veidigi,lai Tiesnesim Strazdam labi klajas.Korupciju apsesta ierednu varza,,kas veic genocidu pret Latvju tautu.

Atbildēt

hm

05.06.2016. 09:39

Patiesībā tas ir vairāk likumu jautājums. Ja PVD nozarei uzrakstīti 100 000 likumu, no kuriem kaut 1000 ir pretrunīgi ... taisnība un patiesība kā jēdziens nepastāv. Tā tiek aizvietota ar advokātu un juristu skaidrojumu. Vai arī taisnība vienmēr būs tādiem kā Lembergam, kurš sasēdina 10-20 advokātus un to sameklē.
Vēl jo vairāk, ka vienpatis zemnieks nevar zināt, ne tikai PVD, bet arī daudzas citas likumdošanas ar 100 000 likumdošanas aktiem, kuri nosaka viņa rīcību, saimniekošanu.
Taisnība mūsdienās ieregulēta tā:
vizmazāk tā pienākas vienpatim zemniekam, sīkuzņēmējam
nākošais slānis - ierēdņi,
un augstāskais līmenis - korporācijas, kuras spēj noalgot juristu simtus.
Un jo vairāk likumdošanas aktu (taisnības grāmatu) tiks sadrukāts, jo pārliecinošāk shēma darbosies.

Atbildēt

tad sanāk

05.06.2016. 09:21

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem"?

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 08:49

»

tualetes papīrs

Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī...


Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.
================================

Juridiskā naida valoda ir tad, kad zini vairāk par ierēdni, ko tas drīkst, ko nē, tostarp ar faktisko rīcību.Parzinot ierēdņa funkcijas, var uzbrukt viņam ar naida valodu, ja viņš veic patvaļu vai vnk kļūdās cilvēcīgi. Jābūt gan zināšanām, gan aukstasinībai, gan naidam vienlaikus, lai aizstāvētos gan pret prazitējošiem ES ierēdniecības Latvijā funkcionariem, gan par savām vitālajām interesēm, lai tiešām neiznīcina katru sīkzemnieku, kā tas notiek pašlaik, iznīcinot naturalo latvieša, viensētnieka, pašu būtību - mīlestību pret savu zemi un valsti..

Visi lauksaimnieki tiek pazemoti ar subsīdijam un reizē notiek manipulācija, iznīcināšana, jo mēs nekad nevaram konkurēt ar ES dienvidu apgabaliem turklāt ar mazākām subsīdijām. Apzinata ekspluatācija, mērķtiecīga verdzības buferzona.

Atbildēt

Nāburgs

05.06.2016. 08:00

Autora rakstītais izklausās pēc slima suņa murgiem. Strenči no Valmieras nav tālu - laikam būs šis slimnīcas pacients.

Atbildēt

temida

05.06.2016. 00:28


pvd būtība piesegt gaļas kustību (kaukāzas emirātam) vai kā viņi tur grib sevi dēvēt

Atbildēt

tualetes papīrs

04.06.2016. 23:44

»

Panamas papīrs

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies


Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī priekšā latvju bāliņi un meitas, kuri izlemj, kuras lietas un kā bīdīt tālāk un kuras, nē.
Par tēmu. Pvd domāts, lai likvidētu sīksaimniekus. Cūku mēris kam nodarīja lielāko kaitējumu? Tiem, kuriem viena, divas cūkas pašpatēriņam. Lielsaimnieku interešu lobijs no viena gala līdz otram. Turiet vistas varbūt? Jeb arī tās Eiropa uzskaita? Interesanti, kur vistām iesprauž krotālijas? Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.

Atbildēt

zane

04.06.2016. 23:33

nav jau tikai Valmiera. Jekabpili ir Mara. VIDa ir zinas par vinas ipasumiem? Cik mazo zemnieku ir izputinajusi, stap citu ari gimenes.Bet galvu cel lidzi duklavam.Nezinu ka mes lai tiekam vala no siem mesliem.

Atbildēt

Tarakaans

04.06.2016. 23:03

Tas Valmieras priekšnieks ir tāds diezgan liels kretīns, ir bijusi darīšana.

Atbildēt

Ja tā

04.06.2016. 21:09

Diezin vai Latvijā ir kāda iestāde, kas nerīkojas tieši tāpat. Arī mēs esam Administratīvajā apgabaltiesā un arī tur tiesneši pieraksta spriedumos to, kā nemaz nav lietā, lai varētu tikai izdarīt vajadzīgo nolēmumu. Pagaidām visi valsts ierēdniecībā strādājošie darīs visu, lai nebūtu jāatceļ pat nelikumīgi pieņemts lēmums. Tas nu jau ir aksioma.

Atbildēt

Vietējais

04.06.2016. 20:56

Pašlaik vienīgās zāles šādiem PVD ir bars vilku sugas suņu. Lai kungi piebraucot pie mājas vai fermas nevar nemaz izkāpt no saviem glaunajiem auto. Nekādas vardarbības, nekā personīga! Lai sēž tur iekšā veseli kaut nedēļu. Kamēr tā netiks darīts, nekas jau nemainīsies, jo tagad - katrs kura rokās ir iespēja nokāst naudu, to arī bez sirdsapziņas pārmetumiem par šādas rīcības pareizumu to arī dara.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 20:50

Autors vienkārši nesaprot, kā pareizi jārīkojas! Lūk, Podnieks noziedoja partijai un PVD viņu sāk aizstāvēt visos iespējamos veidos.

Atbildēt

Analīze

04.06.2016. 20:24

PVD darbojas pēc Zemkopības ministra ģīmja un līdzības - līdzība ar bībelē minēto. Ja jau Zemkopības ministrs spļauj virsū jebkurām saprātīgām prasībām, tas PVD nemaz nedrīkst rīkoties savādāk, ja ekonomikas vai finansu ministrs sūdzas, ka nepildās plānotie ieņēmumi no soda naudām, tad daži ļoti iztapīgie, bet domāt nespējīgie PVD daboņi cenšas šo trūkumu novērst.Par uz;n;emējdarbības veicināšanu te nav ne domu ne runas. Sekojoši - zivs pūst no galvas.

Atbildēt

Panamas papīrs

04.06.2016. 20:10

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: