Menu
Pilnā versija
Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Raivis Zeltīts · 16.01.2023. · Komentāri (141)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

28.01.2023. 21:57

💩😵🇷🇺💀💩☦️💩☦️💩💀🇷🇺😵💩
Tas ir skaidrs, ka pēc Krievijas sakāves karā Ukrainā, civilizētās pasaules valstīm vismaz 10 gadus būs jāpārvalda Krievija un jāievieš tur civilizētas valsts pārvalde, izglītības sistēma, jāaizliedz nacistiskā “russkij mir” ideoloģija un, protams, jāveic Krievijas demilitarizācija. Jo pilnīgi skaidrs, ka krievu mežoņi paši nav spējīgi organizēt civilizētas sabiedrības pārvaldes formas. Līdzīgi kā pēc 2. pasaules kara beigām Japānu vēl gadiem ilgi pārvaldīja Sabiedroto izveidota administrācija, kas deva lieliskus rezultātus, un Japāna tagad ir civilizēta un attīstīta valsts. Vel jāpiemin, ka Krievijai nāksies atteikties no visām tās okupētajām un anektētajām teritorijām. Piemēram, Karēlija atkal piederēs Somijai + Krievija maksās reparācijas Somijai. Lai Dieviete Temīda tiesā Krieviju!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
💩🇷🇺☦️👹☦️🇷🇺💩

Atbildēt

"DDD" komentārs

24.01.2023. 17:04

Dekolonizācija nozīmē nevis tikai Raivja Zeltīta minēto darbību veikšanu, bet gan – galvenais! – to cilvēku, kas Latvijas valsts teritorijā ieradās okupācijas laikā no okupētājvalsts, un viņu pēcnācēju visās paaudzēs likumīgu izraidīšanu. Izņēmumi ir jaukto ģimeņu (viens no vecākiem ir likumīgais Latvijas Republikas pilsonis) pēcnācēji un likumīgo Latvijas Republikas pilsoņu laulātie. Vēl tiesības palikt ir tiem, kuri ar saviem darbiem ir pierādījuši uzticību latviešu tautai un valstij.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.01.2023. 19:48

🇷🇺💩🇷🇺💩💩☦️💩💩🇷🇺💩🇷🇺💩
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku Vladimiru Putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura Krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus Krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk Putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz Putinu un viņa propogandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša.Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka Putins ir absolūts krievu tautas simbols.Un tad, kad Putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni.Ivans Bargais,Ļeņins,Staļins un Putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus.Un krievu propogandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt. Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

jautājums

21.01.2023. 22:59

»

Karaļa Mindauga dzimta

Domāju ,ka vajag slavu valodu ieviest ,kā otru valsts valodu ?jo redzam ,ka 700 gadu laika pos,ā .kopš aškenazi krustnešu iebrukuma .Krievijas Impērijas ( baltu kņazu Rurikīdu) ietekmesuz Baltiju ,mūsu valoda saglabājusies...


....Ukrainas sinagogai nevajadzēja sanaidot ukraiņus ar krieviem , tad neviens neuzbruktu ,ka neuzbruka Baltkrievijai vai mazajai Moldovai ....


Vai tad ar krieviem kādu var sanaidot? Viņi jau paši gadu simtiem karo ar visiem saviem kaimiņiem: Kur vēl labāku iemeslu ar visu pasauli sanaidoties var sameklēt?

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

21.01.2023. 21:56

Domāju ,ka vajag slavu valodu ieviest ,kā otru valsts valodu ?jo redzam ,ka 700 gadu laika pos,ā .kopš aškenazi krustnešu iebrukuma .Krievijas Impērijas ( baltu kņazu Rurikīdu) ietekmesuz Baltiju ,mūsu valoda saglabājusies !
Lai mēs spētu veiksmīgi komunicēt ar visam Sibīrijā ,austrumos dzīvojošajām mūsu ģenetiskajām radu tautām ,zinat krievu valodu mums derētu ,man viņa ļoti patīk .nav tādu ''bžš "kā poļu valodā ,un cita starpā , ar Rietumeiropasslavu tautām Eiropas savienības sastāvā , mums noder slavu valodas zinšāšanas ,var uzsākt slāvu rūnu mācību skolās ,interešu klubiņos.
Ukrainas sinagogai nevajadzēja sanaidot ukraiņus ar krieviem , tad neviens neuzbruktu ,ka neuzbruka Baltkrievijai vai mazajai Moldovai .
Ja zeltītim gribās pašizoleties no pasaules ,vari doeties uz Izraēlu , vai Dņepras sinagogu ,nebojāt gaisu Baltijā!

Atbildēt

hunveibinam

21.01.2023. 11:13

»

Teikšu kā hunveibins hunveibinam

Ar lāpu staigat ir labi , tas jau Veimāras republikā izmēģināts. Pieminekļu demolēšana vispār ir stilīga, tur ISIS trendu uzdod.Arī grāmatu jautājums sobrīd tiek risināts galīgi- uz krāsni dodas Džeka Londona un Gētes sējumiņi Žitomirā, jo tie ir krieviski.Savukārt etniskais nacionālisms kaut kad agrāk...


....Tavs vienīgais sabiedrotais, kas varētu izraut LV no posta un iznīcības , ir Putins.....


Protams: tikai Putin-Lenin-Stalina un rusofilija kopa ar GULAG var izraut no posta, un palidzet atjaunot kommunizm un zavodi, kolhozi i musu sirdim tik tuvo GULAG.

Atbildēt

Teikšu kā hunveibins hunveibinam

21.01.2023. 07:13

Ar lāpu staigat ir labi , tas jau Veimāras republikā izmēģināts. Pieminekļu demolēšana vispār ir stilīga, tur ISIS trendu uzdod.Arī grāmatu jautājums sobrīd tiek risināts galīgi- uz krāsni dodas Džeka Londona un Gētes sējumiņi Žitomirā, jo tie ir krieviski.Savukārt etniskais nacionālisms kaut kad agrāk uz krāsni sūtīja ne tikai grāmatas, Zeltīt.
Tu cierē uz postpadomju penšiem un meklē vainīgos? Tad uzliec brilles, lāpnesi! Tavu valsti nedrāž komunisti, bet gan SVF, PTO, PVO un kreiso liberāļu apseglotie globālie baņķieri un finansu oligarhāts. NA ir tādi paši, kā visas pārējās partijas, kas rapo pa tepiķi ASV vēstniecībā. Tu kaut saproti, ka tieši postkoloniālās ekspluatācijas un ES darbības rezultatā mēs esam pie kritiskā sliekšņa? Tavs vienīgais sabiedrotais, kas varētu izraut LV no posta un iznīcības , ir Putins. Viņš ir metis lielu un riskantu izaicinājumu tiem, kuru dēļ arī lēni mirst Latvija. Pamēģini sasprindzināt savu NA slīpo pierīti un saprast, kas notiek realitatē- Rietumu uzvaras gadījumā Latvija izzudīs 10 gadu laikā.

Atbildēt

>he, he

20.01.2023. 15:25

»

he, he

Debiloīd, aizej un pasaki to kādam krievam uz ielas


Uz ielas? Tieši tapēc ir vajadzīga viņu repatriācija. Paraksties www.manabalss.lv par osvoboditelu repatriāciju-10.lpp.

Atbildēt

he, he

20.01.2023. 12:29

»

Skolnieciņš


Debiloīd, aizej un pasaki to kādam krievam uz ielas.

Atbildēt

Skolnieciņš

20.01.2023. 08:16

»

bolsevik skolniecins

Ne-mes visi te isteni bolseviki


💩🇷🇺☦️👹👹☦️🇷🇺💩
Хороший руzzкий это мёртвый руzzкий! Labs krievz ir miris krievz! 💀🇷🇺💩💀🇷🇺💩☦️💩💩

Atbildēt

Skolnieciņš

20.01.2023. 08:14

»

fašists skolnieciņš

Pats tu esi fašists, bet izliecies te par baltu un pūkainu dievturi. Tas visiem ir saprotams


💩🇷🇺☦️💩🇷🇺☦️👹☦️🇷🇺💩☦️🇷🇺💩
Labs krievu imperiālists ir miris krievu imperiālists. Labs krievu boļševiks ir miris krievu boļševiks. Labs krievu fašistis ir miris krievu fašists. Drīz tu pats kļūsi labs! 💩🇷🇺☦️👹🙏🙏👹☦️🇷🇺💩

Atbildēt

fašists skolnieciņš

19.01.2023. 10:36

»

Skolnieciņš

💩🙏💩🇷🇺☦️he, he 18.01.2023. 23:33...


Pats tu esi fašists, bet izliecies te par baltu un pūkainu dievturi. Tas visiem ir saprotams.

Atbildēt

Skolnieciņš

19.01.2023. 09:16

»

he, he

Ir komiski lasīt, kā neofašists mēģina izlikties par baltu un pūkainu dievturi


💩🙏💩🇷🇺☦️he, he 18.01.2023. 23:33☦️🇷🇺💩🙏💩
Фашисты это руzzие в Роzzие. Россия это страна русских фашистов. Крым чей? Крым это Украина! А русский солдат оккупант!!!
Krievi ir fašisti! Un Krievija ir fašistiska valsts! Kas tev nav saprotams?
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

he, he

18.01.2023. 23:33

»

Skolnieciņš

Krievija ir fašistiska valsts, ja vien to teroristu bandu vel mūsdienās var dēvēt par valsti


Ir komiski lasīt, kā neofašists mēģina izlikties par baltu un pūkainu dievturi.

Atbildēt

Skolnieciņš

18.01.2023. 18:55

»

Stulbentiņš® ™Stulbentiņš


Labs Krievijas militārists ir miris Krievijas militārists. Labs lielkrievu šovinists ir miris lielkrievu šovinists...

Atbildēt

©Stulbentiņš 1999-bezdelība :-)

18.01.2023. 15:56

»

Skolnieciņš

💩🇷🇺💩 Роzzия говно! Путин хуйло


tev patstāvīgi un ikdienišķi regulāri jāveic procedūra, ko tev izrakstīja tavs ārstējošais psihoterapeits un (amatu apvienošanas kārtībā) iecirkņa veterinārfeldšeris: iebāz vienu īkšķi mutē un otru īkšķi pakaļā, tad pūt cik vien spēka un klausies, pa kuru galu skan labāk. pēc tam ātri samaini īkšķus vietām un atkārto procedūru no sākuma. pēc tam samaini priekškāju īkšķus pret pakaļkāju īkšķiem un atkārto visu procedūru, samainot īkšķus vietām horizontāli, perpendikulāri un pa diagonāli. šādu terapiju izpildi tikmēr, kamēr pa abiem galiem skan vienādi un visi īkšķi vienādo garšo. Par sasniegtajiem rezultātiem ziņo savam galvasdakterim un taviem līdzjutējiem pietiek.com komentāros.

©Stulbentiņš 1999-bezdelība :-)
Stulbentiņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Es

18.01.2023. 15:56

Nacionālisms Eiropā tiks sterilizēts un izskausts.

Atbildēt

Stulbentiņš® ™Stulbentiņš

18.01.2023. 15:54

»

Skolnieciņš

💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺☦️🇷🇺💩fašists skolnieciņās 17.01.2023. 21:31...Man atkal lēkme, atvainojiet. Progresējošā šizofrēnija. Iedzimta un neārstējama.

©Stulbentiņš 1999-bezdelība :-(
Stulbentiņš® ™Stulbentiņš
😜😜😜

Atbildēt

Хм

18.01.2023. 14:25

»

vienreiz kāds te uzrakstīja juridiski korekti

....Pie mazākumtautībām pieskaitāmas tikai tās tautības, kurām nav savas valsts...


Про договор 1995 вранье. его легко найти на likumi.lv, там ничего не говорится именно о репатриации "имигрантов СССР"
Касательно юридически правильной формулировки, тоже вранье. Mazākumtautības-atšķirībā no vairākumtautībām dzīvo vēsturiski vienā valstī, bet tām nav savas pilnība neatkarīgas valsts....- Нет нигде такого в международных документах

https://m.juristavards.lv/doc/280602-mazakumtautibas/

Atbildēt

Хм

18.01.2023. 14:13

Deokupācija – Latvijas politisko un sociālo struktūru pilnīga atbrīvošana no okupācijas sekām, sākot no simboliem, beidzot ar politiķiem un ierēdņiem, kuri savu karjeru sāka kā PSRS okupācijas spēku kolaboranti.

Вот именно в такой последовательности! очень и крайне любопытно посмотреть, как далеко получится это сделать, когда автор тронет хотя бы Элерте и Вайдере)))

Atbildēt

Kindzulis

18.01.2023. 13:30

Mums vajag tādu nacionālismu, kas sasēdina aiz restēm visus tos, kuru biznesa projekts ir sataisīt Latvijā otru Ukrainu. Aiz restēm jātupina, neraugities uz to, vai tie ir ministri vai ministres, cita kalibra d!rsā līēji mafijai vai pat vienkārši masu mēdiju demagogi.

Atbildēt

boļševiks skolnieciņs

18.01.2023. 11:56

»

fašists skolnieciņš

Vari rakstīt uz visām tualetēm: Slava Ukrainai un raustīt savu pimpi visu dienu. Tas tāpat neko nemainīs. Slava Ukrainai Krievijas sastāvā


Slava našim velikim internacionalnim vozdjam: Leninu-Stalinu-Putinu. Da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vsjom mire. Da zdrastvujet Rossiskaja mirovaja respublika so stolicei-Moskvoi. Urrrraaa, tovarisc!

Atbildēt

fašists skolnieciņš

18.01.2023. 10:18

»

Skolnieciņš

💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺☦️🇷🇺💩fašists skolnieciņās 17.01.2023. 21:31...


Vari rakstīt uz visām tualetēm: Slava Ukrainai un raustīt savu pimpi visu dienu. Tas tāpat neko nemainīs. Slava Ukrainai Krievijas sastāvā!

Atbildēt

fufelis un makaroini

18.01.2023. 08:54

šis raksts un galma komentētāju caureja paredzēti uzamanības novēršanai no reālām problēmām, no kaitējuma latviešu tautai, ko apzināti rada valdošās aprindas, t.sk. tie, kas barojas zem nacionālisma izkārtnes un kalpo starptautiskajai organizētajai noziedzībai. nekada krievija vai ukraina nevarētu neko padarīt tādai valstij, kas strādātu priekš tautas un kam būtu tautas atbalsts. ja būtu tautas atbalsts, tad nevajadzētu cept pamuļķīgus propagandas tekstus, lai attaisnotu noziegumus pret latviešu tautu. šie noziegumi turpinās. starp citu, Balzaks rakstīja, ka lielceļa laupīšana ir tīrie žēlsirdības darbi salīdzinot ar 'mūsdienu' (jau 19.g.s.!) finanšu operācijām! bet tautai, kas labprātīgi sačakarē pēdējo, kas tai varbūt vēl atlicis no sajēgas, tādai tautai jau nu protams pie vienas vietas cīņa pret org. noziedzību.

Atbildēt

Skolnieciņš

18.01.2023. 08:24

»

boļševiks skolniecins

Slava Krievijai Ukrainas sastava


💩🇷🇺💩 Роzzия говно! Путин хуйло! 🇷🇺💩🇷🇺
🇷🇺💩boļševiks skolniecins 17.01.2023. 14:32 💩🇷🇺
Ko zodz skolnieciņa segvārdu un karsti pie tā "boļševiks"? Ты больной на голову руzzкий урод?

Atbildēt

Skolnieciņš

18.01.2023. 08:20

»

fašists skolnieciņās

Fašists sācis trakot. Trako, lamājies, gāneis, tas tāpat nelīdzēs. Visus fašistus denacificēs. Slava Ukrainai Krievijas sastāvā


💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺☦️🇷🇺💩fašists skolnieciņās 17.01.2023. 21:31💩💩💩
Ukraina nekad nebūs Krievija! Ukraina ir brīva un demokrātiska valsts! Bet tevi, krievu fašist, savāks policija par Krievijas izraisītā kara atbalstīšanu! Varēsi mūža nogali pavadīt trakonamā kopā ar citiem krieviem!!!

Atbildēt

fašists skolnieciņās

17.01.2023. 21:31

»

Skolnieciņš


Fašists sācis trakot. Trako, lamājies, gāneis, tas tāpat nelīdzēs. Visus fašistus denacificēs. Slava Ukrainai Krievijas sastāvā!
https://www.youtube.com/watch?v oes43oeq6JM

Atbildēt

Skolnieciņš

17.01.2023. 20:46

»

fašits skolnieciņš

Slava Ukrainai Krievijas sastāvā


💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺☦️🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩🇷🇺💩
Krievu kara kuģi, ej uz pimpja!
Krievu kara atbalstītāj, aizrijies ar zirga pimpi!
💩💩💩🇷🇺💩☦️💩🇷🇺💩💩💩

Atbildēt

Skolnieciņš

17.01.2023. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Krievijas tanki NAV Latvijā, bet ASV tanki IR, un Latvijas ministru prezidents IR ASV pilsonis !!! Latvija de afcto ir ASV pārvaldīta teritorija, kur visu vada un komandē no okupētājas valsts ASV vēstniecības


🤫💼💨🇷🇺💩☦️👹 Роzzия говно, а Путин хуйло!
Eh, neesi noguris sūkāt krieva daiktu? Baigi gards, smeķīgs un nemazgāts, vai ne???

Atbildēt

Skolnieciņš

17.01.2023. 20:41

»

ASV protektorāts Latvija

Krievijas karaspēka Latvijā nav jau 30 gadus. Raksta autors toreiz vēl nebija dzimis un nemaz nezina, kā te bija PSRS okupācijas laikā. Bet pašreiz Latviju ir kolonizējusi ASV un uzpiež visiem Latvijas iedzīvotajiem pedarastiju un izvirtību


A Путин смердящие хуйло! 💩☦️🇷🇺💨💼🤫💩 И Роzzия говно!!!
Tu esi krievnacists. Okupantu paklīdenis, kas palicis Latvijā! Cirks aizbrauca, bet okupantu paklīdenis te palika! Vācies uz Rusņu! Raškā–paraškā ir tava vieta! Tev lemts noslīkt sartīrā!!!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.01.2023. 20:20

»

toties

Krievija bija kolonizējusi Latviju, un te ir pilns ar krievijas kolonistiem, kas te cīnās par savu ruskii mir..un ASV tanki te ir tikai tapēc, ka te ir CCCP kolonizatori, lai te nebūtu ruskii mir


Krievijas karaspēka Latvijā nav jau 30 gadus. Raksta autors toreiz vēl nebija dzimis un nemaz nezina, kā te bija PSRS okupācijas laikā. Bet pašreiz Latviju ir kolonizējusi ASV un uzpiež visiem Latvijas iedzīvotajiem pedarastiju un izvirtību.

Atbildēt

Un

17.01.2023. 20:14

»

jautājums

Kādu nacionālismu jums vajag


“tas caurām dienām”ir tā novērsis un sašķēlis mūsu uzmanību,ka neredzam kā pret mums,ļoti iespējams,pielieto ģeoinženieriju,maina klimatu,ietekmē laikapstākļus un nolemtā,lēnā,redzamā nāvē mirst Latvijas meži un kustoņi?

Atbildēt

RU

17.01.2023. 19:29

Kremlis sācis lielo īpašumu nacionalizāciju...Da zdrastvujet sovetskaja rossija vo vsjom mire:


https://www.youtube.com/watch?v zp1WXj5xxKs

Atbildēt

Cc

17.01.2023. 19:28

»

Cc

Viņi maldīgi demokrātiski vēlēja Saeimu, bet faktiski huntu, jo visu Saeimu koalīcijas ass netiek mainīta. Koalīcijas ass ir huntas partija - NA


Bet man liekas ka huntu ar Kremla un osvoboditeli atbalstu veido Saskaņa un Baraniks..barans..

Atbildēt

Cc

17.01.2023. 19:18

»

Cc

tad jau ja sekot tavai domai-tie kas paši gāja vēlēt ir huntas pakalpiņi, un tādu te ir ap 1/2 vēlētāju


Viņi maldīgi demokrātiski vēlēja Saeimu, bet faktiski huntu, jo visu Saeimu koalīcijas ass netiek mainīta. Koalīcijas ass ir huntas partija - NA.

Cēloņsakarībās, ja NA nebūtu kādā Saeimā, varetu runāt par demokrātiju bez koalīcijas.

Atbildēt

bet>Cionists

17.01.2023. 18:21

»

cionists>HT

Nu īstens boļševika melības paraugs...


Man ar žīdi patīk!

Atbildēt

Cc

17.01.2023. 18:16

»

Bb

Sauklis par ekonomikas pārbūvi ir aktuāls noteiktos politiskos apstākļos. Huntas valdība noteiktos politiskos apstākļos...


tad jau ja sekot tavai domai-tie kas paši gāja vēlēt ir huntas pakalpiņi, un tādu te ir ap 1/2 vēlētāju...

Atbildēt

toties

17.01.2023. 18:15

»

ASV protektorāts Latvija

Krievijas tanki NAV Latvijā, bet ASV tanki IR, un Latvijas ministru prezidents IR ASV pilsonis !!! Latvija de afcto ir ASV pārvaldīta teritorija, kur visu vada un komandē no okupētājas valsts ASV vēstniecības


Krievija bija kolonizējusi Latviju, un te ir pilns ar krievijas kolonistiem, kas te cīnās par savu ruskii mir..un ASV tanki te ir tikai tapēc, ka te ir CCCP kolonizatori, lai te nebūtu ruskii mir..

Atbildēt

Bb

17.01.2023. 18:14

»

cionists>HT

Nu īstens boļševika melības paraugs...


Sauklis par ekonomikas pārbūvi ir aktuāls noteiktos politiskos apstākļos. Huntas valdība noteiktos politiskos apstākļos-

polutiskos un ekonomikas lēmumus hunta tikai realizē, ko saņem no pārnacionālām struktūrām un tautu iedveso ar saukli “ekonomikas transformāciha”. Tikai nav atklāts, kas ir primārā kontūra, kas sekundārā. Primārā tā kā Pasaules banka, bet LV budžets sekundārā. Un viss.

Atbildēt

vienreiz kāds te uzrakstīja juridiski korekti

17.01.2023. 18:12

»

Komunistu izkropļotais hibrīdveidujums LV

Pie mazākumtautībām pieskaitāmas tikai tās tautības, kurām nav savas valsts


....Pie mazākumtautībām pieskaitāmas tikai tās tautības, kurām nav savas valsts.....


Mazākumtautības-atšķirībā no vairākumtautībām dzīvo vēsturiski vienā valstī, bet tām nav savas pilnība neatkarīgas valsts....

Neviens imigrants nekur nav piederējis pie mazākumtautībām, toties LV tie ir tieši pieskaitāmi pie kolonizatoriem, kam saskaņā ar ANO 1963.gada Ģenerālās asamblejas lēmumu būtu jāatstāj valsts, kurā tie iebrauca kolonizācijas periodā...Ir pat noslēgts LV-Krievijas 1995.gada līgums par CCCP imigrantu repatriāciju, tikai LV vara neko nekad nav uzsākusi, lai palīdzētu CCCP imigrantiem aizbraukt.

Atbildēt

cionists>HT

17.01.2023. 18:08

»

HT

Tieši tā arī ir! Hunta Latvijā ar Saeimas koalīciju ir kolonizatoru kolonijas Latvija pārvaldnieki. Bet tas notiek ar Latvijas iedzīvotāju vairuma piekrišanu. Labāk būt ASV kolonijai un izmantot brīvību minimumu, nevis būt SSSR kolonijai ar nebrīves maksimumu...


Nu īstens boļševika melības paraugs:

...Cionistu Latvijas hunta pakļaujas un pakļauj valsti cionisma politikai, kura mērķtiecīgi ar mistisku saukli “ekonomikas transformācija” tiek vadīta Pasaules valdības sammita politikas koncepcijas atbalstam. Latvijas cionistu hunta ir pilnīgi atkarīga, nevis no demokrātijas un tautas, bet Pasaules bankas un ECB politikas.


Sauklis par ekonomikas pārbūvi jau radās Kremlī pie bolsevikiem..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: