Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums visiem patiesību.

Ināra Egle mani iztaujāja par Ogres novada iecerēm un jau paveikto. Bija sajūta, ka runāju ar cilvēku, kuram rūp objektīvā īstenība. Kļūdījos. Izrādījās, ka sarunas mērķis ir iegūt materiālu, lai izveidotu publikāciju, kas sētu aizdomas un šaubas par Ogres novada ilgtspēju, lēmumiem nu finansiālo stāvokli.

Žēl, ka jēdzīgs medijs ļaujas šādam informācijas pasniegšanas veidam! Ceru, ka šis ir tikai izņēmums.

Par ko bija/ir stāsts? Žurnāliste Egle ir izveidojusi, visticamāk, pasūtījuma rakstu, kura galvenais vēstījums ir, ka Ogres novada pašvaldība neapdomīgi tērē naudu vērienīgiem projektiem, ka tas tuvākajā laikā var novest pie problēmām.

Publikācijā nav nekā par to, ka jau tapušās ieceres – ģimnāzija, bibliotēka, kāpšanas tornis –ne tikai ir ambiciozi projekti, bet arī guvuši starptautisku atzinību. Kā ilgtspējīgākie, energoefektīvākie Baltijā, pasaulē. Tas ir svarīgi, jo liecina par ilgtermiņa domāšanu!

Inārai Eglei ir licies svarīgi, ka novads ir aizņēmies no Valsts kases (nepārsniedzot pieļaujamās robežas!) un par ko ir izteicies “Jaunās vienotības” finanšu ministrs, bet nav licies būtiski, ka virknei Latvijas novadu un pilsētu (arī JV vadīto!) tūlīt būs problemātiski finansēt savas pamatfunkcijas – bērnudārzus, sociālo atbalstu.

Ogres novadam viss ir kārtībā! Mēs pieejamo naudu tērējam ilgtermiņa vajadzībām, iedzīvotāju ērtībai un dzīvespriekam un lepnumam par vietu, kurā viņi dzīvo. Daudziem tas ir kā dadzis acī! Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mēs rādām piemēru, kā ir jārūpējas par savu novadu, savu pilsētu, cilvēkiem, un, kas nav mazsvarīgi, mums tas sekmīgi izdodas.

Karavāna dodas tālāk! Suņiem, kas to aprej, ir savi mērķi un uzdevumi. Mums viņi ļauj noturēt pareizo kursu. Paldies par to!

Novērtē šo rakstu:

131
31