Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to kuce

20.02.2021. 13:08

»

Attīstībai/PAR! biedre

Viss pretēji, tiešām. Šveicē ir četras oficiālas valsts valodas. Latvijā, diskriminējot krievu līdzpilsoņus, oficiālas valsts valodas statuss ir tikai latviešu kopienas valodai


Nav nekādas "latviešu kopienas". Ir latviešu tauta, ir lojāli, homo sapiens sabiedrībā integrētie cittautieši un ir tavas sugas brāļi, smirdīgi, asinskāri, tumsonīgi interventi, kam nav vietas uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

gudrais Jēpis

19.02.2021. 17:35

»

Kur tādi rodas


Ja likumi ir veidoti tādi, lai tos bez piepūles var apiet, viss ir pateikts! Ja valdību var sastādīt tikai ar blēdībās pieķertu deputātu atbalstu, un "nācijas tēvs" kasot nabu ķeksē priekš savas komandas lielo piķi, viss okey! Vai muļķiem ir cerība uz Šveices labumiem, blēžu vadībā?

Atbildēt

FKK

18.02.2021. 22:48

»

vispār

1971. gadā Latvijas valsts nebija. Latvija tika nodibināta 1991.gadā. Nedrīkst salīdzināt Latviju ar Šveici, jo Latvija ir 30 gadus veca, bet Šveice vairāk kā 500 gadus


Bet Latvijai tiešām vajadzīgi 500 gadi demokrātijā, lai saprastu, ka parlamenta komisiju vadībās nedrīkst likt vispārzināmus blēžus?

Atbildēt

Derdz

18.02.2021. 22:06

»

vispār

1971. gadā Latvijas valsts nebija. Latvija tika nodibināta 1991.gadā. Nedrīkst salīdzināt Latviju ar Šveici, jo Latvija ir 30 gadus veca, bet Šveice vairāk kā 500 gadus


uh ti, un kā ar to Latviju 1920 - 1941, ja nekļūdos bija sievietēm tiesības balsot .. par kaut ko vai vispār piedalīteis ..

Atbildēt

Intersanti gan

18.02.2021. 20:30

Tas ir patiesi interesanti - daži aizrāda, ka Šveicē balstiesības sievietēm piešķirtas tikai 1971. gadā. Ko tieši šie ļaudis vēlas pateikt - Šveice savu demokrātijas kļūdu laboja pirms 50 gadiem. Latvijā visatbildīgāko Saeimas komisiju pvadība ieceļ vispārzināmus blēžus šobrīd. Tas šiem ļaudīm ir ok, jo redzi Šveicē sievietēm balstiesības piešķīra tikai pirms 50 gadiem. Ja ir pasaulē izcili stulbas atrunas, tad šī ir iekļaujama top 10.

Atbildēt

Dārzkopis

18.02.2021. 20:18

»

Skumjais Bruņinieks

Cik Latvijā ir Otto Ozoli...


Cik zināms, OOz ir sen distancējies no LRA, kad sapratis, ka Smiltēna DNS ir palicis ar Vienotības mutācijām. OOz neesot nekādas saistības ar LRA.

Atbildēt

gti

18.02.2021. 20:14

»

Attīstībai/PAR! biedre

Viss pretēji, tiešām. Šveicē ir četras oficiālas valsts valodas. Latvijā, diskriminējot krievu līdzpilsoņus, oficiālas valsts valodas statuss ir tikai latviešu kopienas valodai


Kā jau tas bija sagaidāms A/Par biedre atražo Kremļa mītus pārstāstot maldīgos mītus par "četrām Šveices oficiālajām valodām." Izglītības trūkums liedzis viņai izprast patieso situāciju. Tās ir nesalīdzināmas situācijas un katrs, kurš bijis Šveicé pats redzēs, ka neviens šveicietis neprot retroromāņu valodu, izņemot viņus pašus, un pamēģini Šveices franču galā kaut ko uzzināt vācu valodā. Un vācu daļā itāliski. Klausiet vien melus safabracitētus Kremļa propagandas fermās

Atbildēt

viss ir vienkārši

18.02.2021. 18:56

pilnmēness tuvojas...........

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

18.02.2021. 18:50

»

Precizējums

Viss pretēji kā Latvijā. Nozīmīgus jautājumus lemj referendumā. Obligātais karadienests. Nekādu iesaistīšanos ES NATO utt. Šveicieši nevienam negrib nodot savu neatkarību. Varam salīdzināt rezultātus


Viss pretēji, tiešām. Šveicē ir četras oficiālas valsts valodas. Latvijā, diskriminējot krievu līdzpilsoņus, oficiālas valsts valodas statuss ir tikai latviešu kopienas valodai.
Latvijai jāiet līdzīgu ceļu. Latvijā jābūt divām oficiālām valsts valodām: latviešu un krievu.

Atbildēt

Precizējums

18.02.2021. 18:11

Viss pretēji kā Latvijā. Nozīmīgus jautājumus lemj referendumā. Obligātais karadienests. Nekādu iesaistīšanos ES NATO utt. Šveicieši nevienam negrib nodot savu neatkarību. Varam salīdzināt rezultātus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.02.2021. 17:03

»

?

Vai vispār Šveicē kādu naturilazē? Šitādās, neatkarīgās valstīs, pat katrs gribētājs nevar nopirkt īpašumu, kā arī apmesties uz dzīvi, bez valdības instanšu atļaujas


Esot arī kādi krievi naturalizēti, bet ne jau tā kā pie mums. Tur, lai naturalizētos, reāli jāpiepūlas.

Atbildēt

Darbs dara brīvu

18.02.2021. 16:03

»

Krūklis

Kāpēc Šveicē ir tik labi? Atbilde: Šveicē nav krievu...


Tagad arī Šveicē ir krievi un ja vara nerīkosies pietiekami apņēmīgi, tad arī Šveici pārvērtīs par noplukušu guberņu tā patās kā Latviju izpostīja un piedirsa.

Atbildēt

Yv

18.02.2021. 15:52

Bļeģ, es rakstu pird bet rakstās pirms

Atbildēt

Yv

18.02.2021. 15:47

»

Krūklis

Kāpēc Šveicē ir tik labi? Atbilde: Šveicē nav krievu...


Nu ja nu, nopirdīsies, uzliks sodu, vienkārši sapņu valsts. Droši vien kaimiņi nostučīs, ka pirms pret vēju

Atbildēt

Alla

18.02.2021. 15:45

Latvijas mega problēma ir korupcija.

Atbildēt

Yes

18.02.2021. 15:40

Bambaks ozols

Kāds ir Šveices valsts labklājības noslēpums
Rakstīt iemācies , kremļa trollis

Atbildēt

дурак латыш

18.02.2021. 15:18

»

ha-ha

Sveicē maz latviešu un daudz labklājības


Tieši tā,tāpēc ,ka Švaicē dzīvo maz tādu mazattīstītu kretīnu ,kas dzivo LV - krievi un latvji

Atbildēt

bet tas pats Bondars

18.02.2021. 14:58

taču sadarbojas ar JKP paklīdeņiem no reģioniem! Tā, ka nav nekāda dalījuma starp bandu izkārtnēm.

Atbildēt

Lasītājs

18.02.2021. 14:51

»

TETRIS

Par augstskolām, meli! Pat mums ir sadarbība ar 4 Šveices augstskolām, tikai tās ir privātas, ne valsts. Šveices spēks ir obligātais militārais dienests un demokrātija, kas tuvināta tautai, ar savu unikālo iespēju atsevišķos kantonos veikt savus referendumus


Pieļauju,ka mazliet kļūdijoslu augstskolu skaitu, bet 56 gan nebija un ne tuvu LV. Šveices spēks ir neatkarībā no visādām apvienībām, kā ES, tā NATO. Iebraucot Šveicē no Vācijas, amerikāņus un krievus izkrata līdz pēdējai vīlītei, pārējiem pietiek ar pases uzrādīšanu. Abus neieredz vienādi. Un pārtika arī šiem savējā. Lēto, ķīmisko no Vācijas var ievest ierobežotā daudzumā uz vienu cilvēku.

Atbildēt

ha-ha

18.02.2021. 14:30

Sveicē maz latviešu un daudz labklājības!
Nav tādu kā amerikāņa Kariņa, homīša Rinkeviča, visu cienījamā un augsti godājāmā Prezidenta Levita k-ga.
Bet varam šos un vēl dažus citus šveiciešiem uzdāvināt labklājības starp viņiem un mums izlīdzināšanas nolūkā.

Atbildēt

TETRIS

18.02.2021. 14:24

»

Lasītājs

Šveices noslēpums, pirmkārt, ir mazie nodokļi, salīdzinājumā ar kaimiņiem...


Par augstskolām, meli! Pat mums ir sadarbība ar 4 Šveices augstskolām, tikai tās ir privātas, ne valsts. Šveices spēks ir obligātais militārais dienests un demokrātija, kas tuvināta tautai, ar savu unikālo iespēju atsevišķos kantonos veikt savus referendumus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.02.2021. 14:23

»

Krūklis

Kāpēc Šveicē ir tik labi? Atbilde: Šveicē nav krievu...


Šveicē nav krievu, jo neviens viņus nekad nav iekarojis un okupējis, un nav iedomājama situācija, kad Šveices premjers būtu citas valsts pilsonis. Pilsonību tur dod tikai pilsoņu asinsradiniekiem, nevis iebraucējiem, kaut gan pēdējos gados tur ir naturalizējušies arī krievi. Starp citu Šveice nestājās ES, bet mūsu kangari bija gatavi uz vēdera līst un dzimto māti pārdot, ka tikai tur uzņemtu. Nodokļus tur maksā, jo zina, ka to naudu uzreiz nenotērēs ierēdņiem prēmijās. Un tādas Viņķeles un Petravičas tur par ministrēm nekad mūžā netiktu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.02.2021. 14:13

Vārdu pilsonīgā jeb pilsoniskā sabiedrība attiecībā uz Šveici minēt nebūtu pareizi. Sākumā tāda tur nebūt nav bijusi, bet mūsu dienās - jā, par tādu ir izveidojusies, bet pirmsākumi Šveicei ir viduslaikos, kad tur nostiprinājās teritoriālās aizsardzības princips un kad Šveices kājnieki- algotiņi bija labākais karaspēks pasaulē. Viņus personīgai apsardzei algoja karaļi un pāvesti. Tāpēc pēc tradīcijas Romas pāvestu vēl tagad apsargā šveices gvardi. Arī francijas karali apsargāja Šveices gvardi un, kad sākās revolūcija, pirms nemierniekiem radās iespēja nocirst francijas karalim galvu, visa viņa šveiciešu apsardze krita visi pilnībā. Tas ir, savu kontraktu viņi atstrādāja un visi pasaulē zināja, ka savu naudu viņi atstrādās. Un kontraktus uz apsardzi viņi slēdza nevis katrs atsevišķi pa vienam, bet pa ciemiem- ciems noslēdza kontraktu, ka kara gadījumā viņi ies karot par savu saimnieku. Un visa pasaule zināja, ka Šveices kājnieki ir spēcīgākais kājnieku karaspēks pasaulē, ar viņiem labāk nekonfliktēt. Šveicē obligātais militārais dienests ir vēl šodien un neviens i nedomā tur viņu atcelt. Visi vīrieši tur ir dienējuši armijā un rezervistos tur ir visi vīrieši līdz 50 gadiem. Hitlers pirms 2.pasaules kara arī meta acis uz Šveici, bet pietika ar diviem lokāliem konfliktiem, kur Luftwaffi šveicieši samasēja ar 10:1, lai Hitlers tādu domu atmestu. Šveicieši beigās kā viņiem tas ir pierasts no Hitlera atpirkās- visu otro pasaules karu nodrošināja Reihsmakarkas konvertāciju. Bet banku bizness var plaukt tad, ja visa pasaule zina, ka neviens svešs nelūgts viesis tajā Šveices bankā nekad neieies.

Atbildēt

v

18.02.2021. 13:55

»

Krūklis

Kāpēc Šveicē ir tik labi? Atbilde: Šveicē nav krievu...


Šveicē čum un mudž no krieviem tāpat kā visur citur Eiropā! Uzreiz var redzēt, ka Tu tur neesi bijis!

Atbildēt

pietiek lasītājs

18.02.2021. 13:44

Kādēļ god.O.Ozola k-gs nav pieminējis cien.J.J. kungu?Zīmigi gan ...

Atbildēt

veidojam

18.02.2021. 13:37

»

ironiskais

Nekavējoties jēievēl Otto Ozols. Tad iestāsies patiesa demokrātija un pārlaimība. Vakardienas varoņi, kuri runāja un rakstīja bez maz mats matā to pašu ko šddien Ozols nu jau ir diskreditēti. Dajoš Ozolu uz skatuves:) Viņš jau nu toč neuzmetīs kā Kaimiņš


Laimes Lāču reitingu!Iekļaut O.O..Pirmais,pagaidām.Jāsalasa kadi 111,tad 100 kaut kur jāievēl.Vai tomēr 60-piecus dučus.Būs mums pašiem jāizkašķejas par to.

Atbildēt

Kasīklis

18.02.2021. 13:17

»

Armands

Stulbie britu tūristi nezina,ka Brīvības pieminekli apsargā un pie pieminekļa veic videonovērošanu. Krievu okupanti šo ir aptvēruši un tur nečurā, jo zina, ka šos nofilmēs, noķers un pēc tam sodīs...


pie okupantu falla Pārdaugavā. Tur vienmēr paši okupanti visu ir nočurājuši un nokakājuši - tā viņi iezīmē savu teritoriju
……………
Tātad Tu gribi teikt, ka bāleliņi pie Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā arī “iezīmē savu teritoriju”, vai ne?

Atbildēt

Armands

18.02.2021. 12:58

»

Kasīklis

Kāpēc pie pie mūsu svētuma – Brīvības pieminekļa ķēzīties iet tikai briti, amerikāņi u.tt., bet padomju okupantu pēcteči, kuri “zog, slepkavo, slinko, nemīl strādāt, ienīst latviešus” to nedara


Stulbie britu tūristi nezina,ka Brīvības pieminekli apsargā un pie pieminekļa veic videonovērošanu. Krievu okupanti šo ir aptvēruši un tur nečurā, jo zina, ka šos nofilmēs, noķers un pēc tam sodīs.
Aizej 9.maijā pie okupantu falla Pārdaugavā. Tur vienmēr paši okupanti visu ir nočurājuši un nokakājuši - tā viņi iezīmē savu teritoriju.

Atbildēt

Krūklis

18.02.2021. 12:42

Kāpēc Šveicē ir tik labi? Atbilde: Šveicē nav krievu.
Šveici varētu salīdzināt ar pirmskara Latviju- lauksaimniecības zeme, kur visi ceļas piecos un rukā, rukā... Neskaitot lielās bankas pilsētās. Bet mums padomju okupācijas gados ir nodzerts viss darba tikums un vispār tikumi kā tādi. Tas pats Otto Ozols nesen raksta par valdības nepareizajiem ierobežojumiem, taču tādā Šveicē neapspriež valdības noteiktos ierobežojumus- tos izpilda. Tas pats ar nodokļiem un citām lietām. Tur katram kanjonam mistkastes maisi ir savā krāsā un neviens nebrauc uz blakus pagastu, lai savus atkritumus izmestu svešā konteinerā. Tur pie katras daudzdzīvokļu mājas ir numurētas stāvvietas iedzīvotājiem un viesiem, neviens neliek mašīnu svešā vietā un nedur riepas, ja uzskata, ka tā nav tava vieta. Tur mazpilsētās augļu un dārzeņu veikalnieki nenes savus produktus pa nakti iekšā veikalā, bet gan atstāj laukā- sagribas vakarā sīpolus vai tomātus- aiziej, paņem un atstāj naudiņu trauciņā (bez videonovērošanas). Mums LV ir tikai saukļi, kā bija tai pašai Artusa partijai- ka katram ir jāsāk ar sevi. Un tā arī ir- kamēr mēs pie katra ierobežojuma, nodokļa domāsim uzreiz kā to apiet, tie nodokļi un ierobežojumi būs lieli, savukārt, ievēlēsim tādus bondarus, jurašus, kaimiņus, jo viņi visai profesionāli brauc pa ausīm, ka šos ierobežojumus atcels. Visi godīgi maksās nodokļus kā Šveicē, nebūs ceļa politikā populistiem, kuri solīs 3x500, samazināt nodokļus, pensijas min 1000 euro. Mūsu pašu ikdienas attieksme pret sevi, tuvāko un valsti kopumā un kā ceļamaize un saldais ēdiens gan politiķiem, gan ārzemju laimes lāčiem, kuri mums regulāri uzkundzējas, lai mācītu dzīvot.

Atbildēt

Kasīklis

18.02.2021. 12:41

»

Armands

Kāda starpība kurš? Ja krievu okupanti Upiemēslo ielas, pagalmus, piemīž un pietirš liftus, kur pagādās spļauj semočkas un izmet gan apgrauztās voblas, gan izdzertās vodkas pudeles, zog, slepkavo, slinko, nemīl strādāt, ienīst latviešus un Latviju, tad kā tādā vidē uzbūvēt labklājīgu valsti...


Kāpēc pie pie mūsu svētuma – Brīvības pieminekļa ķēzīties iet tikai briti, amerikāņi u.tt., bet padomju okupantu pēcteči, kuri “zog, slepkavo, slinko, nemīl strādāt, ienīst latviešus” to nedara?!

Atbildēt

Armands

18.02.2021. 12:02

»

?

Kurš no LV premjeriem, ministriem, kā esošais, tā no bijušajiem ir no krievu okupantiem deģenerātiem


Kāda starpība kurš? Ja krievu okupanti Upiemēslo ielas, pagalmus, piemīž un pietirš liftus, kur pagādās spļauj semočkas un izmet gan apgrauztās voblas, gan izdzertās vodkas pudeles, zog, slepkavo, slinko, nemīl strādāt, ienīst latviešus un Latviju, tad kā tādā vidē uzbūvēt labklājīgu valsti?

Atbildēt

kode

18.02.2021. 12:00

+++Vladimirs Uļjanovs, biežāk pazīstams kā Ļeņins (krievu: Владимир Ильич Ленин) ... Taktikā varas sagrābšanai visbūtiskākais ir sagrābt sakaru infrastruktūru ...+++

To arī redzam pašlaik. NAV 4.varas Latvijā. Ir pakalpiī (apzināti un neapzināti), ja kāds parādās, tad tas tiek noknābāts un izsmiets.
Tauta nav mācīta domāt, atcerēties notikumus, dažādu personu izteikumus kādā laika sprīdī, lai vēlāk redzāru kā dzied citu dziesmu.

Atbildēt

Armands

18.02.2021. 11:59

»

Skumjais Bruņinieks

Cik Latvijā ir Otto Ozoli...


Igauņi, atšķirībā no latviešiem, nav tik centīgi krievu okupantu zābaku laizītāji. Tāpēc Igaunija attīstās veiksmīgāk.

Atbildēt

Ilūzijas

18.02.2021. 11:43

Otto, ka daudzi citi, dzīvo ilūzijās. Šveice esot izcila demokrātija. Ir gan - turklāt varen sena, tur sievietēm balsstiesības tika piešķirtas 1971. gadā - iepriekš domāja, ka viņam smadzenes par mazām un viņām jāvēlē tāpat kā vīram. Šveicē naudu neatmazgā - Āfrikas valstu diktatori nozog miljardus un nogulda Šveicē, bet pēc tam Šveices bankas gadu desmitiem naudu neatdod. Un tādu piemēru ir čupu čupām.

Atbildēt

Kasīklis

18.02.2021. 11:29

»

Ottomārs

Levita un Kariņa vadībā drīz aizaulekšosim līdz Burundi līmenim


Gan Levits, gan Kariņš ir tādi pat spīdekļi pie politiskā debesjuma, kādi bija PSRS laiku K. Čerņenko un L. Brežņevs!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.02.2021. 11:23

Cik Latvijā ir Otto Ozoli???
Ir zināms viens liekulis, kurš pārstāv LRP, kur par līderi ir šajā rakstā apd...ais Mārtiņš Bondars.
Tas pats Ozols ir vienā partijas sasaistē ar Smiltēnu, kas nāk no šajā rakstā nogānītās Vienotības čūsku midzeņa.
LIEKULĪBAS KALNGALS!
PS
Tukšs, populistisks raksts..kā piemēru aitām un auniem rāda neaizsniedzamo, perfekto Sveices pulksteņa mehānismu.
Daudz tuvāk mums ir Igaunijas piemērs..ar kuru startējām vienlaicīgi un no vienādi grūtiem apstākļiem
Derētu padziļināta analīze par to, kāpēc pēc 30 Neatkarības gadiem esam pak..ļā, bet Igaunija tālu priekšgalā.
Agrāk uzskatīju Otto Ozolu par diezgan sakarīgu, bet laika gaitā esmu pārliecinājies-
LIEKULĪGS, POPULISTISKS PĪLĪŠU PŪTĒJS, KAM PATĪK SKAISTI PARUNĀT.
Darbi nesakrīt ar vārdiem..redzams, ka sakrājusies žults par to, ka nav kopā ar Bondaru un Smiltēnu ticis pie siles..

Atbildēt

?

18.02.2021. 11:21

»

patiesība

1. Šveicē nav krievu okupantu un kolonistu, un šo deģenerātu pēcteču


Kurš no LV premjeriem, ministriem, kā esošais, tā no bijušajiem ir no krievu okupantiem deģenerātiem.

Atbildēt

Ottomārs

18.02.2021. 11:17

Levita un Kariņa vadībā drīz aizaulekšosim līdz Burundi līmenim!

Atbildēt

Lasītājs

18.02.2021. 11:16

Šveices noslēpums, pirmkārt, ir mazie nodokļi, salīdzinājumā ar kaimiņiem.
Otrkārt, augstas vidējās algas vienkārša darba darītājiem. 20% šveiciešu jauniešu domā par augstskolas izglītību, bet pārējie jau vidusskolā ir iemācījušies profesiju(tur tas ir obligāti, neatkarīgi no vecāku naudas maka biezuma) un strādā, apmierināti ar dzīvi.
Treškārt, maz bezdarbs.
Ceturtkārt, daudz sociālo garantiju. Pat bezdarbniekus, valsts pārstāvji palīdz dabūt darbu, pie dāvājot, visādas vakanses utt.
Pietkārt, Šveicē ir tikai divas augstskolas, jo nav vajadzības pēc vairāk, mazā valstī.
Sestais, tikai pēc iet banku sektors, ar zemām procentu likmēm utt.

Atbildēt

pilsonis

18.02.2021. 11:12

CH nenotiek tik brutaalas pingviindraashanas aktivitaates, ka pie mums!

Atbildēt

Otto

18.02.2021. 10:45

Nakšņojis pie Rinkija, pirksti mežģās

Atbildēt

Niknais

18.02.2021. 10:44

Ozol, nešņauc vairs, jau vārdi jūk vietām! Pat virsrakstu nespēj salikt, lunis

Atbildēt

Oki

18.02.2021. 10:42

»

Vova the Vagabond

Kāds ir Šveices labklājības valsts noslēpums


Napoleons un netuvojās Šveicei ? Viņš to izveidoja ! Napoleons bija ne tikai karotājs , bet arī valstsvīŗs , Eiropas ideja ir Napoleona ideja .

In 1798, Switzerland was completely overrun by the French and was renamed the Helvetic Republic. The Helvetic Republic encountered severe economic and political problems. In 1798 the country became a battlefield of the Revolutionary Wars, culminating in the Battles of Zürich in 1799.

In 1803 Napoleon's Act of Mediation reestablished a Swiss Confederation that partially restored the sovereignty of the cantons, and the former tributary and allied territories of Aargau, Thurgau, Graubünden, St. Gallen, Vaud and Ticino became cantons with equal rights.

The Congress of Vienna of 1815 fully re-established Swiss independence and the European powers agreed to permanently recognise Swiss neutrality. At this time, the territory of Switzerland was increased for the last time, by the new cantons of Valais, Neuchâtel and Geneva.

The Restoration, the time leading up to the Sonderbundskrieg, was marked with turmoil, and the rural population struggling against the yoke of the urban centres, for example in the Züriputsch of 1839.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: