Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Turpinot publicēt Latvijas lielāko, pazīstamāko un arī interesantāko partiju biedru sarakstus, šodien kārta partijas KPV LV - plašāk pazīstamas ar savu vadītāju, no citas partijas saraksta Saeimā ievēlēto Artusu Kaimiņu, uzņēmēju Lindu Liepiņu (abi attēlos) un partijas "ētikas speciālistu" Ati Zakatistovu - biedru sarakstam. Savukārt nākamais publicējamo rindā ir Aivara Lemberga partijas Latvijai un Ventspilij biedru saraksts, - arī šī partija ir to vidū, kas mēģināja izvairīties no šāda saraksta publicēšanas.

Visiem lasītājiem, kas interesējas par to, no kurienes cēlies šis saraksts un cik aktuāls tas ir, varam paskaidrot: Politsko partiju likums nosaka, ka katru gadu līdz 1. martam politiskajām partijām ir pienākums iesniegt reģistram aktualizētu partijas biedru reģistru.

Tā kā šis saraksts ir oficiāli saņemts no Uzņēmumu reģistra, tas nozīmē - tieši šādu sarakstu KPV LV vadītāji līdz šā gada 1. martam ir iesnieguši Latvijas valstij, apliecinot, ka tieši tāds ir šīs partijas biedru reģistrs.

Attēli - no abu personāžu profiliem sociālajā tīklā Twitter.

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0